Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

CELICA super teraz juz bedziesz miała spokoj bo jak widzisz ktos juz pod Twoim nickiem napisał kilka rzeczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka-2 - no to jesteśmy umówione, ja nawet do domu jak nie myknę, to specjalnie do Was przyjadę :) ❤️ Celica - czarne witają ;) Czy mogę Cię prosić o maila, bo chciałam skrobnąć do Ciebie parę słów, tylko nie mogę go wyłuskać z poprzednich stron, a w tabelce nie ma... oczywiście, jeśli nie masz nic przeciwko temu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Rudi. Fajny ten kalkulator. Dziękuję również za zaproszenie do pisania. Choć przyznam szczerze że nieciekawie sie zrobiło przez te pomarańczowe. Niedość że jesteśmy smutne bo straciłyśmy ukochane skarby to jeszcze ktoś potrafi zdołować na maxa. Mam nadzieję że szybko wyjaśnicie kto robi zamieszanie i że topik wróci do normalności, bo dużo sie dowiedziałam czytając was. Np. jakie badania robić itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam sie co u malenkiej 20,dawno juz jej nie słychac. Mania ostatnio sie odzywała,a Marta77 co u ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Celica mam nadzieję, że ty to ty! haha, bo teraz to już nic nie wiadomo! Mąż pod prysznicem! A ja mam trzy zęby do zrobienia. Jeden z nich ma opatrunek do końca czerwca albo i lipca. Nie wiem, chyba boję się ryzykowac. Bo ja bez znieczulenia to do dentysty nigdy nie pójdę. Wiem, ze sa znieczulenia, które bez obaw mogą stosowac ciężarne, ale obawy zawsze już będa. Teraz przeczytałam ten artykuł od Miki...i łzy mi się w oczach kręcą. trochę się znowu podłamałam, ale to pewnie chwilowe. Jakoś daję sobie z tym radę. W sumie to mam ochote na małe igraszki w łózku, no to czemu nie. zaraz pewnie polecę do męża! Czy tylko ja dziwnie reaguję na nowe osoby? Moze jestem przerważliwiona! Jutro musze wczesnie wstać. jadę przed pracą zrbić to OB i CRP cz coś tam. Peppetti dzięki za wyjasnienia. no to chyba już wam powiem - dobej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka,dobrze zrobiłaś. Ja juz was pozdrawiam i ide spac.Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny włączyłam przed chwilką kompa...i jak zobaczyłam ile czytania to stwierdziłam że dzisiaj jednak nie dam rady tego wszystkiego przeczytać i utknęłam na 420 stronie:):) ale jutro raczej nadrobię... widzę, że znowu ktoś pomarańczowy się tu udziela...ale nie wnikam bo narazie nie jestem w temacie.. Balbinka ja ostatnio codziennie jestem w Katowicach bo moja mama leży tam w Klinice, już po operacji wycięcia woreczka...do Katowic mam 35 km Peppetti dziś po raz pierwszy udało mi się wejśc na blooga:):)huuurrrraaa!! przejżałam pobieżnie ale już stwierdziłam, że jest super... Rudi leż i odpoczywaj..tak jak kazał lekarz... Eva Wer mam nadzieję, że ból jajników już co nieco ustąpił... dziewczyny pozdrawiam Was wszystkie najserdeczniej...jutro jak nadrobię czytanko to się odezwę:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidka to ja .Pamietasz na poczatku propolis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CELICA ja jestem w kontakcie z malenka :) u niej wszystko ok z tego co wiem ,widziałam w opisie ze u niej juz 21 tydzien :0 ale ten czas leci:) jedyne co mi pisała to ze ma anemie :( ale da sobie rade przeciez silna z niej babeczka:) malenka pozdrawiam Cie:) ew własnie strasznie jestem zaskoczona tymi pomaranczowymi wpisami ale jak masz ochote to pisz to tylko pomaranczowe wpisy sie zmieniły ,topic i my NIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok,dzieki za wiadomosci o malenkiej. Asiulka 29 - celica@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżoli
Balbinka - dzięki, chociaz cierpie wiem, że sloneczko zaświeci tez dla mnie. Do pomarańczowej, która pisała wielkimi literami: Co za wredna baba włazi swoimi buciorami na nasze forum, puknij sie w głowe kobieto, ty w ogóle pomyslisz troche zanim cokolwiek napiszesz, ta są wedlug ciebie słowa otuchy, dla matek które straciły swoje dzieciątka i które teraz walczą o to żeby w końcu mogły uslyszeć pierwszy płacz swojego zdrowego i pięknego maleństwa. Jak w ogóle możesz idiotko!!!!!!! ❤️ Aniołek Kacperek 26.03.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejne piwko opróżnione;) serial na TVP1 obejrzany... prysznic też już wzięłam i zaraz zmykam spać...;) Dziewczyny- po pierwsze- olać pomarańczowe prymitywy, po drugie- zmienić hasło na blooga! Takie jest moje zdanie, a jak się okazuje, nie tylko moje... jak Peppetti przeczyta co się tu dzisiaj działo, to na pewno zmieni hasło... aha- i jeszcze jedna rada- dziewczyny które nie macie czarnego nicka- zmieńcie sobie jak najszybciej... dobrej nocki! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jeszcze raz ja
Joka-wlasnie o tym caly czas gadam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CELICA - dzięki :) Dzisiaj to już chyba nie, bo mnie emocje roznoszą z tego, co tu się dzieje i jacy są ludzie, ale jutro skrobnę parę słówek 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka-2 -> ok:) bo już myslałam, ze to znowu prymityw i chciałam olać;) ok... idę do łóżka... dobrze że jutro już piątek;) Aha- zapomniałam Wam napisać o najważniejszym:) mąż był dziś u laryngologa, wyjęto mu płytki z nosa i może już swobodnie oddychać:) sam jest bardzo zadowolony, a ja razem z nim:) co prawda musi uważać, zeby gdzieś się nie uderzyć nosem, ma czasem coś w rodzaju kataru, ale przecież jutro dopiero tydzień od zabiegu, więc i tak jest bardzo dobrze:) Dobranoc! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka-2 -> ooo... okazało się, ze Twoja prośba na śmietniku została wysłuchana- super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie poplakalam sie w duszy mam takie wpisy nie znizam sie do takiego poziomu i jakos nie przeszkadza mi 176 wzrostu wrecz odwrotnie nie obszedl mnie ten wpis wogole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joka - super, że mąż tak szybko dochodzi do siebie! Oby tak dalej! Dobrej Nocki dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki może nie kasujcie tego wpisu, może zróbmy tak: PROŚBA DO MODERATORA: Bardzo prosimy o sprawdzenie IP, z jakiego napisany został ten post i jeśli jest taka ewentualność o zablokowanie tego IP. Dziękujemy. No teraz już zmykam, jeszcze raz dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika daj mi prosze swoj adres email.Ja ma podejrzenia co do piszacej na pomaranczowo ale sie zamkne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Biorę się do pracy! :) Z godzinkę do wyjścia... może coś stworzę? ;) Miłego, przemiłego dnia Wszystkim Babeczkom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, A co tutaj tak cicho? Wszystkie tak szczerze pracują? :) Celavie, ale z Ciebie ranny ptaszek! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
omineło mnie całe zamieszanie wczorajsze może to i dobrze bo nerwy w tym stanie nie wskazane już nie przeczytam pomarańczki bo usnięta ale nie chce mi się wierzyć, że to Niebieska :o zrozumiałam tylko tyle, żektoś bardzo obraził Madusie i Mike kochane nie przejmujcię sie Idiotkami dla nas jesteście wspanaiłe kobietki :) okropnie sie czyta ostatnie 4 str naszego foum - same komentarze do wpiu pomarańczy i prawie wcale tematu przewodniego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia79 - cudownie !!!!!!!!!!! Bardzo się ciesze :) Oby tak do konca. Wyznaczył Ci termin porodu ? a wiecie mnie wczoraj znów wzieło na wspominienia - rozmyslałam o pierwszej kruszynce. Jak Ci tam w niebie moje kochanie ??? a to maleństwo dokucza mamie potwornie - ciagle mi słabo i niedobrze, wogłoe nie moge się uczyć. Jak ja mam zdac ten egzamin. Oj będe sie gorąco modlić - bo na samej wiedzy nie bede mogła oprzeć powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wyrabiam:( po pracy nadrobie zaległości No ale przeżyłam szok...weszłam na bloga a tam moja sesja...wow;) no i nowe zdjęcie peppetti:D a reszta może by porobiła foty swoim brzuszkom???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
kolejny pomarnczowy wpis :-). a co mam zrobic, zeby zrobic sie czarna? Bylismy wczoraj u gina. wg niego to zwykly grzybek. dostalam clotrimazolum, takie w 1 tabletce i zobaczymy.znowu poplotkowalismy o glupotach. pierwszy raz w zyciu u lekarza nie czuje sie jak u lekarza. potem bylismy jeszcze u znjomych jednych i drugich. u Ci drudzy maja sliczna 6 tygodniowa coreczke. az trudno uwierzyc, ze jeszcze tak niedawno byla w brzuszku. rok temy bylismy razem na Mazurach i obie bylysmy w bardzo wczesnej ciazy. ja juz wtedy zachowywalam sie jak jajko i bylam zestresowana a Agata spala na jachcie, zeglowala i zajmowala sie wszystkim (bo tylko ona miala uprawnienia). mialam zle przeczucia.a malutka przesliczna :-) asia B, Madzia - niezmiernie sie ciesze. oby tak dalej. rudi - naprawde dziwny ten Twoj lekarz. moj nawet nie pyta dlaczego chce zwolnienie. i wiem, ze tak na ogol jest. co mu zalezy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie moje przyjacółki:) dzisiaj juz jest lepiej ,widze ze ten sluz jest juz inny i nic sie nie pogorszyło wiec to na pewno nic groznego.Za piersi ogromne ,ale z tego akurat sie ciesze:) bo wkoncu mam co eksponowac:) wczoraj na obiad robiłam duszonki i oparzyłam sie naczyniem z piekarnika:( bolało jak cholera ale dzisiaj juz jest lepiej.ja jestem teraz taka niezdara i taka rokojarzona.Moj Krzysiu polozył sie wczoraj kolo mnie ,polozył mi reke na brzuchu i powiedział \" synu nie dokuczaj juz mamie i nie strasz jej bo nie powinna sie denerwowac,a tatus bardzo Cie kocha:) ) ale to bylo miłe ,mowie Wam:) wczoraj tak szybko poszłam bo dziewczyny na mnie krzyczały ze mam isc do lozka.dziekuje Wam ze tak sie mna przejmujecie ❤️ ale widze ze juz nic mnie nie omineło:) madusiu jutro Twoj wielki dzien:) masz treme?? jak myslicie czy powinnam zrobic w poniedziałek ta bete czy poczekac jeszcze? bo to dopiero zaczał sie 3 tydzien:) joka super ze Twoj maz juz czuje sie lepiej a Ty razem z nim ,na pewno bedzie ok :) a nastepny cykl juz bedzie Twoj:) lidka a co u Ciebie ,bylo mochanko?? :) miłego dnia kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmienilam haslo wyslalam je do kilku dziewczyn jesli ktos nie ma to niech sie odezwie swoje zdanie na temat wczorajszego dnia napisze pozniej bo nie mam czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monikapie No widzisz... I stres z głowy :) Tak trzymać - jak Cię coś niepokoi, wyjasniać jak najszybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×