Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

silicowa

Forum 30 - 70

Polecane posty

Witam:) Karminadla: izabellinka32@o2.plPomyliłam sięw wcześniej:) Patyczak: widziały gały co brały to jedno,a drugie to: jak się ożenił to się odmienił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iZABELLINKA🌻 na tę pocztę w ogóle są zawsze trudności.wysłałem podwójnie na o2.pl i otrrzymałem zwrot.Więc możesz załoyć gdzie indziej albo przez inną koleżankę niekoniecznie z tego topica.:P a uparta jesteś to swoją drogę.:PChciałem ci pomóc a ty mnie lekceważysz .Wolna wola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karminadla a nie mozesz poprostu napisac nazwy chyba ten specyfik posiada nazwe skoro mozna go w Polsce kupic. Chyba ze masz napisane po chinski :-P a zdjecie jak wkleic-umiesc fote na fotosiku i po sprawie ale takie podstawy to powinienes juz wiedziec w koncu ziec informatyk podobno;-) Izabellinka nie uwierze ze sie chlop o 360 stopni zmienil po slubie,za krotki macie staz:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patyczak nie bądz złosliwa juz to przerabialismy:D A CO TO JEST PYTAM; Więc taki napis widnieje na oryginalnym opakowaniu. KIRKLAND GLUCOSAMINE SULFATE SODIUM FREE 500mg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patyczak założyłem topic Nauka w necie pod ksywką Bradruła.Miałem wyrzuty sumienia,że zbyt okrutnie w pewnych fragmentach uczyniłem i chciałem aby usunięto to.Ale jak mi dopiekłas z tym zięciem to zrezygnowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Marketo czyli mozna powiedziec jakies dobre wiesci ❤️ Ja mam mlyn w parcy i w domu.W pracy robie palme dla syna:-) a w domu musze nadazyc z zamowieniami i z ogarnieciem calego tego kieratu.I wkurzam sie bo mi brakuje tak z 3 godzin pozyczy ktos;-) karminadla pomagaj jak tylko chcesz a ze ci sie tu nie uklada hmmm chyba nie jestes zdziwiony:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera jasna po co te wycieczki ,kobieto przestan być zgryzliwa.Opanuj się.Co ty myślisz,że nie potrafię tak jak TY.Gorzej jak TY.Tylko trzeba wykrzesać trochę obiektywizmu i tolerancji do drugiej osoby.I SZACUNKU. Wystarczy? Albo będziemy tak do nieskończoności sobie nawzajem docinać. Jeśli ci to sprawiło przyjemność to okazałem ci ją. Mnie natomiast jest przykro,że wyprowadzasz mnie z równowagi. A propo ;te doradztwa tej kobiecie to możesz o dupę roztrzaskać.To 15 letni chłopak tak moze doradzać.Nie rób wojny tam są dwie osoby a nie trzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karminadla najlepiej bedzie jak nie bedziesz ty urzadzal wycieczek po topikach i kopiowal kserowal wpisow zalozyles topik to sie go trzymaj i tyle w temacie Nam tu jest ze soba przyjemnie i zamentu nie potrzebujemy.Nie wcinami ci sie w topik nauka w necie uwagami nie na miejscu, i ty zrob to samo.Taka mala prosba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Marketo na nikogo się nie obraziłam zaglądam tu codziennie nie zawsze pisze bo powiem szczerze że staram się nie komentować tego co się tu dzieje :( przykro mi że zapanował tu chaos :( mam nadzieje że to tylko chwilowe zamieszanie ..... Patyczak ja Ci mogę pożyczyć z godzinkę czasu :) ale tylko pod warunkiem że doba będzie miała 25 godzin hihihi Pozdrawiam Wszystkich bardzo cieplutko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki🌻 po co te nerwy ,obrzucanie się inwektywami jak można kulturalnie porozmawiać.Czy jak była seperacja między nami:O to uwazcie,że będę was nienawidził do końca życia?Byłem zbanowany słusznie i chciałem do moderatora napisać aby te złosliwe przytyki dwom kobietom wyeliminować.Było ich raptem12 wpisów.Tutaj czasami przychodziłem inkognito i o niedzwiedziu tak mi sie spodobała riposta Markety i Sips że ją skopiowałem.Jest na moim topicu.CZy to jest oznaka nielubienia was? Nie lubię jak obrywam,za co nie mam wpływu.Jeśli izabelinka chce to pokaże firmy prawdziwe.Tylko dlaczego nie przychodzi do mnie na topic? Czy ktoś ją przede mna ostrzegł przed ;wrednym typem; Ten ból sam przeszedłem i się wyleczyłem dzięki przyjacielowi z Edmonton. Ale jak zobaczyła tę pyskówkę to jej się odechciało.A szkoda.POdała by e-mail i wyślę dodatkowe zdjęcia.Nie będe tutaj przychodził,gdyz bez przerwy mi się zarzuca stare czasy.Czy to dla mnie przyjemne? A i dla was tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja puenta na ta gadanine przeczytaj karminadla stopke Markety i tyle w temacie a teraz przenosze sie w inne rejony:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lek o ktorym piszesz to Glucosamine Sulfate - siarczan glukozaminy i blokady na fotosik nie ma tylko trzeba wiedziec co wykasowac i link dziala:-P:-D Lek- Dietetyczny środek spożywczy przeznaczony dla sportowców i osób aktywnych fizycznie jako środek stosowany w celu prawidłowego funkcjonowania i regeneracji stawów,działa stymulująco na proces odbudowy uszkodzonej chrząstki stawowej. W najnowszych badaniach udowodniono zbawienne działanie glukozaminy również przy bólach i zapaleniach artretycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Marketo🌻 patyczak🌻 sips🌻 izabellinka🌻 Przepraszam,że bez zgody wchodzę ale patyczak ujęłaś mnie i faktycznie na śmietniku dałem wykasować 13 postów z mojego topica. Dzięki za opis i wklejam początek godziny,które są juz usunięte. 21:32 [zgłoś do usunięcia] karminadla Izabellinka nie zrazaj się i przyjdz tutaj z powrotem.Na swoim topicu wkleję dodatkowe wpisy na temat jeszcze bardziej skutecznego lekarstwa.Osobiscie go nie zazywałem gdyż po zazyciu nie wolno podnosić żadnych cięzarów przez 3 miesiące.Ale kolega z Kanady je zazywał i całkowicie się z tej przypadłości bardzo bolesnej wyleczył. w ub.roku zażyłem 100 tabletek(3xdziennie) tego Glukosamine i po 33 dniach ból przeszedł jak ręką odjął.Do dzisiaj mam spokój a w tym wieku wyleczyć się z tej przypadłości to graniczy z cudem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Karminadla: Ja się nie zrażam,dzieki bardzo za pomoc.A sporadycznie ostatnio na kafe jestem,bo mam górę innych zajęć.Jak już mam czas to komputer ktoś okupuje. Na ten weekend życzę wszystkim duuużo słonka :):):) ##,................,#**#,.,#**#, .....##.........,,#####...........# .......##....,#..........#....//.....# ........###*.....#..........((......# ..........\'\'\'#................... ....# .............\'\'#......#...............# .................\'\'##;........#.....#, ......................#........\"##\"...#, ......................#....................#, ......................#.....#................#, ......................#.....#..................#,Zostawiam na szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21:41 Hahuś Witum. Chcioł bym wiedzieć co ozaczo słowo łochyntol? 21:48 [zgłoś do usunięcia] Marketa ŁOCHYNTOL - mężczyzna wyróżniający się odrażającym wyglądem . Nikt nigdy nie przypadł wszystkim do gustu. Klemens Janicki Przez sentyment przypomniałem sobie stare dobre czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🖐️ 🌻 Padam na swoja piekna twarzyczke a nogi to mi wchodza do mojego pieknego tyleczka:-P Troche pogody to czlowiek nie wie co ma robic. Wzielam sie dzis za przesadzanie kwiatow,potem maz mnie zagonil do malowania bo zamowienia czekaja,w miedzy czasie zrobilam obiad i jeszcze cos tam posprzatalam.A i tak kupe roboty zostalo mi na poniedzialek.Tylko nie wiem czy sie uporam bo mi bedzie godziny brakowac;-) Pamietajcie jutro pobudka godzinke wczesniej:-) A za oknem wieeeeeeje 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D pogoda śliczna :D aż chce się żyć kiedy słoneczko rano budzi :D Marketo ja na razie nie zamierzam iść precz,lubię tu zaglądać :D Patyczak jak Ty to wszystko ogarniasz ???? :D Karminadla 🖐️ pozdrawiam i życzę miłego dnia :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sie mi dzis przyspalo:-D Wczoraj taki byl halny ze za zadne skarby swiata nie moglam zasnac.Ledwo zasnelam to pobudka na podanie leku o 3 obudzil sie syn bo cos mu sie tam snilo wiec nie bylo szans abym wstala o 6 zreszta po co jeden dzien w tyg w ktorym moge spac do woli. Za oknem szaro buro i cos kropi. Pije pozna kawke >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hop,hop!!!!!!!! Jest tu ktoś ?! Ca tu tak pusto? Halny Was wywiał ? Rozumiem ,że dzień śnięty jak u mnie,ale żeby nic na kafe nie skrobnąć? Ja siedzę sama w domciu ,bo córci wolny weekend przed egzaminem zrobiłam(niech się zrelaksuje trochę) ,a mąż z mamuncią ma godzinki...Więc zaszalałam : komp tylko dla mnie i piwko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabellinka to ty korzystaj z tej wolnosci i buszuj po sieci:-D A mamcia z synusiem tacy swieci ze na godzinki chodza:-P ;-) Taka zmiana czasu wcale nie jest dobra bo moj organizm jakos dziwnie reaguje :-( Jednym slowem dzien jakis taki do du...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dallia
U mnie też było dziś ponuro, cały dzień padał deszcz. Muszę się wziąć za świąteczne porządki, ostatnio nie jestem zbyt dobrze zorganizowana, więc muszę zacząć wcześniej żeby zdążyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mnie nauczono tego kopiowania to muszę wykorzystywać,a nuż jeszcze zapomnę. Marketa🌻 patyczak🌻 co za czasy mamy wspólną cechę sips🌻 mambunia🌻 izabellinka🌻 no skorzystała z rady? jeszcze parę chwil i komp będzie na śmietniku beznadziejnie mi tu chodzi a co tak przy poniedziałku tak spokojnie chciałem coś poczytać a tu PSINCO:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Czy wy za duzo nie pracujecie? Dallia jak dzidzia? Marketo przywoluje Cie do tablicy;-) Sips prosze podpisac liste:-) Izabellinka poczaruj troszke i wpadnij:-) To juz wszyscy:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×