Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

arenita

koniec chce faceta!

Polecane posty

e tam ja tez nie pale ale tyton osobiscie mnie nie rusza i mi nie smierdzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja i tak pewnie wytrzymam conajwyzej do drugiej pzrerwy reklamowej :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stanczyk---> A czemuz to? :) arenita---> Z takim podejsciem to lepiej nawet nie zasiadaj przed telewizornia :D Ide poszukac pilota :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze nad tym pocwiczyc albo znalezc film ktory naprawde chcialabym obejrzec :( lipa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie pada okropnie jest paskudnie i mokro :( ja chce pogody sprzed 2 tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mam sie odnalezc?:(Brak mi milosci,czulosci,pocalunkow:( Nie dane mi to.Niechcem byle kogo,a tego jednego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze wymysle jeszcze kilka zasad tego forum . . . 5/ posiadanie duzej ilosci nikow jest tu nie tylko dozwolone ale wrecz wskazanr /osmielam sie :p twierdzic ze przy duzej ilosci wypowieedzi jedna osoba dwoi sie i troi zeby bylo wiecej czyli rozmawia sama ze soba :p/ 6/wyroznia sie niki pomaranczowe i czarne :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janinko no ale jak ktos ma kilkadziesiat tys wpisow to nie jest to wykluczone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilkadziesiat? Przesada :D Czasem sie wpisze na jednym topiku pod dwoma roznymi nickami (zeby nie bylo, ze mi sie nie zdarza) ale to przez pomylke :P Taka mimowolna dekonspiracja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ty tu dluzej lepiej wiesz a tak serio poznajesz ludzi po roznych nikach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie. Bo wlasciwie to mnie nigdy nie interesowalo kto jest kim i dlaczego :D Ale znam pare wcielen niektorych osob ;) Tylko i wylacznie dlatego, ze sami sie zdradzili :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość we
ach zagadam do was kobietki 33 latka mieszkaniec okolic wawy co mi ta najwyzej pogonicie :-)) wiec ktora z pan szuka faceta? i oczywiscie ktorej pasuje moj wiek uprzedzajac jednoczesnie ze nie umowie sie z kims kto bedzie przy mnie wygladal jak moja corka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
we :D Ja tam nic do roznicy wieku nie mam - jesli ktos lubi. Ale sama tez bym nie chciala ;) Jezeli chodzi o wiek to chyba ja tu najbardziej pasuje :D ALe nie to wojewodztwo :( No i ja akurat nie szukam :D Czekam az sam mnie znajdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co gadac sama ze soba?hehe!Mozna se namoncic ostro :p No niektorzy tak maja :p Szanuje hehe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arenita nie obrażaj
facetów:P:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj spokoj a myslisz ze dla czego ja maluje ;) arenita nie obrażaj facetów>>>>>>>>>>>>>>>>konkretnie to czym? ale tak zeby pustak zrozumiał ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×