Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

EvaWer - nie przejmuj się tak tymi pomarańczkami, każd ocenia ludzi wg. siebie 🌻 Asiulka - to ja pomysle jkby Ci te urodzinki umilic :)szkoda ze to w piątek, bo chyba będę musiała pozmieniać plany, ale co tam :) dla Ciebie mogę to zrobić :) TABELA I - PLANUJĄCE STARANIA Mania ........28........lubelskie..........24.03...7tc_ 13.09.........wakacje EvaWer.......34........Częstochowa....01.07...7tc_26.10 ..........? Agapa.........22.......Płock.............???. ......12 tc_12.04.06....wrześ/07 betty82........24.. ..Radlin......................11tc_19.11.2006..m ar/kwi07 alekto..........27.......Galway...................31tc. .05.03.06....maj07 Lidka79........27.......Białystok.........04.08....13tc_ 02.1 0.06..sierpNicolla...... ...26 ......Warszawa .......? ...... 9tc-24/01/07 ......maj07 aga75..........32.......Wrocław.........???........12tc. _12.02 .07 .czer07 Sylijka28.......28.......Konin.......................33t c ..27.11. 06...sierp/07 Madusia3......32.......Świnoujście............20tc_05.07 ....../07 Mika23.........23......lubelskie........05.07.07...2x... ....lip/sierp gawit_27......28......Luton.......10.03.06/23.03.07...11 tc....w akacje2008 Agusia28.......28....Będzin........25.04.07.....9tyd...2 2.05.....wrzesie ń07 joka.............31........Ełk........23.07......5tc_13. 09.2006.........??? -------------------------------------------------------- --------------------------------- TABELA II - STARAJĄCE SIĘ OLI................26......ok.Siedlec....15.01.07..9tc_2 2. 02..........maj\'06 Ania_Białystok..27......Białystok......05.12... ..23tc_24.03. 06....listopad marta77........30......Heilsbronn.........03.02......9tc .. 22.09 .........maj-czerwiec Celica..........36...... Krasnystaw......?.........11tc_ 18.10........? susia.....26......Mszana Dolna...........20/03/2007....8tc_29-11-2006....marzec07 Alekto .......28....23.05.07.....31tc...5.03.06....maj!!!2007 Sysunia27...27...okGliwic............11.07.07...10tc_03. 04...lipiec 07 ewa-marchewa...23....Białystok....16.07.07....4x .....lipiec 07 -------------------------------------------------------- --------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK.........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak...............................TSH.T3.T4 .APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL, ..................................................Toxo, Cmv Lidka79.....brak...............................bilirubin a,CMV,chlamydia,toxo, d-dimery ...................................................ukł.k rzepnięcia,glukoza,tsh, ft4, ...................................................zesp. antyfosfolipidowy,spermiogram+posiew EvaWer......brak..............................toxo Agapa........heparyna/aspiryna.............toxo,cytomega lia,różyczka,TSH, ...................................................przec iwciała antykardiolipinowe Alekto........innohep (heparyna),deltacortil enteric..wszystkie możliwe Gablis........brak..............................laparosk op ia mania...........................................toxo,róż y cz ka, CMV, tsh, ft3, ft4, anty - TPO, ..................................................p/ciał a p/plemnikowe, spermiogram niuuusia.....brak..............................toxo,cyto meg alia, posiewy betty82......brak..............................przeciwci ała antykardiolipinowe,toxo,CMV, Mika23...........................................toxo,ge netyka,p-ciala kardiolipinowe,p-ciala jadrowe,hormony, aTPO, aTG. -------------------------------------------------------- --------------------------------- TABELA IV -oczekujące dzidziusia Gablis .........25 ........Poznań .... ....3.12.2006 ......09.09.2007 iza iza.........26........Rybnik...........3.12.2006..........09 .2007 Peppetti.......31........ok.Łodzi........14.12.2006..... .20.09.2007 100krocia....25........Rybnik.............02.01.2007.... ..09.10.2007 ma-lenka20...21........ok Jastrzębia...03.01.2007.......10.10.2007 Monikapie...28......Skierniewice.......31.10.2006....... .14.10.2007 Balbinka-2...28.......Katowice........13.01.2007........ .20.10.2007 Niuuusia......22........Częstochowa...16.02.2007.......2 3.11.2007 tiki*...........28......Wroc/Legn........04.03.2007..... ..9.12.2007 asia b.........26.....Bolków/Donc.......21.03.2007.......26.12.20 07 Madzia79....28.......Kościelisko........03.04.2007...... ..08.01.2008 rudi26........26......Częstochowa......21.04.2007....... .29.01.2008 -------------------------------------------------------- -------------------------------- TABELA V- SZCZĘŚLIWE MAMUSIE I ICH DZIECIĄTKA Nick......Wiek....Miasto...Data porodu...Rodzaj porodu...Imię dziecka...Waga/Dł Dawna Justy..38.....Gdańsk..17.07.2007....CC....Matylda........... ......3550/56

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omenka - a czy nie lepiej nawiązywać pozytywne kontakty z ludźmi?? Tak dużo łatwiej się żyje.... Co Ci po dyskusjach, które nie są miłe ani dla nas, ani dla Ciebie??? No chyba, że się mylę i lubisz taką atmosferę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, jestem po wizycie u lekarza - wszystko ok. Więcej napiszę jutro, bo nie mam siły na denerwowanie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane! no dzisiaj był dzień pełen pracy, zmęczona troszkę jestem dent mi wyszukał 4 ubytki, brrrr.... ale na szczęscie wszystkie powierzchowne, więc jeszcze jutro mam wizyte - o 22.00 czas niezły - i bedzie po bólu! co do tego opalania, to rudi, ja się tak nie opalałam tylko pozowałam do zdjęcia :)))) do opaklania kładłam na brzuch jakąś bluzeczkę, żeby go szczelnie osłonić, do tego filtr 30,m no i to nie był taki upał - w tym koszu w jastarni nikt się nie chował na słoncu, tylko stronil od wiatru :) mozarelka - własnie mi kogoś brakowało na topiku:) balbinka2 - ty masz termin dopiero na październik, ja planowo na wrzesień, więc i tak jest ostra róźnica. ja tyle nie miałam w brzuszku miesiąc temu :((((( ale mam nadzieje ze wszystko oki. dzidziuś intensywnie kopie, więc zdrów jak rybka no i jeszcze jedna sprawa, mam nadzieję że się wszystkie za mną wstawicie. Pepetti i Tiki - nadal nie mam tego hasła:((((((((( prześlijcie mi je proszę na maila, bo ja też bym chciała was pooglądać. :) całuje 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No to w drogę:D:D już wyjeżdżamy, postanowiliśmy, że w nocy będzie lepiej (pogoda) i uciekamy prażyć się w Italii:) Dziewczyny❤️ całuję WAS wszystkie, do usłyszenia:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
małe sprostowanie: nie całuję pomarańczek:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znów cały dzień będzie pełen pracy! :( a tak ładnie za oknem - słoneczko ostro przygrezwa, korzystam z okazji i już roibie pranie. zaraz śniadanko, kawka i siadam do komputerka, niestety. Zajrzę dopiero po południu, bo zbyt często odwiedzanko, konczy się małą klapą moich planów - wczoraj nie zrobiłam prawie nic, wytrąciło mnie uprzatanie pokoju i wizyta u dntysty. Dziś kolejna :( trzymajcie proszę wszystkie kciuki za mojego meżczyznę! dziś ma rozmowę w sprawie pracy - chce w ramach swojej firmy zmienić stanowisko! było by fajnie- większy samochodzi, (wózek by się mieścił bez problemu :))))), no i bardziej stabilne zarobki - co by nam pozwliło w koncu przestać się martwić na jakiś czas finansami - przynajmniej w tym podstawowym zakresie. więc trzymajcie, a ja wam wieczorkiem napiszę jak mu poszło :) życzę wszystkim miłego dzionka! korzystajcie, bo jutro pogoda ma być już deszczowa i nieprzyjemna. jej, jak ja bym chciała posiedzieć na moim ogródku - ale musze jeszcze ten tydzień poświecić na pisaninę, a tylko w domu mogę się skupić, na tarasie już myśle o niebieskich migdałach, no i sąsiadka mnie zagaduje i wyciąga na kawkę :) pepetti - super ze wszystko oki! całuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balbinka - ja zawsze kupuje mojemu mężowi coś co mu po prostu jest na dany moment potrzebne - tj. koszule, krawaty, a w tym roku tj. już 20 sierpnia, to pójdziemy i kupimy mu po prostu nowy garnitur - wiem że małooryginalnie, ale cóż.... póki co prezenty są praktyczne, a nie ekskluzywne. zawsze można do takiego prezentu dorzucić jakiś mały drobiazg, który zaskoczy - jakieś fajne foto z ostatnich miesięcy w ramce, fajne karty do gry, ciekawą książkę z dedykacją koniecznie - jeśli nalezy do gatunku tych mężczyzn, którzy lubią czytać. na pewno na coś wpadniesz. Albo zróbcie sobie wspólny prezent - coś co wam obojgu potzrebne - ja bym obstawiała stolik do kawy do salonu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gablis - wysłałam Ci hasło :) Peppetti - bardzo, bardzo się ciesze, że u Was wszystko jak najlepiej. Daj znac co tam ze szpitalem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CAROline - 🖐️ udanych wakacji. Kamilkaaaa - jak ja tez bym juz tak chciała urządzać i remontować sobie mieszkanko, narazie go szukamy, a moze już znaleźliszmy...wszystko sie okarze... Balbinkaa - a moze poprostu gdzieś sobie razem wyjdziecie i spedzicie super dzien, zaplanuj to jakoś - moze najpierw kino a potem super kolacja w jakies milej restauracji .....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze zastanawiam sie jak to jest, ze nigdy nie moge byc pierwsza na forum, ale to pewnie ta godzina roznicy:) witam serdecznie, pozdrawiam wszystkie goraco, biegne do pracy. Dzis tylko do 15, wiec po poludniu napisze wiecej.moge tylko teraz powiedziec, ze jak najbardziej przygotowuje sie juz do sierpniowych staranek.zaczynam lykac kwas , koniec drinkow i duzo witamin. podrawiam goraco tiki, wyslalam Ci fotki na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane:) ale miałam dzisiaj pobudke:) obok mojego bloku otwieraja biedronke i muzyka gra od 7 rano jest ogrodek,grill i mnustwo ludzi.Na poczatku byłam troche zła bo mam ostatnio problemy ze spaniem ale pozniej tak sobie pomyslałam ze miło sie zaczał moj imieninowy dzien:) lidka z tego co pamietam to Ty tez Ania wiec wszystkiego najanaj no i wkoncy tych 2 kresek na tescie:) i prosze czesciej zagladac bo ja przyjade do tego Białegostoku;) Peppetti bardzo sie ciesze ze wszystko ok u Was i koniecznie daj znac co z tym Twoim szpitalem .Moj zamykają i bedzie połaczony z innym szpitalem a z tego nie jestem zadowolona:( balbinko ja tez mam zawsze takie problemy wiec chyba Ci hnie doradze. szkocja no wkoncu ta wstretna @ przyszła:) ale jeszcze tylko kilka dni i bedziesz mogła zaczac sie strac i na pewno sie uda:) trzymam kciuki:) gablis byłam pewna ze juz masz hasło do blooga:) i dzieki za informacje,pozniej tak sobie pomyslałam ze pozowałas tylko do zdjec:) EvaWer super ze wyjazd sie udał:) a jak tam przeprowadzka a raczej urzadzanie nowego mieszkanka:) anik81 witaj.Ja w tej ciazy jestm na zwolnieniu od samego poczatku ale ja mam ciezki sysytem pracy i dosyc nerwowy wiec wolałam nie ryzykowac ale inicjatywa zwolnienia wyszła odemnie .Jesli sie czujesz ze mozesz pracowac bo w pracy jest miło to wydaje mi sie ze nie ma problemu i zwolnienie nie jest Ci potrzebne.Tu sa dziewczyny ktore pracuja cały czas a Dawna Justy pracowała do samego konca:) wiec zrobisz tak jak bedziesz uwazała:) pozdrawiam:) i zagladaj do nas czesciej:) caroline to zycze miłego wypoczynku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla wszystkich naszych Ań: 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Imieniny - dzień radosny, Pełen kwiatów, zapach wiosny, Wszyscy złożyć chcą życzenia Zdrowia, szczęścia, powodzenia. Niech Wam słońce zawsze świeci I niech czas radośnie leci! Niech odejdą smutki, złości I powróci czas radości! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Wpadnę później bo mam gościa, buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyza 79
Hej, hej!! Rudi i wszystkie inne forumowe Aneczki - wszystkiego naj, naj z okazji waszych imienin!!! 🌼 A my dzisiaj z moim m tez swietujemy, bo dzis nasza 4 rocznica slubu!!:) Rany, jak ten czas leci, szok. To juz 4 lata minely od tamtego cudownego dnia:) oj, impra byla nie z tej ziemi, fajowo bylo miec wszystkich bliskich ludzi zgromadzonych pod jednym dachem, fajowo bylo. Tak wiec dzis wieczorkiem, jak wrocimy z pracy, wybieramy sie do restauracji na romantyczna, rocznicowa kolacyjke:) a potem do domu, na "deser":) :) Juz nie moge sie doczekac:) A tak ogolnie to czuje sie juz duzo lepiej, infekcje poszly sobie precz i mam nadzieje ze tak zostanie. Zastanawiam sie ciagle czy cos tam sie dzieje w moim brzucholcu? czy ktos sie tam powoli zagniezdza? czy to moze jeszcze nie teraz? No ale poczekam sobie jeszcze do konca przyszlego tygodnia i jak @nie przyjdzie, to trzasne tescik. Strasznie jestem ciekawa:) Ech, to sie zagotowalo ostatnio na naszym topiku i jakas pomaranczowa zaraza sie przyplatala 😠 Ale tez uwazam ze najlepiej jest to wszystko po prostu zlewac cieplym moczem i tyle!! Bo te nasze wdawanie sie z nimi w potyczki slowne, tylko je zacheca. pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyza 79
jejku, a czemu ja pomaranczowa sie raptem zrobilam?! co sie dzieje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyza 79
No nie kumam, czemu od razu wrzuca moje wpisy na topic, bez pytania o haslo, tak jak wczesniej?? Ratunkuuuuuu, ja nie chce byc pomaranczowa!!!! pomocyy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyza79 - zrobiłas teraz odstep pomiedzy pyza a 79 a hasło masz na bez odstepu :P przyłączam sie do zyczen dla wszystkich Ań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyza 79
No i kolejna proba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyza 79
Pomocyyyyyyy!!!!Co jest grane?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki - dzieki!!!:) Ale ze mnie sierota no!hehe brawo dla mnie!:) Uffffff....juz mnie jakas pomaranczowa panika zaczynala dopadac:) Jeszcze raz dzieki za wybawienie Tiki! jakas zakrecona dzis chyba jestem:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Wszystkiego najlepszego dla dzisiejszych solenizantek! Na poczatek relacja z wizyty u gina :) Z ciaza ok - wiec o tym pisac nie bede. Pytalam o sytuacje w szpitalu, bo slyszalam tu na kafe, ze juz nie przyjmuja nawet do porodow. Moj gin powiedzial, ze to nie prawda. Nie przyjmuja tylko do diagnostyki. Rodzace (tzn. z akcja porodowa) sa przyjmowane normalnie. Maja ich mase - codziennie 2x wiecej porodow, bo w Lodzi kilka szpitali jest zamknietych. Dopoki ich nie zamkna to beda przyjmowac. Lekarz mnie uspokoil, ze nie zlikwiduja tak latwo szpitala, bo wtedy dlugi musialyby byc splacone w trybie natychmiastowym, a rzad nie ma na to pieniedzy. Gorzej, ze moj lekarz we wrzesniu ma urlop!! W zwiazku z tym wstepnie umowilismy sie, ze przed urlopem zrobi mi cesarke. Najprawdopodobniej 3 wrzesnia bede miala swojego Michasia w ramionach :):) Tak wiec zostalo mi niewiele ponad miesiac... A ja jeszcze nic nie zrobilam, nic nie kupilam. Musze ostro wziac sie do roboty!! Odnosnie pomaranczowych wpisow. Jestem przekonana, ze to osoba, ktora ciagle jest z nami, albo przynajmniej od dluzszego czasu czyta nasz topik. Jest bardzo zorientowana w naszych sytuacjach. Pierwszego dnia \'uczepila\' sie evy, tracila o madusie i lidke, ktorych akurat nie bylo. No i czasem uzywa nicka \'niebieska\'. Nie wierze, ze to ta sama niebieska. Mamy jej troche do zarzucenia, ale mysle, ze tak nisko prawdziwa niebieska by nie upadla. Niemozliwe by miala haslo do bloga.. Chyba, ze dostala je z tytulu podwojnej tozsamosci. Wracajac do wypadku, znalazlam info, ze w 2005 roku na ulicach zginelo 5,5 tys osob - to jest 15 osob dzienne! Czyli wlasciwie moznaby oglaszac zalobe narodowa kazdego dnia. Madusia - rozumiemy Ciebie, bo ta tragedia dotknela Twoich bliskich i znajomych, ale czy taka narodowa zaloba nie umiejsza wartosci zycia zmarlych w ciszy? Tak jak w tym art, ktory wkleila ewa. Ktos samotnie walczy o pieniadze, by przywiezc cialo do Polski. A to nie sa male pieniadze!! Takim ludziom nikt nie pomaga, bo wtedy znikneloby to w tlumie, byloby nuezauwazone, a co za tym idzie - nieoplacalne!! gablis* - kochana, trzeba popracowac nad asertywnoscia! Nie wolno byc wiezniem swojej pracy! Pytalas o zzo. Jesli mozesz je wziac to bierz bez zastanowienia!! Ja korzystalam z tego dwukrotnie. Ulga niesamowita, a konsekwencje prawie zadne. Po pierwszym przez kilka dni bolaly mnie plecy, gdy zbyt dlugo bylam na nogach. Lekarz tlumaczyl mi, ze byc moze bylam zle ukluta. To bylo bardzo mozliwe, bo podczas podawania znieczulenia odruchowo ucieklam i lekarz wkluwal sie dwukrotnie. A co do wariowania z zakupami - w pierwszej ciazy tez tak mialam, teraz prawie wszystko mam, wiec bede kupowac brakujace. Ale wybierajac markowe, czyli drogie, a niemarkowe i tanie, to lepiej wiedziec za co sie placi. Tania bluzka po miesiacu laduje w koszu na smieci, a droga ciesze sie pol roku. Chytry dwa razy placi! To moja dewiza. Ale!! Mam tez taka dewize - kupowac to co mi potrzebne, z czego bede korzystac. Po co kupowac cos co ma 1000 bajerow, z ktorych nie skorzystam? Moze lepiej kupic prostszy model, a reszte pieniedzy przeznaczyc na cos innego? szkocja1979 - odnosnie wsparcia rodziny.... Najblizsi, czesto w dobrej wierze, rania nas najbardziej. U mnie najwiecej bolu dolozyla mi wlasna mama, ktora za wszelka cene chciala mi umiejszyc wartosc mojego dziecka, ale tylko ona odwiedza grob mojego synka. Czasem chciala mi pokazac, jak bardzo cierpiala z tego powodu. Czasem mialam wrazenie, ze mowi - Twoj bol to nic w porownaniu z moim.... Mysle, ze jest to nieumiejetna pomoc.... Mysla ze robia wlasciwie, ale nie wychodzi... :( Caroline_24 - cudownych wakacji! Czekamy na zdjecia - peppetti@wp.pl Asiulka29 - a ja zauwazylam, ze ludzie dziwnie zapominaja jezyka gdy powiem im o smierci Lukasza. Czasem to wykorzystuje - gdy nie mam ochoty na bzdurne dyskusje zaczynam mowic o moim synku. Zazwyczaj rozmowa konczy sie bardzo szybko. Ludzie odchodza ode mnie jak od trendowatej. takaja79 - czytam co napisalas i mam podobne mysli - poczucie winy! Ze nie krzyczalam, ze nie buntowalam sie, ze nie walczylam, ze pozwolilam aby lekarze postawili krzyzyk na moim synku. Moj maz tlumaczy mi, ze robilam wszystko co moglam, ze nie buntowalam sie, bo wierzylam lekarzom, ze robia wszystko co powinni. Skad moglam wiedziec, ze lekarze uznali, ze smierc mojego dziecka bedzie lepszym rozwiazaniem.... ????????? Trudno zyc z takimi myslami, ale wierze, ze - jesli jest zycie \'po\' - Lukasz wie, ze wszystko co robilam to z milosci do Niego. rudi26 - aneczka12 chyba nas podczytuje, bo kilka dni temu byla na blogu. Ale dlaczego sie nie odzywa? Tak jak inne dziewczyny. AniaBialystok, Betty i wiele innych!! EwaMarchewa tez wpadla jak po wode i zniknela!! anik 81 - witaj, swietnie ze zaczynasz myslec o ponownych staraniach. Na zwolnieniu lekarskim jestem od 9 tc. Od tego czasu nic sie nie dzieje, a wczesniej caly czas plamilam. W poprzednich ciazach pracowalam duzo dluzej - w 1 do konca siodmego miesiaca - z przerwami na pobyty w szpitalach, bo co chwile mialam problemy, w 2 ciazy tez pracowalam z przerwami, bo co chwile cos sie dzialo. Biorac pod uwage moje doswiadczenia, to mozna twierdzic, ze praca przyczynila sie do moich klopotow z poprzednimi ciazami. Ale ja mam bardzo stresujaca prace - sprzedaz, plany, wyniki, odpowiedzialnosc za 30-osobowy wydzial itp.... Balbinka-2 - jak juz cos kupisz swojemu K to napisz co kupilas. My mamy rocznice we wrzesniu i chyba musze juz teraz cos kupic, bo potem nie bede miala czasu, ani mozliwosci. Ale Was zanudzilam. Zmykam robic obiadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omenka - a co takiego osiagnela niebieska?? jesli chodzi Ci o jej kariere artystyczna to poszukaj we wczesniejszych wpisac, jak Jej kariera wygladala naprawde. A nawet gdyby to skad wiesz co my osiagnelysmy a czego nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim solenizantka zycze speniania marzen duzo radosci z zycia milosci i zycia w otoczeniu dobrych szczerych ludzi🌼. Pepetti odpowiedzialam Ci na gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Drogie Anie życzę Wam wszystkiego najlepszego z okazji imienin 🌻 AniaBiałystok, odezwij się czasem. A ja w poniedziałek idę na obserwację cyklu do gina. Jeśli owulacji nie będzie, to zdecyduję się na jakieś leki. A one (tak mi gin powiedział) mogą spowodować torbiele na jajnikach :( Może wymuszę też jakieś badania np. hormony. A Omence serdecznie polecam taki oto temat do cudownej dyskusji: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3403043 może tam twoje frustracje i problemy znajdą ujście? Całą resztę pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
omenka a co ty jestes adwokatem niebieskiej??? tak sie sklada ze raarie niektore dziewczyny znaja osobiscie i jest wspaniała osoba i mozna z nia porozmawiac normalnie czego nie mozna powiedziec o tobie.Jak juz pisałam wczesniej jak ci nie pasuje kto sie tutaj udziela to nie wchodz tutaj i bedziesz miała problem z głowy. Niebieska to niebieska a raaria to raaria !!!! wez sie wkoncu odwal i przestan sie wszystkich czepiac!!!!!!! a co do hasła to sie nie osmieszaj!!!! i zakoncze na tym dyskusje z toba bo jest ona jałowa i bezsensowna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omenko, na którym zdjęciu? Bo widzisz, ja żadnych swoich zdjęć (oprócz zdjęć mojego psa) na bloga nie dawałam. Więc trochę się gubisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zabronie ci ,jestes bezczelna i falszywa!!! a ty zabronisz smi sie wtracac do rozmow????!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudi i Lidka - 100 lat !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zdrówka, pieniazków, spełnienia marzen i co najwazniejsze miłosci w zyciu , zdrowych dzieciaczków. Rudi czy chodzi o szpital na Parkitce????? Bo cos w GW czytałam. Ale Lemanski przeciez na Tysiacleciu pracuje???????????? Cos sie pogubiłam. Dziewczyny ja w iem jak moga wkurzac takie wpisy jak te Omenki ale ignorujmy je - dla własnego zdrowia. Peppetti zmienmy jednak to hasło, moze faktycznie jest jakas dziewczyna która na innym topicu dała hasło. Chociaz ja niewiem z czego miałyby miec ubaw - na bloogu nie ma nic co by nas osmieszało w jakis sposób......Normalny bloog. Balbinka ja kupuje mojemy najczesciej koszule i bluzy bo wiem jakie lubi i zawsze są to trafione prezenty. Praktyczne , no i sie podobają. Teraz zmykam bo ide na grilla. Papa. Peppetti dobrze ze z dzidzia jest ok. Całusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×