Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

silicowa

Forum 30 - 70

Polecane posty

reszta chyba jeszcze śpi....Izabelinko a jaka masz herbatke bo ja mam taka z prądem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwolę sobie wpaść gościnnie W przedziale się mieszczę nawet w pobliżu środka to chyba mogę? ;) Izabell ---> 🖐️ 🌻 Początki zawsze są trudne... Ale wierzę że sobie poradzisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy Bywalca :) ,kafeteriusza,który wśród użytkowników kafe budzi wszelkie możliwe emocje ;) Miło,że tu skrobnąłeś,zaglądaj częściej :) Początki zawsze są trudne... Ale wierzę że sobie poradzisz Bywalcze,gdybyś znał moją teściową ... nie pisałbyś tak optymistycznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dopiero dzis zaczelam kontaktowac ze swiatem 😠 Ale mnie dopadlo w czwartek myslalam ze odlece w zaswiaty goraczka non stop 38,5C i nic nie spadala wczoraj w koncu poszlam do lekarza bo bez antybiotyku ani rusz i dobrze zrobilam bo dzis jest juz o niebo lepiej.Temperatury brak ale jestem cholernie slaba. A jak widze ten syf ktoy jest w domu to mi sie cisnienie podnosi przez nastepny tydzien bedze sprzatac,sprzatac.... Tesciowa powiadacie-temat rozkoszny :-) najlepiej trzymac z daleka od siebie Witamy rodzynka w naszych skromnych progach;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) jestem cała i zdrowa wreszcie :) :) troche mnie przycisneła ta grypa ,ale już jest oki. Pogoda u nas iscie wiosenna aż milo wjśc na spacer,czyzby zima już się skończyła !!!! pozdrawiam miłego dnia zycze...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka cisza ,ja jestem,waruję nocami ;) żeby topik nie padł. :) Pewnie śpicie,a ja nie mam towarzystwa do piwka...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) oj chyba przegapiłam szanse na miłe towarzystwo przy piwku :) no coż może innym razem sie uda :) pozdrawiam i miłego dnia zycze ....buziaczki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Mnie wywialo ale na wyprzedaze :-P wczoraj zakupilam sweterek i duuuza torbe a dzis golfik konczacy sie pod biustem. Dzis bylam w kinie,dzieci na film a pani na sklepy i dobra kawe:-D Jutro jade do aqua parku wiec caly dzien z glowy,takich miejsc to ja nie cierpie ale co zrobic taka praca. Izabellinka jak tam twoje malzenskie zakupy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macham łapką. Moje zakupy ,ech ,odechciało mi sie.Jak cos przypadkiem trafię to kupie ,nic na siłę.Na razie jadę do męża i zobaczę co on w domu zrobił(remont). Tylko mam nadzieję,że teściowa sie wreszcie wymeldowała i nie wybrała mi kolorów ścian...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ \\_/> Nawet nie wiecie jak mi sie nie chce jechac :-( sniegu duuuuzo wiec znow pojedziemy dlugo a na miejscu 3 godziny siedzenia bo ja a moimi kobiecymi dolegliwosciami mam zakaz wchodzenia do wody a do tego jeszcze biore antybiotyk Marketo ale ty bedziesz wykszatalcona,przyznaj sie polujesz na jakies stanowiako na UŚ :-) Izabellinka odwazna jestes zlecic remont i wyjechac a i miec jeszcze nadzieje ze tesciowa nie wtracila swoich 5 groszy;-) Sips co z toba kwiatuszku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was,jestem padnięta nie zmrużyłam oka przez cala noc moja corka zachorowała,myślałam że to jelitowka,tyle osob teraz choruje,ale okazało się że to zatrucie,była wczoraj z kolezankami na miescie i zjadly coś,mowi że tylko frytki,ale czy można az tak rozchorowac sie od ....frytek ??? pozdrawiam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marketo czy te twoje seriale leca do tej pory ;-) :-P Sips jak tam smakoszki dan na wynos?Jest juz lepiej. Izabellinka jakie wiesci od ekipy remontowej i rzecz jasna czy lokatorka poszla z torbami ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Patyczak dzięki juz jest dobrze,ale nieźle ją wymęczyko,może zapamięta wreszcie że lepiej jadac w domu,tylko szkoda że musiała sie przekonac o tym w tak bolesny sposob.... Marketo hop,hop oderwij sie troche od tej telewizji :) Izabelinko mam nadzieje że wystko jest oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halnego moje kochane nie bylo!!Gdzie sie podziewacie? Ja jeszce tylko jutro w pracy a potem objazdowka czyli kino aqua park i basen,obiecalam synowi ze zabiore go na te wyjazdy wiec znow portfel bedzie uszczuplony;-)ale co tam w koncu ma ferie i cos mu sie od zycia nalezy:-) a co najwazniejsze bedzie spedzal czas zemna:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brawo Patyczak co tam portfel usmiech dziecka....bezcenny :o życze udanych ferii 😘 halnego to moze nie było ale powialo troche 🌼 Marketo,Izabelinko 😭 gdzie jesteście?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko kochana miało byc usmiech bezcenny :) chyba mnie wzrok zawodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Markero pisz pisz nie obawiaj sie ze piszesz w eter nie przeczytamy my to przeczyta ktos inny i moze dolaczy do nas:-) Jutro ide z synem i reszta dzieciarni do kina tzn oni ida do kina ja w tym czasie przelece sie po sklepach i moze uda mi sie cos kupic:-P ;-) zawsze sie smieje ze czekam na obnizke obnizk i;-) Ale mialam dzis ochote na paczki chyba zbliza sie malymi kroczkami tlusty czwartek-taki paczus z adwokatem hmmmm pychota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Marketo moje dziewczyny maja ferie dopiero od 13 lutego :) Patyczak ale mi narobilaś apetytu na te pączusie :) Izabelinko pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam miłe panie.doczytałem się do 32 strony.czy wolno dołączyć do was? jestemz śląska opolskiego.mam dużo pytań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w naszych skromnych progach,rozgośc się proszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie piję kawy tylko herbatkę proszę dołączyć się. teraz pytanie.jak wpisuje się emitoki czy kwiatuszki lub uśmiechy główek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale nie naiwne już tłumacze otwieramy taki nawias [ wpisujemy np beksa,czesc,zly,kwiatek,śpioch,wściekły,kiss i zamykamy]mam nadzieje że napisałam w miare zrozumiale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jęsli chcesz taki uśmiech :D to przytrzymując shift wciskasz: i dodajesz D jeśli taki :) shift :i nawias albo smutny ( albo wesoły) jeśli chodzi o Dalie niestety nic nie wiemy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to trzeba by było zapytac Markete .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×