Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Przyjazna

PRZESTROGA !!!!!!!!!!!!!!!! AQUAMID !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość Niestety smutne
Niestety, prawda, smutna prawda :((( Że tez nikt się tym w Polsce nie zajmie, taką samowolką i oszukiwaniem i wyzyskiwaniem ludzi... Tyle pieniędzy straciłam Oszusci!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni75
Odnosnie Twojej mamy, chyba lekarz powinien ja ostrzec, ze w pierwszych 6 -7 tygodni nie moze się opalać i korzytsać ze słonca i odwrotnie odnosnie zimna. Ja mam PMS 350 i jest ok, jest to preparat semi-permanentny tzn. ze po 5 latach rozkłada się, wowczas ewentualnie mozna powtórzyc zabieg. PMS 350 zawiera zwiazki krzemowe i utrzymuje sie of\d 5-10 lat aczkolwiek raczej do 5, tak podaja w ulotkach. pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quora
TEż miałam problem po wstrzyknięciu 1 ml aquamidu i nie byłam na mrozie ani na słońcu . Usta mi spuchły na pół twarzy ponieważ jestem uczulona na ten preparat . Niestety żaden lekarz nie robi testów alergicznych przed wstrzyknięciem .. Przez 4 miesiące brałam silny antybiotyk. teraz mam krzywe usta ,wyczuwalne grudki ,których nie można usunąć,chyba że wyciąć razem zs ustami .Teraz wiem że takich przypadków jest więcej ,tylko dlaczego nikt o tym nie pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mona212
Mam aquamid od 3 lat i nic się nie wchłonęło, faktycznie ostatnio Dr powiedział mi że kiedyś nikt nie sadził że może uczulac. Całe szczęscie ja nie jestem na niego uczulona. Jest to preparat na stałe, bo jak dotad nie znaleziono osób które mogły by udowodnić że preparat się im wchłonął. Tzn, ze przy szczegółowym badaniu po długim czasie aquamid nadal był w ustach. A tu to sobie każdy może napisac co chce. Tak samo jak nikt nie musi mi wierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyfania
wszystko sie wchlania nawet korium w pewnym stopniu tylko ono jest the best te preparaty mozna o kany dupy rozbic i po co sie tak kluc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mona234
Na jakiej podstawie piszesz ze się wchłania??????Robiłas badania biochemiczne czy jak ? Korium tez nie jest dobre bo w skórze są gruczoły łojowe, i mogą potem powodowac stany zapalne, lekarze też to odradzają. Mam aquamid kilka lat i ani drgnął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hskakkkkkkkk
witam was ....ja mam aquamid juz ponad rok, nic mi sie nie wchlania...nic mi sie zlego nie dzieje z nim.. ani na zimnie ani na sloncu... A propos USA... moj znajomy mieszka w stanach i dowiadywal sie tam o aquamid na maja prosbe....i oto co sie dowiedzial. Aquamidu w stanach nie robia dlatego ze jest drogi i trzeba go sciagac z europy, a lekarz tam mu wprost powiedzial ze jak wypelniaja na kilka miesiecy to maja lepszy zysk bo klienci wracaja po jakims czasie. a aquamid jest na stale... mi lekarz powiedzial ze efekt aquamidu bedzie widoczny ale zmniejszy sie po ok 10 czy 15 latach z tego wzgledu ze tkanka naturalna ust wiotczeje, a nie aquamid sie wchlania. Ludzie zawsze maja troszke mniejsze usta na starosc bo im skora wiotczeje..... TAKIE PYTANIE....CZY KTOS MOZE WYCINAŁ SOBIE AQUAMID? bo tyle tu sie wypowiada osob o spartaczonych ustach.. niech sie wypowie ktos kto go wycial..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hskakkkkkkkk
a propos tego ze aquamid jest nuietrwaly i sie wchlania... to wydaje mi sie ze lekarze mozliwe ze sa tacy perfidni i wstrzykuja jakies tansze preparaty....ktore sie wchlaniaja... no bo nie wierze w to ze aquamid sie wchlania... ja mam go ponad rok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ci perfidni lekarze
nie mowia o takich mozliwosciach ,grunt to zarobic nie wazne jakim kosztem.Uczciwy lekarz zawsze powie, pytalam o to klku lekarzy i kazdyz nich odradzal ten preparat jako niebezpieczny dla zdrowia w pozniejszych latach,ma dzialanie rakotworcze. Czy wam drogie dziewczyny ,ktore macie w ustach to paskudztwo tez lekarze mowili czym to grozi? Wydaje mi sie,ze nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co sie sprzeczac
ja wiem np., ze wstrzykiwanie botoksu nieuchronnie prowadzi do liftingu, ale o tym tez wam nikt nie powie, bo jak inaczej zarobi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co sie sprzeczac
a'propos uczulania, przeciez cos was moze uczulic w kazdej chwili, nie boicie sie, ze cos wstrzykniecie, z za kilka lat sie na to uczulicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do liftingu
to nie doprowadza botox tylko proces starzenia sie skory,ale czy nieuchronnie ? Uwazasz,ze kazdy ma potrzebe operacji? Sa osoby,ktore preferuja jedynie dzialania dorazne.Poza tym jak ktos ma nadmiary skory na policzkach to napewno nie jest tu przyczyna botox bo w te okolice sie wogole go nie wstrzykuje.Poza tym lifting nie ma nic wspolnego z jedrnoscia skory ,ten zabieg jest po to zeby zlikwidowac obwisla skore, a ta sie pojawia na wskutek zaniku tkanki miesniowej i tluszczowej w obrebie twarzy jak tez rozciagniecie sie skory jest czesto u dosc mlodych ludzi z powodu ciaglego tycia i chudniecia na przemian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co sie sprzeczac
no wlasnie : "rozciagniecia sie skory". po botoksie skora jest napieta, a jakos mimike twarzy miec musisz, wiec chcac nie chcac ja naciagasz i to nie naturalnie. informacje te mam od lekarza, ktory owe wstrzykniecia wykonuje jak tez wykonuje liftingi. jednak oficjalnie nikt o tym nie mowi, bo jak inaczej zarobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co sie sprzeczac
acha obwisla skora chyba nie jest jedrna..wiec cos sie tu wyklucza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do liftingu
wiesz co? najszybciej pojawiaja sie( obwisy ) nadmiary skory w dolnej czesci policzkow mimo ,ze tam nikt nigdy botoxu nie wstrzykuje i ta czesc twarzy akurat " ciagle pracuje " w przeciwienstwie do czola i okolic oczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co sie sprzeczac
to chyba oczywiste, ze chodzilo mi o miejsca gdzie wstrzykuje sie botoks. i nie mowie, ze tylko botoks prowadzi do liftingu, ale jesli go ktos stosuje to niech sie pozniej nie dziw, ze trzeba z biegiem czasu zadzialac bardziej radykalnie. nie musisz wciaz pisac tego samego, bo wiem o co mi chodzi. zupelnie nie rozumiem czemu tak bronisz tej metody..nawet dzieci wiedza, ze zadne takie ingerencje nie sa zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co sie sprzeczac
z reszta jak ktos wstrzykuje botoks w czolo to chyba jesne, ze u tej konkretnej osoby ono bardziej pracuje, bo inaczej robilaby sobie lifting policzkow. z reszta jak juz sie podciagnie policzki to pasuje podniesc czolo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyobraz sobie
ze nie mam problemow z nadmiarami skory na policzkach :)Nie potrzebuje liftingow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza436
czesc a jkie sa skutki uboczne aqamidu to ze sie nie moze przyjac juz wiem ale chodzi mi o inne skutki uboczne piszecie tu tylko o zaletach piszcie tez o następstwach operacji i aqamidu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza436
jakie sa inne wypełnienia ust przecierz kwas halirunowy nie daje takich efektów np jesli chciałabym poprawic kontur ikształt ust piszcie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawkazmlekiem
jest też metoda powiekszania własną tkanką tłuszczową , nie wymaga znieczulenia ogólnego , wykonuje się to za pomocą strzykawki (sam koszt strzykawki do tego to ok 700zł) nie licząc kosztu zabiegu u chirurga , istnieje ryzyko ,że to też się może nie przyjąć i czasem trzeba powtórzyć zabieg ,aby uzyskać pożądany efekt ale dopiero po 6 miesiącach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza436
a na ile lat starcza to powiekszanie własna tkanką tłuszcową? jak przeszczep sie nie przyjmie to co wtedy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawkazmlekiem
teoretycznie na stałe , ale jak jest naprawde ... ? najlepiej zapytać chirurga ,który wykonuje takie zabiegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawkazmlekiem
acha , znane są też przypadki , kiedy aquamid podany w bruzdy nosowo wargowe przesunął się pod oczy ; poszedł sobie na spacer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza436
ojej niestrasz to naprawde prawda ? czyli tkanka tłuszczowa jest bezpieczniejsz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawkazmlekiem
powaga , wiem to od lekarza chirurga plastyka , a co do bezpieczeństwa własnej tkanki jest też ryzyko . Wiem ,że ekonomiczniej jest ''zamontować'' sobie coś na stałe , ale niestety ryzykowne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greenme
Nigdy więcej stałych wypełniaczy!!!! Jestem w trakcie leczenia przewlekłego stanu zapelnego po bioaquamidzie. Walczę z moim lekarzem juz drugi miesiąc. Firma która sprowadza bioaquamid z Włoch umyła ręce. Żadnej pomocy ( nie mówię o finansowej) fachowej żeby pomóc . Przecież na pewno dysponuja laboratoriami. Nie wierzę że jestem jedynym przypadkiem gdzie bioaquamid zadziałał w ten sposób. Najpierw pojawiła się maleńkie zgrubienie na ustach, później w bruździe nosowej. W tej chwili jestem po kuracji cefalosporynami . Teraz mam załozone cztery dreny. Końca nie widać. Ostrzegam. Znikomy efekt nie jest warty tego cierpirnia i stresu i pieniędzy jakie kosztuje mnie leczenie . Gdybym mogła cofnąć czas..... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza436
przykro mi ze ci sie cos takiego przydazyło a gdzie robiłas zabieg ja tez jestem z okolic Poznania moze to wina lekarza ? w takim razie zdecyduje sie na tkanke tłuszczowa a jezeli chciałabym podniesc konciki czy wypełnienie mi pomoze mam straszne usta wywiniete w łuk jak klown wyglada to tak jakby chciało mi sie płakac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawkazmlekiem
Eliza , jeśli jesteś po 40 to może pomyśl o liftingu , jest chyba najlepszym i najtrwalszym zabiegiem ,jeśli chodzi o podniesienie kącików ust a przy okazji bruzdy nosowo wargowe .Jest coś takiego jak półlifting czy mini lifting i dotyczy własnie tych zmarszczek .Jak będę miała 40 lat to też sobie zrobię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza436
tylko ze ja mam 21 lat i co mi polecicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×