Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

dziewczyny, pomozcie, nie wiem co mi jest, dopiero 21 dzien cyklu, cykl mam 28 dni, a teraz ide do lazienki i tu krew. nie wiem co mi jest. doradzicie, czy moze cos mi dolegac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam. Jestem. W Zakopanym było super. Dzieci nie dokuczyły, jestem dumna ze swojej klasy bo naprawde była bardzo grzeczna. Co prawda pogoda była rózna. Jak juz wracalismy z Doliny Koscieliska to lał deszcze jak z cebra i wszytskim nam chlupało w butach. Ale pani gażdzina nam rozpaliła ogien w kominku i było miło i wszystko sie suszyło. Mieszkalismy w samym Zakopanym na Antałówce. No poza tym wiadomo jak na wycieczce zaliczylismy Gubałówke i Cmentarz i Krupówki, Jaskinie Mrożną. Gdyby tylko ten deszcze pierwszego dnia nie padal to byłoby więcej niz super. Lidka ja tez lubie Nelly Furtado. Poza tym Kate Busch, Joplin, Doorsów, A.M. Jopek, Kayę, a przewaznie to słucham poprostu tego co nadaje radio w samochodzie.. Swego czasu byłam fanka Hey\"a i Kasi Nosowskiej oraz zespołu Closterkeller. Widze ze dyskusja głównie o grzybach i swędzeniu. No ja nie mam takich problemów. Za to chyba jednak cos z moimi jelitami nie tak bo czasami mam wzdęcia. Ciesze sie ze z Waszymi maluszkami wszystko ok. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EvaWer - braku problemu grzybka tylko pozazdrościć ;) Fajnie, że wycieczka się udała. Arvena Nie wiem, co Ci doradzić. Może po prostu masz zaburzenia miesiączkowania? A może to plamienia przed @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki kochane - ZDAŁAM !!! Zdałam częśc testową, teraz 12.06 jeszcze ustny i mam nadzieje, że moje bobo bedzie miało mamę kierowniczkę :) A teraz uciekam na wekkend do rodziców. Buziaki wracam do Was po niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczka- w rakim razie milego wykazdu zycze :-) Madzia - wspolczuje wymiotow. ja nie mialam. ale za to mam mnostwo innych zmartwien. tiki - gratuluje kierowniczko :-) arvena- a duzo tej krwi bylo? ja wp oprzedniej ciazy mialam cos takiego jak plamienie implantacyjne. tylko ze to bylo brazowe. nie wiem co Cidoradzic. mnie na zajeciach znow zlapal bol brzucha, juz przeszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka W poniedziałek rano mam się zgłosić na patologię ciąży na obserwację. Prawdopodobnie na dwa dni, ale wszystko wyjdzie w praniu. A mój \"przyjaciel\" grzyb wrócił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peppetti na swoich blogach umiesciłysmy te same wiersze dla naszych dzieci.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) ja zawsze do was tak późno zglądam jakoś wcześniej nigdy nie mam czasu... wczoraj byłam u gina...powiedział, że ginekologicznie wszystko jest w najlepszym porządku...zmartwiła go trochę to plamienie (22maj miesiączka a ja do teraz plamię) przepisał mi luteinę podjęzykową 2 razy dziennie...powiem wam szczerze, że mam po niej takie zawroty głowy że szok!!!! a wzięłam dopiero 3 tabletki...no i w smaku jest po prostu obrzydliwa...no ale czego sie nie robi... dzisiaj byłam u mojej psiapsiułki co ma tego miesięcznego bobaska i powiem wam, że nie mam żadnego doła...strasznie się cieszę jej szczęściem a maleńki jest taki kochany:):):) już nie mogę się doczekać swojego bobaska:):) a gin powiedział mi, że w drugiej połowie lipca mogę zacząć się już starać:):)huuurrra!!! dał mi skierowanie na ob, morfologię, BHCG i zoonozy:) z tymi zoonozami to jest nizły cyrk..bo panie w laboratorium nie miały pojęcia o co chodzi i co to jest..??:) a z tego co wyczytałam w internecie to są badania na choroby odzwierzęce..czyli toksoplazmoza... a może któraś z was wie dokładnie które badania zaliczają się do zoonoz???? jesli tak to proszę bardzo o odpowiedź❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) I pozdrawiam Was Wszystkie :) U mnie bez zmian! W pracy zasów. Dwa dni po 10 godzin w pracy a potem jeszcze po cztery przed kompem. Dziś może jeszcze bedzie wyrywka do pracy... A jutro to napewno! Także niedziela z głowy! :( A od poniedziałku młyn, że hej! Fura końcowych sprawdzianów, a każdy do analizy! Potem z pięć sprawozdań! Około dwudziestu ocen opisowych do opracowania i wszystkie razy trzy do przepisania!!! A jak już pożegnam dzieciaczki zacznie się opracowywanie jakiegoś zbiorowego dokumentu!!! Może w lipcu odetchnę??? A pytanie główne które mnie dręczy czy ja zdołam w tym kociołku znaleźć siły na Fasolkę? Wczoraj musiałam męża prosić aby mi kupił test i bałam się, że go w porę nie zrobię! :( Jednak choć jestem taka tym zdołowana wrzucam na luz [na tyle co zdołam się oszukać ;) ] i popycham ten wózek... Cieszę się, że u Naszych Fasolek wszystko w porządeczku :) I czekam na wieści od kolejnych Was! ,,Są dwie kreski!\" Ja wypatruję na dwie, ale na teście owulacyjnym... dziwnie sie czuję , kiedy na niego patrzę...taki indentyczny jak ten ciążowy... Trochę się martwię, bo plamienie miałam 20 maja. Po trzech- czterech dniach dopiero się rozkręcił @. Zaczęłam testować bardzo wcześnie- 8 dnia od plamienia. Dziś jest 14 dzień od plamienia. Czyli od pełnego 10 dzień. A za kolejne 10 dni może nastąpić kolejne plamienie. To czy tu jest jeszcze czas na owu???????????? Gdzieś czytałam o tym, że istnieje jakaś zależność między dłuższym czasem przed owu, a krótszym po... ??? I muszę to zaraz sprawdzić!!! Czy to nie pisała o tym któraś z Was? Może Justy? Zerknę do paru innych miejsc... Tiki- Kierowniczko! :) Gratulacje!!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, Tiki, gratuluję zdania egzaminu! Celica, dziś Twój wielki dzień!! Daj znać jak poszło wielkie otwarcie szkoły. Pozdrawiam was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celavie Niestety, to nie ja... Ja jestem kompletnie ciemna masa, jeśli chodzi o obserwację cyklu, wyznaczanie dni płodnych na podstawie wyliczeń itp. Po prostu wiedziałam, kiedy jest najlepszy czas (a utwierdzały mnie w tym przekonaniu wyliczenia kalkulatorka dni płodnych, no i się udawało). Poza tym nigdy nie miałam plamień - u mnie po prostu zaczynała się @ i tyle. Więc nie pomogę, przykro mi. Tiki - gratulacje :) A ja mam cykora przed szpitalem... Moje dotychczasowe doświadczenia szpitalne to dwa kilkugodzinne pobyty w związku z zabiegami, więc wybitnie złe mam skojarzenia... A na dodatek idę do tego samego szpitala, w którym miałam robiony pierwszy zabieg. No ale i tam będę rodziła. Mój gin mnie wczoraj pocieszał, że tym razem powód jest zgoła odmienny, więc nie ma co się stresować. A jak mi coś znajdą niefajnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justy - na pewno nie znajda nic niefajnego. ty juz prawie u mety jestes. Celavie -mi tez test owulacyjny na maksa przypominal ciazowy. a jak czytam jaki teraz kociol w szkolach, to ciesze sie jeszcze bardziej, ze jestem na zwolnieniu :-) Balbinka - wspolczuje bolu zabka.na

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Zmusiłam się wyszłam na szybkie zakupy. Leje jak z cebra, ale i tak na dworku cieplej, niz w mieszkaniu. Chyba dlatego że za dużo wietrzę, no i z rana zarzuciłam tylko tunkę. Teraz juz mi ciepło :) Zaraz strzelę sobie kawkę i ...lody :) Doczytałam wreszcie jakie to cudowne właściwości maja te lody :) Czyli tłuszcze zawarte w tłustym mleku powodują że wzrast szansa na dzidzię! Bardzo mi odpowiada ta hiopteza!!! Lody uwielbiam! Ale od paru lat porzuciłam tłuste mleko, ostatni i zwykłe. Nawet przestałam jeść jogurty i wreszcie serek w granulkach. wierna jestem tylko serowi żółtemu. A skoro tłuste mleko jest takie dobre to cieszę się, ze z braku czasu w pracy na jedzenie przeszłam na jogurt pitny z mlekowity= z melisą ;) No a teraz pal lich linię... od dwoch tygodni i tak rzuciłam się na lody... teraz piszę wolno bo pałaszuję oskarka ;) Justy, jedyne jakie zagrożenie mogą wypatrzeć w szpitalu to takie ze Twoja Córcia ma ... Braciszka! Ale to chyba jakoś byś przeżyła co? A tak serio, to wszystko będzie w porządeczku. Powtarzaj sobie, że te Twoje obawy to wspomnienie przeszłości, a przyszłość ma dla Ciebie już tylko dobre doświadczenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękny dzień dziś wreszcie cieplutko... Tiki - dołączam siĘ do gratulacji Pozdrowionka dla pozostałych :- )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozzarella,jestem,juz po otwarciu z wielkimi....grzmotami ,bo u nas lało jak z cebra cały dzien.Moj biedny M zawiezsał rano baner na ogrodzeniu w strugach deszczu,ale i tak ładnie to zrobił.Heh,mam juz pierwszą kursantkę :) I tak nieżle jak na pierwszy dzien :) Poza tym to drukarnia mi zawaliła i nie mam jezscze plakatów i ulotek,wiec nie mogę spodziewac sie cudów :) Za to byłam na pogotowiu,zeby załatwic sobie ratownika medycznego do prowadzenia zajęc z udzielania pierwszej pomocy...no kurcze az miło jak ci taki by sztuczne oddychanie robił metoda usta-usta ;D Takie młode te chłopaki....a przystojneeeeeee ulalaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurcze ja chyba sie do lodow przeprosze!! i do mleka tłustego tez:) ide zjem sobie ciacho z kawa i tłustym mlekiem.A co tam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki gratulacje ogfromne - a dzidzia to dopiero będzie mądrala :P Peppetti jak tam Twoje bóle brzucha?? Mam nadzieje że juz sobie poszły i nie wrócą :P Justy nic się nie martw - na pewno wszystko będzie dobrze - przebadają Cie i szybciutko wypuszczą do domku :) A w Kościelisku leje... i nawet na spacer nie ma jak wyjść a mnie mdłości męczą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki gratuluje egzaminu:) madzia79 a dlaczego nie zagladasz na nasz topic😠 czekamy na Ciebie:) reszte dziewczyn pozdrawiam :) u mnie ok mdlosci mnie mecza i piersi mam jak balony:) ale najgorsze jest to ze nic nie moge jesc ale trudno:) CELICA gratuluje otwarcia szkoły:) zobaczysz ze jeszcze bedziesz miała tylu kursantów ze nie bedziesz miała na nic czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka strasznie mi Cię żal z tym bólem zęba...ale skoro miałaś wyrwany to już nie powinno Cię boleć...mam nadzieję, że już przestało:)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balbinko Ty bidulko co masz znowu z tym zebem? moze nie wszystko Ci usunęła? ❤️ Dawna Justy a dlaczego idziesz do tego szpitala ? sory ale tak pobierznie przeczytałam wpisy. dziewczyny czekamy na nastepna ciezarowke:) juz czerwiec,ktora w tym miesiacu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) No, to dałam czadu... Po trzynastej wzięłam się za pisanie dokumentu i do tej pory wytrwałam!!!!! Uffff! Właściwie to obciach, bo tak długo, że nie ma sięczym chwalić... czasem tak się muszę na kręcić w kółko znim coś upiszę, że podejrzewam, iż mam zaburzenia , co najmniej adhd . :( Ale po tylu godzinach wreszcie coś mam! Kropla w morzu potrzeb ale jest.. i robię przerwę... może jutro z rana przed pracą :( coś dopiszę ??? Ale cieszę się bo jakiś krok wykonałam... Tyle, że w mieszkaniu tajfun... Dobrze że mąż wraca dopiero rano! Celica! Fajnie, że otworzyłaś tę szkołę. Życzę powodzenia i satysfakcji. A jak będę na wycieczce w Lublinie ? to od razu Cię znajdę po szyldzie!!! I zapytam o szefową!!!! A lody to jedz, jedz! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to teraz zrobiłam sobie dobrze zjadłam pol sloika pieczarek marynowanych i 2 pomarancze a wczesniej lody teraz poczekam co bedzie ale lepiej sie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudi Idę do szpitala, bo mam zwiększone stężenie glukozy w krwi, co wskazuje na cukrzycę ciężarnych. W zasadzie powinni mnie zdiagnozować ambulatoryjnie w poradni cukrzycy ciężarnych, ale strajkują i nie przyjmują. Więc mój gin kładzie mnie do siebie na patologię ciąży na obserwację i diagnostykę (mam nadzieję, że tylko na dwa dni, ale to się okaże).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coś nas wzięło na te lody...bo ja dziś tez kupiłam pojemnik . Lody o smaku jogurtowym z owocami leśnymi :). obre :) . Arbuza tez kupiliśmy, ale w ogóle nie jest słodki :( . Tak w ogóle to mam dziś dość ciężki dzień. Wczoraj jak wyszliśmy ze znajomymi sie pobawić to wróciliśmy po 4ej! Kiedyś wracaliśmy do domu o przyzwoitych porach (1-3 w nocy), a teraz jak jacyś nienormalni. Bawimy sie maxa. Do tego, że nie jestem wyspana doszedł dziś kosmicznie ogromny katar! Więc męczę się podwójnie! Większość z Was wczoraj sie smuciła, a ja jakoś nie miałam problemu z dniem dziecka - chyba jestem wyleczona ! EvaWer super, że wycieczka się udała :). Ja szczerze mówiąc chyba bałabym się jechac z taką gromadą dzieci. podziwiam nauczycieli, że biora na siebie taka odpowiedzialność. Justy - trzymam kciuki!!!! Generalnie za wszystkie was trzymam kciuki. :) Mika robiłaś ten test? Napisz co wyszło. Tak naprawde to nie wiem kiedy mam dostac @. biorę jakąś średnią z moich cykli i mniej więcej powinnam dostac pomiędzy 7 czerwca a 10 czerwca. Dziś jest 25dc i piersi mam nabrzmiałe i bardzo bolą. Poza tym brzuch mnie boli na @. EvaWer pisałas o swoim brzuchu...ja swojego nie poznaję. Wyglądam jakbym była w 5 miesiącu. To chyba na @ taki się zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×