Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

dziewczyny czy macie może jakiś link żeby zapisywać sobie temperaturę - najlepiej link w jęz. polskim ;). Chyba od jutra zacznę mierzyć...:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, przepraszam, zrzut z ekranu wydał się ciekawy, ale teraz doczytałam ten opis na dole - który jest z mocnym przymrużeniem oka, więc już sama nie wiem, ale ściągnę i zobaczę. Bo ja do tej pory robiłam po prostu w excelu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale na różnych forach ginekoligycznych, ten programik jest bardzo chwalony przez korzystające z niego :) No to sobie pogadałam sama ze sobą - hihi. Papatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie slonko dzis wygląda co rusz, ale ja od wczoraj jakaś słaba, ogarniam mieszkanie i nie mogę się doczekać jutra, zabawne tyle lat razem, a wyczekuję mojej połowy tak jak na początku:) choć pewnie jak wróci i zasiądzie do komputera będę psioczyć, że mógł sobie jeszcze na tydzień pojechać:))) Rudi a co u Ciebie? ja znowu ciut spadłam z wagi, w sumie na minus mam 4 kg od początku, chociaż brzuch zaczyna się ruszać powoli,bardziej jak na wzdęcie niż ciąże, ale w końcu... Zupełnie nie mam ochoty dzielić się informacją z teściami... jak pomyśle co za olabogowanie będzie, to zapala mi się w głowie lampa, że a może nie zauważą;))) w każdym bądź razie chwila zbliża się wielkimi krokami... Trochę Wam zazdroszczę podejścia Waszych Mężczyzn do ciąży, u mnie M podszedł do tego jak do porządku dziennego, fakt że przeszliśmy tyle strat i to się na nim też odbiło w jakiś sposób, w każdym bądź razie poród rodzinny mogę sobie wybić z głowy, na usg też nie chodzi i nie chce... nie gada z brzuchem, ale za to z uśmiechem sadysty robi zastrzyki:))) Znowu się rozpisałam... Balbinko mam nadzieję, że wszystko już w porządku i wracacie do zdrowia. 3mam kciuki za Was! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzaneczka_
coś dawno tu madusia klepusia nie pisała! chyba juz troche panuje nad soba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joaśka może on się boi? boi się zaangażowania i późniejszego rozczarowania? faceci na pozór twardzi, strasznie przeżywają Ile płacisz za Fraxiparine i w jakiej dawce ją przyjmujesz...czy jest ona na ryczałt? Wyobraźcie sobie że wcale nie zastanawiam się czy jestem w ciąży...mówię sobie tak...jak jestem to dobrze, jeśli nie...to też dobrze;):P:D to się nazywa pozytywne podejście Jutro idę pieski oglądać:D Co z Balbinką i maleństwem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Lidka Celavie pojechała na jakis wypoczynek - a moze to Celica pojechała. Juz nie pamietam która. Co do zajscia w ciaże to najlpeiej o tym nie myslec intensywnie. Tak jak Ewa marchewka. Co prawda łatwo powiedziec ale............ Ciekawe czy jakbym teraz chciała zajsc i kochałabym sie w płodne dni to czy tez bym miała z tym problem????????????????? Przywiozłam od tesciowej kawał lektury typu \"M jak mieszkanie\" chyba ze 40 gazetek. I bede oglądac obrazki. Dzisiaj pokazałam mojemu ta pralkę samsunga i sie podobała bardzo. No i odkurzacz sobie wybralismy philipsa. Lidka ile sie czeka na zrealizowanie zamówienia i jak sie płaci: z góry czy potem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm rozpisałam się i mi wcięło - wniosek pisz krócej babo:D EwaMarchewa strach to jedno, brak sympatii do lekarzy drugie a trzecie to mój M ogólnie nie wykazuje się chęcią poznania własnego ciała, nie mówiąc o innych... spytaj się gdzie ma wątrobe, gotów wskazać na kolano;) Fraxiparyna normalnie 66,12 zł z ryczałtem płace nie całe 15 zł za 10 zastrzyków po 0,3ml. I raz dziennie dostaje zastrzyk. Najważniejsze bezstresowe podejście, tak trzymaj! Miłego oglądania (i wybierania?) psiaka. EwaWer ja uwielbiam takie pisma, zawsze można coś fajnego podpatrzeć i na własne m przenieść. Pozdrawiam wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do JoaskiPelaski
...to sie nie dziel z tesciami tą wiadomością!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Balbinko mam nadzieję, że u Was wszystko dobrze??? Lidka Skarbeńku teraz Wam się nie udaje, bo pewnie za bardzo chcesz.Włącza się blokada i kicha!my tak mieliśmy 5 miesięcy. za pierwszym razem udało nam się od razu, a potem 5 miesięcy kochania się w najbardziej płodne dni i lipa :( nie wychodziło, aż się zdenerwowałam, odpuściłam i wtedy \"zaskoczyło\". wiem, wiem łatwo mówić :) no w każdym razie mam nadzieje, że uda się Wam w sierpniu :) Uciekam na grilla :) Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki! Balbinka--- mam nadzieje ze jest dobrze, w kazdym razie trzymam kciuki Joka--- jestem anglistka, ale co do metody Callana, to niestety nie mam pozytywnych wrazen.chyba jednak lepsze klasyczne metody Pyza--- ty tez anglistka? ja wreszcie mam internet, ale niestety z moim mezczyzna sprawa wyglada coraz gorzej. i to juz nawet o dom nie chodzi. nie wiem co sie stalo, ale od czasu jak sie tu wprowadzilismy , nie mozemy sie doagdac, wieczne klotnie, wieczne. u mnie dzis 12 dc, ale niestety brak 2 kreseczek.a w zasadzie usmiechnietej buzki. kupilam taki test cyfrowy, ktory pokazuje usmiechnieta buzke. tylko nie wiem czy w tej sytuacji staranka sa wskazane Lidka--- w przyszlym cyklu sie uda pozdrawiam Was goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach Szkocja nie ma to ja mieszkac samemu a nie na \"kupie\" z rodziną. Zawsze sa niesnaski. Bo jak to sie mówi z rodzina t tylko na zdjęciu. Uciekaj stamtad ze swoim jak najszybciej na swoje mieszkanko jakieś. A ja dalej myslę nad tym odkurzaczem. Jestem pewnie strasznie monotematyczna ale cóż..hehe. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joaśka a wiesz że w dawce od 0,4 do 1,0 Fraxiparine kosztuje 0,02 zł możliwe że płacisz 12.34??? Oglądamy kosmiczny film na tvp 1 \"Znaki\" ale odjazd Jutro z samego rańca jadę oglądac pieski:D Dlaczego nie mamy wieści od Balbinki? Zrobiłam makaronik z kalafiorem, brokułami,groszkiem i serem , mniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra teraz coś dla poprawy strawy: Przed ślubem On: Hura! Nareszcie! Juz sie nie moglem doczekac! Ona: Mozesz ode mnie odejsc?? On: Nawet o tym nie mysl! Ona: Ty mnie kochasz? On: Oczywiscie! Ona: Bedziesz mnie zdradzal?? On: Nie, skad ci to przyszlo do glowy? Ona: Bedziesz mnie szanowal?? On: Bede! Ona: Bedziesz mnie bic? On: W zadnym wypadku! Ona: Moge ci ufac? po slubie czytac z dołu do góry....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EwaMarchewa dawke mam małą, bo u mnie jest tak na wszelki wypadek, a zespół antyfosfolipidowy został wykluczony więc chyba giko wiedział co robi. Cena na pewno się zgadza, bo mam rachunek za ostatni duphaston i fraxiparyne przed nosem:) za 2 opakowania frax. płaciłam 29,04 dokładnie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, Juz tu kiedys pisalam, bo w styczniu stracilam dzidzie w 7 tygodniu, pisalam rowniez, ze zaszlam w ciaze w maju. Jednak ta ciaza rowniez zakonczyla sie poronieniem w 13 tygodniu. Wszystko bylo dobrze do moentu kiedy dowiedzialam sie, ze przeziornosc karkowa jest za duza. Dostalam skierowanie na szczegolowe badania. Pojechalismy tam w srode 1.08 i tam sie dowiedzielismy, ze dzdzia niezyje. Jestem juz po lyzeczkowaniu. Moje pytanie do was, do tych ktore juz 2 razy poronily po jakim czasie zaszlyscie w ciaze i ta ciaza zakonczyla sie szczesliwie. Dodam jeszcze, ze mam juz synka 23 miesiecznego. Pomimo tych wszystkich przezyc ochota na dziecko mi nie przeszla, wrecz przeciwnie jest jeszcze wieksza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj chyba już nic więcej nie napiszę, ale chciałam tylko przekazać wiadomośc od Balbinki - pisała dzisiaj koło 18 że właśnie jest po ktg (czy jak to się tam nazywa) - dokładnie tak napisała, wiec nie wiem po czym była - że nie ma już żadnych skurczy i że najprawdopodobniej jutro wraca do domu i obiecuje że więcej już nam srch nie napędzi (aż do października) i jescze przekazuje pozdrowienia -0 do pozdrowień tez się przyłączam - miłej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko - 👄 Wspaniale :) Raaria - dzieki za wiesci od Balbinki. Lidka - nie doszukuj sie winy w Was! Naprawde trzeba odpuścic i tyle o tym nie myślec. Ja tak zaszłam dwa razy, wiedziałam, że nadchodzą dni płodne i postanowilismy ze co ma byc to bedzie! Wiem, że to łatwo pisa ale naprawde trzeba probowac stosowac takie podejscie. 👄 dla ciebie i innych straczek :) EvaWer - naprawde polecam praleczkę Samsunga :) i wcale sie nie dziwie, że ty tyle o tym myslisz, to przeciez nie łatwe wybory w dobie takiej mnogosci produktów i jeszcze jakczowiek kasy ma niewiele i chcialby kupic cos naprawde na lata. Powodzenia! Ja to wogole oszalejez tymi wyborami jak juz zdecydujemy sie na mieszkanie - wszystko bede musiała wybrac i kupic, dosłownie wszystko bo mymamy tylko - stara wersalke, dwa krzesła, telewizor nowy dobry płaski, praleczke, kompa i wsio - hi hi - cały nasz dobytek - musimy urzedzic mieszkanie od poodstaw - to dopiero beda wyboty - okien, drzwi, podłóg, kolorów scian, ceramiki, sanitariatów, kuchni, mebli, sprzetw - ojojoj. jokas - bardzo mi przykro, że spotkało Cie to po raz drugi. Napewno Ci sie uda nastepnym razem i zycze tego mocno i wspaniale ze sie nie załamujesz - tak trzymac ! :) JoaśkaPelaśka - a Twoi teście nie czekają na wnuka ?? A z facetami - oni naprawde z marsa są!! marchewcia - no to juz dawno spisz chyba ........... trzymam cichutko kciuki debilizmie - dziekujemy za opinie i za zdanie. szkocja - musicie pogadac, musicie wszystko sobie wyjasnic, zwary, niedomówienia, domysły - zniszcza najlepszy zwiazek. i tak ja Ci ktoras napisała już z nas, to nie narodowosc - to charakter! Powodzenia ❤️ Asiulka - 👄 takaja 🌻 a ja umieram na kichanie i katar - chyba jednak mam alergie :( teraz pylą chyba grzyby i byliny - nie ? niewyrabiam :o dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewuszki, Marchewcia, idziesz jutro oglądać czy przy okazji kupować psa? Lidzia, spotkanie ze znajomymi się udało? Tiki, fatalnie z tą alergią... Pelaśka 🌻 Balbinko, mam nadzieję, że u Was wszystko ok. A ja jutro przed 7.00 muszę wstać, bo koleżanka poprosiła mnie o popilnowanie jej 4-roletniej córeczki (jadą z samego rana na giełdę samochodową). Maja jest słodka, ale nie wiem czy wstanę tak wcześnie... Poza tym, tak jak Marchewa nie myślę czy jestem w ciąży czy nie. Co ma być, to będzie. W tzw. międzyczasie myłam okna i zawieszałam firanki... A propos remontów i sprzetów agd, to nam się wkrótce szykuje malowanie ścian. Ja bym też chciała położyć na niektóre ściany coś w stylu cegły. Do tego w niektorych pokojach karton-gips. Więc niby mały remont, ale tylko pozornie. A jeśli chodzi o wybór pralki, to polecam siemensa. Poza tym po co pralka z 1000-cem bajerów, skoro i tak korzysta się z 2-3? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obawiam się, że mogę kupić...z tym że obiecałam sobie poczekać do zrobienia testu bądź przyjścia @...bo nie wiem czy w ciąży z psem dam rade...z resztą musimy mieszkanie przystosować, wszędzie ful kabli...dla psa jak i zarówno dziecka to zajefajna zabawa;) Tiki dostałaś zdj od Mx?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. A ja juz wstałam. I witam wszystkich. Tiki ja tez własciwie wszystko kupuje nowe. Mój dobytek tez jest niewielki a to co mielismy to wiadomo że przez lata użytkowania się zużytkowało. Dobrze ze u Balbinki wszystko ok. Pozdrawiam wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) na początku... Balbinka..strasznie się cieszę, że u Ciebie już lepiej i że wracasz do domciu...nie napędzaj nam więcej stracha... Raaria..dzięki za newsy od Balbinki jokas...teraz już na pewno musi się udać...dobrze, że się nie poddajesz... mozzarella ja też staram się wyłączać myślenie...i też w tzw. międzyczasie umyłam 10 okien i zawiesiłam 10 firanek:):) mam nadzieję, że udało Ci się wstać o tej 7.00 i to przy takiej pobudce jaką zrobiła Ci ewa-marchewa:):) no a u mnie życie...dziś temperaturka spadła do 36.8 więc czekam na @...nie ukrywam, że trochę mi smutno 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tadam tadam tadam, param param A teraz najświeższa wiadomość, kupiłam piesia...tak jak było w planach, Owczarka Niemieckiego(w zasadzie miałam nie kupować, ale kaskę ze sobą wziełam;)) , zakochałam się w nim od pierwszego wejrzenia jak tylko zrobię mu zdjęcie to wrzucę, jest słodziutki, a Krzyś nazwał go Pimpek mimo że nie był za kupnem...to Pimpek wkradł się w jego łaski poprzez bieg za jego nogą ma 7tyg , ja poszłam po jedzenie, a Krzyś tak go głaskał, że ten zasnął Lecę posprzątać wszystkie buty i inne obiekty do zdewastowania bo wygląda na psotnika A ,że nie miałam kupować to nie przygotowałam domu pod jego potrzeby. Jutro jedziemy zakupić smycz, jedzenie, spanko i inne Jestem szczęśliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×