Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

Kamilkaaaa - ja po macierzyńskim planuje jak najbardziej wychowawczy jeżeli tylko sytacja finansowa pozwoli jako tako. A potem raczej do tej pracy co teraz nie wróce no bo planujemy przeprowadzke do innego miasta - oddalone 70 km od Wrocka i raczej nie dam rady dojezdzać. Mój mąż bez problemu przeniesie się do zakładu w innym mieście bo tam też mają oddział, a ja planuje tak od ok października zwolnienie już i bedziemy sie przeprowadzać jeśli oczywiscie znajdziemy mieszkanko i dostaniemy kredyt. No po choc troche wychowawczego bede szukac pracy na miejscu a tam sie zwolnie, moge tez robic troche dla nich wycen na zlecenie w domu jak dzidza i samopoczucie pozwoli ale na stałe raczej tam nie wróce bo dojazdy mnie, nas wykonczą. Pyza 🖐️ macham ci bo jeszcze nie miałyśmy okazji się poznać, dołączyłaś podczas mojej urlopowej nieobecności. zmokłaś bardzo ? wizyta u endo pomyślna - wyniki dobre, nadal Eutyrox i kolejna wizyta za miesiąc i tak już do konca ciąży, a jutgo din na 16.20 - ciekawe co tam u mojej małej banieczki ? no właśnie kurcze ta przeprowadzka odetnie mnie od tej prywatnej przychodni z której jestem tak zadowolona, i z gina i z endo i interniści dobrzy i wogole, lech kolejny problem do rozwazenia kiedy sie przeprowadzac, moze jednak po urodzeniu ? :o we Wrocku tez lepiej rodzic i wybór w szkołach rodzenia.. co proabiacie dziś ? jak sie chłodzicie? ja pommo ze upał gotuje sobie zupke - botwinke z fasolką - takiego mam smaka na nią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i juz sie nie martwie tymi oscypkami i innym serami, jutro wypytam gina o te sprawy, na wizycie tez beda moje z czwartkowego poboru krwi wyniki wiec jesli beda dobre to znaczy ze oki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Matysia 🌼 Justy GRATULACJE!!!!!!!! 😘 cudownie razem, prawda?:) A ja tylko na chwilkę, bom zapracowana. Do usłyszenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jestem juz po wizycie:) wszystko grai nie mam sie czym martwic wszystkie badania lacznie z cytologia mam bardzo dobre:) z badania ginekologicznego wynika ze wszystko rosnie i jest adekwatne do wysokosci ciazy w tygodniach:) wiec nic tylko sie cieszyc:) usg nie miałam bo moj lekarz nie ma u siebie w gabinecie ale na nastepna wizyte ide 9 sierpnia to juz bedzie badanie tetna:) juz nie moge sie doczekac jak usłysze moją kruszynke:) no i oczywiscie na 9 sierpnia mam zrobic mocz i morfologie. ogolnie upał jest straszny i nie wytrzymuje,wiatrak w domu chodzi cały czas i w sumie za wiele nie pomaga ,ale dobre i tyle.Ja tak uwielbiałam kiedys jak były upały a teraz nie daje rady bo zaraz robi mi sie słabo i dlatego wiekszosc dnia spedzam w domku:) jesli chodzi a macierzynski to ja po nim nie wracam do pracy,własciwie to wogole juz do pracy nie wracam.Mam troche ciezka sytuacje bo ja nie bardzo bede miała z kim zostawic dziecka wiec poswiece sie wychowywaniu a pozniej na pewno jeszcze znajde jakąs prace:) a jesli chodzi o wypłate bo cos tiki wspominała to ja na zwolnieniu ciazowym wiecej zarabiam niz w najlepszym miesiacu jak pracowałam :) ide dziewczynki do wiatraczka zycze Wam miłego wieczorku:) celavie a Eva pojechała do Mielna:) faktycznie pogode ma przepiekną:) Justy duzo zdrowka Tobie i Matysi[serce wracajcie szybciutko do domku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I mi się łezka zakręciła w oku - Justy bardzo się cięszę!!!!! Wspaniała pogoda, a ja muszę siedzieć w pracy..., ale już na 100% urlop biorę 27 lipca :) i jedziemy nad modrze do Pałangi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkocja1979
zrobilam test ciazowy, wyszedl negatywny, wiec dalej czekam na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Justy - z serca gratuluję świeżym rodzicom! ❤️ Tak się cieszę razem z Wami :) Ucałowania dla kruszynki od wirtualnej ciotki! ❤️ Ja mam dziwne uczucia, ostatnio jakiś lęk że nigdy nie będzie mi dane doświadczyć macierzyństwa, jakieś myśli, jak się z tym pogodzić, jak ułożyć sobie życie :( @ przyszła do mnie w ten sam dzionek, co do Celavie. Ale dziś bardzo szczęśliwy dzień, tak się wzruszyłam i ucieszyłam, że Justy nareszcie jest Mamą, że Matysia zdrowa pojawiła się na świecie, że nie będę smęcić. W pracy miałam wielką awanturę wszystkich z wszystkimi, więc dodatkowo jakoś mi to obniżyło nastrój, ale jestem szczęśliwa, że tutaj przeczytałam kolejną tak wspaniałą nowinę! Uciekam, zajrzę do Was jutro. Może z pracy mi się uda, zatem Dobrej Nocki. Całuję Was moje kochane dziewczynki. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justy...Matysia...gratulacje🌼 ...rany jak się cieszę...tego nawet nie da się opisać słowami...no i całe te zamieszanie ominęło mnie na forum....aż żal...niestety nie daję rady być z Wami tak często jakbym chciała... jeszcze raz dla Justy i Matysi❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼 ❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼 ❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się chciałam pochwalić, że od wczoraj podjęliśmy z moim m staranka:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrzałam jeszcze na momencik :) sysunia27 - no to trzymam kciuki żeby staranka były owocne :) Buziaczki. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc kobitki!!!! gratuluje Justy, superrrrrrrrrrrr. sorrki że sie nie odzywam ale po pracy jestem tak padnieta, ze tylko łóżeczko mi sie marzy, nie moge tez cos sie zmobilizowac i usiasc i cos napisac, mam też gości, przyjechała do mnie siostra na wakacje, ale niestety pogoda niedopisuje, bo tu ciągle pada, węc musimy sobie jakoś inaczej czas organizowac. Pozdrawiam was kochane jak nadrobie zaległości to napisze,naprawde przepraszam jeszcze raz. Pozdrowienia dla was kochane, dbajcie o siebie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyś z całego serca gratuluję 🌻 ❤️🌻 ❤️ Matyldko kochanie witaj na tym świecie!Wbrew pozorą jest fajny ❤️ Oczywiście do zbiorowego płaczu się dołązcam :) To co?teraz czekamy na peppetti? Takaja to ja pisałam o tym wypadku. To była jedna dziewczynka, ma 3 latka. chcieli ją adoptować przyjaciele jej rodziców. złożyli wszytskie wymagane dokumenty i czekali na decyzję. niestety nic więcej nie wiem, bo ta kobitka przestała się kontaktować :( mam nadzieję,że wszystko im się udało. Wiem, że badzo chcieli być rodzicami dla Olimpii i ona była bardzo z nimi związana! tiki fajnie, że wróciłaś :) Pozdrawiam kobitki serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry - czy u Was tez tak pada ? szaro, buro, ponuro.... ale fejny chłodek za to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! U nas lało raniutko, tak około 4, teraz świeci słonko i jest 25 stopni w cieniu... kolejny upalny dzień... a ja dziś się znów biorę do roboty- zaplanowałam sobie, ze umyję jedno okno dziennie:) najgorsze jest mycie żaluzji, ale juz je namoczyłam w wodzie z proszkiem... dziś pokój dzienny- tam najwięcej roboty, bo jeszcze drzwi balkonowe... jak będę miała wenę, to moze jeszcze kuchnia... no chyba, ze słońce będzie szybsze ode mnie i nie da mi pracować... miłego dnia! mam nadzieję, ze u Justy i Matysi wszystko ok...? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki wiecie ja jutro mam usg i okropnie już pękam. Maleństwo mnie juz tak cudownie kopie, czasem tak się wypnie , że brzuszek mam krzywy, ale to jest taki wspaniały widok. Boje się strasznie tego usg to bedzie usg anatomiczne i byc moze jutro dowiemy sie kto u mnie w brzuszku zamieszkał dziewuszka czy chłopczyk. Z jednej strony już nie mogę się doczekać, ale z drugiej strony się boje. Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, bedzie wszystko dobrze i tego się trzymam. Jak będe miała zdjecie malenstwa to wyśle do Peppetti, zeby umieściła je na blogu. Ok uciekam na film na tvn 7 \"gorzka zemsta\":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiu b - napewno juto same dobre wiesci bedą, napewno. I tego zycze z całego serca ❤️. Chos przyznam, że w pełni Cie rozumiem z tym sttrachem, ja tez ciagle nadal sie boje o to małe życie we mnie. ja dzis tez ide na wizyte z usg i u mnie juz 20 tydzień, powinnam poznac płeć, i mam nadzieje, że mi zrobi połówkowe usg, że pomierzy wszystko i ze wszystko moje malenstwo ma na miejscu, martwie sie tym bardziej że jeszcze nie czułam ruchów :( oby do 16.20 i wierze, mocno wierze ze pan doktor rozwieje wszystkie moje leki! tak musi być i bedzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babeczki!! Tiki - 🌼 mnie rowniez milo Cie poznac:) A no zmoklam, a jakze! ale to norma, juz sie nauczylam ze tu w Angolowie parasolka to twoj nieodlaczny przyjaciel i podstawowy sprzet codziennego uzytku:) Trzymam kciuki za Twoje usg dzisiaj!! Na pewno wszystko bedzie cacy, a Ty zalejesz sie lzami szczescia na widok swojej kruszynki:D Daj koniecznie znac jak juz bedziesz PO :) Szkocja - no to teraz pozostaje Ci tylko cierpliwie czekac na @. Nie wiem czy ci gratulowac ze test negatywny czy nie, ale chyba sie cieszysz, bo pamietal ze sie balas ze ta ciaza bylaby za szybko. A jak tam Twoj dawny kochas? podbija do Ciebie jeszcze?:) U nas akcja \"rozmnazanko\" w toku, co drugi dzien bara-bara,hehe, wczoraj nawet maly taniec erotyczny swemu m odtanczylam:):) ho,ho! No ale od poniedzialku bola mnie jajniki, nie jest to jakis straszny bol, ale czuje ze je mam. No i sluzy tez sa, a testy owulacyjne uparcie pokazuja jedna kreske:( ciekawe o co chodzi? No ale testy negatywne czy nie, my i tak swoje robimy:) moze sie uda? mam nadzieje ze TAK... Pozdrowionka dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki U mnie dziś słonecznie, ale chłodniej na szczęście, mam tylko nadzieję, że jutro będzie też chłodno, bo kiepsko sobie wyobrażam podróżowanie PKP w takie temperatury, a potem przedzieranie się przez obce miasto. Ale tak czy inaczej damy rade. Trzymam kciuki za usg zaciążonych i staranka starających :) Byleby bez stresu i z głową pełną pozytywnych myśli! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrzcie, co znalazłam: http://www.frazpc.pl/b/57819 :) i jeszcze: PRZEPIS NA DOBRĄ PARĘ: Składniki: -miarka wspólnych zainteresowań, -dużo akceptacji i zrozumienia, -łyżka tolerancji, -sztuka przebaczania i kompromisów, -szczerość rozpuszczona w godzinach wspólnych rozmów, -kostka życzliwości, -kieliszek cierpliwości, -grono wspólnych przyjaciół, -romantyczny aromat, -szczypta małych niespodzianek, -komplementy ostrożnie dawkowane Sposób przyrządzenia: Wszystkie składniki wymieszać i zaprawić gorącą wiarą w udany związek, przelać do czystego naczynia przyjażni, udekorować długimi spacerami i goracymi pocałunkami, posypać dobrymi upominkami i wspomnieniami. Piec w aromacie miłości i zrozumienia. Nie podawać z egoizmem i brakiem zaufania! Jeść we dwoje! SMACZNEGO!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) tiki...czekamy na wieści od Ciebie...czy to syn a może córcia??:) bo o resztę nie pytam bo na pewno wszystko jest ok asiu b...daj jutro znać jak tam po usg...i nie denerwuj się bo na pewno wszystko jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello no jesteśmy po płci nie poznaliśmy dziś bo jestem \"mało przepuszczalna na fale\" jak to określił mój doktor i oczywiscie maleństwo plecami się odwracało. Ale jestem przeszczęśliwa bo rośnie sobie w najlepsze, wymiary głowki, brzuszka i kości udowej są jak najbardziej prawidłowe jak na ten wiek ciąży:) :):) wyniki też są dobre :) jest troche bakteri w moczu ale ginek stwierdził, że to napewno w wyniku pobrania moczu. nastepna wizyta 10 sierpnia - wtedy powinno byc juz wyraźnie widać płeć i wtedy tez dokładnie posprawdzamy serduszko - wszystkie połączenia, układy itp. mówiłam mu że czasem na brzuchu robi mi sie taka gulka po prawej w zasadzie często ją mam - na usg okazało się, że to pięty :D i wiecie co w poczekalni jak gadałam do męża, bo poszedł ze mną odlądać nasz cud :), że ten dzidzia nie kopie to akutrat zaczeła, on przykładał ręke a ona w najlepsze rozrabiała :) ale fajnie się poczułam :) hi hi i akurat jak narzekałam, że nie kopie, czekając na wizyte na której oznajmie lekarzowi, że moje dziecko nie kopie - taki psikus, już nie mogłam tak powiedzieć. :D no i z tego wszystkiego nie zapytałam o te sery :( sysunia - jak tam wczorajsze stranka? ;) Pyza - to bara bara napewno przyniesie efekty :p Balbinka - u mnie dzis gorąca mniej, ale taka duchota, parno jak w tropiku :o joka - ładne :) a jakze by fajnie było gdy tak się dało, a to z mężami jeszcze lepsze, uśmiałam się z kumpelą w pracy :D ide robić tościki -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Odebrałam wynik ze szpitala, jest tam napisane, że doczesna częściowo martwicza i ropiejąca. Ponadto fragmenty bł. śluzowej trzonu macicy w obrazie nasilonej sekrecji. Co to znaczy? Możecie mi wytłumaczyć? Do lekarza pójdę jutro, ale już teraz chciałabym wiedzieć. Pomóżcie mi, jeśłi miałayście coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) tiki gratuluje wizyty i strasznie sie ciesze ze u dzidzi jest wszystko dobrze i rosnie ja trzeba:) ale ten czas leci dopiero co pisałas ze chodziłas z sikami caly dzien bo nie mogłas uwierzyc a to juz 20 tydzien:) no i oczywiscie gratuluje kopniaczków:) ktoras dziewczyna pisała ze zaczeła staranka:) sorki ale nie moge znalezc ktora to:) tak czy inaczej gratuluje i zycze owocnych staran bo cały czerwiec ,minął i ponad połowa lipca a tu nie ma nastepnej ciezaroweczki wiec najwyzszy czas:) mika zgadza sie ja tez mam 9 sierpnia wizyte i bedziemy słuchac tetna:) a 10 sierpnia wyjezdzam na wakacje na Węgry:) modle sie tylko zeby wszystko było dobrze. a juz znalazłam ze to Pyza sie stara:) wiec Pyza trzymam kciukiabys powiekszyła nasze grono:) balbinka kochana a jak Ty sie czujesz?? aneta witaj:) nie moge Ci pomoc bo nie mam zielonego pojecia o co chodzi w Twoim wyniku.Najlepiej wyjsni Ci go lekarz. asia b mam nadzieje ze z Darusia juz lepiej a jutro czekam na wiesci z usg:) Dawna Justy mam nadzieje ze wszystko u Ciebie dobrze i ze jestescie baaaaaaaaaaaaardzo szczesliwi❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudi tak Daruni jest już lepiej, wczoraj skończyłą antybiotyk. Wydaje mi się że jest jeszcze troszkę słaba i ma jeszcze zmienione oczka, ale już się bawi i uśmiecha,choć czasem jest bardzo marudna. A wizyte jutro mam o 8.50 czyli u was o 9.50. Jak tylko o tym pomyśle to już leciałabym do kibelka ze strachu:), ale wierze, że wszystko bedzie dobrze. Na pewno się odezwe po wizycie. Pozdrawiam.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika to w takim razie trzymam kciuki za wyniki a pozniej za staranka :) sysunia i pyza to moze bedziemy mieli w lipcu 2 nowe ciezaroweczki:) tak jak było ze mna i madzią79:) trzymam kciuki i juz nie moge sie doczekac wyników:) asiu b na pewno na wizycie wszystko bedzie dobrze a nerwy to u nas normalna sprawa :) Ciesze sie ze Darunia juz czuje sie lepiej a słaba na pewno jest po antybiotyku,na pewno szybko sie zregeneruje:)Trzymam kciuki za wizyte:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, właśnie weszłam do domku. Po pracy i pierwszej lekcji emisji głosu - matko jak ja się stresowałam :) Balbinka-2 - dziękuję Ci za ciepłe słowa, mam nadzieję, że będą dla mnie prorocze! 👄 Niech Tobie słonko świeci i świeci, niech żadna chmurka go nie przysłania! Ciesze się, że u Ciebie wszystko dobrze, w ciąży z Dariusią też upały najbardziej były dla mnie dokuczliwe, brzuch robił się twardy, w mieście to prawdziwy horror. Dziś mieliśmy taką temperaturę w pracy, że puścili nas wcześniej do domu. Ściskam Cię słońce ❤️ Asiub - no to super, że Daria czuje się lepiej, czekamy na wieści z wizyty, jasne że wszystko będzie dobrze! 👄 Tiki, rudi - bardzo się cieszę, że i u Was wszystko przebiega prawidłowo. Tiki - może w końu nadejdzie dzień, że staniesz się bardziej przeźroczysta dla tych fal ;) Peppetti - kochana co u Ciebie słychać? Jak się czujesz, jak znosisz te upały? Całuję Cię. Pyza, Sysunia - mam nadzieję, że akcja rozmnażanko będzie miała szczęśliwy finał :) Trzymam kciuki! dżoli - Ty też dbaj o siebie, buziaczki! joka - fajny ten przepis na dobrą parę, myślę że nadarzy się okazja, że wykorzystam :) np. ozdabiając nim jakąś karteczkę okolicznościową. Balbinka-2 - utrapienia pojechały na basen - uśmiałam się, to niech sobie wnim trochę popływają :P Aneta30 - chciałabym pomóc, ale niestety nie wiem co to oznacza, faktycznie dopytaj dokładnie o wszystko lekarza, buziaczki. Celica - co u Ciebie? Co porabiasz? Jak się sprawy mają? Buziaczki 👄 Całuję całą resztę, do usłyszenia jutro, no chyba, że jeszcze znów się nie powstrzymam przed wyłączeniem kompa i do Was zajrzę. Ale i tak już życzę kolorowych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkocja1979
i nareszcie jutro wolne!!! po 2 tygodniach pracy bez przerwy, wreszcie dzien wolny, potem tylko piatek, w sobote urodzinki i w niedziele dzien urlopu. rudi, tiki, ciesze sie ze wszystko w porzadku i malenstwa sie rozwijaja sysunia i pyza, zycze powodzenia w staraniach:) pyza, wiec ja caly czas cieprpliwie czekam, ale ilez mozna??? a moj byly?? dzis napisal ze chyba wszystko rzuci i przyjedzie na wyspy. a prosze bardzo. UK jest olbrzymie, prawda? pozdrawiam wszystkie serdecznie:) jutro wybieram sie zobaczyc mieszkanka, bo do konca misiaca musimy sie wyprowadzic ze starego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki...staranka były wczoraj i przedwczoraj bardzo owocne:)...mój m chce powtarzać tą przyjemność codziennie:)...a gin powiedział, że co 2 dzień...hehe.....więc chyba będę musiała pójść do innego łóżka:) według kalkulatorka na blogu dziś są duże szanse...ale najlepsze będą 22 lipca w niedzielę:) oj będzie się działo...:):):) bardzo się cieszę , ze po usg wszystko u Was ok....no i gratuluję pierwszych kopniaczków❤️ mika bidulko ty masz z tymi wynikami badań...tyle czasu już na nie czekasz...już nie mogę się doczekać kiedy powiesz \'\"mam zielone światełko\" pyza...staraj się intensywnie:) kiedy będziesz robić teścik?? Aneta witaj niestety ja również nie potrafię doradzić Ci w kwestii Twojego wyniku:( Ciężaróweczki...trzymam kciuki za Was w te upały...bo są po prostu niemożliwe! a teraz mówię dobranoc:)🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bakbinka nas pozegnała wczoraj a ja się dziś pierwsza witam :) dzięki za wszystkie miłe słowa :) asiu b - czekam na wieści z usg :) Balbinka - no to my razem 10 się badamy ;) sysunia - to chyba dobrze, że on chce codziennie, co ? ;) codziennie też można :P szkocja - ogladać mieszkana do wynajęcia ? ja musze zacząć szukać do kupienia ale w innym mieście, po necie buszuje i marnie, najlepiej byloby pojechać i na miejscu przez biura nieruchomości szukac. Powtarzam moje pytanko, umkło bez żadnej odpowiedzi, czy wy sie orjentujecie czy każde biuro nieruchomości i czy wogóle bierze prowizje za pokazanie mieszkania czy dopiero od sprzedaży.? Asiulka - co to za lekcje emisji głosu ? A wogóle to chciałabym bardzo usłyszczeć jak śpiewasz, jest to możliwe ? :) u mnie dzis przyjemny chłodek narazie i mgła, ale to chyba kwestia minut zanim wylezie słonce palące miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×