Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

silicowa

Forum 30 - 70

Polecane posty

Kawunia podana :-) i jakies ciasteczko-duze ciastczko bo w ciagu dnia zostanie przerobione na energie:-) Sloneczko juz wysoko swieci bedzie piekny dzien a ja na zebranie musze jechac. Sips masz zupelna racje jesli chodzi o m.To wzbudzanie winy jest najgorsze-bo wiadomo sa rodzicami i nalezy im sie szacunek ale to traktowanie ..... Nie wiem jak bedzie na tej mojej komunii,nie wyobrazam sobie siebie usmiechajacej sie caly dzien a w glowie inne mysli. Marketo prosze do raportu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ W koncu wrocilo wszystko do normalnosci:-) bo ile mozna sie gniewac.Czeka nas jeszcze taka szczeraz rozmowa bo ja nie lubie niedomowien. Zbliza sie weekend mam nadzieje ze mamuska da nam spokoj;-) Pewno m znow wymysli ryby ale ja juz mam to gdzies.....bo nastepny weekend ide do pracy wiec bedzie musial sam sie wszystkim zajac. Marketo na o masz urwanie glowy jak nie jeden to drugi....wszystkie te nieszczescia jak to mowia chodza po ludziach a nie po gorach. Brat musi dbac o siebie no ale taki duzy chlopiec to chyba wie:-) Koncze pic kawke,syna odwioze do szkoly i do pracy-mam tyyyyyyle prania,takiego recznego ale nie wim czy jest sens bo cos sie chmurzy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się rozpisałyście.Nie było mnie trochę :) Pozdrawiam.Niebawem skrobnę nieco więcej i częściej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D pomacham do Was i zmykam mam siostrzenice w domu więc nie pozwalają mi się za bardzo nudzić nie wspominając o klikaniu :D pozdrawiam :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ burze przeszły i u nas :( coś okropnego najgorszy jednak jest ten wiatr w dzień to jeszcze jakoś znoszę ale w nocy strach zasnąć :( zmykam bo nadciągają chmurzyska wiec pewnie zaraz zacznie znów lać :( trzymajcie się cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie :-) Oj szalalo wczoraj szalalo a ja na rowerze bylam w pracy.dobrze ze pomyslalm i wczesniej zamknelam swietlice bo burza dopadla mnie tuz przy domu.A jechac sie w ogole nie dalo.W oczach mialam sam kurz :-( Po burzy okazlao sie ze w czesci domu nie ma pradu.Nie moglam sie kapac bo pompa nie szla prad przyszedl dopiero po polnocy. Dzis czytalam ze zginal 33latek w Cieszynie przygnieciony konarem. Czy teraz to juz tak beda burze wygladac..... Dzis dzien uplynal mi na sprzataniu,koszeniu itd czyli normalna sobota. Jutro chyba bede miec luz po poludniu bo meskie towarzystwo idzie na ryby......bez komentarza. Izabell gdzie bylas jak Cie nie bylo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyciagam teraz moja ogromnie dluga 🖐️ i przytulam Was wszystkie bo wycztytalam ze dzis dzien przytulania. Popijam kawunia,chlopy spia lubie tak posiedziec w spokoju. Dzis jest u nas odpust-juz wczoraj strzelali,dzieciarnia gonila z balonami. Jednak to nie jest juz to co bylo kiedys jak ja bylam dzieckiem.Wtedy czekalo sie na odpust-na ogorka z beczki,na wate cukrowa,pierscionek albo takie korale z ciasta,zabawki drewniane.Teraz to na tych straganach to mozna kupic sama chinszczyzne :-( i to jeszce ceny kosmiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam no to i ja przytulam Was bardzo mocno skoro jest dzień przytulania :D dziewczyny powiem Wam coś :) u mnie tez dziś odpust a że mieszkam bardzo blisko kościoła to mam od samego rana istny rozgardiasz strzelanie, piski dzieci,muzyczka itd. ale jakoś to ogarniam najwyżej jak mnie już ktoś bardzo wnerwi to dostanie opn i się uspokoi :) pogoda no cóż upał to to nie jest ale może i lepiej niestety na wieczór znów zapowiadają burze 😭 strasznie się boje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Alez byla wczoraj pogoda nie wiedzialam co mam robic-chwytalam sie wszystkiego:-)co oznacza ze czesc zostala nieskonczona;-) Dzis ide na przedstawienie do szkoly z okazji Dnia Matki.Beda wierszyki ,piosenki,cisteczka,kawka herbatka:-) W weekendzik do pracy:-) mezus jak posiedzi z dwa dni sam to moze dojdzie do jakichs wnioskow;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :( u nas od rana leje i podobno ma tak być do końca tygodnia :( więc humorek tez mam nie najlepszy w dodatku mąż pojechał do Anglii i stoi tam z towarem nie wiadomo jak długo bo nie ma miejsca na rozładunek jest tam od soboty i nie ma perspektywy szybkiego powrotu :( jakoś mnie dzisiaj dopadł dołek więc tylko pomacham do Was i znikam 🖐️ co by nie zarazić Was tym podłym nastrojem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
> > > 🖐️ Nie wiem jak u Was ale u mnie pogoda do du...zimno wietrznie,wczoraj padalo i jak pomysle ze tak bedzie w weekend to mnie ciary przechodza bo bede musiala wyciagnac kurtke zimowa.w nocy zawsze jest zimniej a jak czlowiek niewyspany to jeszce bardziej to odczuwa. Marketo uroczystosc btla w srode poniewaz tylko wtedy maja zajecia ze swoja Pania.W inne dni to angielski,religia. Bylo bardzo milo i sympatycznie-wierszyki,piosenki,kwiaty, zyczenia,kawunia,ciasteczko:-) Chociaz powiem Wam ze niektore mamusia to mnie wkurzyly.Wiadomoz ze jest uroczystosc i dzieci przychodza na galowo.A taki jeden ananas przyszedl w dresie i rozciagnietej podkoszulec wiec Pani poprosila inna Pania aby podjechala i pzrypomnialoa o stroju galowym mamusi.Mamusia przyszla na uroczystosc ale na przebranie nic nie przyniosla. Ja bedac nauczycielka odebralabym to jako lekcewazenie. Jedna znow przyszla z mlodszym dzieckiem-wrzeszczace,halasujace,biegajace,przeszkadzajace. Marketo Ty lepiej nic nie planuj;-)jak przyjdzie czas to spakuj sie i wyjedz.Jak tak sie palnuje,planuje to potem wszystko szlag trafia.Postaw na spontanicznosc;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D Marketo masz racje deszczu niby dużo ale ziemia nie jest zbyt mokra,pewnie musiało by popadać trochę dłużej żeby zasoby wody nieco poprawiły się ale sądząc po tym co widzę za oknem jest duża szansa na to ...jeśli chodzi o Dzień Matki to nic nie pisałam bo w szkole dziewczynek takich imprez nie ma jest u nas tak zwany dzień rodziny zawsze 1 czerwca jest piknik na boisku szkolnym są występy,konkursy,rożne zabawy np.karaoke dzieci śpiewają wraz z rodzicami albo zawody,super sprawa tylko jest jedno ale niestety nie wszyscy rodzice biorą sobie to do serca i niestety nie chcą uczestniczyć w takich zabawach to smutne bo przecież to super sprawa mnie osobiście bardzo się podoba :) Patyczak masz racje czasami należny postawić na spontaniczność,uwalniamy się wtedy od stresu związanego z planowaniem :D pozdrawiam i życzę miłego dzionka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goraca kawunia :-) Jesli nie musicie to nie wychodzcie z domu-zimno ,wietrznie i chyba zaraz bedzie padac bo ciemno 😭 Ja dzis jade przygotowywac dekoracje na jutrzejsze imprezy-masakra A za rowny miesiac bede sie wylegiwac na piaszczystej plazy bo wlasnie wczoraj dokonalam ostatnich formalnosci:-) Fajnie mamy wylot o 21 a na miejscu bedziemy o 24 i od rana mozna sie rozkoszowac wszystkim w kolo:-) Trzymajcie sie cieplutko,lece budzic moja pocieche bo dzis jada do teatru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marketo nudzisz mnie.możesz ignorować.jeśli nie odpowiesz z powrotem tą sentencję wsadzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D :D :D dziewczyny muszę się Wam pochwalić !!!!! wczoraj byłam na koncercie Eleni było fantastycznie :D :D :D dwie godziny super zabawy :) bardzo się ciesze bo udało mi się wreszcie gdzieś wyjść i to tak bez planowania :) rozerwałam się naładowałam akumulatory i powinno mi to wystarczyć na jakiś czas :) o pogodzie nie będę pisać bo by mi się humor popsuł :( jeśli chodzi o wybory to muszę powiedzieć że u nas coś bardzo spokojnie przed nimi nie mam żadnych ulotek nie widzę żeby wisiały jakieś bilbordy to już 7 czerwca ale naprawdę nie mam zupełnie pojęcia na kogo glosować :( Patyczak a nie masz w torbie trochę wolnego miejsca może wcisnęła bym się w kącik i polecę z Tobą na te piaszczystą plaże :) :) :) a tak serio mam nadzieje że będziesz zadowolona z wyjazdu życzę Ci tego z całego serca :D pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nigdy nie przypadł wszystkim do gustu.------>usuwaj az do skończenia świata i jeden dzień.Po kie licho tam poszłaś.popełniłaś niestety błąd zdarza sie to tylko żywemu.Jak wykasujesz znów się zamelduję, az zaprzestaniesz:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brrrr brrr tak zrobilam jak wyszlam na pole zaniesc fachowcom(ukladaja mi kostke pzred domem) kawunie.To jest cos okropnego-zimno,wieje,leje 😭. Wczoraj robiac dekoracje tak zmarzlam ze do wieczora nie moglam sie zagrzac a dzis to tylko bede sobie serwowac gorace herbatki. Chociaz przy takiej pogodzie to ja nie wiem czy ktos sie skusi na przyjscie. Odnalazlam rekawiczki beda potrzebne jak nic:-) Sips widze ze zazywasz kultury na calego:-) u Nas to by powiedzieli ze poszlas sie odchamic;-) Widze ze mamy tu malego rzepka:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dallia
U mnie też zimno i często pada. Nawet nie wychodzę na spacer z małym a on bardzo lubi spacery, lepiej śpi. Właśnie się budzi :) Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny nie widziałyście gdzieś wiosny !!!!! cholera jak zimno normalnie to chyba jesień żeby nie powiedzieć zima :( bo śnieg w górach, grad w szczecinie :( :( :( Patyczak u nas tez się tak mówi ..... i chyba jest w tym troszkę racji :) :) :) aha i koniecznie załóż dziś rękawiczki co by Ci grabeczki nie zmarzły ;) Marketo Ty mi zazdrościsz a ja Tobie, bardzo chciała bym wiedzieć jak skończyć z manipulacja,strachem i zazdrością ...mam nadzieje że podzielisz się z nami swoją widzą na ten temat :) jestem pewna że wchłoniesz bardzo szybko wszystko :) pozdrawiam i życzę powrotu wiosny 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta kawunia to w sam raz dla mnie:-) bo wlasnie wstalam. Wrocilam o 3 i nawet musze powiedziec ze nie bylo tak zle a co najwazniejsze zimno. Ludzie bawili sie swietnie bo i zespol byl fajny. Dzis powtorka z rozrywki rozpoczyna sie o 15 wiec Sips podeslij tej pogody troszke bo zaczyna u mnie padac. Teraz musze znalesc sile na kapiel bo wygladam koszmarnie :-) Dobrze ze obiad wczoraj ugotowalam i dzis mam luz:-D Miejcie sie fajnie zagladne pewno jutro. Marketa 🌻 Sips 🌻 Dallia🌻 Izabell 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi rodzice jeszcze zyczen nie zlozyli, pewnie calkiem o mnie zapomnieli 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D skoro padły tu już życzenia z okazji Dnia Dziecka to i ja pozwolę sobie je złozyc :D 🌼 Bądź dzieckiem jak najdłużej, jak dziecko baw się i śmiej, i kochaj jak dziecko, i dziecka serce miej! :D :D Pozdrawiam i zmykam na festyn rodzinny niestety nie będę dziś ani śpiewać,ani uczestniczyć w zabawach ponieważ powierzono mi rolę sprzedawcy dziecięcych prac :D mam nadzieje że nikogo nie zawiodę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry bardzo wszystkie dzieciaczki:-) te duze i te mniejsze. Chce mi sie spac 😴 rano wstalam o szostej bo musialam fachowca otworzyc garaz 😭,chyba powinnam byla dzis zrobic sobie wolne. Po siedze do 18 i zmykam:-) Wczoraj zmarzlam okropnie 😭padalo,grzmialo....ale ludzie dzielnie sie bawili i piwko pili:-) Za dwa tygodnie powtorka z rozrywki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i u nas pogoda okropna :( moje dziewczynki pojechały dziś na wycieczkę do Uniejowa wrócą dopiero o 20-tej ale w taka pogodę chyba wiele nie zwidzą no chyba ze przejaśni się i jakimś cudem wyjdzie słoneczko :) mam taką nadzieje pozdrawiam i życzę słoneczka nie tylko za oknem ale i sercach 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemo 30
Witam wszystkich. Jesli pozwolicie to sie przylacze. A co bede tak sam w domu siedzial. Trzydziestke juz mam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Chyba za chwile lunie 😭 a bylo juz tak przyjemnie. Dzis zepsul mi sie budzik w telefonie i slodko spalam do 7-dobrze ze fachowcy zaczeli pracowac bo pewno jeszcze dlugo bym spala-cos mi sie zdaje ze odsypiam jeszcze ten pracowity weekend. Po ostatnich doniesieniach na temat tej lotniczej katastrofy mam mieszane uczucia,jakies leki sie odzywaja.:-(Chyba nie przezyje tego lotu..... Dzis znajoma z ktora pracowalam w weekend opowiadala mi co wyprawial jej maz jak wrocila do domu.To jakis koszmar i horror.\"Starsza\" kobieta dzieci dorosla a maz nadal zazdrosny jakby mieli po 20 lat i raczej chorobliwie zazdrosny.Nie chcial jej wpuscic do domu jak wrocila o 24.A co wygadywal wlos sie jezy....Te chlopy mysla ze my idziemy sie tam bawic i szalec.... Witamy nowy narybek:-)Mam nadzieje ze zostanie na dluzej:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belfasto-rewq
Przemo 30---------->Nie wiem czy będziesz akceptowany,gdyż mają traumę po ostatnich występach jakiegoś maniaka:PL(:):D:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Traume to przezywa chyba ten nawiedzony rzep,ktory sie do nas przyczepil. Reszta w stopce :-P :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewuszki:-) Pogoda do bani 😭 a ja mam taki syf wokol domu 😭 skonczyli ukladac kostke brukowa,wszedzie pelno piachu,pylu,ziemi,blota😠 Musze to jakos przezyc bo jak sie z tym uporam to bedzie pieknie :-) Moge tez zatrudnic mrowki do pomocy te cholery sa wszedzie wyniosa chyba caly piach..musze kupic jakas bron chemiczna;-) bo domowe sposoby nie pomagaja. W ogrodeczku pieknie wszystko rosnie :-) tylko teraz sloneczko potrzebne. Jak u was z truskawkami w koncu sezon sie rozpoczyna,szczerze mowiac ceny wysokie u mnie 5-6zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×