Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 dla Justy i Matysi :) ale cudowne wieśći :) Justy - mocno GRATULUJE choć pewno nie było łatwo, ale teraz już masz swój skarb przy sobie :) p.s. czy ktos kiedyś dostał tyle kwiatków ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justy gratulacjeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!! dla Matysi 🌻 aż popłynęły mi łzy.............. tak się cieszę, że wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisalam Justy ,ze wlasnie na topiku mamy zbiorowy placz szczescia hihihihihi.Az mnie energia nagle zaczela rozpierac i sennosc mi przeszla.wyslalam Arkowi eska ze Matylda juz jest na swiecie,bo od wczoraj w nerwach chodzilam i pierwsze jego slowa byly napisz dziewczyna na forum bo czekaja:D:D:D.A ja Wam pierwszym napisalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justy kochana gratulacje!!! tak się cieszę Aż łzy stanęły mi w oczach Z sms\'a wynika że trochę komplikacji było... Ale najważniejsze że jesteście już razem, że Matysia jest cała i zdrowa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peppetti i reszta ciezaroweczek jak sie czujecie? Peppetti ty nastepna ale poczekaj kilka tygodni bo musze ochlonac hihihihi.A wiecie co z ciezaroweczkami ktore nie pisza??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się czuje jako tako, dobrze, że siedze w biurze ( a tu mam klimatyzcję :) ) a nie na budowie, bo bym padła, młodsi zasuwaja w tym upale a ja się chłodze, tylko powrót w tym upale do domu musze przezyc i dojechanie i powrót od endo - dziś mam wizyte na 15.20 więc musze w ten skwar przez korki się cisnąć, ale tylko to przezyc i spacer z psem i mozna sie chłodzić w mieszkanku - na parterze w naszej klitce mamy fajny chłodek - az chce sie wracać :) no i do wczoraj zbieram sie do romozwy o podywzce bo juz mam papier na te uprawnienia, jeszcze musze troche kasy wydac i pozapisywac sie do izby inzynierów itp, ale chyba zawiesze narazie te uprawnienia no bo w moim stanie i potem na macierzynskim i byc moze wychowawczym po co mi one ? a kase wydawac? z drugiej strony jak zawiesze to jak gadac o powyzce ?? :o a i taki mam mętlik, mysle jak to rozegrać, jak tu waczyc o podwyzke jak lada moment pojde na zwolnienie a potem macierzynski....... z drugiej strony bardzo by mi zalezało na podwyzce no bo przeciez zus placi tyle co sie dostawało 100 % i na zwolneinu ina macierzynskim, ach. a wogole ostatnio wyczytałam w m jak mama ze zus bierze srednia z ostatnich 12 m-cy, :( myslałam ze 6 albo 3, no i kolejny powód do doła. no i jeszcze jestesmy na etapie szukania kredytu i mieszkania, ciezko na odległosc bo w inernecie mało ofert, biura maja więcej, ale jak sie wyrwać z Wrocka? A wogole orjentujecie sie jakie sa i czy sa oplaty jak biuro pokazuje mieszkanie? czy za samo pokazanie oferty cos biora czy doiero prowizje od sprzedazy? chciałabym bezposrednio ale ciezko znalesc w tej dzielicy co szukam. no i tyle mna miota... ciekawe jak sie czuja Justy i Matysia? poznają się właśnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justy gratulacje!!! Wracajcie teraz szybko do domu całe i zdrowe!!! Madusia ja żyje, ale te upały mnie wykończą... jak Wy sobie dajecie rade???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane - czy Wy tez słyszałyście teorie, że w ciązy nie wolno oscypków, fety, mozarelli ..............? wiem, że pleśniowych - no bo ta pleśń jest , moze byc szkodliwa dla płodu? ale ty ww sery ? ja teraz w górach pojadałm sporo oscypków i teraz sie głowie ? Madzia79- jadasz tam u siebie oscypki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justy gratulacje buziaczki dla ciebie i dla twojej kochanej Matysi. Cieszę się, że już masz ja przy sobie. Buziolki od wirtualnych cioteczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki ostatnio chyba EwaWer pisała o tym co wolno, a czego nie wolno, zdziwiła mnie właśnie fetą :) Podobno nie wolno, ale ja bym spekulowała, bo co do serów plesniowych - listerioza występuje w serach niepasteryzowanych, a w naszym pięknym kraju zdaje się, że jest obowiązek pasteryzacji (poprawcie mnie, jeżeli się mylę), więc sery plesniowe wydają mi się bezpieczne, przynajmniej te produkowane w Polsce, feta i mozarella zdaje się, że również. Bardziej chyba chodzi o zminimalizowanie ryzyka zatrucia jakas salmonellą czy innym paskudztwem. Tiki jedz na zdrowie, jeśli Ci smakują! A swoją drogą dałabym się dziś pokroić za prawdziwego oscypka i kilka szyszek ryżowych, mniaaaaaaaam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOOOOOOOOOOOOOW:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Witamy kolejną forumowa Kruszynkę )) Dużo zdrowia i uśmiechów Pisków, wrzasków i zabawy moc Radości z tupotu malutkich nóżek Łez szczęścia z pierwszego uśmiechu, ząbka, słowa i kroku Porozrzucanych wszędzie klocków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam taką strone odności produktów spożywczych http://www.babyboom.pl/ciaza/zdrowie/produkt y_nie_zalecane_podczas_ciazy.html wynika z tego, że nie wolno jeść serów spożądzonych z niepasteryzowanego mleka.. no oscypki napewno nie są z pasteryzowanego, dobrze ze w czwartek byłam na pobraniu krwi, a dzis odbieram wyniki, gdyb cos nie tak to odrazu bedzie wiadomo. ale kurcze mam nadzieję, że te zjedzone oscypki nie zaszkodzą mojemu maleństwu kurcze - a moze to od nich ta biegunka była ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"NIE TYLKO DZIECKO PRZYCHODZI NA SWIAT PRZEZ MATKE... ALE ROWNIEZ MATKA PRZEZ DZIECKO\" -nie wiem kto to powiedzial ale ladnie powiedzial :) Justy -gratulacje!!!!!!!! Matysia - Witaj!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Matysia urodziła się 16 czy 17 lipca? Bo ja wczoraj rano jak jeszcze Justy mówiła ze ją nic nie bierze miałam napisać że mała urodzi się 17.07.2007r. (taką piękną datę sobie wybierze). Ale niestety nie maiłam możliwosci w pracy napisać posta i nie zdążyłam zaprorokować daty :( Teraz wiec ciekwai mnie kiedy dokładnie urodziła sie malutka :) tiki odnosnie podstawy do L4 to z tego co mi wiadomo (ale ręki nie dam uciać ;) to jako podstawę do wyliczenia wypłaty na zwolnieniu biorą faktycznie srednią z ostatnich 12 miesięcy i biorą je z miesiecy przed zwolnieniem lekarskim. Więc faktycznie jeśli teraz dostaniesz podwyzkę i od razu pójdziesz na zwolnienie to chyba nie skorzystasz z tego. Co nie znaczy ze nie warto walczyc już teraz o podwyżkę. Chyba lepiej mieć już teraz przyznaną niż dopiero prosić sie jak wrócisz po dłuzszej nieobecności w pracy po macierzyńskim. No ale to już musisz sama przemysleć wszytkie za i przeciw w odniesieniu do twojej sytuacji. Właśnie dziewczyny a jakie macie plany po macierzyńskim? Chcecie wracać do pracy, czy jednak pomyslicie o przedłuzeniu wolnego i dłuższego pobytu z maluszkiem? Czy też potem będzie go bawić ktoś z rodziny lub niania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Huuuuraaaaa!!!:):):) Witaj nasza najmlodsza forumowiczko!!! Ale sie ciesze, jeju, to musi byc naprawde wspaniale uczucie - tulic do siebie ta mala iskierke ktora sie mialo w brzusiu tyle czasu..nareszcie moc ja zobaczyc i przytulic🌼 Mam nadzieje ze wszystkie kiedys tego uczucia doswiadczymy, predzej czy pozniej 🌼 tiki - to widze ze jestescie z moim m kumplami po fachu:) bo on tez pan inzynier, mostowiec:) a po ktorej polibudzie jestes, jesli mozna spytac? Kurcze, dzis sie troche przerazilam, bo obserwuje wszelkie objawy owulacyjne codziennie (mimo ze mam przeciez testy:) no i dzis zauwazylam u siebie sluz, ale krwawy! wylecial mi taki krwawy sluz po prostu, az mnie zmrozilo...No ale przeczytalam w necie ze czasem to moze byc tez objaw owulacji, sluz z domieszka krwi (mam nadzieje ze zadna z was teraz nie je:)hehe Troche sie tym martwie...czy ktoras z was tak miala? pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justy GRATULUJE !!!!!!!!!!!! 🌼🌼 Matysiu witaj słońce❤️ u mnie ok ale upały mnie wykonczą .na 17 ide do lekarza a tak mi sie nie chce ze szok a do lekarza musze jechac na drugi koniec miasta. Wkoncu przeszły mi mdłosci i wymioty i czuje sie o wiele lepiej:) brzuszek z dnia na dzien coraz wiekszy a to znaczy ze dzidzia rosnie:) Justy jeszcze raz gratuluje:) bardzo sie ciesze ze juz po wszystkim❤️ odezwe sie jak wroce od lekarza:) a i zapomniałam Wam podziękowac za wszystkie Wasze słowa które do mnie pisałyscie jak miałam kryzys ,one naprawde bardzo mi pomogły i sama swiadomosc ze jest tyle osob ktore mnie rozumieją:) Dla Was kochane❤️🌼 DZIEKUJE❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justy-> gratuluję z całego ❤️ Dużo zdrówka dla Ciebie i dla Matysi! ale super 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyza ja tak czesto mam tez na poczatku bylam przerazona ale u mnie tam na dole wszystko gra.Kiedy Matysia sie urodzila czy dzis czy wczoraj nie wiem spytamy justy jak wroci teraz niech odpoczywaja tym bardziej ,ze jest po cesarce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne Madusia niech nam Justy teraz odpoczywa i wróci w pełni sił. Teraz takie upały to pewnie tym bardziej jest jej cieżko. Ale najważniejsze że już po i jej córcia juz przy niej. Rudi w takim razie czekamy na wiesci z wizyty. Czy teraz już będziesz miała to bardziej szczegółowe usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Justy, dla Ciebie gorące buziaki dla Was Obojga Rodziców serdeczne gratulacje, dla Matyldki na każdy dzień dużo zdrówka :) ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Madusia, podniosłaś mi ciśnienie!!! Pisałaś coś o płaczu... potem o 8 w aparcie... że zanim zrozumiałam to juz się wystresowałam... ale kolejne wpisy mnie uspokoiły bo skoro wszystkie się cieszą to jest ok. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celavie rzeczywiscie nie od razu hihihi.Ale dostalam sms i od razu jeszcze placzac ze szczescia do Was pisalam.A roztrzepana jestem ostatnio strasznie, ale ani rodzinie ani moim przyjaciolom to nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justy - gratulacje 🌻 🌻 🌻 Strasznie się cieszę że Matysia jest juz z Toba!!! Tiki ja jem oscypki i nic nie słyszałam o tym że moga zaszkodzić... Zresztą większość rodowitych góralek wcina wszystkie te sery i jest ok :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej hej co ja moge napisać?? Justy Gratuluję, Ci serdecznie i życzę Wam dużo zdrówka. Tetusiowi też oczywiście gratukuje. Tiki ciesze się, że urlop sie udał:). U nie po staremu, pisałam Wam, że zrobiłam sobie posiew i antybiogram, no i antybiotyk z tego antybiogramu nie zadziałał:(. Ech ten koszmar się chyba nigdy nie skończy. Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Żar się z nieba leje... Pan Justś stoi przy łóżeczku z wielkim hawajskim wachlarzem i wachluje swoje dwie damy... ;) Jutro może pokropi i moze się ciutkę ochłodzi ;) Idę pod zimny prysznic i włączamy z mężem jakiś filmik na kompie. Na szczęście zimne piwo z sokiem wyparowało a gorąca pomidorówka też już nie działa :) Do wieczora=do zachodu słońca poruszam się w tempie żółwika. Potem może chatkę przewietrzę jakimiś przeciągami? Powinnam planować robienie ogórasków ale w taki upał nawet myśleć o tym jest mi ciężko. Któraś może pamieta gdzie wyjechała Eva nad to morze? Chyba ma cudowny wypoczynek. Wróci dotleniona, opalona i wypluskana na maxa!!! :) Tiki, po Twoich oscypkach już nie ma śladu! Ale narazie jednak sobie daj spokój ;) z degustacją serków. Madzia też ! :) Proszę odżywiać się ogólnopolsko ;) A oscypki podesłać... mi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech kobitki, wierzcie lub nie, ale zazdroszcze wam tych upalow! serio. U nas tu w Angolowie zimno wprawdzie nie jest, niby w miare cieplo, ale bardziej taka duchota, ze sie tu dusze w robocie normalnie :( juz okien szerzej otworzyc sie nie da...a zreszta i tak co jakis czas kropi i ogolnie szaro-buro, gdzie to lato do cholery?!! ech, no takie uroki emigracji:) Madusia - dzieki, pocieszylas mnie troszke. Ja nigdy tak nie mialam i sie troche przestraszylam, ale mam nadzieje ze to tylko owulacyjne atrakcje:) a nie cos zlego.. No, ciekawe jak tam Justy, cala szczesliwa pewnie:) Mam nadzieje ze jak wroci to znajdzie chwilke zeby nam opisac jak to wszystko przebieglo, strasznie jestem ciekawa. No ale wiem ze moze do tego nie miec glowy raczej:) Ale glodna jestem, zaraz spadam do domciu a dzis kuchnia serwuje kotlety mielone:) mniam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wlasnie sie rozpadalo na dobre!! Wlasnie jak mam wychodzic, brawo dla angolowej pogody!:) Dobrze ze mam parasolke, ale przed taka ulewa to mnie za dobrze nie ochroni, znowu dojde do chaty jak zmokla kura;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×