Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

Gość monikapie
rudi - doczekasz sie i Ty. przeciez jestes jescze taka mlodziutka. ja tez mam komunie i to dwie i obydwie 13 maja. meza chrzesniak i moj braciszek cioteczny. bedziemy chodzic od domu do domu :-)tylko nie wiem jak z kosciolem , bo jeden ma na 9 a drugi na 11. a 4 godziny w kosciele to nie ustoje :-)(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I - PLANUJĄCE STARANIA NICK...........WIEK.....MIASTO..........@. ......strata..............start niusieniek.....26.......Olsztyn...........?.........8tc _23.09.........sty/lut 07 Mania ........28........lubelskie..........24.03...7tc_ 13.09.........wakacje EvaWer........34.......Częstochowa....15.02...7tc_26.10 ..........? Agapa......……22.......Płock.............???. ......12 tc_12.04.06....wrześ/07 betty82........24.. ……Radlin......................11tc_19.11.2006..m ar/kwi07 monikapie.....28.......Skierniewice..............16tc_31 .10.06 .. .sty/luty07 alekto..........27.......Galway....................31tc. .05.03.06....kwi07 Lidka79........27.......Białystok.........05.05....13tc_ 02.1 0. 06..kwi07 Caroline_24...24.......ok.Wrocławia...28.03...9tc_16.11. 06. ...maj07 Nicolla...... ..26 ......Warszawa .......? ...... 9tc-24/01/07 ......maj07 asiab...........26.......Doncaster.......??.........21tc _10.02.07...maj/czer07 aga75..........32.......Wrocław.........???........12tc. _12.02 .07 .czer07 Sylijka28......28.......Konin.......................33tc ..27.11. 06...sierp/07 Madusia3......32.......Świnoujście................20tc_1 8.03 ......czerwiec/07 --------------------------------------------------- TABELA II - STARAJĄCE SIĘ NICK..............WIEK...MIASTO....... @..........strata...............starania_od tiki*..............27......Wroc/Legn.. ?............11tc_ 06.09.. .....marzec 07 OLI................26......ok.Siedlec....15.01.07..9tc_2 2. 02..........maj\'06 Ania_Białystok..27......Białystok......05.12... ..23tc_24.03. 06....listopad Zaba22...........24......Kraków........28.12.... .13tc_ 29.05.06....sierpień marta77........30......Lublin..........03.02......9tc.. 22.09 .........maj-czerwiec Madzia79........28......Kraków.........03.04.....10tc_23 .10. . . ....styczeń 07 joka..............30......Ełk..............03.04.....5 tc_13.09.2006....luty07 rudi26............26......Częstochowa...21.04.....11tc_2 7 .11.06 .....marzec Celica..........36...... Krasnystaw......?.........11tc_ 18.10........? susia.....26......Mszana Dolna...........20/03/2007....8tc_29-11-2006....marzec07 ----------------------------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK.........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak...............................TSH.T3.T4 .APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL, ..................................................Toxo, Cmv Lidka79.....brak...............................bilirubin a,CMV,chlamydia,toxo, d-dimery ...................................................ukł.k rzepnięcia,glukoza,tsh, ft4, ...................................................zesp. antyfosfolipidowy,spermiogram+posiew EvaWer......brak..............................toxo Agapa........heparyna/aspiryna.............toxo,cytomega lia,różyczka,TSH, ...................................................przec iwciała antykardiolipinowe Alekto........warfarin,deltacortil enteric..wszystkie możliwe Gablis........brak..............................laparosk op ia mania........................................toxo,róży cz ka, CMV, tsh, ft3, ft4, anty - TPO, ..................................................p/ciał a p/plemnikowe, spermiogram niuuusia.....brak..............................toxo,cyto meg alia, posiewy betty82......brak..............................przeciwci ała antykardiolipinowe,toxo,CMV, CAroline_23.brak..............................toxo ---------------------------------------------------- TABELA IV - dolegliwości NICK............dolegliwości 100krocia......macica_dwurożna,niedomoga_lutealna,podwyż szon a_PRL,cysta Agapa..........zespół antyfosfolipinowy. Alekto.........NWC(nie wiadomo co)...+...przeciwciała przeciwkokardiolipinie Mania.... przeciwciała p/plemnikowe ----------------------------------------------------- TABELA V -oczekujące dzidziusia Nick............WIEK.....MIASTO.........OSTATNIA@ ....TERMIN kacuska .......23 .......Gdańsk..........15.08.2006......22.05.2007 Dawna Justy..38........Gdańsk..........7.10.2006.......14.07.2007 gablis .........25 ........Poznań .... ....3.12.2006 ......09.09.2007 iza iza.........26........Rybnik...........3.12.2006...........0 9.2007 Peppetti.......31........ok.Łodzi........14.12.2006..... .20.09.2007 100krocia....25........Rybnik.............02.01.2007.... ..09.10.2007 ma-lenka20...21........ok Jastrzębia...03.01.2007.......10.10.2007 Balbinka-2...28.......Katowice........13.01.2007........ ..20.10.2007 niuuusia.......21.......Częstochowa....16.02.2007....... 23.11.2007 monikapie wiesz jestem tylko 2 lata młodsza od Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
ale przez dwa lata duuuzo mozna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja i tak jestem od Was starsza hihihihi ale tylko w metryce bo psychicznie to czuje sie jak 20 latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka 12
czesc dziwewczyny! nie bylo mnie przez weekend u was a tu tyle napisalyscie ze jestem w szoku! przeczytalam wszystko ale normalnie za duzo zeby wszystko spamietac no i do kazdej chcialabym cos napisac ale teraz to nawet nie znajde gdziei na ktorej stronie byl opisany dany watek! aj gapa jestem bo moglam na bierzaco pisac na karteczce co chce wam napisac! ale... wybaczycie mi prawda? :) wyobrazcie sobie ze bylam u kolezanki w rybniku! normalnie bylo mi tak bosko ze nie wiem! moj m zostal pierwszy raz w zyciu z kacprem przez cale 3 dni swietnie sobie radzil a naprawde bylam w stresie czy da sobie z nim rade ale jestem z niego dumna! a u kolezanki wypoczelam i cudnie czas spedzalam! park krajobrazowy! koncert w bazylice - haydn "stworzenie swiata" normalnie uczta dla duszy! no i nie moglam sie napatrzec na cudnego soliste a glos to normalnie widac ze od boga tak pieknie spiewal basem ze jak ryknal to wlasy deba stawaly! koncert cudo! a jeszcze bylam na swietnych zajeciach w swietlicy z bratem kolezanki ktory jest wolontariuszem i organizuja super zabawy dla dzieci przez cale dopoludnie w sobote skakalam, spiewalam i wyglupialam sie z malymi dziecmi! ❤️ caluski pozniej jeszcze sie odezwe! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
rudi :-) aneczka - grstuluje wspanialego wyjazdu i meza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
Madusia - ta noc rzeczywiscie byla jakas dziwna, bo moj maz tez sie krecil caly czas. uuuu myslalam, ze dzis bedzie cieplej. ale i tak juz jest lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki Ja tak tylko, co by pokazać, że żyję i Was czytam. Pytałam o przeciwciała przeciwjądrowe i okazało się, że moja przychodnia po prostu zrobiła \'bigosu\' szanowny pan kierownik przestal wysylać do Warszawy i błędnie informują pacjentki, że badanie nie jest już wykonywane - zapominając dodać w naszej przychodni. Badanie i owszem robi Wawka, a moja przychodnia wysyła próbki do Bydgoszczy robiąc podobne badanie - ale dużo droższe.... no cóż zysk na pacjencie... Z badaniami troszkę stanęłam w miejscu, szukam nowego ginekologa, bo mój odsyła mnie do poznania... a na dzialanie \'po omacku\' juz nie mam sily... poki co zalozylam sobie odpoczynek (choc to trudne, zlapalam jakas obsesje na punkcie sledzenia cyklu:/) na szczescie pogoda piekna, wsyzstko kwitnie, w kolo cisza i jedynie ptaki swiergocza... ehh kocham wiosne i uwielbiam to forum :))) sciskam Was mocno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Weekend minął mi bardzo szybko, nawet nie miałam czasu do Was tu zajrzeć. W sobotę pomagałam siostrze wybrać suknię ślubną. Zdecydowała się na kieckę z salonu na Malmeda -to do dziewczyn, które są z białegostoku:) Wpłaciła zaliczkę i sukienka jest odwieszona, czeka na moją siostrę aż do końca sierpnia:) Do domu wróciliśmy po 18, później zrobiliśmy sobie wieczór filmowy: Dowód, Omen, Pan życia i śmierci... a wczoraj jakiś spacer, tv i tak weekend minął... co do długiego weekendu, to wyjeżdżamy na krótko: od piątowego wieczoru do niedzieli... tak więc będę mogła na spokojnie zrobić test:) dzieje się ze mną coś dziwnego, jestem śpiąca nawet w dzień... o wieczorze już nie wspomnę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joka trzymam kciuki i mam nadzieje ze jak wrócisz z długiego weekendu to obwieścisz nam tu same wspaniałe nowiny:) a my na długi weeknd jedziemy do Hajduszo Boszlo:0 wyjezdzamy w sobote albo w niedziele w nocy i wracamy we wtorek albo środe:0 juz nie moge sie doczekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my długi weekend zaczynamy 30kwietnia po pracy a kończymy w niedzielę 6 maja - to się nazywa długi weekend:P Jedziemy do moich rodziców do Włodawy - ale zahaczymy oczywiście o Okuninkę i jezioro Białe:) Och juz doczekać się nie moge... U mnie testowanie też by było w długi weekend ale ja czuje w kosciach że nie będzie czego testować - przez ta infekcję mochanko zakończyło się w 13 dc a poza tym juz mnie nieźle wypryszczyło - pewnie na @ :( I jeszcze jedna zła wiadomość - nie będzie mnie z Wami przez 3 dni od środy - bo jadę na szkolenie do Warszawy - nie chce mi się strasznie ale przynajmniej znajomych poodwiedzam :P Tiki - odezwij się - please!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny które były w kinie na Jasiu Fasoli czy ten film jest z dabingiem czy trezba czytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Wszystkie, Moje Psiapsiółki :) Potwierdzam, rzeczywiście ta noc była ciężka- obudziłam sie coś koło 2, 3-ej i długo nie spałam... Po za tym próbuję się wyciszać, bo okazuje się, że jak wszystko tak i budowę traktuję zbyt emocjonalnie. Po prostu jak się czemuś oddaję to na 105%. A to wyczerpuje... Nakręciłam się i wciąż jestem nakręcona i czuję, że gdyby była już ze mną Moja Fasoleczka, nie byłaby z tego zadowolona... W tym tygodniu zreszą się okaże, jak poszły nam staranka. Póki co muszę wyluzować. Próbowalam nie siedzieć długo w necie, ale silnej woli to ja nie mam ani deka. :( A po za tym usłyszałam dobrą wiadomość, że ktoś z moich bliskich wywinął się choróbsku i poczułam taką ulgę, że gdzie mogę się tym pocieszyć jak nie z Wami! Weekend majowy to coś na co wyczekuję niesamowicie! Chciałaby jakoś odpocząć i naładować akumulatory przed tym co nazywa się końcówką roku szkolnego ;) Ale jako inwestorka ;) nie liczę na wyjazdy, bo czeka nas wiele spraw, które jeśli nie w urzędach to choć wstępnie trzeba zaplanowac i ustalić. A w wolnych chwilach ciągnąć ogrodzenie lub marzyć o ogródku i jak się coś da to posadzić :) Póki co z lekka pomagam mężowi, ale naprawdę symbolicznie... Nosi mnie., żeby więcej, ale cóż cos za coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czeeeeść :) Sprawdzam, czy to sie Kafeteria zawiesiła, czy to Towarzystwo nawaliło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha! Jakby nie było podniosłam się z fotela i pozmywałam!!! Hihi!!! Nagroda się należy, czy nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celavie -> no pewnie, że się należy nagroda:) A ja niedawno wróciłam z pracy:( jutro egzamin gimnazjalny, jestem przewodniczącą na sali gimnastycznej:( i w związku z tym miałam sporo roboty z przygotowaniem... teraz jeszcze muszę przygotować na jutro przemówienie, przemyśleć co i jak po kolei, żeby nie było żadnej gafy, bo być moze będę miała obserwatora z kuratorium:( jestem niezadowolona, bo na gimnastycznej jest najwięcej roboty, będzie tu pisało aż 116 uczniów, a na pozostałych 3 salach (korytarzach) po ok.30:( no to ponarzekałam sobie... aha- nie wiem, czy to normalne, ale miewam czasem jakąs taką obfitą wydzielinę, i to nie cały czas, a tak z raz w ciągu dnia... ale się nakręcam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba by mi nigdy w życiu przez myśl nawet nie przeszło( gdyby nie było to też i moim udziałem), że podczas staranek towarzyszy kobiecie tyle emocji... Odliczam dni... A główka cały czas o jednym... To wolno, a tego to już raczej, albo absolutnie nie....... I jestem baaaardzo ciekawa, ile z nas w sumie ujrzy w kwietniu dwie kreseczki na teście :) A może kwiecień będzie rekordowy? Przydałby się tarot. Wróżka. Albo gorąca modlitwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joka, troszku rozumiem ile to roboty z Tą przewodniczącą. Czasem jestem w komisji w 6 klasie i się denerwuję, ale przewodniczącą to już bym nie chciała być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joka, A co do tej wydzieliny to mnie też czasem dopada... Jakoś tak od stycznia miałam jakieś nietypowe, albo bardziej odczuwalne bóle czy ciagnięcia jajników, a w poprzednim miesiącu w któryms momencie sporo tej wydzieliny... ??? Ale @ przyszła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celavie -> nie wiem skąd ta wydzielina.. po jajeczkowaniu już dawno, nie są to upławy, nie jest to cały czas, tylko tak średno raz dziennie, do tego stopnia, że czuję to w ciągu dnia... dziś w pracy to się nawet zastanawiałam, czy to nie krwawnienie... popczytałam ostatni nr M jak mama, i zaczynam zauważać u siebie symptomy:) i po co ja się nakręcam? przecież to bez sensu... trochę się niepokoję, bo już drugi cykl nie mam wyraźnych bóli owulacyjnych, ale Justy uspokajała mnie kiedyś, że wcale ich nie musi być... podobno niektóre kobiety czują, że są w ciązy- jak narazie to ja nic nie czuję, poza dziwną sennością, która dopada mnie nie tylko ok. 21-szej przed tv, ale też w ciągu dnia...:) Co do długiego weekendu, to ja mam naprawdę długi, ostatni dzień pracy - 28.04, a później wracamy 7.05- razem 9 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joka, co tam! Wiadomo nakręcanie się ma swoje minusy, ale przecież i plusy też !!!!!!!!!!!!!! ;) A, co! Pomarzyć dobra rzecz!!! A prawda jest taka, że bez tych marzeń staranka tracą sens :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znowu oddczuwam raczej napięcie przed @ :( Jestem podminowana, podjadam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celavie ->no tak, marzenia fajna sprawa:) ja to już nawet sobie liczyłam, że w wakacje nie będę miała za dużego brzucha, ale po- wrócę do pracy już odmieniona, i się wtedy wszyscy zorientują;) i że urodziłabym w styczniu, prawie na urodziny (32-gie) mego męża;) ale jestem stuknięta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba dojdzie do tego, że mąż mi tego neta odetnie :( I ja sama czuję, że nie mam za grosz umiaru... A najgorze jest to, że po swiętach nie mogę za chiny ludowe wziąć się za moje papiery... Leżą odłogiem. A to ozancza makabrę! Mam fatalne i ogromne poczucie winy!!!!!!! I mnie to nic nie rusza!!!!!!!! Więc trochę chyba zgonię na ten net!!! Czuje sie z Wami doskonale!!! Mam wielu znajomych ,,na wyciagnięcie ręki"! Mogę się wygadać! I czuję, że kazdy powód jest dobry, żeby wejść do neta! Ratunku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joka, nie jesteś stuknięta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! No, ale jeśli już.... to jest nas dwie !!! :) Mam to samo!!! Też odliczam miesiące, kiedy Dzidzia mogłaby być z nami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celavie -> niestety, masz słabą \"silną wolę\";) Teraz już uciekam, może zajrzę tu jeszcze dziś....🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, dobra, Joka, piszmy sobie tak dalej... ;) A co niektóre osóbki (troszku ich jest ;) ) będą ,,nas czytać" do białego rana!!! Ha, ha, ha !!! (śmiech wiedźmy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×