Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Przyjazna

PRZESTROGA !!!!!!!!!!!!!!!! AQUAMID !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Amber.Waves powiedz mi tylko czy bolalo? to juz pojutrze na sama mysl robi mi sie słabo.mam nadzieje ze wytrzymam.buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amber.Waves
Nic nie czuć. Jedyne co może zaboleć to wkłuwanie igły do znieczulenia. Cała warga jest znieczulona, nic nie czujesz. Po zabiegu doradzam udanie się do domu bo usta są spuchnięte i znieczulenie schodzi dopiero po 2-5 godzinach więc nic nie da sie wypić ani zjeść. Myślałaś że ci będą robić na żywca?:) Znieczulenie też w sumie nie boli tylko jest nieprzyjemne. A pani pielęgniarka cały czas cię głaszcze po ręce:)... Nie ma strachu, do roboty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja juz jestem po wogóle nic nie bolało kompletnie nic nie czułam,trwało to z 20 min jestem bardzo szczesliwa,ze sie tego pozbylam.załuje bardzo,ze nie zrobilam tego wczesniej,dr.Stanczyk bardzo mily i sympatyczny lekarz.mam jeszcze opuchlizne ale myslałam,ze bedzie gorzej.jezeli ktoras z was chce sie tego pozbyc naprawde to nie ma na co czekac tylko dzwonic i umawiac sie do dr.Stanczyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amber.Waves
Ciesze się że ci się podobało Sisi1982. Ja mówiłam dokładnie to samo. Nie ma na co czekać, tylko trza działać i naprawdę można to usunąć. Nie czajcie się dziewczyny! Pozdrawiam Sisi1982..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amber.Waves
Przyjemność po mojej stronie że mogłam pomóc. Ktoś inny na tej stronie podpowiedział mi dr Stańczyka (nawiasem mówiąc, bardzo miły człowiek) i dzięki tej osobie ja mogłam sobie pomóc. Bardzo dziękuję! I podałam dalej, bo chce żeby dziewczyny wiedziały że Auamid da się usunąć! :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszysyko jest ok ale zdarzyl sie mały wypadek,przepuszczalam ze tak moze byc dostałam straszna opryszczke ale to juz na 4 dzien po zabiegu i znowu mi usta napuchły.ale juz jest wszystko dobrze,tak ze dziewczyny po zabiegu wezcie sobie heviran tak profilaktycznie,bo prawdopodobienstwo dostanie macie duze po takim zabiegu tak,ze ostrzegam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ata81
Mam aquamid od 8 lat w gornej wardze i nadal wyczowam palcami jego obecnosc.Jestem zszokowana waszymi opiniamii bo ja polecam ten srodek kazdej kolezance,ktora mysli o powiekszeniu ust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amber.Waves
Ata81, tak, ale dobrze jest tez wiedziec ze w razie czego (lekarz zle wstrzyknie, nie spodoba ci sie efekt, znudzi ci sie, zaczyna zle wygladac, nie chcesz juz tego miec bo juz z tego wyroslas, obawy zdrowotne, albo po prostu popelnilas blad wstrzykujac wogole) mozna go usunac. Dla mnie bylaby i jest to swietna wiadomosc, a nie szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama1975
ej amber, sisi, i reszta dzieki za te wipsy! internet to jednak potega, musze udac sie na konsultacje i chyba tez wycisne to gowno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhh hhhhhhh
Wy usuwacie a ja chce zrobic Aquamid , nie mam zamiaru placic lekarzom za kwas hialuronowy co kilka miesiecy. Ktory lekarz najlepiej robi aquamid ? Broma? Stańczyk ? czy innny? Tych dwoch biore pod uwage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chocklit
No jak tam sobie chcesz. Przeczytalas watek i widzisz, ile jest problemow z aquamidem i mimo to dalej chcesz zrobic - Twoja sprawa. Tez tak myslalam 8 lat temu robiac aquamid, tylko ze wtedy nie trafilam na ostrzezenia odnosnie tego preparatu. Odnosnie kwasu hialuronowego - sa teraz preparaty ktore sie bardzo dlugo trzymaja, np. StylageL. Poza tym czesc kwasu hialuronowego zostaje w ustach, a wiec nie jest tak, ze musisz ciagle cos dostrzykiwac. Nie patrz tylko na kase wybiarajac aquamid bo mozesz za pare lat bardzo mocno tego zalowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chocklit
Mysle, ze dr Broma niezle ostrzykuje usta. Widzialam troche efektow jego pracy na forum o chirurg. plast. a takze na zywo. Dziewczyna miala ostrzyknieta gorna warge, wygladalo to w porzadku, jednak mam nadzieje, ze Ci chirurg odradzi aquamid. Zawsze lepiej chociaz sprobowac z preparetem rozpuszczalnym i zobaczyc, czy sie bedziesz czula z wiekszymi ustami i z ich nowym ksztaltem. U mnie po wstrzyknieciu aquamidu bylo najpierw OK, a potem warga zaczela twardniec. Takze efekty uboczne moga wystapic po jakims czasie i wtedy ma sie duuuzy problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez to mam w sobie
Tez radze uwazac z Aquamidem ,zwlaszcza jesli chcesz sporo go wstrzyknąć. Ja nie mam go w ustach ale..w nosie. Zrobiłam kilka lat temu tzw. niechirurgiczną korekte nosa , minelo 5lat i nic sie nie dzieje. Jest jeszcze inny preparat semi-permanetny PMS , utrzymuje sie od 2 do 10 lat ale... nigdy nie zostanie wchloniety w calosci przez organizm. W internecie jest zaledwie kilka opinii , pozytywnych. lepiej wybierz kwas hialurnowy albo tluszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo mnie ---
ciekawi w ktorym miejscu dokladnie masz ten aquamid ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez to mam w sobie
Ja ? Miałam mały garbek , nie chciałam wtedy zadnej operacji robić , byłam młodziutka ,jeszcze na utrzymaniu rodziców ,nie chcieli słyszeć o operacji wiec poszlismy na kompromis. Lekarz wstrzyknąl to w nasade nosa ,w okolice miedzy oczami ,tu gdzie zaczyna sie nos i go ''wyprostowal'' , nie wiem jak to opisac. Zadnych powiklan nie mam ale na kolejne ampułki bym sie nie zdecydowala teraz po tym co tu piszecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo mnie ---
Dziekuje kochana, a ja myslalam, ze gdzies pomiedzy polaczeniem kosci i chrzastki. Tez sie nad tym rozwiazaniem zastanawialam, ale skoro odradzasz, hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efffaunea-prosze cie o kontakt do kolezanki,ktora ma wstrzykniety bio-alcamid.ja mam nieststy to samo co ona.odabralam karte pacjenta i okazalo sie,ze doktor wstrzyknal bio-alcamid,zamaast aquamidu.prosze o kontakt na forum.to dla nas obu bardzo wazne.dziawczyny odbierajcie kopie kart,macie do tego prawo-jesli nie jestescie pewne,co macie wstrzykniete.jesli kolezanka jeszcze tego nie usunela,to podam jej telefonicznie adresy klinik.bio-alcamid to diabelski preparat w porownaniu z aquamidem.prosze o kontakt-bardzo wazne.dziekuje i zycze powodzenia wszystkim pania na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chocklit
Dziewczyny, jestem juz po zabiegu wyciskania tego swinstwa u dr Stanczyka. Na poczatku bylam strasznie spuchnieta. Minal tydzien i moja warga wygladaja tak jak przed zabiegiem:( Czyli kaczka. Po jakim czasie u Was byl widoczny efekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amber.Waves
Cześć chocklit. Troche to potrwa zanim twoja warga wróci do normy. Nie znaczy to że zabieg się nie udał i dr nie wycisnął Aquamidu. Po prostu, w miejscu Aquamidu w wardze tworzy się blizna, która musi się zagoić, a to trwa w miesiącach-nie bój się, efekt będzie, tylko nie od razu. Moja dolna warga była robiona w maju zeszłego roku i dopiero teraz-niestety- nabrała z powrotem pierwotnego kształtu. Górna była robiona w sierpniu ubiegłego roku i jeszcze wygląda jakby była wypełniona, ale są dni, kiedy blizna w środku jest bardziej miękka i dlatego warga jest mniejsza. To zależy od tego ile u ciebie trwa gojenie się blizn. Wcale nie jest powiedziane że u ciebie będzie trwało to tak samo długo, u mnie blizny goją się dość długo. Ale nie wątp w to, że Aquamid został usunięty, musisz tylko poczekać na zagojenie się ust. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chocklit
Amber.Waves dziekuje za odpowiedz! I w ogole dziekuje Tobie i reszcie dziewczyn, ze podzielilyscie sie swoimi doswiadczeniami. Dzieki Wam poszlam do dr Stanczyka, a kto wie czy gdyby nie Wy nie poszlabym na kolejne wyciecie chirurgiczne, ktore i tak by nie przynioslo efektu. Wrecz przeciwnie, wycinanie chirurgiczne doprowadza do tego, ze tworzy sie obrzek, ktory moze pozostac na trwale - tak powiedzial dr Stanczyk. A czy Ty masujesz usta? Bo mi chyba doktor cos mowil o masowaniu ale bylam troche zakrecona i teraz juz nie pamietam dokladnie. Blizny miekna dzieki masowaniu. Ja na razie smaruje arnika i masuje delikatnie. Nie wiem czy to cos da ale chyba nie zaszkodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amber.Waves
Chocklit: Cała przyjemność po mojej stronie. Podaję tylko dalej wiadomość że Aquamid da się usunąć. Bardzo fajna podpowiedz, to wydaje się logiczne, że masowanie ust pomoże-mi nic doktor nie wspominał, ale na pewno zadziała. Zapomniałam o arnice, zacznę sobie też smarować. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyyyy
dziewczyny a czy po usunieciu aquamidu u dr stanczyka mozecie teraz w usta wstrzyknac cos innego np kwas hialuronowy??? czy jest gwarancja, ze usunieto 100 %???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amber.Waves
Nie wiem czy można wstrzykiwać coś innego, pewnie tak. Jeśli chodzi o stopień usunięcia, ja u siebie Aquamidu nie wyczuwam, ale dokładnie będę w stanie to ocenić jak zagoją się blizny do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyyyy
ale chyba nie mozna miec pewnosci czy nie pozostaly w ustach jakies minimalne ilosci aquamidu po takim wyciskaniu. czy dr Stanczyk mowil cos na ten temat??? bo wtedy chyba wstrzykniecie czegos innego nie wchodzi w gre. ja mialam wstrzykniete w usta 0,7 ml tylko w gorna warge. 4 lata temu. lekarz zrobil to profesjonalnie bo nic z ustami nie dzialo sie i nie dzieje. do tego efekt jest b naturalny. ale ja sie tego aquamidu po prostu boje - nigdy nie wiem co bedzie za pare lat. ale po usunieciu chcialabym w to miejse wstrzyknac cos innego, rowniez w malej ilosci zeby efekt byl taki jak teraz. chyba musze po prostu zadzwonic do doktora. adodam, ze mi po 4 latach usta troszeczke jednakopadly - wiec labo ten aquamid ulega jednak biodegradacji w jakims stopniu albo uciska na tkanki i tkanki wlasnie sie "obnizyly" i dlatego mam wrazenie, ze usta opadly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amber.Waves
Tak, nie wiem, zawsze ma się nadzieję, że doktor usunie wszystko, ale mówił że nie ma takiej gwarancji. Ja stwierdziłam że efekt mi się już nie podoba, a poza tym bałam się że coś mogło się zacząć dziać z upływem czasu dlatego usunęłam. Pozdrawiam i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga.Do wszystkich dziawczyn ktore chca usunau jakikolwiek preparat nawet po 6latach.03.07.2012.usunelam bio-alcamid u profesora daniela cassuto w mediolanie-laserem z tak cinka igla.wiazka podgrzala preparat i twarde guzy rozmiekczyla.substancja wyplynela.dzisiaj mamy 8my lipca-jestem pare dni po zabiegu.mam swoje usta jak z 2006 roku,zadnego stwardnienia,zadnej blizny.sladu po zabiegu.profesor kazal plukac rozstworem soli fizjologicznej,pare dni zeby dezynfekowac miejsca gdzie wchodzila wiazka lasera.nic nie musialam rozmasowywac,bo nia ma strardnien jak po zwyklych iglach.profesor powiedzal,ze za pol roku albo pare mesiecy moge wstrzyknac kwas chialuronowy.profesor uratowal mi zycie,dla mnie jest cudotworca-moim aniolem.usuwa silikon,dermalife,aquamid-kazdy trwaly preparat.usunal mi bio-alcamid gdzie dwa lata szukalam kliniki i wielu mi odmowilo,ze wzgledu na za wysokie ryzyko powiklan.bylam w londynie, zurychu,dortmundzie,diseldorfie,boon,warszawie,poznaniu-rozmawialan z profesorem kobusem-powiedzial,ze bio-alcamid w ustach to straszna bieda i ze mi nie pomoze.wiem,ze na tym forum pisala kolezanka dziewczyny,ktora ma to samo co ja mialam mam nadzieje,ze przeczyta moj post.to ja uratuje.pokajcie a otworza wam,szukajcie a znajdziecie.profesorze cassuto-na tym forum dziekuje za uratowanie twarzy.wpiszcie panie-daniel cassuto mediolan bio-alcamid w google.specjalista od jeczenia powiklan po trwalych preparatach.wieloletni.moj telefon-00491632840917.polski-0048664990821.w nastepnym tygodniu wracam do polski.dzien po zabiegu spacerowalan po ulicach mediolanu,to swinstwo zostalo wyciagniete,jak za dotknieciem czarodziejskiej rozdzki.bylam w katedrze w madiolanie i w niemczech-przed i po.prosic i dziekowac.podam namiary na doktora kazdej kobiecie,ktora szuka pomocy.profesor rozmawia po angielsku i niemiecku.dziekuje bogu,ze do niego trafilam.pozdrawiam was wszystkie i jestem najszczesliwsza kobieta pod sloncem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xmxmxmxmx
gratuluje i ciesze sie ze pozbylas sie tego swinstwa. mysle, ze ten post powinnas powstawiac na innych forach bo jest tyle dziewczyn oszpeconych tym badziewiem. ja slyszalam ze podobno stanczyk z warszawy usuwa zwykla strzykawka, ale ten gosc z wloch wyglada na to, ze robi to z uzyciem lasera. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×