Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

arenita

koniec chce faceta!

Polecane posty

calamity no co ty? naprawde? jaja sobie robisz he? tomek jak ci zleje dupsko to przestaniesz o tym boksie, arnim i innych bezsensach ;) uwazaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozegnalam sie ale jeszcze odsiwezylam ;) Na serio. Ja w nikim. We mnie tak :( NIestety nie umialam odwzajemnic :( Chyba nie umiem kochac 😭 A teraz juz sie ostatecznie zegnam! Do jutra 🖐️ moze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tak ostatnio mialam okropne uczucie naprawde nic milego:( nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eyer
bez wątpienia im wyższe IQ tym facet BARDZIEJ PRZYSTOJNIEJSZY;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eyem
IQ mi niepotrzebne nie chcę też kobiety dajcie mi rowerek bez siodełka-dla podniety i dla pedałów...o rety;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eyro
o tobie też był fajny ale skasowała menda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eyor
był sobie raz stanik mały którego pustaki się bały bo straszył że skończy swe życie a gdy one płakały skrycie on rósł w centymetry i siły witalne a ich łzy stawały się takie banalne nie wierzcie dziewicom...(tamten był lepszy;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eyin
cholera nabierasz do siebie dystansu:O? autentycznie rośniesz w oczach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O prosze... jaki wieczorek poetycki... Beze mnie ;) Ale ja nie mam talentu 😭 Nie tylko do tego ;) stanczyk---> A wsrod kobiet to panuje inne przekonanie: im wyzsze IQ tym wieksza awaria... ;) Najlepiej to sie gdzies w srodku uplasowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje calamity chlopaki zaszaleli poetycko sie zrobilo ze hej a co do IQ znacie jakas fajna strone zeby sobie go zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedys mialam taki tescik - ale to DOSowy programik byl ;) Wyszlo mi, ze mam ponadprzecietne (nie pamietam dokladnie). Cos mi sie nie chce wierzyc w wynik... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zawsze mozna sie łudzic :) ze ma sie ponadpzrecietna inteligencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest wiele rodzajów
inteligencji..... duża część testów opiera się na logicznym rozumowaniu i większość wyników nie jest do końca prawidłowych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo... jak to test komputerowy :D Bylam kiedys na takim - w SP jeszcze - przed wyborek szkoly sredniej. Wyszlo mi, ze artystka jestem :O A to chyba ostatnia rzecz, ktora mozna o mnie powiedziec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek---> Tak na pierwszy rzut oka to wygladasz na inteligentnego... No ale skoro twierdzisz, ze pozory myla ;) arenita---> Pewnie tez Ci na opak wyszlo... A ja to wtedy pierwszy raz w zyciu komputer widzialam :D NIe wiedzialam gdzie i co sie naciska :D Moze jakbym wiedziala i szybciej robilabym te pierwsze zadania (bo na poczatku dlugo mi zeszlo :P ) to by sie az tak wynik nie wypaczyl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bylo tak dawno ze nie pamietam tyle ze poszlam do LO to nie moglo byc tak zle :) tomek///na tym forum ja mam sie uzalac a nie ty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie Tomek, tu tylko arenita ma wylacznosc na marudzenie! :D Tez poszlam do LO... nigdy sie nie sugerowalam opiniami innych. Pomimo tego, ze na koniec szkoly komiska zlozona z dyrektorki, zastepczyni, wychowawczyni i pani pedagog stwierdzila, ze jestem za glupia by isc do LO - zrobilam jak chcialam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak na przekor wszytskich zdawalam mature z matmy i poszlam na ekonomie dodajmy ze w liceum mialam problemy z matma ale to raczej zasluga naszej nauczycielki bo 1/3 klasy miala z nia problemy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w SP mialam problemy z matma... W LO bylam prymuska z matmy :D Mature zdalam tez z matmy... a teraz znow jestem matematyczna noga... Zreszta nie tylko matematyczna :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrzac jacy ludzie wybieraja ten kierunek to naogol sa nogi z matmy ten kierunek moze skonczyc naprawde kazdy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz wlasciwie kazdy kierunek moze kazdy skonczyc :O Poziom nauczania na wszystkich szczeblach jest juz taki nieski... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz lepiej miec wyksztalcenie zawodowe albo skonczone jakies kursy zeby nie miec problemow ze znalezieniem pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie :O Wciaz zaluje, ze zamiast do LO nie poszlam do Technikum :( Chociaz wtedy nie poznalabym tylu fajnych ludzi na studiach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×