Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

Madusia - dobrze, że towarzyszy ci dobry humor, niech tak zostanie przez cały dzisiejszy dzień, bo to Wasz dzień! A te łzy to ze szczęścia! Aga, bardzo mi przykro, najważniejsze, że masz wsparcie innych osób. Będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raaria
aneczka - mamm prośbę, odezwij sie do mnie ne gg 423 30 94, bo nie chce tutaj zaśmiecać forum a mam pytanie odnośnie Lublina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga - dla mnie sam zabieg nie byl najgorszy.po prostu nic nie czulam. gorsze bylo czekanie na zabieg i potem, jak juz wyszlam ze szpitala, dotarlo do mnie, ze juz nie jestem w ciazy :-( jednak jestesmy szystkie silne . kiedys nigdy nie uwierzylabym, ze po czyms takim nadal pozostane przy zdrowych zmyslach (moze nie tak do konca :-) ). ty Tez dasz rade.witamy na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raaria
Lidka - zgadzam się z Tobą jeśli chodzi o to co napisałaś o warzywach, z dwoma szczegółami, warzywa surowe powinny stanowić 1/3 ogółu spożywanych warzyw, a jabłka absolutnie nie powinno sie jeść suerowego, bo po prostu jest niezdrowe, najlepiej gotowane. Przepraszam za tą krótką dygresję na temat zdrowego odżywiania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raaria, ale się certolisz! ;) Przepraszasz nas, że piszesz? Czy może jabłuszko za to, że je kompletnie rozłożyłaś na łopatki? :) Ja tak czy inaczej uważam to za profanację! Jabłuszko surowe i już! Ale nie za dużo w ciągu dnia, bo też kaloryczne i za dużo błonnika to też nie zdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na moje pożal się boże lenistwo nie mam lekarstwa! :( Chyba to odruch na to, że w ciągu tygodnia było tyle zajęć i taki upał. Kompletnie sie byczę... I nawet z tym nie walczę... Pożyjemy zobaczymy... Burza ledwo się pokazała i ledwo popadało i już przeszło! Może wróci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczyna lać! A mnie przyszło do głowy, przed sekundą, że wyjdę na deszcz i zacznę płakać! I razem z tą ulewą będziemy tak nad sobą się użalać! A ja na siebie jestem już poprostu zła! O wszystko! Już zaczynam fiksować! I powinnam chyba wyjść z neta i wleźć pod kołdrę, aby tego co czuję nie rozsiewać wokół...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde nie bylo mnie jeden dzień i mam do nadrobienia 7 stron. Biorę się za czytanko :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka - wiem że dla dobra dziecka wyczymam takie leżenie ale szczerze mówiąc nie wyobrażam teraz sobie tego. dziewczyny przeczytałam nie dawno w gazecie ze lody dobrze wpływają na płoność. dlatego do boju dziewczyny od dziś zajadajcie się lodami. pozdrowienia Ewa. PS.Aga 29 trzymaj sie bedzie Ci cieszko ale dzieki bliskim osoba prszetrwasz to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malawranka a o jakie lody chodzi o ciepłe czy zimne??:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu B chodzi o zimne lody. ha ha. ale jak mi przyjaciółka powiedziała o tych lodach to w pierszej chwili pomyślałam o ciepłym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No doczytałam :) No kurde, ale się zamieszanie zrobiło :( Ja też podejrzewam, że jest tu osoba, która wystepuje pod dwom nickami :( Wogóle nie rozumiem po co ktoś wypisuje takie rzeczy :( wiecie na jedziedym z topików na którym się ulałqam też jedna z \"nas\" p[isała na pomarańczowo :( rozgryzłyśmy ją, chociaż ona do końca zaprzeczała :( efekt jest taki, że topik przestał istnieć, my przenisłyśmy się na inne forum, na którym same jesteśmy moderatorkami :) Dziwne jest to co pisała peppetti o niebieskiej :( Niebieska niestety, ale w tej \"walce\" narazie wygrywa peppetti. Ona podała konkretne argumenty, pokazała zdjęcia, a Ty się nie bronisz :( Coś tam napisała Raaria na Twoją obronę, a Ty milczysz :( peppetti poproszę o hasło na blooga :) gg 2274584 :) NO I TERAZ NAJWAŻNIEJSZE, TO OD CZEGO POWINNAM ZACZĄĆ!!! MADUSIU O 13WASZEG CZASU BYŁAM Z WAMI SERCEM :) A NA TEJ NOWEJ DRODZE ŻYCIA ŻYCZĘ WAM SAMYCH RADOSNYCH DNI :) I OBYŚCIE ZAWSZE B]YLI TAK SZCZĘSLIWI JAK DZIŚ :) 🌻 🌻 🌻 Aga29 zabieg fizycznie nie boli, trwa jakieś 20 minut, ja miałam w znieczuleniu ogólnym.W szpitalu byłam 2 dni. Pisałyście o testach owulacyjnych. Ja szczerze polecam. Po pierwszym poronieniu staraliśmy się o dziecko pól roku i nic :( Po kupieniu testów udało się w tym samym cyklu :) Pozdrawiam i dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli lody to naprawde skuteczny sposób na płodność to wcinać dziewuszki, wcinać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie mi mniej wiecej ile kosztują test owul. tyle o nim poszecie. że może warto i nim pomyślec. wydaje mi sie że umiem sobie obliczyć dni płodne ale może się myle. Licze na to że się nie myle z obliczeniami i że nie długo bede pomału posaidaczką małego a zarazem wielkiego szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak Wam w ogóle mija dzisiejszy dzień. Ja oczywiście dzien zaczełam od łez, plakałam bo tak jakoś mi sie smutno zrobiło, że mój Aniołeczek nigdy nie bedzie mi mógł powiedzieć \"Wszystkiego Najlepszego Mamusiu\". Byliśmy dziś u niego na cmentarzu bardzo tego potrzebowałam. Moja córeczka wreczyła mi cukiereczki i dała słodkiego buziaczka i powiedziała Kocham Cię Mamusiu. Strasznie sie wzruszyłam. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusiu życzę ci wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia!!!!! gawit 27,peppetti nie walczy z niebieska i punktacja 1:0 jest zbędna... :) Maniu,co do spotkania jestem na tak. :) W Lublinie jestem conajmniej raz w tygodniu,więc nie ma problemu.Tylko,ze akurat w tym tygodniu jestem strasznie zakrecona bo 02.06. chyba wreszcie uda mi sie zrobic otwarcie szkoły,wiec sama rozumiesz...ale potem to juz ok. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celavie,myslę,ze mozesz zastosowac tą instrukcje z tego testu LH do tego ktory kupiłas.Ja kupiłam wlasnie ten LH... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Przepraszam, ze tak dlugo nie pisalam, ale wyjechalam sobie na wakacje do Polski i mam pelen relaks!!! Przeczytalam co tutaj sie dzialo i tak sobie mysle, ze ludzie sa paskudni i wredni. Przemyslalam sobie tez moj udzial na tym topiku i postanowilam, ze bede tylko czytac. Nie chce sie juz udzielac, bo w sumie co ja Wam moge zaoferowac...nie mam dziecka, nie planuje ciazy...itp... Jestescie bardzo fajne Kobietki i tak trzymajcie!!! Pozdrawiam serdecznie Justyna P.S.Mam jedna prosbe, czy moge dostac haslo na bloga.Jesli chcecie moj mail i zdjecie, nie ma sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bilard...ech, chyba za dużo piwka było...bo jeszcze po 2 to jakoś szło ale już po 3 eh zaczełam rozrabiać:P Ale generalnie fajnie było:D Dzis u nas Szymon Wydra śpiewa, ja nawet nie musze wychodzic z domciu bo wszystko rewelacyjnie słychać...fajnie śpiewa...spoko echo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Ptysiu 83,a mozesz nam przypomniec kiedy wczesniej sie odzywałas na forum....bo nie wiem czy to ja moze miałam ,,doła,,i umknęły mi twoje wpisy :) czy był to jakis pojedynczy wpis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celica?! ;) A Ty swój teścik już zaczęłaś stosować, dopiero bedziesz, czy może juz nie musisz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celavie,juz uzyłam 4 sztuki bo chciałam zobaczyc czy działa... :) No czy pojawiaja sie 2 kreski...Na 1 i 2gim nic,na 3 dwie kreski a na czwartym ta druga kreseczka była juz taka blada.... Tyle. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celica, no to życzę powodzenia i trzymam kciukasy! Akurat końcówka ciąży wypadnie w chłodne miesiące! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu musi się udać!!! A, lody jem i nic nie działają!!! Szok, co nie? ;) Ale jakby co to mąż mi juz loda nie zabroni! :) Najlepiej lubię ostatnio rożki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tragedia! Ledwo żyję. Mam straszna alergię! Kicham po 20 razy co 10-15 minut. Katar okropny, boli gardło, oczy swędzą...już je prawie wydrapałam. Wyglądam okropnie. Oczy podpuchnięte, a do okoła skora czerwona...nos od smarkania też czerwony. Spac mi sie chce bo od kliku nocy nie moge sie wyspac. Budze się po 4ej i już zaczynam smarkac. Nie ma co, chyba po wakacjach (chyba że będe w ciąży) będę się odczulać, bo nie wyobrażam sobie takiego życia! dziś wzięlam kalendarz pyleń. teraz już wiem, dlaczego ja w styczniu mialam taki katar. Wyobrażacie sobie, że sa tylko dwa miesiące w roku gdzie nic nie kwitnie? I jest to listopad i grudzień. W styczniu zaczyna pylić jakies drzewo...juz nie pamiętam jakie. Jestem przerażona! A ja własnie z grila ucieklam, bo już nie dalam rady siedzieć i kichać. Raaria absolutnie mylisz sie co do jabłek. Jak byłam w Warszawie to miałam dużo czasu na oglądanie różnych naukowych programow w hotelu. Otóż jacyś naukowcy (nie pamiętam z jakiego państwa) odkryli, że jabłka mają oprócz witamin również bardzo dużo wolnych rodników, które mają dość duży wpływ na zapobieganie nowotworów. naukowcy ci zalecają zdrowym osobom jedzenie jednego, dwóch jabłek dziennie (oczywiście mowa o surowych jabluszkach). Oczywiście jablka nie są wskazane osobom odchudzającym się, ponieważ mają dużo fruktozy, ale zawsze w diecie każdej osoby powinno znaleźć się jabłko i to właśnie prosto z drzewa! Udowodnione jest tez to, że tuż pod skórka jabłka jest najwięcej witamin, dlatego powinnyśmy jeśc jabłka w skórce a nie obrane! Natomiast jeśli chodzi o deszcz/burze to ja czekam z utęsknieniem. Stężenie pyłków jest tak duże, że deszcz będzie dla mnie jak lekarstwo. Nawet będę mogła okno otworzyć! Bo teraz to juz nawet się boję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ewa-marchewa a z nami to nie chciałas pic piwa! O własnie 14 razy kichnęłam....wykończę się! U mnie sex był raz...a przez ta alergię nie jestem w stanie :(, a nie będę łykac tych tabletek, których nie wolno brac w ciaży. Same rozumiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×