Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

dawna justy - dzidziunia przeurocza :) mika, szkocja - wszystkiego najlepszego i spelnienia marzenia ;) (wiecie jakiego? :) ) niuniusia - wspolczuje ci bardzo bo znam sytuacje z wlasnego doswiadczenia tez sobie zaprosilam swoja przyjaciolke z polski chcialam miec kogos bliskiego kolo siebie bo tak naprawde to jedynym czlowiekiem od serca tutaj jest moj maz... i jak czytalam o tym co ty napisalas o swojej kolezance to jakbym czytala o sobie i mojej.. u nas skonczylo sie tak ze moj maz pewnego razu nie wytrzymal i powiedzial jej ze do konca miesiaca ma sie wyprowadzic bo on nie ma juz nerwow by z nia mieszkac... mysmy przynajmniej nie robili jej takich prezentow jak mieszkanie za darmo normalnie dokladala sie do mieszkania itd. my juz tu przerabialismy takich artystow ze zrobilam sie mniej sentymentalna wobec takich przyjaciol... :( takie uroki emigracji.. czlowiek czlowiekowi - Polakiem...:( pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej! Kurcze, no jak pech to pech! Myslalam ze teraz jak juz rozpoczniemy kazje \"rozmnazanko\" ro wszystko bedzie cacy, jak po masle, bo pochodzimy do tego swiadomie, jestesmy zwarci i gotowi, no wszystko jak nazlezy. A tu kicha :( Najpierw tamta infekcja drog moczowych,brrrr, a teraz od wczoraj przyplatalo sie jakies wstretne przeziebienie!! Boli mnie gardlo, a pod wieczor mialam stan podgoraczkowy:( No i jak ma byc dobrze? Jesli cos tam we mnie juz zakielkowalo w wyniku ostatnich intensywnych dzialan:) to jak ten maly groszek ma sie zdrowo zagniezdzic skoro zewszad atakuja go jakies bakterie i inne zarazki?! No lepszego czasu na te wszystkie dolegliwosci nie moglo byc! Jakby los specjalnie mi psikusa zrobil:( boje sie ze cos moze byc nie tak.... A najgorsze jest to ze nie moge/nie chce brac zadnych lekow, bo jesli cos tam zapaczkowalo we mnie, to nie chce tabletek lykac, tak na wszelki wypadek, a wiec pozostaja jedynie sposoby domowe...ale czy pomoga? ech, zlosc mnie bierze jak o tym wszystkim mysle 😠 niuuuusia - wspolczuje tej sytuacji. My juz \"goscilismy\" tez pelno naszych znajomych, no i wiem ze nie jest to latwe, szczegolnie jak ktos uwaza ze sie jemu wszystko nalezy i potrafi tylko brac. Ale skoro ta laska jest twoja, albo BYLA twoja przyjaciolka, to powinnas z nia szczerze pogadac, tak po \"przyjacielsku\" wytlumaczyc ze jej zachowanie jest nie fair i po prostu powiedziec wprost co czujesz. dawna Justy - tak sie ciesze ze stawiasz dziarsko pierwsze kroki w roli mamuski, to musi byc cudowne!!! Szkocja i Mika - spoznione zyczonka dla was!!!🌼 pozdrowionka dla wszystkich!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, troche mi sie literki w pierwszych zdaniach poprzestawialy, sorrki:) A jeszcze dodam, ze dzis od rana slonce, piekna pogoda, mielismy w planach wyskoczyc gdzies do Walii na jeden dzien.....a zamiast tego ja tu zasmarkana gnije w domowych pieleszach, popijajac letniego \"drina\" -mleko z miodek i czochem!!!hehehe No tylko siasc i plakac,wrrrrrrrr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkocja1979
Witam Dziewczynki:) dziekuje bardzo za zyczenia. Dzis mam wolne, pierwsza wolna niedziela od pol roku.wiec, dzis rekonwalescencja:) niuuuusia, wiem co czujesz, wiem jak to jest na obczyznie.pomagasz komus, pswiecasz swoj wolny czas, a potem kiedy samemu potzrbuje sie chocby rozmowy , nkit nie ma czasu. ja juz powiedzialam , koniec pomagania. nie tylko wykorzystywano moja znajmosc jezyka ale nawet fkat, ze jestem w zwiazku ze Szkotem.przeciez Szkot pomoze wszystko zalatwic. my dzis jedziemy do mamy mojego mezczyzny na obiad:) musze go isc obudzic, wczoraj zaszalal i strasznie marudny dzis jest pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziasek
czesc Wam dziewczyny,ja stracilam dzidziusia 3 tygodnie temu,przezylam to bardzo i nadal to siedzi we mnie,bylam w 7 tygodniu ciazy,bardzo sie cieszylismy ze bedziemy rodzicami ale ta radosc trwala bardzo krotko,poniewaz wszystko trwalo 1 tydzien,mam na mysli ze gdy sie dowiedzialam i gdy sie wszystko skonczylo,ja jeszcze nie dostalam okresu i czekam na niego z niecierpliwoscia bo jestem ciekawa jak bedzie przebiegal,zamierzamy poczekac okolo 3 miesiecy a potem zaczniemy starac sie kolejny raz tylko mam nadzieje ze wszystko skonczy sie szczesliwie.Pozdrawiam Was Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) U mnie dzień lenia. Jestem sama w domku i mam luzik. Oczywiście coraz częściej mi ten luzik doskwiera, ale trudno... Postanowiłam wręcz wykorzystać tę moją samotnię. Wzięłam się za czytanie. Właśnie skończyłam senscję Cobena :) A jak mnie bierze po południu śpiączka to już z nią nie walczę, tylko podaję się jej i błogo drzemię. Cudowne uczucie. Poczytać. Podrzemać. Strzelić sobie kawkę. Oczywiście w między czasie czuję wyrzuty sumienia, że wciąż odłogiem leżą przetwory czy inne rzeczy, które chciałabym zrobić w lipcu, by mieć mniej w sierpniu, ale póki co na wyrzutach sumienia się zatrzymałam. Koszmar. A po za tym dużo mam czasu na rozmyślania. Są w tym plusy i minusy, ale nie mam zamiaru Was zanudzać moimi refleksjami. Przynajmniej dziś ;) Mam problemy z blogiem, bo po krótkim czasie mi się zawiesza. Ale Matysię obejrzałam :) Gratuluję jeszcze raz Wam Obojgu 🌼 Ale wygląda już tak dojrzale, że już ją widzę na rowerku cztero- kołowym lub z tornisterkiem na plecach ;) Gdzie tam jej do Kruszynki :) Mimo wszystko, życzę Wam, aby czas zanim Matyldka wsiądzie na ten rowerek albo założy plecaczek zwolnił na tyle, abyście mogli wpełni nacieszyć i się zarówno rodzicielstwem, jak i jej dzieciństwem. :) Pyza, współczuję Ci tych infekcji... Póki co mam z tym spokój, ale jesień, zima, wiosna, a nawet czerwiec... Szkoda mówić... Myślę, że choć przestrzegają że trzy miesiące naprzód trzeba być super zdrowym to jednocześnie faktem jest, że zasmarkane mamuśki rodzą cudowne zdrowe dzieciaczki! Więc tego się trzymajmy. Będzie dobrze! Madziasek, będzie dobrze!!! Ty też o tym pamiętaj 🌼 Strata boli, Straty się nie zapomina, ale po stracie też można zacząć się uśmiechać i marzyć o kolejnym Maluszku... Można też go tulić do serca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Solenizantkom spóźnione, ale szczere życzenia :). Justy jesteś poprostu niesamowita. Żadko która kobieta wyszłaby na zakupy tak szybko jak ty! Pozdrawiam i cieszę się z Tobą. Nie wchodziłam jeszcze na bloga...dodam tam później (może jutro) pewne zdjęcie ze spotkania (chyba że już jest :) ). niuuusia ja bym powiedziała tej \"przyjaciółce\" kilka słów prawdy. Nie bądź za dobra bo tylko ty będziesz miała przez to nerwy, a ona będzie coraz mniej brała do głowy. Szkoda tylko, że niektórzy nie potrafią odwdzięczyć się za gościnę!!!! Pozdrawiam I pogoda naprawdę się zepsuła.... Jutro do dentysty na kanałowe, brrrr Ewa-marchewa powodzenia, trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomaranczka Zyczliwa
Hej, Dziewczyny, dlaczego nie chcecie podac hasla na Waszego bloga.Na pewno wiele osob jest zainteresowanych, w tym ja. Nie chce z Was szydzic, smiac sie i docinac, chcialabym po cichu uczestniczyc w waszych zyciach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawna Justy - przyjmij jeszcze raz ode mnie serdecznie gratulacje, ponieważ nie było mnie tutaj jak wszystkie dziewczyny składały Ci gratulacje, a z sms-a z wiadomością, że już urdziłaś, razem ze swją drugą mamą i znajomą cieszyłyśmy się gdzieś w okolicach Torunia :). Dzisiaj w nocy wróciłam z Gdańska więc skłądam gratulacje oficjalnie :). Oczywiście od razu zajrzałam na blog żeby zobaczyć zdjęcia malutkiej i też uważam, że Matyldka jest przecudowna :). Nie wiem co pozatym siędziało na forum, ale myślę że wiadomośc o narodzinach Matyldki przesoniła resztę spraw, ale oczywiście będe się starała nadrobić zaległości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkocja1979
Witajcie Dziewczynki:) piekny dzis poranek mamy, zobaczymy na jak dlugo, to sa wlasnie uroki szkocji Mika, @ dalej brak, ale bola mnie piersi i pobolewa brzuch, wiec licze ze to juz wkrotce. Jeszcze raz dziekuje wszystkim za zyczenia.dzis znow niestety do pracy. za tydzien musze sie wyprowadzic a wciaz nie wiem dokad... troszke sie stresuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziasek - współczuje całym ❤️ ale za 3 miesiące będziemy Was dopingować, wpierać i trzymać kciuki za owocne staranka. Na pewno utulisz jeszcze swą pociechę! Całuję Cię 👄 Balbinka-2 👄 Mika-23 - super, że imieniny udane :) ! szkocja1979 - byłam raz w Szkocji, to mój klimat, ja w ogromne upały nie funkcjonuję, a tam czułam się jak ryba w wodzie ;) Ja siedzę na zwolnieniu - przeżyję, ale jestem wściekła, bo lekarka dała mi znowu skierowania na całą dłuuugąąąą listę badań krwi i skierowanie do laryngologa, a ja już naprawdę na tych wszystkich lekarzy nie mam sił. Jeszcze coś wspominała o innych specjalistach, a ja zastanawiam się jak to jest, że do końca studiów, oprócz ciężkich spraw któe z góry skazane były na leczenie operacyjne, to ja u lekarza praktycznie wcale nie byłam, a teraz latam jakbym już z 80 lat miała. Muszę się nad tym wszystkim zastanowić. No to Wam się wyżaliłam, a teraz na razie uciekam, sprzątnąć muszę przed odwiedzinkami koleżanki, któa na kawkę przychodzi, bo ją już chyba w sobotę zaraziłam, więc ma z głowy :P ;) Narka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! U mnie przeziebienia ciag dalszy:( Caly weekend wlasciwie przesiedzialam zakutana w cieply kocyk na kanapie przed tv, a m donosil mi tylko cieple ciecze do picia i inne domowe mikstury,brrrr. Ale dzis juz jestem w pracy, no bo nie mogle przeciez isc na chorobowe co tydzien, musze jakos dac rade, mam nadzieje ze mi sie nie pogorszy... Pewnie tu dzis zione czochem na kilometr,hehe, bo sie w weekend nafaszerowalam nim w ramach kuracji leczniczych:) Balbinka i Celavie - dzieki za pocieszenie, mam nadzieje ze jesli maly groszek juz zaczal kielkowac, to jakos da rade....No ale nie ukrywam, ze sie martwie, bo nie tak to mialo wygladac, mialam byc zdrowa, przygotowana na przyjecie nowego \"mieszkanca\", w zyciu nie sadzilam ze przypaletaja sie do mnie jakies paskudne chorobska i to w takim momencie :( Szkocja - ladny poranek mowisz? U nas norma, czyli pochmurno i szaro :) Sciskam was babeczki! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkocja1979
Pyza, ja sie dzis wkurzylam, zadzwonilam do pracy, powiedzialam ze nie dam rady przyjsc i ide do lekarza. czuje sie fatalnie, glowa, brzuch, wszystko boli.niech mnie w koncu zobacza co i jak.to juz 6 tyzien po poronieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyza79 - możemy sobie podać ręce - ja nawet czosnkiem gości częstuje, żeby nie poumierali, gdy tylko ja usta otworzę. Wszyscy lody, a ja gorące napoje ... ehh Ale powiem Ci, że tu w kraku mnóstwo ludzi jakiś przewstrętny wirusowy potwór dołapał! Na pewno inaczej to sobie wyobrażałaś - ten start staranek, ale pamiętaj, co się źle zaczyna, to się dobrze kończy. Oby u Ciebie było jak najlepiej! szkocja1979 - słuszna postawa, tak trzymaj! Czekamy na wieści, czego się dowiesz. No, posprzątałam, teraz pije gorącą kolejną herbatkę i czekam na kumpelę. Buziaki dla Was! Ten ogromny plus mojego zwolnienia, że mogę do Was częściej zajrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się po powrocie opalona i wypoczęta. Gdańsk piękny, ale strasznie ruchliwy i hałaśliwy. Ale ogólnie na plus. I o dziwo zdecydowanie piękniejszy od Krakowa. Starówka po porostu rewelka. Polecam. I plaża też ok, choć ja tam nie jestem specjalistką od oceny, bo nie lubię morza. Ale co tam nawet się opalałam i teraz nie mogę się opędzić od... :D (mój M dostał małpiego rozumu:P)Fajnie:D Tak więc polecam Gdańsk:D W piątek jedziemy do Karpacza pochodzić trochę po górach. Moja miłość❤️. Już nie mogę się doczekać. Jeszcze szczęście się do nas uśmiechnęło, bo jak przez pięć lat jeździmy sami, bo znajomi dzieci małe mieli, to teraz wszyscy chcą jechać z tymi już odchowanymi. Bardzo się cieszymy bo wiadomo jak to samemu, niby miło i w ogóle, ale zawsze weselej z ekipą. Niesamowite to jest, takie odnajdowanie radości w tym, że nie mamy dzieci, no bo wtedy pewnie byśmy nie mogli jechać z takim maluszkiem. Już raczej nad morze, a nie w góry. Więc w sumie są jakieś pozytywy tej zaistniałej sytuacji skoro już zaistniała:) Fajnie. Ostatnio mam dobry nastrój. Pomalutku zaczynam się oswajać z myślą o narodzonych niedawno dzieciaczkach i jakoś się z tym wszystkim godzę, żyjąc nadzieją, że my też już wkrótce, niedługo, na pewno. I jakoś leci. Mam też zamiar poczynić pewne małe kroczki w stronę poprawy mojego nastawiania do ciężarnych, rozciążonych i ich szczęścia. Wysłałam już sms\'a z zyczeniami do kuzynki (na szczęście nic mi nie odpisała:P) jeszcze postaram się zagadnąć sąsiadkę obok z działki z tą mała córunią o której Wam pisałam. No zobaczymy jak mi to pójdzie. Ależ się rozgadałam Do rzeczy teraz: Serdeczne życzenia dla solenizantek miłości, radości i spełnienia marzeń życzę❤️ Jakiś wirus nam się plącze po kafeterii bo dużo zarażeń obserwuję od ostatniego czasu. Jakiś bardzo zjadliwy bo i nosy i gardła i :P tamte miejsca atakuje, no normalnie zaraza jakaś. Mam nadzieję, że to tylko przejściowe i szybko sobie pójdzie. Pyza79 a wiesz, że czasami tak sie zdarza, że jak dochodzi do zapłodnienia to organizm przechodzi właśnie takie załamanie. Wiem o tym z innego forum, gdzie takie przypadki często sie zdarzały. Najpierw mizianko kilka razy, później przeziębienie kosmiczne, a później bęć dwie kreski. Nie chcę Ci robić nadziei, ja też tak kiedyś miałam, a ciąży niet, więc gwarancji nie ma :D Ogólnie to mnie już śmieszą te objawy ciąży. Ja już naprawdę miałam wszystkie. I aż się zastanawiam, czy organizm może aż tak się zasugerować pragnieniem i schizą ciąży, że tak reaguje. Ciekawe co w tym miesiącu mnie zaskoczy, który z objawów mnie odwiedzi:P Zadziwiające to jest. Asiulka zazdroszczę tych lekcji śpiewu. Też lubię śpiewać i fajnie by było gdzieś się podszkolić tak dla siebie, dla własnej satysfakcji. Teraz bardzo dużo dzieci chodzi na takie lekcje u nas w szkole. Ogólnie to moda jest na śpiewanie profesjonalne. Nastolatki tak potrafią rewelacyjnie śpewać, że szok. Profesjonalistki. Madziasek zobaczysz będzie dobrze, z każdego dołka można się podnieść, choć czasami to musi trochę potrwać tak jak w moim przypadku. Ale dasz radę. A już za 3 miesiące będziesz żyć nową nadzieją i marzeniami. Pozdrawiam. Mika23 fajnie Ci wychodzi z tym wyrazem dotyczacym \"szczodrych\" gości. Ja chyba wiem dlaczego tak wychodzi:P:P:P Ale nie powiem, bo się wstydzę:P:P:P Celavie my belfry to mamy luksus słodkie lenistwo, nic nie nie spieszy, nic nie musi jest przecież tyle czasu. A później klops, nawet nie wiadomo kiedy to przeleci te dwa miesiące. A tu nic nie zrobione:P I tak co roku u mnie jest. Gabilis hejka kupę czasu Cię tu nie było. Oj nieładnie:D Fajnie, że grono dzieciaczków nam się powiększy. Bedzie 1:1 w płciach:D Ewa marchewa 🖐️ Joka a propos kłótni z niewiadomego powodu. Jeśli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze tak sie zwykle mówi. Ale u Was pewnie chodzi właśnie o sprawy łóżkowe. Wiem, na własnym przykładzie przerabiałam. Jestem strasznie zła, wkurzająca i wściekam się o byle co kiedy w tych sprawach coś nie gra. A najgorsze jest to omijanie tematu. Chodzimy koło siebie jak jeże, a rozwiązanie jest (w naszym przypadku) bardzo proste. Kurcze nie zazdroszczę Wam tej codziennej szamotaniny myśli i uczuć. Taki szachowy pat. Oboje chielibyście żeby wszystko było ok, ale droga do tego jest taka trudna. Szczególnie dla Twojego męża. Ale myślę, że wspólnymi siłami dacie radę wszelkim przeciwnościom. Trzeba się wspierać i nie poddawać. Życzę wytrwałości❤️ No i na koniec fanfary dla Matyldy i jej mamusi 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Miód malina, córa piękna i podobna do mamy:D Zazdroszczę❤️ Papatki🖐️ Ale nam się czosnkowo zrobiło na topiku :D:D:D Asiulka mężusiowi jeszcze zaserwuj:D coby Ci nie uciekł:D Trzymajcie się ciepło i wracajcie szybko do zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka - dzieki za slowa otuchy!!🌼 Mam nadzieje ze i ty sie z tego paskudnego przeziebienia wykaraskasz szybko:) Ale z nas dzis ponetne czosnkowe damy!!hehe:) Szkocja - no to daj znac jak tam po wizycie u lekarza, chociaz znajac tutejsze klimaty to za duzo sie pewnie nie masz co spodziewac po wizycie u GP. Nawet jak ci da skierowanie na usg, to pewnie najszybciej uda ci sie umowic za jakies 2 miesiace. A moze prywatnie na usg bys poszla? wiem ze to sporo kasy, ale ja wyczailam u nas prywatna klinike gdzie robia usg, moze poszukaj w necie? a jakby co, to powtorz jeszcze ten test ciazowy. Powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takaja - oby bylo tak jak mowisz, choc ja tez nie z tych co robi sobie na zapas nadzieje...moze nawet lepiej by bylo zeby w tym cyklu nic nie wyszlo, co by mozna bylo \"na czysto\" zabrac sie do roboty w nastepnym cyklu, bez tych wszystkich przeziebien, infekcji oraz innych paskudnych dolegliwosci. No coz, bedzie co bedzie.. Fajnie ci ze sobie wypoczelas nad morzem! Moj m studiowal w Gdansku, wiec czesto nawiedzalam to miasto w swoim czasie, zreszta obecnie tez mamy tam sporo znajomych, to bardzo fajne miasto, zgadzam sie calkowicie. No i zazdroszcze ci tej nadmorskiej opalenizny ;) tu przy angolowym lecie nie ma najmniejszych szans zlapac troche slonca,brrrr. Skora to sie chyba predzej szara robi, od tej szarej, burej pogody. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkocja1979
Dziewczyny, szkoda slow. poszlam i czego sie dowiedzialam? ze przyjmie mnie jutro o 17 .... pielegniarka. wiec wielce zrobili mi test ciazowy, ktory wyszedl negatywny.wiec sie troche uspokoilam.ale zaraz przeczytalam ze czulosc tego testu to 25 mlU/ml Hcg, wiec generalnie taki sam jak w aptece. a czuje sie fatalnie, boli mnie glowa, piersi i brzuch.jestem strasznie slaba, ale moze to objaw zblizajacej sie @. pojde jutro do pielegniarki i zobaczymy. pyza, kuruj sie, wiem ze pogoda nie pomaga , ale u nas w domu tez szpital i tez czosnek poszedl w ruch. taka ja ale ci zazdroszcze tego Gdanska... Asiulka, nie masz nawet pojecia jak ja bym chciala umiec spiewac. zapomnialam jeszcze dodac, ze chyba cos mnie uczulilo, gdyz szyje mam okropna.jak zolw, taka skorupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabellla
TABELA I - PLANUJĄCE STARANIA Mania ........28........lubelskie..........24.03...7tc_ 13.09.........wakacje EvaWer........34.......Częstochowa....01.07...7tc_26.10 ..........? Agapa........22.......Płock.............???. ......12 tc_12.04.06....wrześ/07 betty82........24.. ..Radlin......................11tc_19.11.2006..m ar/kwi07 alekto..........27.......Galway...................31tc. .05.03.06....maj07 Lidka79........27.......Białystok.........04.08....13tc_ 02.1 0.06..sierp Nicolla...... ..26 ......Warszawa .......? ...... 9tc-24/01/07 ......maj07 aga75..........32.......Wrocław.........???........12tc. _12.02 .07 .czer07 Sylijka28......28.......Konin.......................33tc ..27.11. 06...sierp/07 Madusia3......32.......Świnoujście............20tc_05.07 ....../07 Mika23......23...lubelskie....05.07.07...2x.......lipiec /sierpien gawit_27....28...Luton.....10.03.06/23.03.07...11tc....w akacje2008 Agusia28 ---28....Będzin........25.04.07.....9tyd...22.05.....wrzesie ń07 --------------------------------------------------- TABELA II - STARAJĄCE SIĘ OLI................26......ok.Siedlec....15.01.07..9tc_2 2. 02..........maj'06 Ania_Białystok..27......Białystok......05.12... ..23tc_24.03. 06....listopad marta77........30......Heilsbronn.........03.02......9tc .. 22.09 .........maj-czerwiec joka..............31......Ełk..............26.06.....5 tc_13.09.2006....luty07 Celica..........36...... Krasnystaw......?.........11tc_ 18.10........? susia.....26......Mszana Dolna...........20/03/2007....8tc_29-11-2006....marzec07 Alekto .......28....23.05.07.....31tc...5.03.06....maj!!!2007 Sysunia27...27...okGliwic............11.07.07...10tc_03. 04...lipiec 07 ewa-marchewa...23....Białystok....16.07.07....4x .....lipiec 07 ----------------------------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK.........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak...............................TSH.T3.T4 .APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL, ..................................................Toxo, Cmv Lidka79.....brak...............................bilirubin a,CMV,chlamydia,toxo, d-dimery ...................................................ukł.k rzepnięcia,glukoza,tsh, ft4, ...................................................zesp. antyfosfolipidowy,spermiogram+posiew EvaWer......brak..............................toxo Agapa........heparyna/aspiryna.............toxo,cytomega lia,różyczka,TSH, ...................................................przec iwciała antykardiolipinowe Alekto........innohep (heparyna),deltacortil enteric..wszystkie możliwe Gablis........brak..............................laparosk op ia mania........................................toxo,róży cz ka, CMV, tsh, ft3, ft4, anty - TPO, ..................................................p/ciał a p/plemnikowe, spermiogram niuuusia.....brak..............................toxo,cyto meg alia, posiewy betty82......brak..............................przeciwci ała antykardiolipinowe,toxo,CMV, Mika23...........................................toxo,ge netyka,p-ciala kardiolipinowe,p-ciala jadrowe,hormony, aTPO, aTG. ........................................................ ................................. TABELA IV -oczekujące dzidziusia Dawna Justy..38........Gdańsk..........7.10.2006.......14.07.2007 < br /> Gablis .........25 ........Poznań .... ....3.12.2006 ......09.09.2007 iza iza.........26........Rybnik...........3.12.2006..........09 .2007 Peppetti.......31........ok.Łodzi........14.12.2006..... .20.09.2007 100krocia....25........Rybnik.............02.01.2007.... ..09.10.2007 ma-lenka20...21........ok Jastrzębia...03.01.2007.......10.10.2007 Monikapie...28......Skierniewice.......31.10.2006....... .14.10.2007 Balbinka-2...28.......Katowice........13.01.2007........ .20.10.2007 Niuuusia......22........Częstochowa...16.02.2007.......2 3.11.2007 tiki*...........28......Wroc/Legn........04.03.2007..... ..11.12.2007 asia b.........26.....Bolków/Donc.......21.03.2007.......26.12.20 07 Madzia79....28.......Kościelisko........03.04.2007...... ..08.01.2008 rudi26........26......Częstochowa......21.04.2007....... .29.01.2008 TABELA V- SZCZĘŚLIWE MAMUSIE I ICH DZIECIĄTKA ❤️ Nick........Wiek..... Miasto........Data porodu........Rodzaj porodu.........Imię dziecka.....Waga/Dł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabellla
TABELA I - PLANUJĄCE STARANIA Mania ........28........lubelskie..........24.03...7tc_ 13.09.........wakacje EvaWer........34.......Częstochowa....01.07...7tc_26.10 ..........? Agapa........22.......Płock.............???. ......12 tc_12.04.06....wrześ/07 betty82........24.. ..Radlin......................11tc_19.11.2006..m ar/kwi07 alekto..........27.......Galway...................31tc. .05.03.06....maj07 Lidka79........27.......Białystok.........04.08....13tc_ 02.1 0.06..sierp Nicolla...... ..26 ......Warszawa .......? ...... 9tc-24/01/07 ......maj07 aga75..........32.......Wrocław.........???........12tc. _12.02 .07 .czer07 Sylijka28......28.......Konin.......................33tc ..27.11. 06...sierp/07 Madusia3......32.......Świnoujście............20tc_05.07 ....../07 Mika23......23...lubelskie....05.07.07...2x.......lipiec /sierpien gawit_27....28...Luton.....10.03.06/23.03.07...11tc....w akacje2008 Agusia28 ---28....Będzin........25.04.07.....9tyd...22.05.....wrzesie ń07 --------------------------------------------------- TABELA II - STARAJĄCE SIĘ OLI................26......ok.Siedlec....15.01.07..9tc_2 2. 02..........maj'06 Ania_Białystok..27......Białystok......05.12... ..23tc_24.03. 06....listopad marta77........30......Heilsbronn.........03.02......9tc .. 22.09 .........maj-czerwiec joka..............31......Ełk..............26.06.....5 tc_13.09.2006....luty07 Celica..........36...... Krasnystaw......?.........11tc_ 18.10........? susia.....26......Mszana Dolna...........20/03/2007....8tc_29-11-2006....marzec07 Alekto .......28....23.05.07.....31tc...5.03.06....maj!!!2007 Sysunia27...27...okGliwic............11.07.07...10tc_03. 04...lipiec 07 ewa-marchewa...23....Białystok....16.07.07....4x .....lipiec 07 ----------------------------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK.........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak...............................TSH.T3.T4 .APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL, ..................................................Toxo, Cmv Lidka79.....brak...............................bilirubin a,CMV,chlamydia,toxo, d-dimery ...................................................ukł.k rzepnięcia,glukoza,tsh, ft4, ...................................................zesp. antyfosfolipidowy,spermiogram+posiew EvaWer......brak..............................toxo Agapa........heparyna/aspiryna.............toxo,cytomega lia,różyczka,TSH, ...................................................przec iwciała antykardiolipinowe Alekto........innohep (heparyna),deltacortil enteric..wszystkie możliwe Gablis........brak..............................laparosk op ia mania........................................toxo,róży cz ka, CMV, tsh, ft3, ft4, anty - TPO, ..................................................p/ciał a p/plemnikowe, spermiogram niuuusia.....brak..............................toxo,cyto meg alia, posiewy betty82......brak..............................przeciwci ała antykardiolipinowe,toxo,CMV, Mika23...........................................toxo,ge netyka,p-ciala kardiolipinowe,p-ciala jadrowe,hormony, aTPO, aTG. ........................................................ ................................. TABELA IV -oczekujące dzidziusia Dawna Justy..38........Gdańsk..........7.10.2006.......14.07.2007 Gablis .........25 ........Poznań .... ....3.12.2006 ......09.09.2007 iza iza.........26........Rybnik...........3.12.2006..........09 .2007 Peppetti.......31........ok.Łodzi........14.12.2006..... .20.09.2007 100krocia....25........Rybnik.............02.01.2007.... ..09.10.2007 ma-lenka20...21........ok Jastrzębia...03.01.2007.......10.10.2007 Monikapie...28......Skierniewice.......31.10.2006....... .14.10.2007 Balbinka-2...28.......Katowice........13.01.2007........ .20.10.2007 Niuuusia......22........Częstochowa...16.02.2007.......2 3.11.2007 tiki*...........28......Wroc/Legn........04.03.2007..... ..11.12.2007 asia b.........26.....Bolków/Donc.......21.03.2007.......26.12.20 07 Madzia79....28.......Kościelisko........03.04.2007...... ..08.01.2008 rudi26........26......Częstochowa......21.04.2007....... .29.01.2008 TABELA V- SZCZĘŚLIWE MAMUSIE I ICH DZIECIĄTKA Nick......Wiek....Miasto...Data porodu...Rodzaj porodu...Imię dziecka...Waga/Dł ..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabellla
TABELA I - PLANUJĄCE STARANIA Mania ........28........lubelskie..........24.03...7tc_ 13.09.........wakacje EvaWer.......34........Częstochowa....01.07...7tc_26.10 ..........? Agapa.........22.......Płock.............???. ......12 tc_12.04.06....wrześ/07 betty82........24.. ..Radlin......................11tc_19.11.2006..m ar/kwi07 alekto..........27.......Galway...................31tc. .05.03.06....maj07 Lidka79........27.......Białystok.........04.08....13tc_ 02.1 0.06..sierp Nicolla...... ...26 ......Warszawa .......? ...... 9tc-24/01/07 ......maj07 aga75..........32.......Wrocław.........???........12tc. _12.02 .07 .czer07 Sylijka28.......28.......Konin.......................33tc ..27.11. 06...sierp/07 Madusia3......32.......Świnoujście............20tc_05.07 ....../07 Mika23.........23......lubelskie........05.07.07...2x.......lip/sierp gawit_27......28......Luton.......10.03.06/23.03.07...11tc....w akacje2008 Agusia28.......28....Będzin........25.04.07.....9tyd...22.05.....wrzesie ń07 --------------------------------------------------- TABELA II - STARAJĄCE SIĘ OLI................26......ok.Siedlec....15.01.07..9tc_2 2. 02..........maj'06 Ania_Białystok..27......Białystok......05.12... ..23tc_24.03. 06....listopad marta77........30......Heilsbronn.........03.02......9tc .. 22.09 .........maj-czerwiec joka..............31......Ełk..............26.06.....5 tc_13.09.2006....luty07 Celica..........36...... Krasnystaw......?.........11tc_ 18.10........? susia.....26......Mszana Dolna...........20/03/2007....8tc_29-11-2006....marzec07 Alekto .......28....23.05.07.....31tc...5.03.06....maj!!!2007 Sysunia27...27...okGliwic............11.07.07...10tc_03. 04...lipiec 07 ewa-marchewa...23....Białystok....16.07.07....4x .....lipiec 07 ----------------------------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK.........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak...............................TSH.T3.T4 .APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL, ..................................................Toxo, Cmv Lidka79.....brak...............................bilirubin a,CMV,chlamydia,toxo, d-dimery ...................................................ukł.k rzepnięcia,glukoza,tsh, ft4, ...................................................zesp. antyfosfolipidowy,spermiogram+posiew EvaWer......brak..............................toxo Agapa........heparyna/aspiryna.............toxo,cytomega lia,różyczka,TSH, ...................................................przec iwciała antykardiolipinowe Alekto........innohep (heparyna),deltacortil enteric..wszystkie możliwe Gablis........brak..............................laparosk op ia mania...........................................toxo,róży cz ka, CMV, tsh, ft3, ft4, anty - TPO, ..................................................p/ciał a p/plemnikowe, spermiogram niuuusia.....brak..............................toxo,cyto meg alia, posiewy betty82......brak..............................przeciwci ała antykardiolipinowe,toxo,CMV, Mika23...........................................toxo,ge netyka,p-ciala kardiolipinowe,p-ciala jadrowe,hormony, aTPO, aTG. ----------------------------------------- TABELA IV -oczekujące dzidziusia Gablis .........25 ........Poznań .... ....3.12.2006 ......09.09.2007 iza iza.........26........Rybnik...........3.12.2006..........09 .2007 Peppetti.......31........ok.Łodzi........14.12.2006..... .20.09.2007 100krocia....25........Rybnik.............02.01.2007.... ..09.10.2007 ma-lenka20...21........ok Jastrzębia...03.01.2007.......10.10.2007 Monikapie...28......Skierniewice.......31.10.2006....... .14.10.2007 Balbinka-2...28.......Katowice........13.01.2007........ .20.10.2007 Niuuusia......22........Częstochowa...16.02.2007.......2 3.11.2007 tiki*...........28......Wroc/Legn........04.03.2007..... ..11.12.2007 asia b.........26.....Bolków/Donc.......21.03.2007.......26.12.20 07 Madzia79....28.......Kościelisko........03.04.2007...... ..08.01.2008 rudi26........26......Częstochowa......21.04.2007....... .29.01.2008 TABELA V- SZCZĘŚLIWE MAMUSIE I ICH DZIECIĄTKA Nick......Wiek....Miasto...Data porodu...Rodzaj porodu...Imię dziecka...Waga/Dł Dawna Justy..38.....Gdańsk..17.07.2007....CC....Matylda......... ..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkocja1979
przyszlam sie pozalic, moge??? wlasnie kuzynka wyslala mi zdjecia swojej corci. mala julka ma juz 4 miesiace i jest sliczna.niestety nie zdawala sobie ile mi tymi zdjeciami bolu zadala, oj jak zabolalo. ciesze sie z jej szczescia, naprawde, ale gdzies tam w glebi duszy pytam, czy ja jestem gorsza?? zlapalam takiego dola, ze juz sobie nie radze. musze sie wyprowadzic do konca lipca.do tej pory mieszkalam z kolezanka, 7 miesiecy temu wprowadzil sie do nas moj facet. juz od dawna chcialismy byc tylko we 2, ale zawsze bylo mi jej szkoda i zawsze namawialam go ze jeszcze troche, zebysmy wzieli mieskznaie 3 pokojowe, jeszcze pol roku. i tak tez zrobilismy.juz mielismy umowe podpisac a ona nam mowi ze wprowadza sie do jakiegos faceta. wiadomo zawsze to taniej dla niej.i nawet mi o to nie chodzi ze ona sie z nami nie wprawdza, lepiej dla nas, ale chodzi o fakt ze ja sie tak nia przejmowalam... i tak mnie wszystko dobilo juz przeprasza, ale sie rozpisalam, tak sie zale..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane spóżnine życzenia dl;a solenizantek, spełnienia marzeń!!!!!! Justy Matysia jest poprostu prześliczna, w około mnie same maleńkie istotki za kilka dni kolejna moja koleżanka urodzi. Ach mam nadzieje, że w grudniu będę równie szczęśliwa jak wy. U mnie chyba wszystko w porzadku, choc czsem moja dzidzia mnie wystraszy. Dziś rano tak czekałąm na ruchy i już odchodziłąm od zmysłów. Poszłam zjeśc sniadanko i po kilku minutach otrzymałam kopniaczka od bobania. Kurde ale my mamy schizy, można od nich zwariować. Pozdrwiam wszystkie!!!!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiam tabelkę, bo @ przyszła: TABELA I - PLANUJĄCE STARANIA Mania ........28........lubelskie..........24.03...7tc_ 13.09.........wakacje EvaWer.......34........Częstochowa....01.07...7tc_26.10 ..........? Agapa.........22.......Płock.............???. ......12 tc_12.04.06....wrześ/07 betty82........24.. ..Radlin......................11tc_19.11.2006..m ar/kwi07 alekto..........27.......Galway...................31tc. .05.03.06....maj07 Lidka79........27.......Białystok.........04.08....13tc_ 02.1 0.06..sierp Nicolla...... ...26 ......Warszawa .......? ...... 9tc-24/01/07 ......maj07 aga75..........32.......Wrocław.........???........12tc. _12.02 .07 .czer07 Sylijka28.......28.......Konin.......................33t c ..27.11. 06...sierp/07 Madusia3......32.......Świnoujście............20tc_05.07 ....../07 Mika23.........23......lubelskie........05.07.07...2x... ....lip/sierp gawit_27......28......Luton.......10.03.06/23.03.07...11 tc....w akacje2008 Agusia28.......28....Będzin........25.04.07.....9tyd...2 2.05.....wrzesie ń07 --------------------------------------------------- TABELA II - STARAJĄCE SIĘ OLI................26......ok.Siedlec....15.01.07..9tc_2 2. 02..........maj\'06 Ania_Białystok..27......Białystok......05.12... ..23tc_24.03. 06....listopad marta77........30......Heilsbronn.........03.02......9tc .. 22.09 .........maj-czerwiec joka..............31......Ełk..............23.07.....5 tc_13.09.2006....luty07 Celica..........36...... Krasnystaw......?.........11tc_ 18.10........? susia.....26......Mszana Dolna...........20/03/2007....8tc_29-11-2006....marzec07 Alekto .......28....23.05.07.....31tc...5.03.06....maj!!!2007 Sysunia27...27...okGliwic............11.07.07...10tc_03. 04...lipiec 07 ewa-marchewa...23....Białystok....16.07.07....4x .....lipiec 07 ----------------------------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK.........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak...............................TSH.T3.T4 .APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL, ..................................................Toxo, Cmv Lidka79.....brak...............................bilirubin a,CMV,chlamydia,toxo, d-dimery ...................................................ukł.k rzepnięcia,glukoza,tsh, ft4, ...................................................zesp. antyfosfolipidowy,spermiogram+posiew EvaWer......brak..............................toxo Agapa........heparyna/aspiryna.............toxo,cytomega lia,różyczka,TSH, ...................................................przec iwciała antykardiolipinowe Alekto........innohep (heparyna),deltacortil enteric..wszystkie możliwe Gablis........brak..............................laparosk op ia mania...........................................toxo,róż y cz ka, CMV, tsh, ft3, ft4, anty - TPO, ..................................................p/ciał a p/plemnikowe, spermiogram niuuusia.....brak..............................toxo,cyto meg alia, posiewy betty82......brak..............................przeciwci ała antykardiolipinowe,toxo,CMV, Mika23...........................................toxo,ge netyka,p-ciala kardiolipinowe,p-ciala jadrowe,hormony, aTPO, aTG. ----------------------------------------- TABELA IV -oczekujące dzidziusia Gablis .........25 ........Poznań .... ....3.12.2006 ......09.09.2007 iza iza.........26........Rybnik...........3.12.2006..........09 .2007 Peppetti.......31........ok.Łodzi........14.12.2006..... .20.09.2007 100krocia....25........Rybnik.............02.01.2007.... ..09.10.2007 ma-lenka20...21........ok Jastrzębia...03.01.2007.......10.10.2007 Monikapie...28......Skierniewice.......31.10.2006....... .14.10.2007 Balbinka-2...28.......Katowice........13.01.2007........ .20.10.2007 Niuuusia......22........Częstochowa...16.02.2007.......2 3.11.2007 tiki*...........28......Wroc/Legn........04.03.2007..... ..11.12.2007 asia b.........26.....Bolków/Donc.......21.03.2007.......26.12.20 07 Madzia79....28.......Kościelisko........03.04.2007...... ..08.01.2008 rudi26........26......Częstochowa......21.04.2007....... .29.01.2008 TABELA V- SZCZĘŚLIWE MAMUSIE I ICH DZIECIĄTKA Nick......Wiek....Miasto...Data porodu...Rodzaj porodu...Imię dziecka...Waga/Dł Dawna Justy..38.....Gdańsk..17.07.2007....CC....Matylda.........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peppetti-> dzięki za umieszczenie zdjęć na bloogu:) chociaż nie sądziłam, że włożysz je na pierwszą stronę i jestem nieco zażenowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś byłam z mamą na zakupach- całe szczęście okazały się owocne:) Mój M był na rozmowie kwalifikacyjnej, mamy nadzieję, że uda mu się zmienić pracę... szkocja-> wyżalić się tu możesz zawsze... nie jesteśmy gorsze od tych kobiet, które bez problemów urodziły zdrowe dzieci!!! wiem, że to boli, każdą z nas na swój sposób... trzeba wierzyć- Justy dodaje mi sił do wiary, że kiedyś i ja będę mamą, tak jak pozostałe dziewczyny z tego forum... współczuję sytuacji z \"koleżanką\"... Takaja-> mnie też się Gdańsk bardzo podoba, podobnie jak Kraków... to miasta, które mają duszę.. co do moich kłótni z mężem, to całe szczęście szybko udało się nam zażegnać konflikt... przyznał mi racje, ze te nasze sprzeczki mogą mieć podłoże właśnie w tych problemach łóżkowych... obiecał, że jak tylko poprawi się nasza sytuacja finansowa, to zrobi badania i pojedzie do pani seksuolog... cieszę się,że przestał uciekać od problemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki U mnie wszystko ok :) Na szczęście upał nieco zelżał... Mam pytanie do Asi b i do Tiki w którym tygodniu odczułyście pierwsze ruchy dzidzi bo u mnie jutro kończy się 16 tc - wiem że to za wcześnie - ale juz tak bardzo chciałabym poczuć jakieś motylki :) Poza tym strasznie bolą mnie żebra po bokach i to utrudnia spanie no i czasami łapią mnie skurcze łydek... Matysia śliczne dzieciątko - napatrzeć się nie mogę - Justy jeszcze raz gratulacje!!! Buziaki wakacyjne dla wszystkich!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny❤️ Najpierw o Matysi jest po prostu przeurocza, przecudowna, przekochana, prześliczna...i nie wiem co jeszcze...ale cały czas brak mi słów patrząc na jej zdjęcie...mam nadzieję, że kiedyś też doczekam się swojego cudownego bąbelka... Madzia zmień sobie w stópce tydzień ciąży na 16...:) ale ten czas leci..aż się wierzyć nie chce... joka mam nadzieję, że rozmowa kwalifikacyjna Twojego m była owocna... takaja zazdroszczę Ci tak udanego wypoczynku no i opalenizny:) Pyza i Asiulka strasznie wam współczuję tych wirusów które się koło was kręcą...ja smaruje właśnie wargę maścią przeciw opryszczce bo coś tam czuję i już wolę profilaktycznie...bo staram się o dzidzię i normalnie wszystkiego się już boję... według kalkulatorka na bloogu wczoraj mieliśmy największe szanse..a działaliśmy ostro:) więc liczę na efekty...tylko boję się strasznie jakiegoś choróbska... wczoraj byliśmy nad wodą i tak strasznie wiało a dzisiaj rano bolało mnie gardło...popłukałam amolem i nawet przeszło... Pyza tak jak i ty nie rozumiem dlaczego przedziwne wirusy zaczynają się kręcić akurat w takim momencie kiedy podjęłyśmy staranka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justy jesteś wielka!!!cudowna, wspaniala, a Matyldka prześliczna, taka fajowa \"pućka\" :) piękne dzieciątko! Wiesz co?ja to bym jej czerwone kokardki wiązała, żeby jej ktoś nie zauroczył ;) dołączam się dożyczen dla solenizantek :) mojeto są dopiero spóźnione, ale bardzo szczere :) cieszę się, ze u ciężaróweczek wszystko dobrze!oby tak dalej! pozdrawiam! PS. niuuusia Tobie nie wolno się denerwować, ale powiedz swojej pseudo przyjaciółce co o niej myślisz!to jakaś straszna baba! Buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×