Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

silicowa

Forum 30 - 70

Polecane posty

Gość Almonellka
A-ha zona mojego ciotecznego brat nie tylko sie z nim rozeszla, ale nawet wyjechala z miasta rodzinnego bo wszyscy wytykali ja palcami.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dallia
A ile lat ma ta babcia??? Ja bym sie jednak ewentualnymi plotkami nie przejmowała, skoro wszyscy wiedzą co to za osoba, więc nie może być wiarygodna. Pewnie masz znajomych, którzy wiedzą jaka jesteś. Ja to bym zrobiła porządną awanturę przy najbliższej okazji, gdy ktoś akurat się czegoś czepnie. Takie kłótnie czasami oczyszczają atmosferę i wszystko później się lepiej układa, wiem to z doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alga20
Pozdrawiam wszystkich bywalcow tego topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór wszystkim! U mnie jak tako...zaczęłam w końcu pracować i mam mało czasu! Pozdrowionka i 🌻 i 😘 dla wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dallia
Ja też ostatnio zapracowana ale już niedługo będę mieć więcej wolnego czasu. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyka Kobietki! U mnie sie wszystko jakoś prostuje...jest coraz lepiej! Remont pokoju dla dzieci trwa...potem po kolei...przedpokój,kuchnia,nasz pokój...tak wyglądają moje plany wakacyjne...mam nadzieję,że za rok sobie odbiję! Pozdrawiam cieplutko...! Dla wszystkich🌻 i 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dallia
też pozdrawiam, uciekam zaraz do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyka! Jaaakie tu puchyyyy!!! 🌻Dallio...zupełnie rozumiem brak czasu,ja też niestety odkąd pracuję mam go coraz mniej...dobrze,że chociaż wpadniesz i pomachasz do nas! 😘 🌻Marketko...a Ty gdziie się podziewasz...czyżby już urlopik??? Odezwij się!!! 😘 🌻dla wszystkich... Pozdrowionka😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość np
niestety :( :( :( obie strony muszą chcieć żeby coś z tego było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dallia
hej!!! to pomacham :) jakoś mało i rzadko tu ludzie piszą :( miłej nocki życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dallia
to walczmy z zastojem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dallia
dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dallia
wzajemnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dallia
Hej!!! U mnie tz nie pada ale zachmurzone, więc wszystko się może zdarzyć. Juz znudziła mi się taka pogoda. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dallia
Oj ciężko, jak tylko mogę spędzam czas nad wodą, trochę się opaliłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alamanda34
Ale cisza.......hallo hallo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyka wszystkim! Ostatnio byłam zapracowana, więc nie wpadałam...a wczesniej remont robilismy wiec nie było jak...komp odłączony...! 🌻Marketko...wróciłam nie dość,że do handlu, to jeszcze do tego samego miejsca,gdzie pracowałam....szefowa nie dawała mi spokoju!😘 🌻Dallia...😘 🌻Silicowa....Ty jak zwykle rozkręcasz towarzycho!...A co do pytanka, to stanowczo za mało!!!...😘 Pozdrowionka dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetia
a może takie forum? www.trzydziestki.fora.pl uciekło tam wielu z o2 zniechęconych awariami, moderacją i spamem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Silicowa...u mnie jest codziennie...A co będziemy sobie żałować!!! Pozdrowionka dla Wszystkich😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję Ci aby tak pozostało. Innym zalecam wziąść przykład z Ciebie. Może doradzisz innym jak to robisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×