Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

silicowa

Forum 30 - 70

Polecane posty

Gość ...lena
heyka dziewczynki :-) Marketko,ja poprostu miałam i mam zbyt dużo nauki w te,ogólniak miał sporo mniej przedmiotów. W sumie zależało mi tylko na średnim wykształceniu! No ale cóż mam nadzieję że jakoś mi się uda wszystko zaliczyć...nie ma co już płakać nad tą decyzją! Teraz czekam na cynk o pracy państwowej(po znajomości),bo handel już mi wyszedł bokiem...a dokładnie pozostał lekki uraz kręgosłupa! Pozdrowionka ze słonecznej W-wy! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dallia
Cześć :) Miałam cięzki dzień i jestem w ponurym nastroju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dallia
Trochę mi się pokomplikowało, na nic nie mam tu wpływu i strasznie się stresuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼Dallia,może coś więcej byś napisała, mogłabym Ci coś poradzić, Tak w ciemno nie jestem w stanie Ci pomóc,dać rady,udzielić jakiegokolwiek wsparcia! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko. Przejrzawszy ten topic, zauważyłem że Panowie - znaczy się płęć przebrzydła - jest tu rzadkością. Dlatego też zapytam: Czy będę mile widziany w klubie (bo 33 wiosny zaliczylem)? ... czy tylko płci piękna jest mile widziana?.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyka :-D 🌻Marketko, bardzo mi przykro,że masz kiepski nastój.Wyśpisz się i jutro już będzie lepiej,zobaczysz!!! Witam matumater :-) Jestem tu nowa, ale będziesz mile widziany! Są tu świetni ludzie! Teraz znikam. Dobrej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dallia
Hej :) Dziś trochę zdystansowałam się do pewnych spraw i już czuję się lepiej. W dodatku jest tak piękna pogoda, że od razu popracia się humor :) Matumater witaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milo czytać że u Was, drogie Panie \"coraz lepiej\" bo u mnie wręcz odwrotnie :(. Słoneczko wyszło i temperatura się podniosła znacznie... a wraz z temperaturą zewnętrzną wzrosła i moja... prawie do 40*C. Grypsko mnie dopadło okrutne i chyba zaraz przyjdzie mi umierać, bom chory wielce. :) Zamiast na spacer to do wyrka!! - kiepska zamiana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dallia
Grypa w taką pogodę - współczuję :( Łatwiej znosi się chorobę, gdy za oknem zróz i śnieg. Ja dziś korzystałam z pięknej pogody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dallia
Cześć! Weekend był piękny ale za krótki. Uwielbiam słońce :) A jutro do pracy, odczuwam lekki stres z tym związany, zawsze tak mam po jakimś wolnym, nawet weekendzie, mimo, że lubię swoją pracę i atmosfera jest dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grypę przetrzymam bo Wam - moje Panie, towarzystwa dotrzymać muszę.. :). Weekend był za krotki bo żadna z Was, zapewne nie zdążyła uświadomić sobie że jest szczęśliwa z powodu promieni tegoż słoneczka, serdecznego nam słoneczka, promieniującego wokoło!!! Jednak myślę że @Dallia - : jeżeli odczuwasz sterss przed pójściem do pracy - to albo jej nie lubisz, albo nie lubisz swoich współpracowników albo swojej pracy, Oczywiście mogę się mylić ale ja ZAWSZE nie mogę się doczekać pójścia do pracy, nie mogę się doczekać spotkania moich kolegów , NIE MOGĘ SIE doczekać spotkania moich ;rzyjaciół... jestem chory - -jak jestem chory....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mości Marketko,_cz - jest coraz lepiej - dziisaj już wyszedłem na zewnątrz aby słonko podziwiać ale mnie przegoniono, do domu i pod kołdrę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heya wszystkim! :-) W piątek 13 zaliczyłam lekarza,ale to dopiero początek mozolnej drogi do zdrowia psychicznego...nie jest dobrze,w poniedziałek kolejna wizyta! 😭 Pogoda dopisała,a ja zamiast z rodzinką w plener to do szkoły na egzaminy gnałam...och jak żal!!! :-( Egzaminy zaliczone,jeszcze tylko zostało 5 w następny weekend, i koniec ze szkołą...nigdy więcej nauki!!! Pozdrowionka dla wszystkich 🌻 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 matumater wracaj szybciutko do zdrowia! :-) 🌻 Marketko, ja dziś również przyjmowałam gości,masz rację,jest to dość mączące, ale i miłe.Przyznasz rację?! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyka wszystkim! :-D Lekarza odbębniłam,nie jest aż tak źle,będę żyć!!! 🌻 Marketko,wielki 😘 za wsparcie i wiarę w moje możliwości w nauce! Pozdrowionka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dallia
Za oknem Swieci słoneczko :) i oby tak dalej. Czeka mnie pracowity tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyka! 🌻 A co takiego porabiasz,że jesteś tak zapracowana??? Jejku,jak ja bym chciała powrócić do tych obowiązków! Już trzeci miesiąc nie pracuję i dostaję kota!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dallia
Ja narazie na brak pracy nie narzekam, ale też nie wyobrażam sobie życia bez pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak godzisz huk pracy z życiem rodzinnym? Założyłaś już rodzinę? Ja mam męża i dwoje dzieciaczków! Opowiesz coś o sobie?! Widzę,że nikt prócz nas teraz tu nie zagląda! :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dallia
Mam męża, jakoś sobie radzę, zresztą nie zawsze jest tyle pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyka wszystkim! :-) 🌻 Marketko, bardzo mi przykro,że u Ciebie niezbyt dobrze!:-( Ale bądź dobrej myśli,na pewno się jakoś ułoży! Cieszę się,że w takiej chwili pamiętasz o Nas!!! Pozdrawiam😘 i trzymam mocno kciuki! ;-) 🌻 🌻 🌻 dla wszystkich!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dallia
Hej! Miałam pracowity dzień i zmęczona jestem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×