Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

ma-lenka20 ja nie będę się zabezpieczać! Prezerwatywy odpadają, bo mam uczulenie na latex, a globulki nie są dla mnie, tylko się przez nie stresuję. Nie wspomnę o tabletkach antykoncepcyjnych bo na miesiąc czy dwa to nie ma sensu (skoro lekarz mi ich nie przepisał). Idziemy z mężem na żywioł, hehe!! Oczywiście mam test owulacyjny i nie omieszkam go użyć za jakieś dwa tygodnie sprawdzić czy jest i kiedy mam owulację i w tych dniach nie będzie sexu, i tyle z mojej antykoncepcji. Jak Twoje zaliczenie? tiki wszystkie badania jakie robiłam są w tabelce, także dostęp do nich jest cały czas :) . to jest link z chlamydią http://pl.wikipedia.org/wiki/Chlamydia_trachomatis. W zasadzie to wątpię żebym ją miała, mąż pytał urologa i ten też stwierdził, ze raczej nie ma. No ale różnie to bywa...jak ją mam to już baaardzo długo i musi to być sprytna choroba skoro nie daje o sobie znać. Od jutra tak szy siak zaczynamy 6dniową kurację antybiotykiem. A jesli chodzi o badanie nasienia to prywatnie kosztuje 150 zł (cena pewnie wszędzie podobna). Teraz (drugi raz już) dostałam skierowanie od mojego ginekologa, a w zasadzie mąż dostał i z takim skierowaniem kosztuje 30 zł. Różnica spora. Można nasienie donieść w przeciągu godziny, lub \"załatwić\" to na miejscu. Jest pokoik specjalny z gazetami i filmami. :) czyli jak na filmach! ewa-marchewa byłam w poradni o 8:30 i byłam trzecia w kolejce. Natomiast lekarz nie przyszedł punktualnie. Miał byc o 9ej, a był o 9:40...może na patologii był zajęty, albo jadł śniadanie :) . W każdym bądź razie będę chodziła do niego w ciąży. Jakoś mu zaufałam i mam nadzieję, że się nie zawiodę. A ty nadal źle się czujesz? Musisz iść do lekarza! EvaWer my tez mieliśmy sylwestra spędzić z zaprzyjaźnioną parą. Ja miałam miec termin na koniec kwietnia a koleżanka na początek maja. No i fajnie by było, ale teraz to bez sensu. Kończę bo znowu się rozpisałam. Ja nigdy nie byłam gadułą... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff, nareszcie koniec :) Padam dzisiaj. Po pracy wskoczyłam szybciutko do domu, zjadłam zupę i pognałam na angielski. Później jeszcze szłam na dwór z pieskiem.Teraz zabieram się za leniuchowanie, a o 10 do łóżeczka. Niestety sama, bo M pojechał na szkolenie do Krakowa i wróci w czwartek :( Ja też objadam się słodyczami (ptasie mleczko, chipsy i pierniczki). Ograniczę, się, gdy będę w ciąży, teraz muszę mieć troszkę przyjemności :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidka i dobrze..mnei sama myśl o antykoncepcji stresuje..jak później już nie będę chciała mieć dzieci przerzucam się na tabletki anty:-) ale póki Maleństwa nie ma, nie mam zamiaru się faszerować tym świństwem:-P a z prezerwatywą to nie to samo:-P zaliczenie grupa przełozyła na następny tydzień: teraz będę już się musiała pouczyć:-P a co do badań to jak teraz byłam u lekarza to mówił, że narazie nie tzreba nic robić..sama już nie wiem? są jakieś badania, które powinnam 100%-wo zrobić? bo już sie pomotałam w tym wszystkim:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie :) no i nie udało sie wytrwać..... właśnie wcinam ptasie mleczko.nie moglam sie powstrzymac i kupilam.i juz pół opakownaia nie ma.... padam ze zmeczenia dzis w pracy wywalili mnie na zbieranie koszyków i przez 4 godziny chodzilam od kasy do kasy i składałam koszyczki.... a przecież jestem kasjerka :) juz nie moge doczekac sie piatku bo w piatek lece do szwecji do mojego misia :) co prawda tylko na weekend ale to zawsze cos . zmykam bo magda m leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś walnełam focha na męża bo kupił papier za 5.90 a miał kupić za 4.90..właśnie go sprawdziłam...wiecie co ci faceci nie maja głowy do zakupów, ja mu głowe urwę za ten papier...jest okropny a do tego szorstki (jak na cene to mogę powiedzieć papier ścierny:( ) Pewno wyda się wam to śmieszne, ale przed wyjściem do sklepu powtórzyłam mu 3 razy jaki ma być papier...nawet podałam kolor...i zaznaczyłam \"jak go nie będzie to nie kupuj!!!\" Juz ja się postaram by wycierał swoje 4litery tym papierem, a ja sobie kupie inny:p .......ależ jestem upierdliwa:p ...brak słodyczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny. od dłuższego czas szerokimłukiem omijam forum\\\" ciąża obumarła...\\\" ale dziś postanowiłam ta zajrzec i nie potrafie sie pozbierać. kiedy czytam wypowiedzi dziewczyn to wszystko wraca a dzis dopadło mnie ze zdwojoną silą. i nie wiem czy prędko sie pozbieram. nic tylko płacze. bardzo sie ciesze ze jest taki topik jak ten- starania... bo tutaj zapominam o tej calej tragedii. tutAJ czuje sie jak normalna dziewczyna która czeka az zobaczy upragnione 2 kreseczki. nie dzeiwczyna która stracila maleństwo..tutaj jest tak optymistycznie . wierze ze wkrotce ten topik zmieni sie w temat: no to ile do szczęsliwego porodu ??? :) tego wam wszystkim życze. niestety prosze o rozgrzeszenie.... kolejnego pudełka ptasiego mleczka nie ma..... buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa-marchewa a może tobie tak słabo bo przestałas jeść słodycze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Niuusia widze, ze mamy podbne nastroje. Ja nie wchodzę na forum \"Ciąża obumarała\" ale wczoraj jak wychodziałam z pracy byłam świadkiem pewnej sceny. W budynku obok znajduą sie różne biura, gabinety lekarskie oraz usg. No i właśnie z tego budynku wychodziła para, która szła bardzo szybko. Dziewczyna płakała bardzo głośno i aż zanosiła się od tego płaczu, a chłopak miał spuszcona głowę i ciągle przyśpieszał. Jak ich zobaczyłam to pomyślałam sobie, że pewnie wszyli z tego usg i usłyszeli to co każda z nas kiedyś. Jak ich zobaczyłam to odrazu wszystko wróciło, przypomniałam sobie siebie w wychodząca po usłyszeniu tej wiadomości, no i znowu wrócił podły nastrój. Tak więc całe optymistyczne myślenie poszło do lasu, a ja zaczynam od nowa nad nim pracować. Jeśli chodzi o znajome w ciąży to na szcęście nie mam takich. Wszyscy planują w bliżej nie określonej przyszłości. Pozdrawiam Was wszystkie Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa heh brak słodyczy-być może:-) ja właśnie wróciłam ze szpitala z wynikiem histopatologii i kazali mi się szybko zgłosić na badanie do lekarza prowadzącego:/ tylko mnie zestresowali..czekam więc na wizytę, żeby dowiedzieć się co i jak-dobrze, że to już za dwie godz. ..z tego wszystkiego mam ochote na niuuusinkowe ptasie mleczko:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe. odnosze wrażenie ze od kilku dni zamiast wspierać się w rzucaniu słodyczy robimy cos całkowicie odwrotnego. każda daje mi do zrozumienia że ptasie mleczko jest najlepsze na wszystko ;) no cóż może na razie zaczne od ptasiego mleczka co drugi dzien :) jak to mi wyjdzie to bedzie ogromny sukces. wiecie co? mysl o tym czy jestem w ciąży stala się dla mnie niemalże obsesją. łatwo się mówi: \"nie mysl o tym\" ale sie nie da. najchetniej co 2 minuty robilabym testy. obiecałam sobie ze z nastepnym doczekam do poniedziałku chociaż ale chyba bedzie baaaaaaaardzo ciężko ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejnych 5 cv i listów motywacyjnych wysłałam...do tej pory jeszcze nikt do mnie nie zadzwonił :( . Może jestem skazana na bezrobocie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Białystok
Witaj Lidko :) Zapewne szukasz pracy stałej? Jeżeli chcesz dorywczo popracować jako hostessa na promocjach i bankietach to zapraszam do siebie :) Pracuję w firmie promocyjno - raklamowej na ul. Zwycięstwa. Jeżeli obije mi sie o uszy jakas fajna praca to dam Ci znać. Może chciałabyś popracować 28 listopada jakąś godzinkę? dostałabyś za to ok. 50 zł. W filharmonii będzie koncert i potrzebuję 3 hostess. już mam, brakuje jednej. Tylko problem w tym, że potrzebuję dziewczyny, która nosi spodnie rozmiaru 40 i ma ok. 170 cm wzrostu :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania dzięki za propozycję, niestety musiałabym jeść jeszcze więcej słodyczy niż teraz żeby szybko przytyś do rozmiaru 40go, haha i nie wiem czy na godzinę pracy by mi sie opłacało. Potem ile pracy trzeba włożyć żeby schudnąć...hihihi. Ale mam prośbę, jakbyś słyszała o czymś w marketingu to byłabym wdzięczna. W reklamie tez może być, mąż pracuje w agencji reklamowej i chcąc nie chcąć wiem o co tam chodzi, hehe. Jeszcze raz dzięki za propozycję. A jako hostessa to dość długo pracowałam, od ogólniaka po studia...tu tez mam doświadczenie :) Pozdrawiam ps. zjadłam dziś tylko jedną babeczkę z jabłkami :) do kawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Właśnie wróciłam z Elbląga, droga fatalna (dziś w Elblągu był prezydent bo był pogrzeb tego żołnierza co zginął w Iraku) i okropna pogoda. ewa-marchewa napisz co powiedział lekarz! ma-lenka20 zmartwiłam się, pisz jak wrócisz co ci powiedział twój prowadzący. Lidka 79 napewno znajdziesz pracę :) to tylko kestia czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a czy któras z was robiła sobie posiew? Słyszałam, ze bakterie moga też mieć wpływ na trudności z zajściem w ciązę lub jej utrzymaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego pierwsze poronienie? Cztery na dziesięć ciąż kończy się poronieniem. To sposób eliminowania przez naturę chorych, słabych zarodków, które i tak nie mogą się rozwijać, mówi dr Marzena Padzik-Moczydłowska, ginekolog-położnik. Kobieta ma 400 tysięcy komórek jajowych. W jednej porcji nasienia mężczyzny jest 20-100 mln plemników. Nie wszystkie komórki rozrodcze kobiece i męskie są pełnowartościowe. Gdy spotkają się dwie uszkodzone, do gry wkracza biologia z całą swą mądrością i okrucieństwem. Usuwa zarodek. To selekcja naturalna. Oficjalne dane mówią, że 15 proc. ciąż kończy się niepomyślnie, ale tak naprawdę ten odsetek jest o wiele większy, może wynosić nawet 40 proc. A to dlatego, że kobieta często nie zdaje sobie sprawy, że miała poronienie, bo doszło do niego, zanim zorientowała się, że jest w ciąży, czyli przed zatrzymaniem miesiączki. Poronienia zdarzają się coraz częściej. Powody są dwa. Pierwszy to, paradoksalnie, postęp medycyny. Coraz więcej ludzi, nawet słabych i obarczonych różnymi patologiami, dziś dąży do posiadania dzieci. Stąd więcej chorób i zaburzeń, także poronień. Drugi powód to zbyt duże tempo życia, nagromadzenie napięć i konfliktów. Także model życia, w którym kobiety rodzą dzieci później, po trzydziestce. Pary podchodzą teraz do posiadania dziecka jak do przedsięwzięcia biznesowego. Planują termin zajścia w ciążę i narodzin. A natura nie zawsze daje się kontrolować. Czasem każe trochę poczekać na zapłodnienie (kilka miesięcy próżnych starań to jeszcze nie niepłodność), czasem potrafi doprowadzić do urodzenia dziecka wbrew wszystkiemu. Dlatego ja, starając się oczywiście ustalić przyczynę poronień, podsycam nadzieję u moich pacjentek i namawiam do prób. Któraś ciąża musi się udać. To wynika choćby ze statystyki. Każda ciąża zagrożona Jedno poronienie jest czymś naturalnym. Jeśli trzecia ciąża kończy się źle, lekarze mówią o poronieniach nawykowych. Dlaczego tak się dzieje? Odpowiada dr Piotr Raczyński z Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie. Można zrobić całą listę przyczyn, które nie pozwalają kobiecie donosić ciąży i urodzić zdrowego dziecka. Jednym z najczęstszych powodów są uszkodzenia materiału genetycznego, wady anatomiczne, zaburzenia hormonalne. Niebezpieczne są też zakażenia i zapalenia w obrębie narządu rodnego i obejmujące cały organizm. Ostatnio coraz większą rolę odgrywają zaburzenia immunologiczne. Przyczyna poronień nie zawsze leży po stronie kobiety. Coraz częściej powodem poronień jest słabe nasienie mężczyzny. Nieprawidłowości chromosomalne Są przyczyną ponad 50 procent poronień samoistnych w pierwszym trymestrze ciąży. Zły materiał genetyczny może być przekazany przez któreś z rodziców lub do nieprawidłowości dochodzi po zapłodnieniu. Zaburzenia endokrynologiczne Chodzi o niewydolność ciałka żółtego, które w początkowym okresie ciąży jest odpowiedzialne za produkcję progesteronu, czyli hormonu działającego ochronnie na ciążę. Kiedy pacjentka ma bóle w podbrzuszu lub plamienie we wczesnej ciąży, lekarze zwykle decydują się na podanie preparatów z progesteronem. Inne zaburzenia, które mogą spowodować poronienie, to zbyt wysoki poziom prolaktyny lub zbyt niski poziom hormonów tarczycy. Nieprawidłowości anatomiczne Wady wrodzone macicy oraz wszelkie inne nieprawidłowości budowy spowodowane np. przez procesy zapalne. Poronienie mogą spowodować duże zniekształcające jamę macicy mięśniaki podśluzówkowe. Częstą przyczyną są nieprawidłowości szyjki macicy. Powodują tzw. niewydolność cieśniowo-szyjkową. To zaburzenie można jednak opanować. Wymaga systematycznej kontroli lekarskiej. A czasem trzeba założyć specjalny szew szyjkowy. Zakażenia, zwłaszcza ogólnoustrojowe, np. wirusowe: różyczka, cytomegalia, opryszczka, a nawet grypa z wysoką gorączką. Również procesy zapalne w pochwie, szyjce macicy i błonie śluzowej macicy są w coraz większym stopniu odpowiedzialne za wysoki odsetek poronień. Zakażenia ogólnoustrojowe zwykle prowadzą do uszkodzenia zarodka i powstania wad rozwojowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
jestem tu po raz pierwszy,myśle że nie po raz ostatni.Czytałam troche co piszecie i dodam,ze ja około 9 tygodnia się przeziębiłam,miałam okropny katar i kaszel i bolało mnie gardło a nawet dostałam gorączki 37.8 i wzięłam apap bo podobno nie szkodzi.........Może to było przyczyną,tak szczerze mówiąc to tak bym chciała,a nie coś innego poważniejszego... EvaWer co do tego Sylwestra to powiem ci,ze ja bym nie poszła bo potem bym płakała chyba z miesiąc... Smutasek36-cieszę się,ze nie jestem sama w tym wieku,dopisuję sie do tabelki.Pa!Pozdrawiam! NICK............WIEK.........MIASTO........@.........STRATA........START CELICA.........36...........KRASNYSTAW....?..........18.10...........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nusieniek to wszystko prawda i niestety na nasz i męża materiał genetyczny za dużego wpływu to nie mamy. Nigdy nie mamy pewności czy plemniki są ok, albo czy nasze jajniki nie dały plamy...no cóż zostaje nadzieja i chyba modlitwa o zdrową ciązę. Dziewczyny musimy skończyć ze słodyczami bo czekolady i cukierki nie mają dobrego wpływu na naszą florę bakteryjną. A jak waidomo bakterie, wirusy i różne grzyby nie lubią kwasnego środowiska, a my te środowisko niszczymy. Zasładzamy je kazdym kawałkiem ptasiego mleczka i potem mamy problemy (chociaz ja akurat nigdy z flora bakteryjną tam nie miałam problemów). My się wyleczymy a nasi mężowie nam to znowu przekazują...to takie błędne koło. Podobno pastylki z żurawiny są dobre na tego typu problemy. Ja dziś twardo jedna babeczka na śniadanie i ani jednego papierosa nie spaliłam! I witam Celicę (ten nik to od toyoty?). Ja słyszałam, ze apapu nie wolno w ciąży. Jedyny lek przeciwgorączkowy, który ciężarne mogą zażywac to paracetamol (bez dodatków). Chociaz ja i tak bym nie ryzykowała już teraz. :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CELICA pozwolisz, że dodam cię do tabelki :) TABELA I - CZEKAJĄCE NICK............WIEK ....MIASTO............@............strata.........start 100krocia.......25.......Rybnik.............06.12.......7tc_06.09.....styczeń tiki_tak..........27...Wroc/Legn...........?............11tc_06.09....styczeń nusieniek........26...Olsztyn................?............8_tc_23.09....sty/lut ma-lenka20....20...ok.Jastrzębie Zdr....25.11......13tc_20.10.....? Peppetti........30....ok. Łodzi.............19 11......24tc_01.08.....luty Lidka79........27....Białystok..............?............11tc_02.10....styczeń Mania78.......28.......Lublin................15.10........7_tc13.o9.......styczeń EvaWer.......34.....Częstochowa.......09.08..........6tc_26.10............? joka...........30.......Ełk.............12.11.........5tc_13.09.....styczeń? Celica.........36......Krasnystaw.........?.................18.10............? --------------------------------------------------------------------------------- TABELA II - STARAJĄCE SIĘ NICK............WIEK.....MIASTO..........@............strata.........starania_od OLI..............26......ok.Siedlec........12.11......9tc_22.02........maj\'06 gawit_27.......27.......Luton............7.11........6_7tc.10.03 ....październik niuuusia........21......czestochowa......24.10.....9tc.12.08.......listopad Ania_Białystok...27...Białystok...5.12..........23tc_24.03.06.....listopad --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK..............leczenie............badania 100krocia.........brak...............TSH,T3,T4,ATPO,WZWB,MF,LH,FSH,PRL,Toxo,Cmv Lidka79...........brak........bilirubina,cytomegalia,chlamydia,toxo,d-dimery,ukł.krzepnięcia,glukoza, tsh,ft4,zesp.antyfosfolipidowy,spermiogram+posiew --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV- dolegliwosci NICK..............dolegliwosci 100krocia........macica_dwurożna,niedomoga_lutealna,podwyższona_PRL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh..co za baby!! w szpitalu mnie tak nastraszyli, ze aż moja mama zaczęła panikować..a okazało się, że mam tylko słabe wyniki krwi:-)lekarz powiedział, że organizm sam to zniweluje, bo nic strasznego się nie stało:-P tylko niepotrzebnie mnie zdenerwowały pielęgniarki ze szpitala:-P! Lidka ja też mam problem ze znalezieniem pracy:/ narazie poskłądałam pare cv i czekam zobaczymy co z tego wyjdzie:-) jestem pełna nadziei:-) ewa-marchewa daj znać co i jak, bo umieram z ciekawości:-D i..najlepsza cześć dnia:-D w końcu mogę się dodać do tabelki jako \'starająca\':-D tzn przynajmniej wiem od kiedy mogę:-D TABELA I - CZEKAJĄCE NICK............WIEK ....MIASTO............@............strata.........start 100krocia.......25.......Rybnik.............06.12.......7tc_06.09.....styczeń tiki_tak..........27...Wroc/Legn...........?............11tc_06.09....styczeń nusieniek........26...Olsztyn................?............8_tc_23.09....sty/lut ma-lenka20....20...ok.Jastrzębie Zdr....25.11......13tc_20.10...styczeń/lut Peppetti........30....ok. Łodzi.............19 11......24tc_01.08.....luty Lidka79........27....Białystok..............?............11tc_02.10....styczeń Mania78.......28.......Lublin................15.10........7_tc13.o9.......styczeń EvaWer.......34.....Częstochowa.......09.08..........6tc_26.10............? joka...........30.......Ełk.............12.11.........5tc_13.09.....styczeń? Celica.........36......Krasnystaw.........?.................18.10............? --------------------------------------------------------------------------------- TABELA II - STARAJĄCE SIĘ NICK............WIEK.....MIASTO..........@............strata.........starania_od OLI..............26......ok.Siedlec........12.11......9tc_22.02........maj\'06 gawit_27.......27.......Luton............7.11........6_7tc.10.03 ....październik niuuusia........21......czestochowa......24.10.....9tc.12.08.......listopad Ania_Białystok...27...Białystok...5.12..........23tc_24.03.06.....listopad --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK..............leczenie............badania 100krocia.........brak...............TSH,T3,T4,ATPO,WZWB,MF,LH,FSH,PRL,Toxo,Cmv Lidka79...........brak........bilirubina,cytomegalia,chlamydia,toxo,d-dimery,ukł.krzepnięcia,glukoza, tsh,ft4,zesp.antyfosfolipidowy,spermiogram+posiew --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV- dolegliwosci NICK..............dolegliwosci 100krocia........macica_dwurożna,niedomoga_lutealna,podwyższona_PRL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
Dzięki Lidka79,za wpisanie mnie do tabelki,zapomniałam dopisać,że strata była w 11tc. Tak,mój nick jest od Toyoty.Poza tym ostatnio trochę pisałam na :ciąża obumarła-dlaczego?,bo ciągle mam jeszcze chwile załamania i tam,czytając co pisza dziewczyny wiedziałam,że nie jestem sama.Nie wiem jeszcze czy będę próbować od nowa...Mam takie wrażenie,że cała moja rodzina przyjęła to jak coś w rodzaju wyjścia z ciężkiej sytuacji.Po co ?w twoim wieku?przecież już masz dzieci.Czasem nawet wydaje mi sie,że mój mąż jest też zadowolony z takiego biegu wydarzeń.Wprawdzie to nie była wpadka,ale wiem jak długa była jego decyzja.Nie wiem czy tylko tak mi się wydaje czy jest tak naprawde.Czuję się bardzo samotna...Pozdrawiam wszystkie dziewczyny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Celica. Po ierwsze dobrze się z toba tutaj spotkac bo jak sama widzisz tu jest rażniej nieco. Po drugie Lidka znajdziesz robote wczesniej czy pózniej. Moja siora tez szuka bezskutecznie, chodzi na rozmowy i ma nadzieje. W koncu sie uda na 100%. Po trzecie ja juz to dawno mówiiłam co ów doktor co go cytuje nusieniek. Badania badaniami ale jak zarodek był słaby lub dziecko miałoby byc chore.............to same wiecie. Po czwarte moja ginekolog jako jedyny lek na ból głowy pozwoliła mi łyknać apap. Pamietam to bo na pierwszej wizycie ją o to spytałam bo czesto miewam bóle głowy. Po piate. Padam ze zmęczenia. Na wyniki badan na toxo mam czekac 10 dni. Myslałam ze krócej. Jutro jade po wyniki histo wreszcie bo wreszcie zdaże po pracy i nie mam zadneych szkolen i innych pierdół. No i kochane. Mąż mi kupił dzisiaj kozaczki oficerki ze skórki. Chodził cierpliwie po sklepach ze mną, dopinał mi na łydce co po niektóre bardziej oporne zamki. bo musicie wiedziec ze on nie cierpi zakupów. jutro napisze co z tym histo. tz. co tam mi napisali. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I - CZEKAJĄCE NICK............WIEK ....MIASTO............@............strata.........start 100krocia.......25.......Rybnik.............06.12.......7tc_06.09.....styczeń tiki_tak..........27...Wroc/Legn...........?............11tc_06.09....styczeń nusieniek........26...Olsztyn................?............8_tc_23.09....sty/lut ma-lenka20....20...ok.Jastrzębie Zdr....25.11......13tc_20.10...styczeń/lut Peppetti........30....ok. Łodzi.............19 11......24tc_01.08.....luty Lidka79........27....Białystok..............?............11tc_02.10....styczeń Mania78.......28.......Lublin................15.10........7_tc13.o9.......styczeń EvaWer.......34.....Częstochowa.......09.08..........6tc_26.10............? joka...........30.......Ełk.............12.11.........5tc_13.09.....styczeń? Celica.........36......Krasnystaw.........?.............11tc_18.10............? --------------------------------------------------------------------------------- TABELA II - STARAJĄCE SIĘ NICK............WIEK.....MIASTO..........@............strata.........starania_od OLI..............26......ok.Siedlec........12.11......9tc_22.02........maj\'06 gawit_27.......27.......Luton............7.11........6_7tc.10.03 ....październik niuuusia........21......czestochowa......24.10.....9tc.12.08.......listopad Ania_Białystok...27...Białystok...5.12..........23tc_24.03.06.....listopad --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK..............leczenie............badania 100krocia.........brak...............TSH,T3,T4,ATPO,WZWB,MF,LH,FSH,PRL,Toxo,Cmv Lidka79...........brak........bilirubina,cytomegalia,chlamydia,toxo,d-dimery,ukł.krzepnięcia,glukoza, tsh,ft4,zesp.antyfosfolipidowy,spermiogram+posiew --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV- dolegliwosci NICK..............dolegliwosci 100krocia........macica_dwurożna,niedomoga_lutealna,podwyższona_PRL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze tabelka jest już akyualna!!! :) To ja nie wiem już co z tym apapem, co lekarz to inaczej...ja przed ciązą miałam (zresztą znowu mam) migrenowe bóle głowy. W ciąży jak ręką odjął także nawet nie interesowałam się za bardzo lekami przeciwbólowymi. Nawet jak podbrzusze mnie w pierwszych tygodniach bolało to się nie przejmowałam-bo tak podobno jest że boli. Zresztą jak Bóg da i zajdę w ciazę to zniosę każdy ból, żeby tylko było wszystko ok! Postanowiłam kupić przez internet płytę gazową, piekarnik i lodówkę (nie na allegro, ale w sklepach internetowych takich jak avans, s-studio czy mixmedia). Bo jest duużo taniej, nawet z transportem!!! Jesli macie doświadczenie z takimi ciężkimi zakupami to pls o poradę. Może wiecie który sklep jest ok, a którego unkać? U mnie w 100% dzień bez papierosa (bo nie miałam papierosów, a z domu nigdzie nie wychodziłam) :) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×