Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

silicowa

Forum 30 - 70

Polecane posty

Gość Dallia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyka! Wszyscy jesteśmy zdrowi, wyrzuciliśmu wszystkie skażone rzeczy,dezynfekowaliśmy mieszkanko i remontujemy pokój dziadka dla dzieci, bo On nie wraca już do nas, kierują Go do hospicjum! Pozdrowionka😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Almanda01
Moj pierwszy raz....byla noc....kochalam go nad zycie. Byl najprzystojniejszym chlopakiem w calym "Mechaniku". Pamietam ze tej nocy mial gatki z BATMANEM (ha,ha,ha). Jesli chodzi o jego wymiary (30 -35cm), ale ze on byl moim pierwszym nie mialam pojecia ze cos jest nie tak jak powinno. Bolalo jak choleraaaaa. Po mniejwiecej 5 minutach bylo po wszystkim. A ....ON...sie romantychnie i z zawstydzeniem spytal czy mialam orgazm!!!!???????? A-ha obydwoje mielismy skonczone 20 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex01
Lena...Wyrazy współczucia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heyka Dzięki za współczucia...! Byłam dzis w szpitalu, teść jak na swój stan czuje się dobrze, w końcu miałam okazję z nim porozmawiać...nawet poprosił o gazetę do poczytania...jutro mu zawiozę!!! Jutro załatwiam hospicjum...i ubezpieczenie dla teścia! A tak wogóle to u mnie zimno i mokro...! :-( Pozdrowionka i dla wszystkich 🌻 i 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyka! Dzisiaj udało mi się złożyć dokumenty na rentę rodzinną dla teścia, przy tym i ubezpieczenie...! Zostaje sprawa hospicjum...też uważam,że tam będzie miał dobrą opiekę i godnie doczeka końca...:-( 🌻 Marketko...dobrze,że już wyzdrowiałaś,ale to przykre że kotek się zagubił.Nie martw się...napewno się odnajdzie cały i zdrowy!😘 Dla wszystkich🌻 i 😘 Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dallia
Witam wszystkich :) U mnie wszystko w porządku, pogoda sie popsuła więc więcej czasu spędzam w domu i przy komputerze a poza tym nic nowego; praca, dom i tak w kółko. Marketo to dobrze, że już jesteś zdrowa. Pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dallia
Wesołego? Ja chyba nic, taka pogoda źle wpływa na moje samopoczucie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyka! :-) 😍DLA WSZYSTKICH POCIECH MNÓSTWO ŁAKOCI,...ZDRÓWKA....RADOSNYCH UŚMIECHÓW NA BUŹKACH I ...SPEŁNIANIA PRZEZ RODZICÓW ICH WSZYYYSTKICH ŻYCZEŃ!😍 🌻Dla wszystkich dzisiejszych solenizantów: 😍Kubusiów i Konradków wszystkiego NAJ...NAJ...NAJ...!!! 😘 Co wesołego??? Dzieci skaczą do góry...będą miały swój pokój...remontuje się juz...ściany poskrobane...dziś naciąganie...może jutro malowanie, o ile na działkę nie wyjedziemy...! Pozdrowionka i dla wszystkich 🌻 i 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dallia
Hej! Siedzę w domu, piję kawę, nie chce się wychodzić w taką pogodę. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyka! 🌻Dalia...u Ciebie też leje??? Ja też z kawką przy kompie! Boże a taki piękne plany plenerowe mieliśmy...szkoda! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dallia
U mnie nie pada ale pochmurno :( Też nici z planów weekendowych :( A już było tak pięknie, ciepło, słoneczko, kiedy to wróci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Dalia...nie mam pojecia na kiedy zapowiadają poprawę pogody...! Nie znoszę deszczu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy z koleżankami rozmawiacie otwarcie o seksie? Bo ja dużo rozmawiam. Większość koleżanek zachowuje się za biernie. Biorąc ślub oczekuje każda kobieta udanego pożycia seksualnego. A jeżeli to nie działa to trzeba dopomóc, jest wiele możliwości ażeby taki stan zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość np
w jaki sposób zachęcić go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo np. To bardzo prosto. Jeżeli jesteś w domu to chodż tylko w stryngach. Włóż rękę do jego rozporka i pobaw się jego fiutkiem. Masz prawo do udanego życia seksualnego, bo oczekuje od Ciebie wierność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Almonellka
Hmmmm....mam problemy z babcia.Mam 34 lata udana kariere, ladna aparycje, i mimo to bacia (wiedzma)caly czas krytykuje mnie za wszystko. Nbardziej czepia sie moich wosow. POMOCY!!!! Mam jej serdocznie dosyc !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dallia
Hej! Witaj Almonellka :) Mieszkasz z babcią w jednym domu? Jeśli nie, to może ogranicz kontakty albo powiedz, że sobie nie życzysz żadnych uwag pod swoim adresem. Nie możemy pozwolić nikomu na złe traktowanie. Czasami nawet, jeśli delikatne uwagi zawiodą, ostrzejsza wymiana zdań pomaga, wtedy inni wiedzą, że nie pozwalamy sobie wchodzić na głowę. Ja dziś kiepsko się czułam, nawet nie byłam w stanie pójść do pracy. Poleżałam trochę w łózku i czuję się znacznie lepiej. Jakie macie plany na weekend? Ja raczej w domu, może spotkanie ze znajomymi. Zresztą mąż właśnie dziś wrócił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Almonellka
Nie mieszkam z babcia dzieki Bogu...bo napewnobym zwariowala. Problem jest w tym ze moja rodzina weszla mi na glowe, i mimo moich lat nadal jestem traktowana jak dziecko. Moj ojciec nadaj straszy mnie laniem, a babcia krytykuje za wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dallia
Musisz więc znaleźć w sobie trochę odwagi, siły żeby to zmienić. Musisz uświadomić rodzinie, że nie jesteś dzieckiem, masz prawo do własnych decyzji, sama pewnie znajdziesz sposób jak to zrobić. Na pewno nie będzie ci łatwo ale masz prawo walczyc o swoje szczęście. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alamanda44
Ja mialam taki sam problem z moja rodzina. Dlatego wyjechalam z Polski w wieku lat 24 i odilozowalam sie od mojej rodziny totalnie. Najpierw dalam im troche czasu z nadzieja ze wszystko sie zmnieni. Niestety zmienilo sie na gorsze. Nie widzalam mojego ojca od 2001 roku. Moja matka odwiedzila mnie tylko raz. Mimo ze jestem ich jedynym dzieckiem nie interesowala ja wcale moje zdrowie caly czas probowala wyludzic odemnie rzeczy materialne. Naprawde Zalosne.....Mojego ojca nigdy wiecej nie spotkam...garantowane!! Moja matka "nakreca" go na mnie, powod - nie chcialam jej kupic samochodu!!! Ojciec pod jej komando jest niebezpieczny dla zdrowia i zycia!!!!Moja rada: daj sobie spokoj z twoja rodzina, wyjedz ......daleko!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Problemy z babcią? Najlepsza obrona to atak. A czemu nie ciepiasz się do babci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dallia
Wyjazd czy odizolowanie się od rodziny to już drastyczne środki, spróbuj za każdym razem zwracać uwagę, jeśli tylko rodzina będzie za bardzo ingerowac w Twoje życie, badź stanowcza. Na początku może to byc dla nich zaskoczenie, mogą się nawet obrazić ale w końcu powinni zrozumieć czego oczekujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Almonellka
Moja babcia to prawdziwy wampir. Doprowadzila wszystkie swoje dzieci do choroby psychcznej (naprawde). I dotego nie da sie jej "ugryzc". Na to jest za sprytna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Almonellka
Jako przyklad moge podac, ze o zonie mojego brata citecznego (oczywscie bylej) mowila ze byla molestowana sexualnie przez swojego ojca. Oczywiscie kompletne kamstwo. Ale malzenstwo rozbila. Nie chce zezloscic wampira. Wszyscy sie jej boja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×