Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

arenita

koniec chce faceta!

Polecane posty

Gość oddajcie chlopakow
Oj chłopcy a na jakim topiku codziennie bywacie??? Prawie każdy z Was ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a miales jakis swoj topik jestem brzydki samotny i nikt mnie nie chce czy cos podobnego?????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arenita---> A co? Za mlody? BO nie wiem... ;) Ale przez neta to w sumie wszystko jedno, nie? ;) Tomek---> Ja to akurat za Golota nie przepadam... Na Dialbo lubie patrzec. Tylko zawsze za krotko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oddajcie chlopakow
a Wy dalej nie chcecie się podzielić chłopakami Może powiecie mi jak to robicie że oni tak do Was lgną??? ;) ;) ;) Czyżby Stańczyk wrócił na swoje miejsce??? :) Tomek > Ty jak zwykle na różne tematy no i czasmi wtrącisz coś jakby z kosmosu nie związanego z akuratnym tematem rozmowy ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego cieta nie ruszaja mnie poprostu mlodsi a 5 lat to chyba duzo????????????????????? ty lubisz starsze dziewczyny?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam czesto z mlodszymi rozmawiam... Jak sie nie wystraszy moim wiekiem i okaze sie fajny to co mi szkodzi poflirtowacw sieciuni? ;) Wolna jestem - nikogo nie zdradzam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arenita, nie wiem czy lubie starsze.To zalezy od człowieka. Jakby miała rok czy dwa lata to by mi to nie przeszkadzało. Ale istotnie 5 to już sporo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×