Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

EvaWer będę tam rok, własnie wyboeramy projekt domu :D jak się tam tylko urządze i bede miala stabilna sytuacje to na 100% zdjecia wysle, tam sa tak piekne widoki ze bylabym swinia gdybym nie wyslala choc zdjec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebieska ja tez jestem zadowolona ze tak postapilismy chociaz miałam taka chwile ze nie obchodzilo mnie ze wynajmujemy mieszkanie ja chcialm miec dziecko i koniec ale pozniej jak zaczelam sie zastanawiac nad tym to zrozumialam ze to nie jest takie proste bo dziecku trzeba cos zapewnic. Udało sie kupic mieszkanie to uda sie tez dzidzius.Bedzie Dominik albo Patrycja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominik wybrałam ja a Patrycja Krzysiu. Dominik miał byc za pierwszym razem:( ale juz ma zaplanowaną kariere.Tatus bedzie go szkolił za zuzlowca i mowi ze to bedzie pierwszy polski mistrz na zużlu Dominik (Domino) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla córci jeszcze nie ma bo pierwszy ma byc syn zeby pozniej bronił siostry:) ale kiedys obiło mi sie o uszy ze bedzie miss polonia:) to tez Krzysiu wymyślił:) ja takich rzeczy nie planuje bo i tak dzieci wybiora swoja droge chyba ze wstrzelimy sie w zainteresowania:) jesli chodzi o ten zuzel to moj Krzysiu jest fanatykiem tego sportu i sam kiedys jezdził na speed rowerze ale juz nie te latka:) i brzuszek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhehe wiesz mój też dla Kiry ciągl wybiera jakąs droge kariery i sie bawia :) ale cos mi sie widzi ze on ai tak zostanie kiedys muzykiem :D chociaz na miss polonia by sie nadawala, ale chyba kazda mama tak mowi, wziela ze swoich rodzicow to co najlepsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak sie tylko mówi a jaki scenariusz zycie napisze to sie okaze:) dobra lece do kuchni:) robie placki z piersi z kurczaka i pieke murzynka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki to ja się żegnam - zaczynam weekend!!! :P Nie wiem jak będzie z dostępem do netu - może zdołam chociaż Was poczytac:P No i mam nadzieję że się podkuruję... Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymaj sie Madzia i kuruj sie:) a jak bedziesz mogła to napisz mi jak idzie kuracja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia b
rudi a co z twoja @ jeszcze nie przyszła? Ja cały czas trzymam kciuki i myśle o Tobie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki :) Com się napisała, tom się napisała i... znikło, bo wróciłam na topik, aby zerknąć na nick Kasi101....... Chciałam bowiem poddać pod dyskusję słowa koleżanki: ,,... Jak niechcieć jak się chce?\" Bardzo proszę o pomysły i wskazówki, bo o ile mi wiadomo to prawie każda schorzenie pod tytułem ,,nakręcenie\" przeszła, przechodzi, albo ją czeka ;) A zatem, jak sobie poradzić niech poradzą te co wiedzą!!!!!!!!!!!! :D Ja czynię ;) coś na kształt tego jak poradziła Justy. Seksik. Plany. Przytulanko. I nie zrywam się od razu tylko ,,wysiaduję\" , leżakuję, aby dać plemniczkom szansę. Seksik. Przytulanko. Plany. Seksik. I leżakuję ile się da. A poza tym wiatr mnie nieźle owiał- zatoki kuruję amolem. Nie wiem czy alkohol- wziewem przyjmowany może zaszkodzić...bo ja zyję w zawieszeniu przez kolejny tydzień i z leków rezygnuję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To masz fajnie niebieska. Jak bym nie miała rodziny i pracy to bym chetnie została opiekunka Kiry, hehe. A skad w ogóle takie fajne imię wzięłaś? I daj no jakies zdjęcie córci. Mnie sie podobaja takie krótkie imiona. Jak bym miała córke to by miała Nela na imię albo Lena. Podobno w przyszłym tygodniu mają być upały. No fajnie by było. Póki co u mnie wieje. A co u Niuuusi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imię Kiry jest z takiej ksiazeczki \"Jakie imie dla dziewczynki\", chyba jakis 15 lat temu byla w gazecie i nie wiem dlaczego ja wtedy zatrzymalam, ale sie przydala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peppetti masz przecudowne to maleństwo w brzusiu :) chociaż mój mąż jest na tyle... (wole nie pisać jaki), że mu trzeba było tłumaczyć gdzie jest główka, gdzie nóżki... ale to facet, a może powinnam go zabrać do okulisty...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
czesc dziwuszki. ja tylko na chwile, bo jakas zmeczona jestem. bylam na zajeciach i myslalam, ze dostane zawalu. tak mi cos lecialo i lecialo. juz widzialm oczyma wyobrazni brudna wkladke i szalencza jazde do W-wy. ale to byly tylko uplawy. jejku jak ich duzo. normalnie mialam mokro. wiecie co? odebralam badania i mam dosc liczne pasma sluzu w moczu. nie wiecie co to oznacza? do gina jade dopiero w czw. najwazniejsze,ze ta chol...rna tokso jest ok. tzn nie mam ale i nie przechodzilam. zastanawiam sie jak to mozliwe. jako dziecko non stop grzebalam w ziemi i jadlam marcheweczki z dzialki tylko ochlapane woda. a w domu mam kocisko, ktory polowe zycia spedza na zwnatrz, przynosi do domu zdechle ptaszki i najbardziej na swiecier uwielbia surowe miesko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zrobiłam dzisiaj pyszne placuszki z piersi z kurczaka :) naprawde pyszne:) znalazłam przepis w internecie i wyprubowałam:) mniam mniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Rudi, jeśli to przepis z kurczaczkiem, żółtym serkiem i pieczarkami to naprawdę jedzonko pychotka. Robiłam je kiedyś, ale koleżanka nie podała mi konkretnych proporcji i zrobiłam tak na oko. I wyszły super-smaczne! Moniczka, może dziewczyny z brzuszkami coś Ci powiedzą o tych upławach, bo ja nie mam pojęcia, ale wydaje mi się, że masz wkrótce wizytę i lekarz temu zaradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez chce ten przepis. Zrobiłabym na obiad na rocznicę komunii synka. Dajcie mi przepis, please!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!I na jakaś fajna sałatkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś cały dzień boli mnie głowa. Mierzę temperaturę, ale gorączki nie mam. Wczoraj popołudniu wyskoczyło mi 37, ale pod wieczór miałam coś 36,5 -36,6 bez leków. ??? No i przez tę głowę jestem betka. A miałabym co robić. Marzy mi się szybkie ciasto z rabarbarem. Ale chyba na marzeniu się skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ciasto z rabarbarem to też bym zjadła. Ale dziś wieczór mam winko z mężem. Tyle ze jutro do pracy więc lampka mi wystarczy. I co dziołszki???????????Fajnie mi, no nie!!!!!!!!!!!!! Z tym winkiem oczywiście a nie z tym że idę do pracy, hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebieska, mój małżonek pracuje, a ciast wogóle nie piecze. Ja także mam do tego dwie lewe ręce. Czasem coś mi sie uda, ale często są to takie nieudaczniki, że poddaję się i piekę coraz mniej. Ale jak mnie coś najdzie to piekę coś nieskomplikowanego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eva, ja 30 kwietnia już odpracowałam w sobotę po świętach. Czyżbyś miała to przed sobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EvaWer ja tez chce winka ale przez tew cholerne zastrzyki nie moge tylek mnie boli bo dzis 2 wklucia byly bo najpierw na zrosty trafila w niedziele tesciow z maja mama tez beda pic winko a ja solidarnie z tesciem herbatke hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, Eva, podaj mi namiary na swoje...winko! Kolorek, smak... Ja unikam alkoholu, ale jak mam @ wtedy robimy z mężem niezłą bibę ;) I mi kieliszek wina też wystarcza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×