Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

silicowa

Forum 30 - 70

Polecane posty

tak to jest ja tu ciezko pracuje a wy drinkujecie 😠 i potem cos o kryzysach mowia :-P poszperaj w tej swojej piwniczce za jakims winkiem bo ja za koniakami nie przepadam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a terozki frelki czyli teraz panienki zapytam się; Jaka jest różnica między koniem a koniakiem???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koń jak cie kopnie to mozesz nie wstac a koniak jak cie kopnie to mozesz miec najwyzej bol glowy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korn napszajołeś juz za kans moja przyć sam kajś je .Sam buła impreza chopie wszystkie baby się łożarły i jo tyż.Pedziołem żech patyczak ,Marketa a jak przydziesz to i ty.Lobsztaluj jakiego wiepszka to pojymy.Przeca łune sum chude jak jake szczapy a nasze sum łodpowiedne.Niych tysz przybierum na wodze a niy zapumnij ło radiskach,tumatach,łogurkach,apfelzinach a niy zapumnij ło wieprzkach.Jak ci zmażły to je srej.pamiyntej!! powiydz yno co łune ci zrobiuły że cibie sam niy ma.Moja łostow godum ci bo bydziesz mioł cali plac bajtli.Pierunie dej ji łodpoczuńć chopie łuna nie jako krowa a ty byk.chopie prosza cie kans.bydziesz widzioł za 9 miesiyncy a ty rzić wsadzisz w szynk i bydziesz łożarty łaziuł. A kans bajtli za tobum.To chowej sie a wlyż sam bo te frelki giyrami przebiyrajum a ciebie jak niy ma tak niy ma.Kajś ty na zolyty łaziuł że mosz taki frecht.Aż ci zowiszcza.trzymej sie luftu.HI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usmiałem się do łez ale to już moze być nowy wic czyli kawał, zart otóż nie jest taka różnica jak między rumem a rumakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na rumie daleko nie zajedziesz a na rumaku kto wie... jak bedzie narowisty to jazda moze byc przednia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patyczak ale to już jest twoja interpretacja ja tego żartu nie wymyśliłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patyczak jak ty tego gupieloka nie wyciepniesz to niy narychtuja Ci żodnego jabcoka.Marketa miała lepszą sentencja tylko po czesku/Obejrzę to napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marketo albo pozostałe babki napiszcie NIKDO NENI TAK SLEPY,JAKO TEN KDO vIDET NECHCE TAK NA CHłOPSKI ROZUM; nikt nie jest tak ślepy tylko ten kto widzieć nie chce Piękne to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nynanie do wtoryj? bydzie tak do 7.00 Jutro jada na zolyty i byda sam w polednie.Biera fuzekla,taszyntuch,galoty i halba.Przeca może mnie dopaść filpińsko choroba i musza sie brunić i loć jum w pysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to dobrze ze wczoraj nie bylo mnie na tej libacji alkoholowej bo okazalo sie ze dzis mam wazne spotkanie z kacem i bolem glowy nic bym nie osiagnela:-) kawuni lyk \_/>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D Patyczak kawka jak najbardziej :) pogoda u nas okropna pada deszcz jest zimno ,szaro buro i ponuro wiec i humorek nie najlepszy,pozdrawiam i zycze spokojnego dnia 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dallia
U mnie tez deszcz, chętnie bym się napiła kawki, ale karmię piersią i nie mogę :( Wczoraj zaliczyliśmy z małym ortopedę i neurologa, narazie wszystko ok. Boje się tylko, żeby nie złapał jakiegoś wirusa, przez te częste kontrole, w poczekalniach dużo ludzi, wczoraj ktoś ciągle kasłał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Dallio jak milo ze sie odezwałaś,jesli nie możesz kawki to zapraszam na bawarke,pyszna :D ciesze się ze wszystko jest oki,Dallio te wszystkie badania to tak tylko na poczatku potem bedzie już tylko lepiej :) wiem bo ja ze swoimi tez tak mialam wiec nosek do góry :D pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Wczoraj przed 0.00 poszedłem spać ale tego chamskiego zachowania nie możesz do mnie przypisywać. Krytycznie opisałem o nazistowskiej organizacji na śląsku i usłuzny debil mnie wkręcił.Zwracam się do Patyczaka nie jestem gburem.Pożartować owszem ale chwyty poniżej pasa nie stosuję.Wiedziałem ostra krytyka dla Ruchu A utonomi Śląska to zjawi się debil ,który mnie wkręci.Już dziś przepraszałem na portalu o wpisach szt.25 temat Pogadajmy.......o wszystkim.Wkurzony jestem maksymalnie ale wcześniej ostrzegałem Was.Nie będę co dwa dni zmieniał ksywki,bo doskonale Wiecie kim byłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czułem to po kościach i dzisiaj masę portali odwiedziłem znalazłem 2.Jak można szybciej znależć.Wszystko robie na SZUKAJ ale tam się otwierają a mnie tam nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Przywitałam się u siebie i nie mogłam sobie odmowic przyjemnosci zajrzenia i tu:) Marketon nie bardzo rozumiem o co chodzi...ja nie wiem kim byłes i o jakim zamieszaniu mowa i prawde mowiac nie bardzo mnie to interesuje:) mysle ,ze do wszystkich kafeteryjnych spraw nalezy podchodzic z dystansem i po prostu spedzac tu miło czas,bo chyba wszyscy po to tu jestesmy:) Pozdrawiam Wszystkich...i miłego popołudnia zycze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam hajduś. Masz rację.Tylko jestem bezsilny jak ktoś na innych portalach mnie wkręca.Oczywiście nie mam prawa się tutaj wyżalać tutaj jest przemiła atmosfera.Robię sobie kawkę czy mam też przygotować dla Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie.Też tak myślę.A gdzie nasze koleżanki?Czyżby po wczorajszej libacji kaca leczyły?Najlepszym środkiem na kaca wiesz co jest? Poprzedniego dnia nie pić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę wyjaśnijcie mi,że jak za zdaniem na głownej stronie pisze{ost} to on jest likwidowany????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hajduś masz racje wszystko z przymrozeniem oka ;-) ale jak sie ktos wkreci i zakreci to zaczyna bzdury pisac :-) tak wiec reasumujac trzeba miec dystans do wirtualnego swiata!!! u mnie rano byla wiosna a teraz mam zime pada snieg pada snieg :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim paniom uprzejmie dziękuję za mile spędzony czas wirtualny.życzę dalszych wspaniałych tematów i mniej natrętów. bardzo było mi miło.Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za stara jestem na przepychanki slowne :-) bywam tu dlatego ze fajne i sympatyczne kobiety tu sa a nie po to aby wdawac sie w utarczki slowne to tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie przejechal plug :-( wiec sniegu pewno napadalo dosyc sporo a ja juz mialam nadzieje ze bedzie wiosna bo tulipany mi zeszly popijam kawunie i ciesze sie ze juz czwartek bo mam jakiegos lenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D Patyczak u nas tez zimowo,było pare dni wiosennych myślalam ze już tylko patrzec jak wiosna przyjdzie ale chyba musimy jeszcze uzbroic sie w cierpliwośc :) Marketo co tak skromnie tylko łapka pomachałaś,co u Ciebie? jak zdroweczko? Dallio😘 jak malenswo mam nadzieje że wszystko dobrze,pozdrawiam :D miłego dnia dziewczyny 😘 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Na spienionej fali przybywam z oddali wypadłem za burtę ale teraz jestem z Wami.{nie na długo} Nie chę być natrętem ale chciałem na Walentynki wysłać piękne krajobrazy z parków narodowych Kanady. Od markety adres e-meilowy wykasowałem{ z pamięci też} i próbowałem wysłać do patyczaka ale otrzymałem zwrot. dcn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×