Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

asilka jak ccesz ponarzekać to możesz mi wysłać maila, ja tam narzekania słuchać moge, w ciązy nie jestem (mam nadzieję) i nie planuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebieska75 - dzięki... oj uważaj, bo jak będę mieć kiedyś wolniejszą chwilę, to jeszcze i chętnie skorzystam ;) kurczę - przyzwyczaiłam się do JAaaaaaa i na tyle polubiłam, że już wpsominam ten Twój czasowy nick bardzo sentymentalnie :) Zaskoczę Cię kiedyś mailem - a co!, a jakże! ps. Serial Co ludzie powiedzą - mam calutki, vardzo go lubię również... Ściskam Cię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dziękuję za pamięć, ale ja tylko na chwilkę. Są u nas moi rodzice i wujek i do środy (wtedy odlatują) ja nie bardzo mam czas na kompa :( Pozdrawiam i mocno całuję 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka bardzo Cię przepraszam za tą literówkę ostatnio. Też mam \"Co ludzie powiedzą\" na cd i po polsku i po angielsku. A więc czekam na maila :D no ewentualnie możesz pisać na gg jak ccesz żebym Ci odpowiadała :D Pozdrawiam goraco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
ewa-marchewa,Zus bedzie sprawdzał czy jestes w domu ,bo jakby nie było to masz zwolnienie czyli ciaza jest ,,zagrozona,,wiec w zasadzie nie powinnas sie oddalac za bardzo.Mozesz wyjsc zawsze do apteki np. po kwas foliowy,ale wtedy jak cie nie zastana to musisz isc do zusu i składac specjalne oswiadczenie,ze wyszłas własnie do apteki.Beda tez prawdopodobnie chcieli karte ciąży,żeby zobaczyc co sie dzieje,ale nie powinni podwazyc decyzji twojego gina,zwłaszcza,ze miałas wczesniej strate :( Dodam od siebie,ze ZUS jest obrzydliwa instytucją .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
A jezeli chcesz wyjechac gdzies to tez musisz zgłosic miejsce gdzie bedziesz,wtedy sprawdzą cie tamci z innego oddziału.Mówię ci kochana niech ich tam trafi cos w tym urzedzie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
Peppetti, jutro cos podesle bo niestety nie umiem wysyłac zdjec...tzn.nigdy tego nie robiłam bo nie maiałam do kogo...A moj mąż poszedł spac :) a Magda powiedziała zebym sie wypchała bo jej sie nie chce-tak odzywa sie moje dziecko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Właśnie wróciłam z kina. Błam na Jasia Fasoli, fajny - mało dialogów jak to u Jasia, ale wesoło było. Taki przyjemny film. Ja słyszałam, że ZUS sprawdza tylko wtedy kiedy na zwolnieniu jest napisane jakimś kodem, ze tzreba leżeć. Jesli tego nie ma to nie sprawdzają. Tak samo jest przy zwykłych zwolnieniach chorobowych. Jesli jest zwykłe to nie sprawdzają, a jak jest \"leżane\" to wtedy mogą zadzwonić do domu. Kiedyś się zastanawiałam jak to jest kiedy ludzie nie mają stacjonarnego telefonu...? Skąd ZUS ma tel na komórkę? Dobra, lecę do łazienki. Zaraz chyba położę sobie na twarz maskę :) . A byłam na solarium - sampoczucie lepsze :) . Jutro poznam swego dyrektora...ciekawe kto to! Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
No rozne chodza słuchy,ale ja wiem to z autopsji :( Byłam na zwolnieniu i mogłam chodzic a i tak baby z Zus były u mnie 2 razy. A jedna moja pracownice wzywali do siebie na komisje i biedna musiała z brzuchem tam jechac. Ja nie strasze tylko wam chce podpowiezdiec jak to jest,zeby sie niepotrzebnie nie stresowac. Pa pozdrawiam i ide spac.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej Celica juz mam dość tego ZUSu:( Ale wiecie mi mój ginek powiedział, że dla JEGO świętego spokoju jak tylko będzie wiadome ze jestem w ciąży to odrazu wystawia mi zwolnienie i ZUS go nie podważy bo jestem po 3poronieniach, jedna ciąża zakończyła sie też sporo przed terminem.Napwno 2x trafie do szpitala w celu badań genetycznych...ale dodatkowo mnie położy by to tak lepiej wyglądało (a to zdanie akurat mnie przeraziło) Obrastam w tłuszczyk:(:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, właśnie sobie uświadomiłam, że tutaj nie mamy pralki :D i że ja nigdy tutaj nie robiłam prania... więc kto to pranie robi, skoro nie ma mojej mamy... hahaha, okazało sie ze mój mąż... stwierdził ze jakby on miał czekać aż ja coś wypiore to by sobie chyba musiał ciągle kupować nowe ubrania, albo w ogóle się nie ubierać... :D dobrze wychowałam męża :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki u nas dzis bedzie piekna pogoda juz slonko swieci od razu czloweikowi sie chce smiac za godzinke bede miala Jakuba ale oczywiscie bede wpadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MADUSIA jak Ty to robisz, że tak wcześnie wstajesz? ja od tej godziny byłabym nieprzytomn, znaczy się nawet teraz jestem nieprzytomna, ale trzeba było tak wstać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebieska75a nie wiem jakos tak mi wyszlo wczoraj nie moglam do 1 zasnac a dzis sie obuszilam jak nowo narodzona o 6 jak mam malego to juz automatycznie sie budze przed budzikiem w sobote niedziele spie do 9 10 ale padam wczesnie ostanio jakos o 22 wczoraj to jakis wyjatek byl.ale nie da sie uktycf ze jak spalam 10 czy 11 godzin to potem caly dzien zmulona chodzilam a tak to zdarzylam sie umyc wypic zielona hrbate teraz czerwona pije i dopiero teraz przyszlo dziecko foszka porannego ma wiec dostal sok siedzi pod stolem(uwielbia to) i bajki oglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis mam na 11, wstałam wcześniej bo musimy dziś do zakładu kamieniarskiego wysłać zdjęcie córeczki, no i trzeba je wybrać...kurna sporo tego jest, dobrze, że wiemy z jakiego okresu chcemy zdjęcie :) Miałam problem ze snem...z resztą nie pierwszy raz:P Dziewczyny czy wy też miewacie uczucie takiego ucisku jakby miało wam zaraz coś wypaść z dróg rodnych? tki jak się czujesz? POZDRAWIAM I MłEGO DNIA żYCZę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
jakas mialam dziwna noc. obudzilam sie o 4 i nie moglam zasnac. Peppetti - dzieki za rade odnosnie L4. wlasnie tak zamierzam zrobic :-) a z Jasiem sie poprwaiam - nie widzialam, ze produkcja amerykanska, nie widzialam wiec nie powinnam oceniac :-) Asiulka - nie powinnas tak sie martwic. ta trzydziestaka to tylko okragla liczbadaltego stala sie jakby progiem, ktorego przyszle mamy nie chca przekroczyc. ale tak naprawde 28 czy 30? to tylko 2 lata roznicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monikapie nie tylko ty dzis mialas ciezka noc ja zasnelam o 1 o 6 juz sie obudzilam arek byl w pracy ale mowil mi ze tez do 3 zasnac nie mogl jakas pokrecona noc byla i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja isę melduję po weekendzie!! Ale namachałyście przez te kilka dni!! Nadrabiam zaległości :) Gdzie jest Tiki - i jak się czuje??? Moje dolegliwosci mijają - aczkolwiek nie jest jeszcze idealnie ... W Koscielisku było uroczo - wczoraj bylismy na długim spacerze - mozna powiedzieć że na małej wycieczce - i tak opaliłam buzkę - że dziś mój nosek i czoło są różowe jak u świnki :P Spdam do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
Madzia - wszystko co zle kiedys sie koncze. dobrze, ze juz Ci lepiej. Balbinka- no to razem liczymy dni :-) a co do boli plecow to jest tak jak ze wszystkim w ciazy, czyli moze swiadczyc o czyms zlym ale nie musi. i trzymajmy sie tej drugiej wersji. mnie bola tak roznie. raz typowo od krzyza tak pulsuje i czasem prominiuje przez posladek az do nogi a innym razem sa to bole miesiaczkowe (czyli plecy nad posladkami, ponizej nerek). nardziej boje sie tych miesiaczkowych :-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
a ja mam spory brzuch tzn urosli mi juz kolo 11 - 12 tyg., i mam wrazenie ze od tamtyej pory sie nie zmienil, ale juz chyba bym nie oszukala, ze sie najadlam :-). no i stare ciuch leza gleboko w szafie. kupilam sobie 2 pary spodni ciazowych (fajne takie sportowe i jak sie zakryje bluzeczka to wcale jak nie ciazowe) i tak chodze na zmiane w tych samych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) balbinka dzisiaj juz lepiej ale jeszcze boli brzuch i @ jest baaaaardzo obfuta wiec leze jak najwiecej . Jesli chodzi o ketonal to ja tez nie biore go codziennie,przewaznie jak mam @ albo jak bardzo boli mnie zab:) a jak jest cos innego to biore słabsze tabletki ale faktycznieten ketonal jest najlepszy tylko lekarze niechetnie przepisuja recepty na niego:( wczoraj przyjechała mojego Krzysia siostra z zaproszeniem na Komunie do syna :) na 27 maja i następny wydatek. a wczoraj padła mi lodówka ,własnie przyszedł fachowiec i naprawia ale widze po jego minie ze diagnoza nie bedzie dla nas miła i chyba trzeba bedzie kupić nową lodówke:( ehhhh........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudi26 na obfity @ dobre sa ziola z krwawnika ja w zeszlym miesiacy wyprobowalam po tym krowtoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki madusia ale juz wytrzymam:) no i juz iwm co sie stało z lodówka....padła spręzarka,wymiana 350 zł :( lodówka ma 3 lata ....normalnie szok!!!!!!! Krzysiu sie wsciekł jak nie wiem i juz widzialam ze musze zakonczyc rozmowe:) madzia79 ciesze sie ze juz Ci lepiej mnie szybko te tabletki pomogły:) balbinka i monikapie ale Wam zazdroszecze tych przezyc,tych brzuszków,kupowania ubran ciązowych ehhhhh....kiedy ja tak bede......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze jak mnie juz wkurzaja ci zadymiarze topikowi wszystkiego sie czepia dobrze ze mam kochane kolezanki ktore zawsze mnie obronia hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×