Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

Tiki - gratuluję własnego autka!! Super sprawa:) My mielismy łatwo bo dostalismy autko od rodziców mężulka - nasz opelek ma 10 lat i jest suuper - mąż strasznie o niego dba - i cieszy sie że go ma:) Jesli chodzi o staranka to mozna powiedziec że juz po - moję cykle są dość króttkie - 26 dni i teraz tydzień oczekiwania - tego tygodnia po owu najbardziej nie lubię - człowiek w zawieszeniu!!! A Peppetti bardzo mnie pocieszyłaś tym że tez nie miałaś objawów owu - ja mam dokładnie tak samo - kiedys bolał mnie brzuch - śluz - to juz w ogóle dawał o sobie znać:P A teraz nic - no ale walczymy dzielnie tak w okolicach środka cyklu:) Zobaczymy czy coś zakiełkuje... Niuniusia - wróciłaś juz z tej bety???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane forumowiczki :) jestem w ciąży :) zrobilam rano test z krwi i wynik dodatni :) jestem taka szczesliwa :) a wiecie..... mochalam sie w tym cyklu z misiem tylko jeden jedyny raz :) i ten jeden zaowocował :) mało tego po wszystkim sie obraziłam ze przeciez sie nie staramy.....hehe czyli najlepiej zajsc w ciąze jak sie tego nie planuje :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia b
niuuusia bardzo, ale to bardzo gratuluję. Cieszę się razem z Tobą zobaczysz tym razem wszystko bedzie ok. Całuje cię bardzo mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niuusia - super!!! kolejny przykład, że nie wolno się nastawiać na ciążę!!! wiecie co.. ja chyba nie mam co robić.... pod wpływem asi b założyłam swojego bloga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niuniusia - Gratulacje!!! A miałaś jakieś objawy - pisz szybko to moze takie u siebie odnajdę:) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
objawy.... jedyne co mi sie przypomina to bóle glowy dośc czeste ostatnio, senność no i biały śluz którego nigdy przed @ nie miałam... jejku jaka jestem szczesliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki gratuluję autka!!!:-) a ja sobie jeżdże fiatem seicento:-P i nie oddałabym go za żadne inne:-P..no chyba że Honda Civic..mm:-D Madzia-niuusia- ja też miałam straszne bóle głowy, aż spać nie mogłam, a spać mogłabym cały czas:-D teraz męczą mnie straszne mdłości wieczorami i osłabiona jestem i mdleje mi się:/ ewa-marchewa..Ty już wiesz jak ja się cieszę, że wróciłaś;-):-D🌼 niuusia-GRATULUJĘ!!!!❤️ oby kruszynka zdrowa rosła:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy dzisiaj na wizyte nie jst za wczesnie?? czy mam poczekac jeszcze czy nie zaszkodzi isc??? jak myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niuuusia - cudownie :) mysle, że do lekarza za wsześnie - nic jeszcze nie będzie widać. ale fajowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w poprzedniej ciazy tez bylam u lekarza mniej wiecej w tym samym okresie i kropeczka juz byla. a moze lepiej wczesniej bo moze cos doradzi jakies cos przepisze.... umówiłam sie na 16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niuuusia choc uważam,ze za wcześnie na lekarza tez bym pobiegła, wcale sie nie dziwię nic a nic, że chcesz iść :) jak Ty wogóle z tej radości możesz w miejscu usiedziec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja radość taka najprawdziwsza zacznie sie dopiero po wizycie u ginka :) jak mi powie ze sie nie musze martwic. pozatym chce zeby mi tez doradził w sprawie pracy, jak wiecie jestem na umowie na okres próbny która sie skonczy w maju a od czerwca mam miec normalna umowe. no i nie wiem czy sobie odp€ścić i siedziec w domu czy dotrwac do tego czerwca a dopiero potem ewentualnie na zwolnienie ale wtedy bede musiala ukrywac ciaze przed szefowa a ginek moze mi cos doradzi no bo jak sie bede zle czuła to automatycznie l4 no ale moja sytuacja nie jest jasna. zaraz zbieram sie do tego ginka. on jest kochany. nie mial zadnego wolnego terminu na dzisiaj ale wyprosiłam i kazał sie nie przyznawać w poczekalni ze ja to jestem nielegalnie i normalnie wejsc jak bedzie moja kolej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mhm - bialy sluz mówicie... :P Niuniusua to zdawaj relację jak bylo u tego gina- - bardzo dobrze że poszlaś - mój mi powiedział że jak tylko się@ zatrzyma to mam iść na bete a potem prosto do niego i to nie chodzi o to że coś będzie widać tylko przypuszczam ze o jakies leki np duphaston... Ale fajnie tej niuniusii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niuusia - fakt, lekarz nic nie zobaczy, ale nam, swiadomym kobietom, nie chodzi o potwierdzenie ciazy, bo to juz w Twoim przypadku jest faktem. Biegnij do gina po leki na podtrzymanie. Ja bylam u gina dwa dni po zrobieniu testu. Wizyta byla bez badania, dostalam tylko recepte z duphastonem. Czekamy na wiesci po wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madusia_3
Niuusia grarulacje!!!!!!!!!!!Bardzo sie ciesze.A moja @ sie rozbujala na calego czuje sie fatalnie bo zbieglo sie to z przeziebieniem ale co tam daje rade nawet moje kochane nowe dziecko dalo polezac cioci w pracy byl dzis super grzeczny jeszcze jutro mam go 5 godzinek pojutrze wolne to sie wykuruje troszke.A ze spraw przedslubnych poszlismy dzis ogladac obraczki i juz jutro odbieramy z grwerka w srodku zupelnie inne niz myslelismy ale b.ladne proste i nacalej obraczce sa skosne paski mi cie podabala bardziej jeszcze inna a arkowi te ale ze akurat byly nasze rozmiary to stwierdzilam ze moze to jakis znak i bierzemy te i po przemysleniu tez mi sie bardziej od tamtych podobaja jednak moje kochanie ma dobry gust.Arus juz ma butki do slubu garnitur tez juz jakis widzial tylko ja w polu ze wszystkim hihihi.buziaczki kochane moje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niuuusia -> gratulacje! ależ Ci zazdroszczę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Babeczki . :D jak tu się nie uśmiechać, kiedy takie wspaniałe słyszy się wiadomości. Witaj Marchewcia :D Niusia - SUPER !!! Do lekarza TAK ! Bo jakieś leki, czy coś, ale jak taki z sercem to chociaż da wytyczne i wsparcie. Joka, tak trzymaj! Jak można sobie pomóc to trzeba. Ale zawsze w rozmowie wspierajcie się choćby słowem. Być może tabletki będą skuteczne, bo jest taka potrzeba, ale może ,,pomogą\", bo mąż nie może tylko w siebie uwierzyć i trzeba mu nawet choćby efektu placebo. wszystko jedno zawsze to krok na przód. Nie stoicie w miejscu. Super! Pozdrawiam automaniaczki. Jak zrobię sobie kiedyś prawko do do was dołączę. ;) BLOG. Własny blog też mnie kusi. Ale ponieważ jestem zielona, a nie mam czasu nawet sie wgryżć to jeszcze pomarzę, a w przyszłości kto wie? Wciąż kaszlę, ale dziś jestem tylko na flegaminie. Mąż się czai na mochanko, więc ide na całość! Najwyżej syrop z buraków na kaszel. I ciepłe napoje. Naturalne metody, ale muszę coś działać, aby nie powróciły zatoki. Brrrr! Odpukuję! Wczoraj kilka godzin wertowałam projekty. Ostatnia szansa znalezienia czegoś innego niż sopran! Dziś z mężem jeszcze raz przejrzeliśmy to co się dało. No i już na tip-top rozłożyliśmy na czynniki pierwsze Soprana! Jutro- raczej zapadnie klamka! Mąż zamówi projekt! :D A potem - seria zadań specjalnych.... i tak już do emerytury, albo i dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilkaaaa
niuuusia cudownie :) czyli nie natawiamy się na ciążę a wtedy .... :) Napisz szybko kochana jak tam po wizycie. Ja stoczyłam wielką walkę i cudem zarejestrowałam się do endokrynologa (ale przyjmuje 30 km ode mnie), słyszałam cos że jest dobry. Ehhh , nieatey w moim mieście nie było już miejsc na ten rok 9 akobieta do której do tej pory chodziłam przesała przyjmować). I nikogo nie obchodzi ze kończyły mi się eki, ze planuję ciażę i muszę być pod kontrolą lekarza :( Ja jutro ide do gina, dowiem się czy dobrze wyszły mi przeciwciała na tocznia i różyczkę. Wiecie moze czy gin może wystawić skierowanie do endokrynologa? Może jutro jego poproszę. Dlaczego ta nasza słuzba zdrowia jest taka do niczego, przecież żeby dostać sie do jakiegoś specjalisty lub dostać na coś skierowanie graniczy z cudem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki, Jak miło, zajrzałam do kafeterii i tyle dobrych wieści! :) Niuusia - super!!! Bardzo się cieszę i gratuluję z serca! ❤️ Trzymam kciuki!!! Tiki - jeśli to pierwsze autko, to jest to bardzo ważne wydarzenie! Przyjmij gratulacje! Ja od skończenia studiów, gdy zakupiłam mojego Suzuki, uwielbiam go do dziś! Mimo że ma już prawie 6 latek, to denerwuję się, gdy jakiś nieudacznik go zarysuje (włącznie ze mną gałązką np. ;)), głaszcze go po kierownicy, przepraszam i rozmawiam z nim, w końcu to członek rodziny ;) Peppetti - złapałaś mnie na gorącym uczynku z tym Rzymem ;) Ale myślałam sobie, żeby Ci przesłać na bloga jakieś ze dwa-trzy zdjęcia Rzymu o tej porze roku i wtedy zdać Wam relację, więc przesiewaliśmy z mężem te ponad 2 tysiące! zdjęć, które zrobiliśmy, aby zostały te najlepsze i teraz mogę zacząć działać dopiero. Wiem, że ilość porażająca, ale trudno w Muzeach Watykańskich np. się powstrzymać od robienia :) Poza tym, ja zawsze myślę tak, że nie wiem czy kiedyś jeszcze wrócę w to miejsce, a ponieważ oboje mamy aparaty i uwielbiamy fotografować, to idziemy na żywioł :) Obiecuję niebawem relację. Jak się czujesz Peppetti? Lepiej niż ostatnio? Buziaczki 👄 Asiu b - ja też zaczęłam regularnie odwiedzać twojego bloga :) Ja dziś mam doła, bo zmieniliśmy umowę i telefony i chciałam sobie eksportować numery na kartę sim, żeby żadnych nie stracić, a telefon nie ostrzegł mnie, że wówczas stracę te, które już na samym simie mam i ... straciłam mnóstwo kontaktów! Mam więc załamkę i krokodyle łzy leję. Ale zaraz zabieram się do szukania co to jest badanie TPO, bo jeszcze mi to zostało i szybko muszę je zrobić, żeby zacząć brać szczepionkę, bo ja też bardzo pragnę mieć dzieciątko. Boję się, ale Wasze przykłady, kolejnych zafasolkowanych, dały mi trochę otuchy. Całuję Was Dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie, ucięło mi w dodatku część wypowiedzi: A jeszcze chciałam się przywitać z Marchewcią - buziaczki 👄 i powiedzieć Joce - dobry pomysł z tymi tabletkami, najważniejsze że wspólnie podjęliście trud zmiany sytuacji. Trzymam paluszki, żeby Wam się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niuuusia bardzo bardzo bardzo mocno gratuluję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Wiesz ze bardzo się ciesze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Oh dziewczyny jak macie fajnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
Ale sie tu dzieje!!! ewa marchewa!!!!super ,ze wróciłas. niuuusia,a ja kiedys pisałam,ze własnie kiedy sie nie planuje to własnie sie udaje!! Jestes dokładnie tego przykładem :):):):)Bardzosie ciesze:) tiki,gratuluje autka:) Widze,ze ostatnio cos tu o samochodzikach sie rozmawia....hmm... No ja własnie ostatnio tez robiłam takie zakupy :) ale dzisiaj byłam u dilera fiata i sie zjarałam :D normalnie grande punto na 5 lat 0% kredyt daja :) Chyba sie skusze bo od razu konkurencje wyłoze ...HIHIHI no coz takie sa prawa biznesu.A tak apropos własnego biznesu,to peppetti,ma to swoje zalety,ale ma i swoje wady.Ja od 15lat prowadze własna niewielka firme i wiem cos na ten temat:) A tak wogole moze ktos zgadnie jakim jezdzi samochodem CELICA???? tylko nie mowcie,ze toyota Celicą,bo juz nia praktycznie nie jezdze,chociaz trzymam to cacko w garazu przez sentyment...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane!! Niuuusia moje gratulacje! Mam nadzieję, że niedługo wszystkie obwieścimy taką nowinę całemu światu! Ewa marchewa, dobrze, że wróciłaś! Trzymam kciuki za owocne mochanko! Widzę, że dziś zrobiło się motoryzacyjnie. To i ja się pochwalę, a co! Od października jeździmy Kią Clarusem. Ale to fajny wóz! Uwielbiam go, tym bardziej, że wcześniej jeździliśmy starym VW Jettą. Clarus jest ogromny i ja już sobie nie wyobrażam jazdy małym, tzw, kobiecym samochodem. Mój mąż się zgrywa, że jak wygra w totolotka, to kupi mi jakiś mały, kobiecy samochodzik. Ale się wtedy wkurzam!!! I wógóle dziewczynki myślę, że ta wiosna i lato będą dla nas wszystkich obfitowały w dobre wiadomości. Czego sobie Wam i sobie życzę. Dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam niestety dobrych wieści:( ze starań w tym cyklu nic nie będzie, bo oboje jesteśmy przeziębieni:( ja już z tego prawie wychodzę, a męża coś zaczyna łamać:( a do tego liczyliśmy że dziś pozbędziemy się tego grata, którego tak bezmyslnie kupił mój mąż prawie 3 tygodnie temu, a tu pech:( w jednym komisie się rozmyślili, a w drugim- właściciel będzie dopiero w środę... mam nadzieje, ze w końcu ktoś kupi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś w pracy dowiedziałam się, że koleżanka jest w ciąży, tak jej zazdroszcze:)cały dzień w pracy nie mogłam sie skupić bo myślałam o niej i o ciąży.Tak ślicznie mówi: \"tak bardzo sie cieszę, że będę miała dzidziusia\" ja też chcę!!!!!!!!!!!!!!!!(a myślałam że to ja będę pierwsza:P) Dziękuję dziewczyny za ciepłe przyjęcie:) Dziś byłam w rossmanie...miałam kupić szampon i odrzywkę...a nakupowałam na 87zł:P ale same potrzebne rzeczy:P w końcu trza o siebie zadbać by być piękną mamusią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka-2 - słońce, rozumiem co czujesz, ale leż jak najwięcej, dbaj o siebie. Teraz najważniejsze jest Wasze zdrowie: Twojego dzieciątka i Twoje. A jak następnym razem będziesz świrować ;) i zjrzysz, to napisz parę słów jak się czujesz - koniecznie. Buziaczki. Ewa-marchewa1984 - to bardzo dobry pomysł z tym zadbaniem o siebie. A jak to były same potrzebne rzeczy, no to czym tu się przejmować ;) Ja też chciałabym zadbać o siebie w końcu, ale mam problem, bo nie mogę schudnąć - choćbym stawała na głowie! Muszę chyba zacząć leczyć się na te robale, bo mi się objawy zgadzały z tymi, jakie opisywała Mozarella, a już naprawdę nie mam pomysłu jak schudnąć. Jak macie pomysły, jak pozbyć się zbędnych kilogramów, proszę Was dziewczynki o rady! Ja teraz jednym okiem oglądałam film, drugim kończyłam pracę, bawiłam się też nowym telefonem - wypróbowaniem video rozmowy to naprawdę świetny gadżet :) będziemy sobie z mężusiem patrzyli głęboko w oczy, jak będziemy dzwonić do siebie :) Popijaliśmy sobie likierek z Włoch - Limoncello Cream - mniam... polecam :) i teraz będzie mi się słodko spało. Zmykam więc. Dobrej Nocki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie z samego rana Jade dzis na babskie zakupy z moja mamusia. Nie chce mi sie, ale Ona tego potrzebuje. Ostatnio ma troche problemow z jelitami i wlasnie wczoraj miala robiona kol(r)onoskopie. Bardzo sie balismy, ze, moze to byc to najgorsze, ale na szczescie jelita sa zdrowe! Diagnoza - zespol jelita drazliwego czyli nerwica jelit. Wracajac do zakupow jedziemy sie zrelaksowac :) Madusia_3 - zdrowka! Zrob fotki obraczek i pokaaz na blogu. Celavie - kozystaj ze znajomosci z Celica i smigaj na prawko :) BLOG - wbrew pozorom to bardzo prosta sprawa. Napisalas \"Mąż się czai na mochanko, więc ide na całość!\" - I tak trzymac!!!! Wybor projektu domu, to chyba najtrudniejsza sprawa. kamilkaaaa - mysle ze gin nie moze wystawic skierowania do endo, tylko lekarz pierwszego kontaktu. Ale moze sie myle. Asiulka29 - rozumiem Twoje nerwy, jesli chodzi o zarysowanie auta. Moje auto niedawno to przezylo, pisalam Wam wczesniej o tym. Bylam wsciekla, bo uwielbiam swoje autko. Gdy go kupowalismy to bylo spelnianie marzen. Wybieranie tapicerki, koloru, wyposazenia. Do dzis pamietam emocje gdy wsiadalismy do niego po raz pierwszy. Ten zapach nowosci... a teraz beszczelnie ktos mi go uszkodzil. Na szczescie moj maz wyczyscil to benzyna ekstrakcyjna i zatarl pasta polerska. Wlasciwie nie ma sladu. Zdjecia z Rzymu - przysylaj! CELICA - korzystaj z okazji I kupuj kolejne auto! A co, niech konkurencja drzy!!! Dzieki za przestrogi odnosnie wlasnego biznesu. Wiem, ze ma to wiele wad, moj maz od 12 lat prowadzi wlasna firme i czasem sie wsciekam, ze pracuje 24h.. ale wiem, ze robi dla siebie.. nie tak jak ja. Chyba za szybko osiagnelam sukces w pracy, za duzo mialam. Po prostu wypalilam sie. Nie rajcuje mnie praca w banku.. Tym bardziej teraz gdy dokonalam wyboru i postawilam na rodzine. Nie chce zaczynac wszystkiego od nowa.... marzy mi sie wlasna restauracja..... Czym CELICA jezdzi? Moze HONDA CIVIC Type R!? Cudne autko! Prosimy podpowiedz. mozzarella - tez masz duze auto :) U nas proboszcz jezdzi takim samym jak Ty :):):) joka - jak nie urok to.... zdrowiejcie szybciutko Balbinka-2 - ❤️ ewa-marchewa1984 - a moze dolaczysz do naszego bloga? Mamy tam swoje fotki i namiary na siebie. jak zwykle wyszedl poemat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka - polecam Metode Montignac\'a. Staram się jeść wg jej zasad od stycznia, ale tak naprawdę od dwóch tygodni ścisle jej przestrzagam (i przez te 2 tyg zgubiłam 2 kg:)-nie za wiele ale bez efektu jo-jo). Fajna jest choćby pod tym względem, że wogóle nie chodzisz głodna, porcje można wcianć duże, do syta :) Nie trzeba liczyć kalorii - i autor pokazuje zreszta, że to du ży błąd, najważniejsze są połaczenia węglowodanowo-białkowe i białkowo-tłuszczowe, NIE WOLNO ŁACZYC WĘGLOWODANÓW Z TŁUSZCZAMI ! Czyli jak mięsko to tylko z warzywkami, jak węgle o wysokim indeksie glikemicznym - na nim sie wszystko opiera (czyli zboza ale tylko pełnoziarniste) to tez tylko z warzywkami. Cięzko zacząc bo trzeba zmienć nawyki zywieniowe. 0 chleba, ziemniaków (i wszelkich pochodnych - frytki, chipsy - ZAKAZANE) 0 CUKRU - ŻADNYCH SŁODYCZY. Ale jak się komponuje posiłki wg zaleceń to naprawde nie ma się chęci na słodkości. Jeśli jesteś zainteresowana to wysle Ci więcej info na maila, posiadam przydatne linki :) a danie są pyszna - mniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana... tak jak pisałam wczoraj- ze staranek w tym cyklu nici:( dziś mam 15dc więc ewentualnie powinnam zacząć brać luteinę. ale... no właśnie- mój mąż powiedział, że ma dziś ciężki dzień w pracy, ze może późno wrócić i zmęczony, więc może przełóżmy na kolejny miesiąc... bo rano fizycznie czuł się normalnie- trochę udało mi się go podkurować... i co ja mogę w tej sytuacji zrobić? z nim to tak jest, jak ma jakiś problem (sprzedaż tego złomu co ostatnio go tak okazyjnie kupił), dużo pracy- to o seksie nie ma w ogóle mowy:( nie wiem, moze on poprostu boi się, ze mimo kupionych wczoraj kapsułek znów będzie miał problemy z erekcją:( zaczynam się denerwować, bo coraz częściej myślę o tym, ze latka leca i jak tak dalej pójdzie, to nigdy nie będziemy mieli dziecka:( przecież ja we wrześniu kończę 31lat, więc na pierwsze dziecko już najwyższy czas... tym bardziej, że od zabiegu minęło już pół roku, i juz dawno dostałam zielone światło od swojej ginki... boję się, ze za miesiąc znów będzie miał jakieś wymówki, być może po świętach pójdzie do szpitala na zabieg przegrody nosowej... a czas ucieka:( wczoraj wieczorem powiedziałam mu, ze moim zdaniem nie powinniśmy brac żadnego kredytu na samochód (myśleliśmy o kwocie 2-3tys.), tylko kupić za to co mamy, czyli jakieś 6000zł... bo jak uda mi się zajść w ciążę, to pieniądze będą potrzebne na dziecko... powiedział tylko, ze przeciez dla mnie jest obojętne jakim samochodem jeździmy... to akurat prawda, bo jeżeli nie stać nas na taki, który nam się podoba, to mnie wystarczy tylko, zeby był sprawny i za bardzo nie zardzewiały... a on chce nie wiadomo czego:( wkurza mnie, jak tak musze mu tłumaczyć jak dziecku, ze nie zawsze można mieć to co się chce... co do seksu jeszcze... dziś nie wezmę tej luteiny, bo po co..? i nawet jak coś będzie próbował zainicjować, to mu nie powzwolę, bo jakbym zaszła w ciążę bez luteiny, a później znów poroniła- nie wybaczyłabym sobie nigdy:( sorki, że tak smęce z rana:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×