Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

silicowa

Forum 30 - 70

Polecane posty

I niedzwiedz jest sam sobie winien bo o tej porze roku to niedzwiedzie spia:-P Marketo sa jakies dobre nowe wiesci,bo tylko na takie licze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marketo trzymam kciuki za te dobre wiesci:-) Jak sie czujesz Twoje dolegliwosci minely.❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ nie Marketo nie opusciłam topiku po prostu mam anginę troche źle sie czuje ale pamietam o Was i staram sie czytac wszystko na bieżąco :D pozdrawiam milego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam(cześć) U mnie powolutku.tylko kręgosłup mi piekielnie dokucza.Nie mam zbyt dużo czasu na kompa,bo każdą wolna chwile poświęcam córci na przygotowanie do egzaminu szóstoklasistów.To juz niedługo,a musi zdac dobrze ,bo wybrała gimnazjum,do którego dostanie sie graniczy niemal z cudem.Jak sie nie uda to pójdzie do prywatnego,ale tam straszne pieniadze trzeba płacić.Rejonowe odpada,bo jest w niebezpiecznej dzielnicy i rózne typki tam chodzą.Miłego dnia:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ktoz to sobie o nas przypomnial :-P Izabellinka jak sie cora chce uczyc to nie masz wyjscia musisz pomagac:-) Jak tam tesciowa :-P Marketo jak brat? U mnie bez zawirowan :-) i tak trzymac. Sips bidulko lepiej Ci? Izabellinka pozdrow niedzwiedzia:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He,he,he.Ktoś pytał o teściową? Małpa czeka na rozwód,a mężus sie miota.Szkoda gadać :(:(:( Nie wiem gdzie ta wiosna będzie,ale raczej nie u mnie :( ,dowaliło śniegu w nocy i dalej sypie :( Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dallia
Zaglądam od czasu do czasu tylko nie zawsze mam czas coś napisać. U mnie niezbyt ładna pogoda, ciągle pada śnieg. Już nie mogę doczekac się, ładnej pogody i spacerów z małym. Odwiedziły mnie wczoraj koleżanki z pracy. Opowiedziały co tam w pracy, jakoś nie spieszy mi się z powrotem, ale będe musiała po macierzyńskim, tzn. nie od razu bo jeszcze urlop, może wezmę z miesiąc zwolnienia i jesienią wracam do pracy. Mały rośnie, zaczyna gaworzyć, odpowiada uśmiechem na uśmiech. Jeśli tylko musze wyjść to zaraz tęsknę za nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja tylko pomacham Wam i zmykam do łóżeczka Marketo 🖐️ Patyczak 🖐️ Izabelinko 🖐️ Dallio 🖐️ 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Bardzo powaznie bez docinek o niedzwiedziu :Powszem było. Do Izabelinki🌻 jesli Ci dokucza kręgosłup mam zdjecie z Kanady lekarstwa.Są to tabletki szt.90za 46zł u nas dostepne w aptekach.Jeszcze spojrze do poczty jak sie nazywają.Otóż bardzo skuteczne.Żona kolegi w Berlinie zakupiła i od pół roku ma spokój.W Niemczech kosztowało ok.8euro.Jesli jesteś zainteresowana tutaj mozesz wyrazić swoją opinię. Powaznie mówię to nie blef.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc taki napis widnieje na oryginalnym opakowaniu. KIRKLAND GLUCOSAMINE SULFATE SODIUM FREE 500mg Tak bylo napisane tylko bardziej w słupku.Kolega 5 lat temu miał dolegliwosci,że żona zawiązywała mu sznurowadła w bucie.Od tego czasu ma spokój.Ten z Edmonton. Pozdrawiam. Te dolegliwosci miałem w styczniu ub.roku po kok.1 miesiąca ustapily i dzisiaj nic mi nie dolega.Tylko scisle tego zapisu sie trzymać,gdyz są podobne ale o innym działaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabellinka tylko mi nie mow ze chcesz pobic rekord jesli chodzi o staz malzenski :-P Marketo i to jest dobra wiadomosc.W domu zawsze lepiej,teraz musi dbac o siebie.Nabierac sil i oczywiscie dobre fluidy przesylam ❤️ U mnie oczywiscie bialo :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To teraz musimy znalesc pszczolke ktora zapyli wszystkie te kwiaty :-P :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D ale wiosennie sie zrobiło :D pozdrawiam wszystkich bardzo cieplutko i życze milego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to za gatunek pszczołki co tak ciekawie zapyla:-) Mam nadzieje ze nie jest jakas zmutowana:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 🌻 Dzis to wiosla i kajak wchodza w gre tak leje.Czy to sie kiedys skonczy😠 Oooooooo i snieg do tego gratis ;-) Jeszcze Wam nie pisalam ale w piatek mialam odwiedziny-nawiedziny;-).Tak tak babcia zakupila prezent i przyjechala,jak zwykle w czasie jak ja jestem w pracy:-).Podobno spedzila z wnukiem troche wiecej czasu niz ostatnio i nie chodzila po domu:-)Cos mnie tknelo i przed praca gary umylam:-P Ale z tego co mi doniosl syn wypytala meza na dziesiata strone jak mu sie zyje tzn jak mu sie zemna zyje. Trzymajcie sie cieplutko❤️ A dla nie zmutowanej pszczolki 🌻 🌻 🌻 co by nie zapomniala jak sie zapyla :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D no no Patyczak odwiedziny babci, jestem pod wrażeniem :D mam nadzieje że z przeprowadzonego wywiadu babunia zadowolona hihihi Marketo :) dzisiejszy dzień to przypomina mi raczej wietrzną jesień,wieje jak diabli szaro buro i ponuro .....ech szkoda słów no cóż pozostaje nam tylko czekac na słoneczne dni i miec nadzieje że nastąpi to jak najszybciej :D pozdrawiam 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sips ona przypomina mi Panie z opieki spolecznej ktore chodza i przeprowadzaja wywiad srodowiskowy:-P i do tego jeszcze dzielnicowy i wyjdzie na to ze syn wpadl w patologie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patyczak Ty to potrafisz poprawic humor :D niezła charakterystyka babci :D :D :D udało Ci sie mnie rozbawic od rana :D dzieki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam (cześć) Do Karminadli: Dzięki za propozycję :) Chętnie spróbuję czegoś,bo nie da sie normalnie funkcjonować.Podaj mi nazwę tego leku. U mnie bez zmian,rekordu stażu małżeńskiego nie pobiję,bo ja chyba prędzej podam na rozwód niż mamisynuś.Jest tak nieporadny,że po prostu sam się nie zdobedzie ,ktoś musi to zrobić za niego.Bożżżże,za kogo ja wyszłam???!!! Qrde,kiedy bedzie ciepło ?! Wczoraj śniegu nawaliło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj. Ta wiadomosc zostala wygenerowana przez system pocztowy Wirtualnej Polski. Dostarczenie Twojej wiadomosci okazalo sie niewykonalne, nasz serwer pocztowy nie bedzie staral sie wyslac jej ponownie. Dokladna przyczyna niedoreczenia listu znajduje sie ponizej. === Hi. This message was created automatically by mail system at Wirtualna Polska. I'm afraid I wasn't able to deliver your message to the following addresses. This is a permanent error; I've given up. Sorry it didn't work out. : Sorry, I couldn't find any host named .o2.pl. (#5.1.2)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj. Ta wiadomosc zostala wygenerowana przez system pocztowy Wirtualnej Polski. Dostarczenie Twojej wiadomosci okazalo sie niewykonalne, nasz serwer pocztowy nie bedzie staral sie wyslac jej ponownie. Dokladna przyczyna niedoreczenia listu znajduje sie ponizej. === Hi. This message was created automatically by mail system at Wirtualna Polska. I\'m afraid I wasn\'t able to deliver your message to the following addresses. This is a permanent error; I\'ve given up. Sorry it didn\'t work out. : Sorry, I couldn\'t find any host named .o2.pl. (#5.1.2) Albo sie chcesz wyleczyć albo adieu!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj. Ta wiadomosc zostala wygenerowana przez system pocztowy Wirtualnej Polski. Dostarczenie Twojej wiadomosci okazalo sie niewykonalne, nasz serwer pocztowy nie bedzie staral sie wyslac jej ponownie. Dokladna przyczyna niedoreczenia listu znajduje sie ponizej. === Hi. This message was created automatically by mail system at Wirtualna Polska. I\'m afraid I wasn\'t able to deliver your message to the following addresses. This is a permanent error; I\'ve given up. Sorry it didn\'t work out. : Sorry, I couldn\'t find any host named o2.. (#5.1.2) --- Ponizej znajduje sie kopia listu / Below this line is a copy of the message.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Dziewczyny cos zaczyna sie dziac-mam na mysli wiosne oczywiscie.Slonce zaglada przez okno:-) Mam nadzieje ze sprawdza sie prognozy i w weekend bedzie juz cieplo Marketo co u brata? Ten Twoj m nie jest wyjatkiem mpj to potrafi rozkrecic rzecz przyniesiona ze sklepu-tak aby sprawdzic co w srodku-a potem jak skreci to jakies czesci zostaja i twierdzi zawsze nic sie nei stanie bedzie dzialac,to czt tamto bylo niepotrzebne.A najgorsze jets to jak zacznie cos udoskonalacwtedy brak slow.....😠 Izabellinka wiesz co powtarza moj tesc-widzialy galy co braly:-) przeczytaj moja stopke moze warto przekartkowac strony:-) Nie moze on byc chyba az taki zly skoro za niego wyszlas.Chyba ze mialas inne powody:-P Karminadla a ten specyfik to jest na liscie lekow zakazanych ze nie mozesz go podac na forum:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×