Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Przyjazna

PRZESTROGA !!!!!!!!!!!!!!!! AQUAMID !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość zelazko007
jula8912312312 daruj sobie dziewucho pouczanie kogokolwiek tutaj idź gdzieś indziej się dowartościowywać gdzie indziej. Gdyby lekarze robili to co do nich należy nie było by tych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiki9999
Znalazłam jeszcze jednego lekarza w Rzymie, który rozpuszcza trwałe wypełniaccze. Nakłuwa te miejsca endoskopem laserowym i rozgrzewa a potem wyciska. Widziałam jak to robi na you toube i jak spływa ten rozpuszczony wypełniacz. Sama myślałam tam jechać, ale nie mam odwagi. Jakbym kogoś jeszcze znalazła, to razem byłoby rażniej. Rozmawiałam już z pilotką wycieczek po Rzymie, która mogłaby mi pomóc jako tłumacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki 9999 czy już kogoś znalazłaś? Ja też widziałam ten filmik na youtube i planuję tam pojechać. Razem byłoby raźniej. Podaj mi adres mail to napiszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie. Jest ktoś kto pomoże, ponieważ specjalizuje się w likwidacji trwałych wypełniaczy. Jest doktorem nauk medycznych, interesuje się komplikacjami pozabiegowymi. Nazywa się Lubomir Lembas, przyjmuje w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To, że interesuje sie komplikacjami pozabiegowymi z zakresu medycyny estetycznej, to jeszcze nie wszystko. Czasami lekarz zgłasza taką chęć, bierze za wizyte 200zł lub wiecej i na tym się kończy chęć pomocy. Czasem warto wykonać telefon bezpośrednio do lekarza z zapytaniem,w jaki sposób może usunąć auamid lub inny wypełniacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok, zeby nie było pola do głupich przepychanek. Interesuje - w sensie: wykonuje zabiegi. Ma cała kolekcje zdjeć kobiet, którym wyciął aquamid i inne dziwne produkty z warg. Po zabiegu wyglądają dobrze. Nie pamietam ile kosztowała wizyta, pewnie rzeczywiście koło 200. Ale za błędy młodości trzeba płacić , czasem słono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elen3c
Ciekawe, kto te dziwne produkty promuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko aquamid narobił tyle okaleczeń twarzy, podobnie jest z niektórymi nowymi kwasami, których niektórzy lekarze uzywają. Czy informują swoje pacjentki o zagrożeniu? Nie . Czepiają się kosmetologów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aQa9
Czy ktoś ma namiary na Usuwanie aquamidu w Rzymie? Czy ktoś w Polsce usuwa preparat laserowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmonia
Cześć ja mam tez ten specyfik w ustach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwertyyyy
Do wszystkich, którzy mają trwałe wypełniacze w ustach. Zrobiłam reaserch i znalazłam pozytywne wypowiedzi osób, które usuwały aquamid z ust we wspomnianej wyżej w jakimś poscie klinice w Rzymie (dr Raffaele Siniscalo). Bez skutków ubocznych, bez blizn. Potrzeba ok 2-3 sesji. Za pierwszym razem usuwają ok 40 % wypełniacza. Potem robi się przerwę pk miesiąca i w zależności od wstrzyknitej ilości potrzeba kolejnej lub dwóch. Będę umawiać dla siebie termin. Sesja kosztuje 500 euro. Kamień spadł mi z serca bo wprawdzie u mnie komplikacji nie było, ale u niektórych skutki uboczne pojawiają się nawet po 18 latach. Super, że można to usunąć!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwertyyyy
Informacja z oficjalnej strony tej kliniki: Simed Mazzini jest wiodącym ośrodkiem rozwiązywania uszkodzeń spowodowanych przez wypełniacze. Przeciw ziarniniakom i uszkodzeniom powodowanym przez stałe wypełniacze stosuje się tylko nową technologię laserową, która unika interwencji chirurgicznej w celu ich usunięcia. Używamy nowego lasera introligacyjnego "EUFOTON LaseMar 1500", teraz w trzeciej generacji, który działa bezpośrednio z wnętrza dotkniętych tkanek. Laser jest wyposażony w bardzo cienkie włókno światłowodowe o bardzo małej grubości zaledwie 100-200 mikronów (1-2 dziesiątych części milimetra). To włókno światłowodowe wprowadza się bezpośrednio do dotkniętego ziarniniaka. Następnie energia laserowa jest wydawana działając na ziarniniak bez powodowania urazów do otaczających tkanek i bez powodowania wystąpienia bliznowatych. Jest to laser diodowy o długości fali 1470 nm (nanometrów), który stymuluje tłuszcz, wodę i hemoglobinę, aby opróżnić wypełniacz i w ostateczny sposób przerwać proces zapalny, nie zostawiając żadnych śladów. Osadzone w ziarnach przez wyżej wspomniane włókno światłowodowe, światło laserowe przegrzewa się pod leczonym obszarem, a stały wypełniacz jest upłynniany, a następnie wychodzi z otworów wykonanych w celu włożenia samego włókna światłowodowego. Niewidoczne otwory są zamykane samodzielnie bez specjalnych środków ostrożności, z wyjątkiem dokładnego czyszczenia i dezynfekcji. Po leczeniu pojawia się mniej lub bardziej wyraźny obrzęk, w zależności od leczonego przypadku, spowodowany logicznie przez ogrzewanie tkanek, które znika szybko w ciągu 7-14 dni. Czas trwania leczenia jest zmienny i zależy od rozległości obszaru i wielkości ziarniniaka, który ma być leczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Bardzo Was proszę o informację na temat możliwości usunięcia tego wypełniacza. Mam komplikacje, które pojawiły się po kilku latach. Lekarz, który mi to wstrzyknął nie jest nawet zainteresowany tym co się ze mną dzieje. Zażyczył sobie500 zł za obejrzenie moich warg. Coraz częściej jestem zaczepiana i pytana co mi się stało w usta. Proszę o pomoc. Dziewczyny, które wybierałyście się do Włoch, czy jesteście już po wizytach. A może nie, chętnie z kimś pojadę, najważniejsze żeby się tego pozbyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qwertyyyy proszę o kontakt do Ciebie. Będę wdzięczna za rozmowę, każdą pomoc w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiki9999
Ja nie pojechałam, bo sama nie miałam odwagi i nadal mam problemy. Chętnie bym to zrobiła, ale z kimś kto też ma problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiki9999
Ta klinika SIMMED MAZZINI to właśnie ta, o której pisze dziewczyna we wcześniejszych postach i że tam znalazła pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpola
Przeczytalam prawie wszystkie komentarze i napisze moja opinie.Wsztrszykiwalam aquamid we wroclawiu 3 razy usta .Pierwszy zabieg w 2004 pozniej nastepne 2.ostatni w 2008.Usta nie ze sa wielkie .lekko gorna warga wieksza od dolu.Tutaj wyczytalam dr stanczyka w warszawie.Nie bede pisac co on ze mna zrobil.Jak wygladalam jak stamtad wyszlam i ile miesiacy bylam spuchnieta.Nie pisze ile zaplacilam.Ale jedno co chce napisac to ze tego usunac sie nie da.Dlatego tez zrozumialam.dlaczego w moim miescie zaden lekarz tego nie chce sie podjac.Aquamid podany jest jakby rozlany w ustach i ciezko go usunac zawsze cos zostanie nawet gdyby.u mnie po interwencji zadnej roznicy nie ma.Jest gorzej ja bylo wczesniej usta sie nie goja .wszystko jakby buzowało a minelo juz 5 miesiecy.Codziennie dyzenfekuje i smaruje mascia z cynkiem zeby troche ro usmierzyc.Place za to co zrobilam sama sobie i tak musze z tym zyc Przed podaniem lekarz mowil ze ten preparat nie ma certyfikatu .Nie powinien byc wogole w obiegu ale ja jednak nim zrobilam .Nac ierpialam sie jak pies malo tego mam go jeszcze w policzkach.Pisze bo xhce przestrzec .To jest srodek ciezki .obciaza skore Z wiekiem zaczyna skora obwisac bo preparat ciagnie skore w doł.Nawet nie myslcie zeby nim robic.I nie prawda jest ze kwas zanika.Moja kolezanka zrobila kwasem 10.lat temu i do dzis nie moze jej zaniknac a ona tylko na to czeka .Nie wstrzykujcie aquamidu bo srodek jest nie do usuniecia jest rozlany w ustach .Jedynie granulki ktore sie tworza ale i te nie zostana do konca usuniete.I zaden doktor w itali nawet gdzie jestem tego nie usunie.jak pisala ktoras z was On moze tylko ten srodek rozprasowac.Ale nigdy go nie usunie zadnym urzadzeniem bo to jest wstrzykniety plastik z woda.Woda pozniej sie wchlania a plaatik zostanie w formie granulek.Jezeli ktoras z was chce wiedziec cos wiecej podaje mojego meila pola2300@vp.pl.Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem nadal zainteresowana. Bardzo chętnie się skontaktuję i z kimś pojadę. Dziś wieczór wyślę do siebie jakiś kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ANN by ANN -do Kiki9999, jestem nadal zainteresowana. Cieszę się, że się odezwałaś. Wieczorem postaram się podać jakiś kontakt do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ANN DO KIKI9999. Jeśli nadal chcesz się skontaktować i porozmawiać i umówić się ewentualnie na wizytę u lekarza we Włoszech napisz pod adres: ann.kowalska4@wp.pl. Wymienimy się wówczas nr i mam nadzieję, wspólnie coś ustalimy.. Czekam na kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlilka
Przyjazdna co ty piszesz ja juz go mam 15 lat .wszystko zgranulowane.stan zapalny watroby.Wszystko w trmacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiki9999 ANN by ANN Nie otrzymałam od Ciebie żadnej wiadomości. Nadal liczę na kontakt.Może chociaż tu na forum zostawisz jakiś kontakt do siebie. Odpiszę natychmiast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

People pay attention to Dr. Cassuto from Milan. He is a scam not a doctor !!!!! He treated my lips, after that I had huge scars and deep holes in my lips that are still not working until today after 12 months of treatment !!!! I write him 50 emails for help and he doesn't answer emails !!!!! Promised me that I would always be available after treatment if something happened. He is a pig and a cheater! Please people don't make mistakes! I am ashamed to show my lips in public. I have physical problems. I'm unhappy! My lips are terrible. After Dr. Cassuto I was with 4 other surgeons. All doctors say that Doctor Cassuto shouldn't do something like this !!!!! I will report him !!! He doesn't even have to answer me because he took money and left me with broken lips !!!! Guys that's punishable what doctor did !!!!!! I will show photo everywhere and write everywhere. He made me disabled. Broke my life. He must not do an operation !!!!!!!! Watch out Doctor Casutto from Milan is an unqualified doctor !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, nic nowego w temacie?  Którejś udało się to usunąć w Polsce? Nie wierzę, że żaden lekarz nie jest w stanie pomóc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny  czy znalazlyscie juz lekarza ktory to wyciaga?..

co z tematem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem podobny do dziewczyn, które wypowiadały się powyżej. Aquamid wstrzyknęłam do bruzd wargowo - nosowych. Nie wiem jakim cudem przemieścił się do wargi. Wyglądam fatalnie. Zrobiła mi się asymetria ust. Chciałabym to usunąć. Niestety lekarze w PL proponują jedynie metodę przez nacięcie wargi. Wiem, że to nie rozwiąże zupełnie problemu. Czytałam o lekarzach z Włoch, dr Cassuto ( Mediolan) , i lekarzu z Rzymu. Pisałam do obydwu w mojej sprawie. Niestety żaden z nich nie odpisał. Na forum czytałam również wypowiedz jednej z dziewczyn, której dr Cassuto ponoć oszpecił usta. I tu ponownie pojawia się lęk zmieszany z nadzieją. Nie wiem, którego uczucia słuchać. Wiem, ze temat jest podjęty na tym forum już od dawna ale jest może jakaś dziewczyna, która ma dobre doświadczenia związane z usunięciem tego wypełniacza i zechciałaby się podzielić swoją wiedzą, adresem pod, który mogłabym się udać. Szukam też dziewczyn, które wciąż zmagają się z podobnym problemem. Odezwijcie się proszę, napiszcie na forum, skontaktujemy się i może wspólnie uda nam się zadziałać w naszej sprawie. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×