Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

Gość Smutasek36
Pardon, Smutasek36, a nie sumka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez pardon bo to o badaniach miało byc do nuuusi z czestochowy. Ale te Nuuusie i Nusienki takie podobne ze mi sie myli.Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny niestety wyniki histopatologiczne generalnie zawierają tylko wiadomośc o tym CO zostało przekazane do badania...a nie co spowodowało obumarci. Potwierdzają jeszcze że faktycznie był stan obumarcia. I tyle. ma-lenka dni mijają szybciutko i ten też tak zleciał. Zaczęłam już dziś robić porządki Świateczne, bo potem zawsze wszystko w biegu. Tak więc zabrałam się za kuchnie mamy (bo u mnie to jeszcze nie ma co sprzątać, haha). Zaczęłam od góry, poprzez mikrofalówkę i piekarnik i te wszystkie dzbanki, karafki i inne pierdoły które tylko kurz zbierają. Jutro to samo :) EvaWer ja już ten etap nienawiści do kobiet ciezarnych mam za sobbą. Teraz jak jestem u lekarza i w poczekalni mam wybór: usiąść obok ciężarnej albo \"normalnej\" to siadam obok tej z wielkim brzuchem z nadzieją, że na mnie przejdzie -heheh. A z tej strony niestety nie jestem w stanie przetłumaczyć mojego wyniku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja narazie Lidka nie planuję sprztania, mało tego nawet powiedziałam dzisiaj ze w ogóle nie bede sprzatac bo mi sie nie chce. Dobrze ze jakos ten listopad szybko leci. Juz kolejny tydzien. Dzisiaj 4 tygodnie po zabiegu co oznacza że najdalej za 2 tygodnie pierwszy @. Oczekuje @ jak prezentów dzieci od Mikołaja. Haha. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidka79 jak chcesz to ci podam adres strony, na której lekarz przetłumaczył mi wynik badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zamiast popracować bo sobie wzięłam do domu prace niepotrzebnie, to siedzę na niecie i się nakręcam. Oczywiście pozytywnie:) Weszłam sobie na stronke http://niemowle.onet.pl/1095942,8,1,1120,7551,wszystko.html i przejrzałam tydzień po tygodniu, aż mnie oczy zapiekły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EvaWer wyobrażam sobie jak się niecierpliwisz z powodu pierwszej @ po zabiegu. Miałam to sama całkiem niedawno :). Tylko, że wiesz co? Teraz na drugą @ czekam jeszcze bardziej i boję się że będę miała dłuższe cykle. Ciekawa jestem jak to będzie z nimi. Dziwne jest to, że dziś bolało mnie podbrzusze własnie jak na @. Nusieniek pewnie, ze chcę ten adres. Czekam :) Dobranoc koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
na pocieszenie!!!!DZięki,dzięki!!!!!!!Jakie to wspaniałe!Wiecie co jak się czasem zamyślę to bym chciała urodzić jedno,a za rok jeszcze drugie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
A co do @ to we wtorek minęło 28 dni i pobolewał mnie tak troszkę brzuch i trochę coś poleciało takie brozowe,wczoraj też a dzisiaj trochę więcej,ale już też w innym zdecydowanie czerwonym kolorze(rano)a teraz na wieczór ciemna prawie czarna krew.Myślę,że mogę to nazwać @.Nie jest to napewno taka normalna,ale jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
Mania 78, bywam często w Lublinie,zreszta lekarza też tam mam.Kiedy straciłaś?Gdzie miałaś zabieg? Ja byłam na Staszica.Pozdrawiam,buziaki!Idę spać bo miałam dzisiaj ciężki dzień.Do jutra.paaaaaaaa,paaaaaaaa,paaaaaaaa wszyyyyyystkimmm!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie dziewczyny, mi od poronienia cykle się wydłużają:( 28, 29, a ten co się skończył to 30 dniowy, ten co się zaczął pewno będzie 31:[ Dziewczyny w końcu trafiłam na konkretnego gina, jestem naprawdę szczęśliwa:) Wypisał mi 5mg kwasu foliowego (a jego poprzednik mi wciskał, że czegoś takiego nie ma), powiedział bym zrobiła badanie przeciwciała antykardiolinowe...i ogólnie bardzo nie podoba mu się jego poprzednik (mimo iż nie wie kto to taki), zlekcewarzył pierwsze poronienie (dr powiedział, że jak by go nie tłumaczył, jego zadaniem było zlecic to badanie które on mi zlecił), a już moje drugie poronienie powinno mu dać do myślenia-ale on wolał to nazwać zbiegiem okoliczności---masakra Dziś jestem normalnie haapy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od ekspertów. Teraz, kiedy jesteś w ciąży zastanawiasz się pewnie, które ze sprzedawanych bez recepty leków przeciw kaszlowi, przeziębieniu i alergii są bezpieczne. \"Powinnaś unikać leków zmniejszających przekrwienie śluzówki, leków przeciwhistaminowych oraz środków zawierających Ppa ”, mówi dr Elaine Zwelling, \"niektóre leki przeciw przeziębieniu i kaszlowi zawierają nawet 25% alkoholu” dodaje. Dlatego tych leków również należy unikać. Pamiętaj też, aby zawsze skontaktować się ze swoim lekarzem zanim postanowisz wziąć jakikolwiek lek, nawet sprzedawany bez recepty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej koleżanki :) ja właśnie wychodze do pracy, a raczej idę na pociąg :) Wczoraj przepłakałm cały wieczór - to moja reakcja na przyjazd ciężarnej w swieta do nas. Kurcze, ja poprostu nie chcę z nią rozmawiać. Czy jest na to jakieś lekarstwo??? Lidka79 to link: http://www.forum.e-mama.pl/index.php Tam jest forum lekarz odpoiwada, zaloguj się i napisz na forum pytanie do niego, jak ja napisałam na priv to nie dostałam odpowiedzi a na forum była to kwestia dnia. Daj znaka co ci powiedział :) dobra uciekam i miłego dnia wam życzę !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Wczoraj po angirlskim wybrałam sie do gina (niestety nie u mogego, bo go nie ma w tym tygodniu), bo już mnie mocno bolało. Diagnoza: powiększony jajnik, jakaś infekcja. Dostałam antybiotyk i czopki “dodupne”. Mam nadzieję, że pomoże. Wczoraj wrócił moj M :) ale nie stety zakaz miziania przez tydzień :( Nusinek, mnie też to czeka na święta, przyjedzie bratowa, która termin ma 28 dni po \"moim\" :( Raczej się nie wykręcę, ale nie wiem, jakto zniosę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helołka:) a ja juz z pracy skrobie do Was. Lidko - antybiotyk biore na doleczenie wkońcu zatoi i oskrzeli. Jak juz wydobrzeje to zamierzam porobić rózne badania, prześwietleniua odnośnie zatok, oskrzeli i węzłów bo ja za duzo i za brzydko choruje, zanim dzidzie znów zaprosimy musze to choć zniwelować no a najlepiej wyeliminować:P 100krocia - ale to zapalenie jajnika objawiało się jakimiś specyficznymi bólami czy tak jak przy @. Ja na usg nieszczęsnym\" tez miałam prawy jajnik powiększony i to on zawsze mnie bardzo boli przy@. Zanim zajde musze go prześwietlić. Co do ciężarnych, to ja nie pałam do nich zazdrością czy nienawiścią. Moje myśli to zastanowienie czy tam w brzuchu oby napewno jest wszystko jak trzeba. Że owa kobietka nie przeżywa strachu, obaw. Mijam ciężarne i życze im jak najlepiej i też staram się od nich zarazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i moje 2 dobre kumpele są w ciąży, z jedną śmiałyśmy się nawet, że razem na porodówce wyladujemy bo miałysmy bardzo zblizone terminy i w ten sam dzień ona mnie a ja ją poinformowałam o cąży. A druga zaszła jakos w tym czasie co ja miałm zabieg :( Może to mój aniłek sie do niej wprowadził.......... Ale nie zazdroszcze im, nie mam żalu że one mają a ja nie, mam żal że nie moge mieć tak jak one.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi hi wiecie co? suwaczek slubny to świtna sprawa. Co jakis dzień informuje męża, który to dziś mamy dzien naszego małżeństwa. A on zauroczony i nieświadomy myśli że ja to skrupulatnie obliczam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki, w poprzednim cyklu w granicach owulacji zaczął mnie kłuć lewy jajnik. Po owu nie przestał, myslalam juz, ze moge byc w ciazy. Dostałam jednak okres, tempka spadła, a jajnik dalej bolał. Dwa dni temu już nie bolał mnie sam jajnik, tylko raczej niżej, w pachwinie. Wczoraj miałam stan podgorączkowy, więc odrazu poszłam do gina. Nieleczone infekcje mogą doprowadzić do niepłodności!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
Wiecie co,ja uważam,że te dziewczyny,te wasze bratowe czy jak im tam które pchają się na wspólne święta to albo sobie nie zdają sprawy z tego jaka to jest dla was ciężka chwila bo są głupie,albo brak im kompletnie taktu,wychowania i poszanowania drugiego człowieka.Dlatego jeżeli możecie to szukajcie jakiegoś wyjścia np. pojedzcie z mężem w góry!Zdala od reszty świata macie szanse nie uronić ani jednej łzy!Przy stole wigilijnym na 100% będziecie płakać.A jak któraś jest mocniejsza to wytrzyma do wieczora ,ale potem nie prześpi pół nocy.Nie czuję nienawisci ani zazdrości do kobiet w ciąży,które jak nigdy wcześniej ,widzę na każdym kroku...Mam nadzieję,że ja też tak jeszcze będę wyglądać:))) Narazie!PA!Spadam bo mam 1000 rzeczy do zrobienia.Pa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek🌼 Smutasek, a ja już myślałam, że ktoś nowy zawitał do Nas hehe:-) EwaWer dzięki za ten link:-D właśnie się dowiedziałam, że miałam Decidua necrotican czyli-Doczesna martwicza. co do okresu to też na niego czekam, ale jak na zbawienie:-P Lidka ja też chyba się wezmę za porządki, ale to od przyszłego tygodnia:-) Celica ja tak wczoraj zaczęłam mysleć o tym, by urodzić rok po roku, tak bardzo chcę teraz dziecka, ze zaczyna mi odbijać:-P też tak macie, że chodzicie całe rozdrażnione i podekscytowane?? tiki mój też z ciekawością zagląda na suwaczek, bo zaraz jak zrobiłam to mu pokazałam:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noc miałam nie przespaną:( ale pozytywnie nakręconą...ten doktorek tak mnie podbudował że normalnie jestem szczęśliwa:) idę zrobić zakupy i zrobię sałatkę warzywną...albo kotleciki sojowe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Ja jestem jakaś niepozbierana i roztargniona. Czekam 5 dzień na @ i nie mogę się doczekać. Chwilami boli mnie brzuch i myślę sobie, ze już dostałam, a później nic. Celicia ja miałam zabieg ponad 2 miesiące temu na Jaczewskiego. Opieka była tam suuper. Teraz zmieniłam gina i bede chodzić do Kraczkowskiego ze Staszica. Może spotakmy się tam kiedyś z brzuchami. Pozdrówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malenka ale moj Jacek nie wie o suwaczku to ja sobie sprawdzam który to dzien od ślubu i potem w domu oznajmiam, kochanie dziś jest 154 dzień naszego małżeństwa:) i on wtedy myśli, że ja jestem tak zakochana i szczęśliwa ze to sobie sama odliczm :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki nieźle:-) mnie wspomagał mnie przy czekaniu na ślub:-P ja mam nadzieję, że już niedługo jedna z Nas da nam ładny przykład i pokaże się z brzuszkiem tutaj;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze własnie dostałam druga @ ! tak na nia czekałam a teraz jestem niezadowolona bo cały tydzien zasypiałam samotnie a dziś będzie inaczej, wspólny wieczór i 5 miesiącznica slubu a tu juz 2 sie pojawiła - 36 dzień cyklu. kurde i nic nie przeczułam, nc mnie nie boli i wogóle szok ze tak bezobjawowo, jedyny sygnal to dzisiejsza temp. - spadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! nie mialam ostatnio czasu tutaj pisac ale czytalam wszystko :) jesli chidzi o cykl po zabiegu to umnie tez strasznie się wydłużył. ostatnio trwal 34 dni. a zawsze mialam 29-30 dniowe. mam nadzieje ze wszystko wóci do normy bo teraz chyba przez to wydłużenie zabrakło nam pare dni....a tak to moze juz bylyby 2 kreseczki. ja dzis jestem drugi dzien bez ptasiego mleczka ale udaje mi sie to chyba tylko dzieki temu ze na nic nie mam czasu. zaraz mam samolot do szwecji wiec szybciutko sie pakuje :) wracam w niedzieli wiec zycze udanego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niuusia udanego wyjazdu do Szwecji!! tiki zazdroszczę Ci..ja mam 29 dzień po zabiegu dopiero..w ogóle po ilu dniach po zabiegu dostałyście 1@?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malenka do 6 tygodni sie czeka. Lidka dostała równo 6 tygodni po. a ja pierwszą 36 dni po zabiegu, a ta drugą dzisiejszą @ też 36.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×