Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

silicowa

Forum 30 - 70

Polecane posty

Gość eva_brasco
Witam wszystkie kobietki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eva_brasco
I nie tylko rzecz jasna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jeszcze tylko dwa dni i bede sie urlopowac:-) Spokojnie wszystko porobie,jutro wybieram sie na wieksze zakupy jeszcze tylko liste zrobie :-D I oczywiscie zadnych szalenstw kulinarnych;-) Marketo machnij lapka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 🖐️ Marketo nie szalej tak,jak to mowia spiesz sie powoli:-) U mnie zaczely sie znow telefony od tesciowej 😠 ona wykonczy tego mojego chlopa.A to wszystko przeklada sie na relacje miedzy nami. Temat swiat i odwiedzin.....Boze czasami zastanawiam sie za jakie grzechy.... Sips mezus juz czuje sie lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D Patyczak dzięki :D mąż powoli wraca do zdrowia jest już dożo lepiej :D Ty masz kobieto urwanie głowy z tą teściową jak sobie czytam to co piszesz to uświadamiam sobie jakie szczęście mnie spotkało ze teściowa się do mnie nie odzywa :) ....aha jeszcze obiecane łapki dla Ciebie :) 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ :) Marketo :D zwolnij na pewno ze wszystkim zdążysz na czas :D pozdrawiam i życzę miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sips ja juz wiem skad te wszystkie kawaly o tesciowych:-) Zawsze myslalam ze to przesada ale teraz widze ze nie!! Marketo podlaczylas juz sprzecik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Za oknem wisi kobieta, trzyma się kurczowo parapetu i wrzeszczy! Mężczyzna stoi w mieszkaniu i wali ja młotkiem po palcach. Przechodzień: Panie, czemu pan tak katujesz tę kobietę?! Mężczyzna: Jaką kobietę?! To moja teściowa. Przechodzień: Ale się cholera trzyma! Spotyka sie dwóch facetów, jeden mówi: - Kurcze, powiedz mi co mam zrobić, mam problem z teściową, wchrzania się do każdej dyskusji, kłócimy się, nie mogę dojść z nią do porozumienia. - Spoko, kup jej samochód, teraz jest dużo wypadkó, napewno gdzieś się zabije. - o.k. Spotykają się po dwóch tygodniach: - Chryste, aleś mi doradził. - Co się stało? - Posłuchaj, nie dość, że straciłem kasę na samochód, ona żyje i prowadzi jak szatan to jeszcze ma 3 kierowców na sumieniu. - A jaki jej samochód kupiłeś???? - No, syrenkę. - Boś głupi, trzeba było jaguara, to by już nie żyła. - o.k. teraz kupię jaguara. Spotykają się po dwóch tygodniach: - Rany julek, jaki jestem szczęśliwy! - Co, nie żyje? A nie mówiłem? - Uffff, wreszcie nie żyje, a najbardziej mi się podobało, jak jej głowę odgryzał. - Panie dyrektorze, czy mógłbym otrzymać dzień urlopu, by pomóc teściowej przy przeprowadzce? - Wykluczone! - Bardzo dziekuję, wiedziałem że mogę na pana liczyć... - Skąd wracasz taki wesoły? - Z dworca, odprowadzałem teściową... - A dlaczego masz takie brudne ręce? - Bo z radości poklepałem lokomotywę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 🖐️ 🖐️ Marketo u mnie wczoraj byla burza i to taka z piorunami i grzmotami.Dzis przelotne opady i cieplo:-) Piweczko powiadasz... to byly czasy jak sie na piweczko chodzilo a rano czlowiek sie zastanawial co ma cwiczenia czy wyklady.Bo jak wyklad to spalo sie dalej a jak cwwiczenia to trzeba sie bylo doprowadzic do stanu uzywalnosci;-) Dostalismy zaproszenie do tesciowej na swieta :-P :-D jak myslicie skorzystac;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie gniewaj się ale jak masz taką teściową to ci współczuję. Biegnie gość ulicą i obkłada babę deską. Przygląda się przechodzień i pyta: - Czego pan biję tę panią? - Panie, to jest moja teściowa! - No to kantem ją, kantem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz dawno do niej nie chodze :-P a to bylo pytanie retoryczne :-D bo my tu wszystkie wiemy jak ja odpowiedzialam:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli to było pytanie skierowane do mnie:D:D a to łobuziara piękny podstęp:P ale faceci tak mają,że wchodzą w sidła:O to byla twja telepatia bo nie chciałem w ogóle zabierać głosu:D czyli macie to w sobie te COŚ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzenia Radosnych Świąt Wielkanocnych wypełnionych nadzieją budzącej się do życia wiosny i wiarą w sens życia. Pogody w sercu i radości płynącej z faktu Zmartwychwstania Pańskiego oraz smacznego Święconego w gronie najbliższych osób szczerze życzy ...jak w/w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 🌻 Marketo odpowiedz moze byc tylko jedna:-) Nie jestem obludna,nie pojade na obiadek nie bede sie usmiechac i udawc ze wszystko jest ok tak jak oni by chcieli i tak jak oni potrafia robic. Ma druga synowa niech jej wchodzi do du...tyle ze ta druga synowa daje jej prawdziwy wyciska.Wiele razy pod adresem tesciowej padaly ostre slowa,przeklenstwa,wiele razy przez nia plakala mi takie rzeczy sie nie zdarzaly.Zawsze ta druga synowa byla na piedestale wiec niech nia sie zajmuje a mi da spokoj:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiona z wierzbowych gałązek Z suszonych kwiatów i wstążek Daję Ci palmę w darze, Bo tak stary zwyczaj każe. Bo dawno temu wierzono, że palmy Złe moce odgonią. ........$.....$....$..... ...$...$$...$$..$$...$ ....$...$$ $$..$$..$$ .....$$..$$..$$...$$ .......$$.$$.$$.$$ ..........$$.$$.$$ ............(▓▓▓) ........*\\\(█)(█)///* .......*\\(█)(▒)(█)//** ........**\\(█)(█)//** .....*\\\\\\(█)(█)//////* ......**\\(█)(▒)(█)//** ........*\\\(█)(█)///* ............(▓▓▓) .......*&█%█%█&* .....*&█$%█%$█&* ...*&&█$%█%$█&&* ...*&&█$%█%$█&&* .......*&█%█%█&* ............(▓▓▓) .....*&&&&&&&&&* ..*&(▒)(▒)&&&(▒)(▒)&* *&(▒)(█)(▒)&(▒)(█)(▒)&* ..*&(▒)(▒)&&&(▒)(▒)&* .....*&&&&&&&&&* ...........*(▓▓▓)* .............]█▓[ .............]█▓[ .............]█▓[ .............]█▓[ .............]█▓[ .............]█▓[ .............]█▓[ .............]█▓[ ___________________ (")_(")_.----.,/) ;^ ^ '; -._ , ')_ ( o_, )' __,) '-._) ..::dzisiaj::.. ..::Zrobiłam::.. ..::Sobie::.. ..::Wycieczkę::.. ..::I::.. ..:: odwiedziłam::.. ..:: Profilów::.. ..::Troszeczkę::.. ..::W::.. ..::Tej::.. ..::Małej::.. ..::Grupce::.. ..::Był::.. ..:: Profil::.. ..::Twój::.. ..::Więc::.. ..::Wpadnij::.. ..::Czasem::.. ..::Również::.. ..::Na::.. ..::Mój :* To jest czysty plagiat ale ucziwy(sic!!!) czyli masło maślane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WESOLYCH SWIAT..... __________██_______█ __________█▒█______██ _________█▒▒█_____█▒█ ________█▒▒█_____█▒▒█ _______█▒▒█_____█▒▒█ _______█▒▒█____█▒▒█ _______█▒▒█___█▒▒█ _______█▒▒█__█▒▒█ _______█▒▒█_ █▒▒█ _______█▒▒█_█▒▒█ _______█▒▒▓▓▒▒█ _______ █▒▒▓▓▒▒█ ______█▒^¶▓▓¶^▒█ _____█▒▒¶▓▓▓¶▒▒█ ___█▒▒▒▓(●)¶(●)▓▒█ __ █▒▒▒▓▒▒▒▒▓▒▒█ _ █▒▒▒▓░░███░▓▒▒█ █▒▒▒¶▓¶▒▒▲▒▒¶▓¶▒▒█ __█▒▒▒¶¶▒▒▒▒¶¶ ▒▒▒█ ___█▒▒▒▓¶'██'¶▓▒▒▒█ ___ ██▓▓♦'▓▓▓'♦▓▓██ _____██▓▓►◄▓▓██ __██▓▓██_█▓█_██▓▓██ _█▓█▒▒█▓██▓█▒▒█▓█ █▓█▒▒____█▓█___▒▒█▓█ █▓█▒▒_____________▒▒█▓█ _█▓█▒▒___________▒▒█▓█ __█▓█▒▒_________▒▒█▓█ ____█▓█▒▒_____▒▒█▓█ ______█▓█▒▒_▒▒█▓█ ________█▓█▒█▓█ ______█_█_█_█____ஜ(█▒) ____█_________█(▒█ஜ ___█___________█___ஜ(█▒) __█_____________(▒█ஜ _█_e$$$$e__♥♥♥♥_█__ஜ(█▒) █_$$$$$$$_♥♥♥♥♥♥█_ஜ █_$$$$$$$$♥♥♥♥♥♥♥█ஜ(█▒) █_$$$$$$$$$_♥♥♥ஜ █ ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ _▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ ___▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ ____▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ _____▓▓▓▓▓▓▓▓ niech Ci wpadną do koszyczka niezła kasa i kiełbasa, radość życia, coś do picia i na miłość chęci tyle, by mieć wszystko inne w tyle. .............$...$....$ ..........$................$ ........$....................$ ......$........................$ ....$............................$ ..$...............................$ .$.................................$ $.....................(ஜஜஜ)...$ $... (▒▒▒)........(ஜஜஜஜ).$ $..(▒▒▒▒▒)....(ஜஜஜஜஜ)$ .$(▒▒▒▒▒▒)..(ஜஜஜஜஜ)$ ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ §§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§..... (█) ---§§(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)§§...(█)@ -----§§(_)(_)(_)(_)(_)(_)§§.......@(█) -------§§(_)(_)(_)(_)(_)§§...(█) @ ---------§§(_)(_)(_)(_)§§......@(█) ---------§§(_)(_)(_)(_)§§ .(█)@ ..........▓▓▓▓▓▓▓▓▓....@(█) ...........................(█) @...... .............................@(█) ... ......................(█) @......... .........................@.......... ......................@ ........... (`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**___** _**___**_________**** _**___**_______**___**** _**__**_______*___**___** __**__*______*__**__***__** ___**__*____*__**_____**__* ____**_**__**_**________** ____**___**__** ___*___________* __*_____________* _*____0_____0____* _*_______@_______* _*_______________* ___*_____v_____* _____**_____** _______*****_______ Kurczaczków Zielonych Baranków Czerwonych Bazi Różowych Pisanek Kolorowych Dyngusa Tęczowego I Wszystkiego Dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
___________$$___$$$$$$ __________$$__$$_____$ _________$__ $$______$$ ________$__$$_______$$_$$$$$$ _______$$_$$_______$$$_______$$ ____ $$$___$______$$____________$$ ___$$___________$_______________$$ __$____________$$________________$$ _$$____________$$_________________$$ _$_____$______$$$__________________$ _$___$$$$_____$$_______$$$$$$______$ _$____$_____$$$______$$____________$$ _$$_______$$$$_______$_____________$$ __$$$$$$$$$$$________$_____________$$ ______$$__$$________$$_____________$$ ______$$_$$$$______$$_$___________$_$$ ___________$_____$$$$_$_________$$__$$ ___________$$$$$$$_____________$$$$$ Z świątecznego korzystam zwyczaju, By przesłać życzeń tyle, ile kwiecia w maju I życzyć ci naprawdę z całą serdecznością By święta napełniły ci duszę radością Czegóż jeszcze Wam życzę? Zdrowia i dostatku! Szóstki w Totka, a także ogromnego spadku! Siedmiomilowych butów i czapki niewidki, Spełniającej życzenia małej złotej rybki Kury ze złotym jajem, Lampy Aladyna, Sezamu Ali Baby i szczodrego dżina, Niebieskich koralików, zwierciadeł magicznych, Dywanów latających i talentów licznych. Samych miłych perspektyw, uwag błyskotliwych, Wielu ludzi przyjaznych, niewielu życzliwych. Masy sukcesów małych, wielkich, gigantycznych, Poklasku i uznania i awansów licznych. Mieszkania w Nowym Jorku, willi w Kopenhadze, Przytulnej garsoniery gdzieś tam w Czeskiej Pradze, Rezydencji we Włoszech, w Alpach małej chatki, A w południowych Indiach plantacji herbatki. Super rancho w Meksyku, pałacu w Pekinie I innego schronienia w wybranej krainie. Rejsu dookoła świata, gdzieś w nieznane wypraw, Ekscytujących doznań, smaku nowych przypraw. Może nagrody Nobla w jakiejś kategorii, I życia w stanie choćby lekkiej euforii. Do tego wiele zdrowia, kondycji, miłości, Dużo radości z życia i wiecznej młodości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dallia
Wesołych Świąt 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglaszam uroczyscie ze jeszcze nie nabralam ksztaltow wielkanocnej pisanki :-) Wczoraj wybralismy sie do Pszczyny aby zobaczyc zamek i ogrody-taka ucieczka przed tesciowa:-D.Dzwonila w niedziele czy przyjedziemy ale maz powiedzial ze ja nie chce jechac :-) Dzis juz praca,pogadamy z kolezanka co tam w swieta i tak zleci 6 godzin:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D święta całkiem mile spędzone,brzuchy nas nie bolą waga w normie wiec jestem zadowolona :D pozdrawiam wiosennie 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :D dziewczyny jaki leń jest tak pięknie że nie można usiedzieć w domu,w ogrodzie jest ciągle coś do zrobienia :D uwielbiam te wszystkie prace,przebywanie na świeżym powietrzu wprawia mnie w dobry nastrój :D uwielbiam wiosnę :D :D :D a do tego rozpoczął się okres imprez wiec na nudę i brak zajęć nie mogę narzekać :D pozdrawiam cieplutko 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karminadla
Witam🌻 Marketo przy tym ostatnim pytaniu to az zapłonąłem co mi to przyszło na młode lata:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj cie witajcie :-) Jestem jestem tylko czasu teraz jakos mniej-w koncu wiosna i pracy jest wiecej.Dzis biore sie za koszenie trawy,musze wygrabic czesc ogrodu wiec na siedzenie pzred kompem czasami nie ma sily albo czasu. W niedziele jakis maly wypad w gory-w koncu to jedyny dzien kiedy jestesmy wszyscy razem. Trzymajcie sie cieplutko 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×