Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość allooo

Tania apteka w Warszawie

Polecane posty

Gość allooo

Jeśli znacie taką wpisujcie. Może ja zacznę: Hala Mirowska Targowa róg Kijowskiej nie polecam za to tej na Swiętokrzyskiej róg Kredytowej bo tam zdzierają z ludzi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaarna
Ja polecam przy Puławskiej 101A, co prawda przede wszystkim zamawiam przez internet leki, bo jest najtaniej, ale można odbierać właśnie w tym punkcie i jak mi się coś przypomni to też tam kupuję. Mieszkam pod Warszawą i nawet z takimi podmiejskimi aptekami ta może konkurować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najtańsze są sieciówki albo internetowe apteki. To tak samo jak z marketami: jest ich dużo i mają niższe ceny niż w osiedlowym sklepiku. A jeśli chodzi o leki bez recepty to zdecydowanie najlepiej jest zaopatrywać się w e-aptece (ja korzystam z ziko), bo można sobie najpierw dokładnie przejrzeć całą ofertę, a potem wybrać to co nam najbardziej odpowiada. W normalnej aptece zazwyczaj wcisną nam to co najdroższe. Z lekami na receptę już tak dobrze nie ma, więc albo trzeba mieć dobre relacje z lekarzem (żeby nie robił nas w konia) albo z farmaceutą (są jeszcze na tym świecie tacy, którzy dobrowolnie wskarzą tańszy zamiennik).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najtańsze są sieciówki albo internetowe apteki. To tak samo jak z marketami: jest ich dużo i mają niższe ceny niż w osiedlowym sklepiku. A jeśli chodzi o leki bez recepty to zdecydowanie najlepiej jest zaopatrywać się w e-aptece (ja korzystam z ziko), bo można sobie najpierw dokładnie przejrzeć całą ofertę, a potem wybrać to co nam najbardziej odpowiada. W normalnej aptece zazwyczaj wcisną nam to co najdroższe. Z lekami na receptę już tak dobrze nie ma, więc albo trzeba mieć dobre relacje z lekarzem (żeby nie robił nas w konia) albo z farmaceutą (są jeszcze na tym świecie tacy, którzy dobrowolnie wskarzą tańszy zamiennik).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy metrze ursynow
na ursynowie jest tania apteka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam wrażenie, że e-apteki się opłacają, nie wiem jak oni to robią, ale często nawet licząc z kosztami dostarczenia, te leki są tańsze niż w stacjonarnych aptekach... a leki są dokładnie te same!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaarna
No zależy co się zamawia, ja wolę odbiór osobisty, akurat mam blisko , więc za kuriera płacić nie muszę. Dla mnie jest fajne to, że możesz sobie wszystko obejrzeć, przejrzec i poczytać. A tak to tylko jak stoisz w kolejce, bo później to wszyscy się spieszą, szybko trzeba kupować itd. A w domku na spokojnie sobie siadam, internet otwieram i mogę przewertować (nawet skład leków!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam w Warszawie od 2 lat i taniej apteki nie udało mim się znaleźć. Do korzystania z lokalnych aptek ograniczam się w przypadku leków na receptę, a innych poszukuję w internecie lub kupuję przy okazji wizyty w domu (mała mieścina w w-m woj.) dla mnie najtańsza apteka to teraz internet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niiinka
Słowa "tanie" i "Warszawa" nigdy nie występują w jednym zdaniu. ;) Tak jak ludzie powyżej, również polecam internetowe apteki (ja korzystam z zikoapteki). Dla porównania: u mnie w aptece theraflu kosztuje około 12zł - w internetowej aptece o 4zł mniej. I tak jest z wiekszością artykułów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanulka78
Zikoaptekę masz też stacjonarną w Warszawie, chyba jest ich nawet kilka. Ja kupuję w takiej na Jana Pawła, nie wiem jakie ceny są w necie, ale w tej stacjonarnej zikoaptece to nawet całkiem przystępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo! Ziko jest też stacjonarna? Ja zawsze zamawiałam przez internet, ale dobrze wiedzieć, że mają też filię w Warszawie, wiesz może gdzie dokładnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanulka78
Adresy mają podane na stronie internetowej. Musisz sobie sprawdzić, wiem że oprócz tej na Jana Pawła na pewno jest też gdzieś na Ursynowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo!!! Skoro mają tę ziko aptekę w Wawie, to mogę sprawdzić jak tam leki na receptę? Oczywiście, jak się przeziębię :D Do tego czasu, może ktoś mnie oświeci jak bardzo różnią się ceny stacjonarne od wirtualnych...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że cena się różni tylko kosztami wysyłki, chyba, że są akurat jakieś szczególne promocje na zamówienia internetowe- jak w pizzeri promocja tylko na pizze na wynos ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapadocja
W Wawie zikoapteki są na Jana Pawła, Puławskiej i na al. KEN. Ja korzystam z tej na Ursynowie, bo mam ją po drodze z pracy. Zamawiam przez net siedząc w ciepłym fotelu, a potem tylko odbieram moją paczuszkę z apteki (i oszczędzam na kosztach przesyłki) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caysey28
Przyznam, że nie spotkałam się z tą apteką ,mimo że pracuje niedaleko to idę z początku Jana Pawła w stronę Świętokrzyskiej. Do tej pory tez większość zakupów robiłam przez internet, ale czasem na szybko jak coś się przypomni to warto wiedzieć gdzie jakiś tańszy punkt jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość premi
Nie zgodzę się, że w wawie nie ma tanich aptek. Zawsze się kilka znajdzie. Ja kupuję nieraz w Juvencie 24h, ale w różnych lokalizacjach mają różne ceny (najtaniej znalazłem przy dworcu wchodnim), w Ziko również kupuję ale przy KEN, ta na Jana Pawła niedawno dopiero otwarta została, wiec może nie widziałaś. Najlepsze jest to, że 300m dalej w złotych tarasach masz Superpharm z cenami co namniej o 1/4 wyższymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleś wymysliła temat
to chyba żart, ale mierny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio jeszcze widziałam Ziko na Puławskiej, nie pamiętam numeru ale to odcinek mniej więcej na wysokości metra wierzbno- może troszke dalej w stronę centrum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No rzeczywiście, wypróbowałam zakupy w aptece Ziko na al. KEN i w porównaniu do cen w internecie jest trochę drożej:/ Pewnie by się wyrównało z kosztami przesyłki jak Afrezja mówiła :). Najkorzystniej pewnie będzie zamówić coś na większy rachunek i nie płacić za kuriera. Muszę zebrać zamówienie dla rodzinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda_aa
Jesteś pewna z tą różnicą cen? Mi się wydaje, że w aptece stacjonarnej i internetowej wszystko kosztuje tyle samo, bo to w końcu jedna firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pimbdziabula
W zikoaptece przy zamówieniach powyżej 150zł nie płaci się za przesyłkę, więc jeśli kupicie leki na zapas lub złożycie zamówienie z kimś jeszcze, możecie oszczędzić jeszcze więcej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkyway90
No to jest na pewno dobra opcja, żeby zrobić z kimś jeszcze zamówienie, bo i korzystnie cenowo i wygodnie. Mi też się wydaje, że w takim razie i w opcji zakupu przez internet i stacjonarnym miejscu tej samej sieci powinno być tak samo płatne. Może chodziło o inną aptekę stacjonarną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkyway90
No to jest na pewno dobra opcja, żeby zrobić z kimś jeszcze zamówienie, bo i korzystnie cenowo i wygodnie. Mi też się wydaje, że w takim razie i w opcji zakupu przez internet i stacjonarnym miejscu tej samej sieci powinno być tak samo płatne. Może chodziło o inną aptekę stacjonarną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkyway90
No to jest na pewno dobra opcja, żeby zrobić z kimś jeszcze zamówienie, bo i korzystnie cenowo i wygodnie. Mi też się wydaje, że w takim razie i w opcji zakupu przez internet i stacjonarnym miejscu tej samej sieci powinno być tak samo płatne. Może chodziło o inną aptekę stacjonarną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grójecka 122
taniej nie widziałam np. yasminelle kosztuja 35zl, normalnie ponad 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanulka78
Nie dosyć, że taniej niż gdzie indziej, to jeszcze promocji pełno. W poniedziałek loteria w nowej zikoaptece na Koszykowej, planuję zgarnąć bon na zakupy albo zestaw kosmetyków! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×