Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

Joanna78 to tylko Ci moge zazdroscic oczywiscie w sensie pozytywnym, ja na poczatku tez myslalam ze bedzie ok, dogadamy sie, staralam sie jak diabli zeby mala mnie zaakceptowala, nawet mowila do mnie mamo, ale minelo troche czasu mala dorasta i niestety jej matka ma na nia duzy wplyw, nastawila ja negatywnie, zwatpilam i zaczelam zajmowac sie soba...zreszta ja jestem zupelnie inaczej wychowana i w innej rodzinie, i dla mnie kultura, wyksztalcenie to podstawa, a dla niej imperezy... ale nie zabraniam, zeby moj facet sie z nia kontaktowal, zreszta pomaga jak tylko moze malej, ale ta znowu go wykorzystuje i tylko kasa kasa kasa i ciagle malo i malo....denerwuje mnie to...brak szacunku, wulgarne odzywanie no ale co sie dziwic niedaleko pada jablko od jabloni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej anulka 76 ja mam tez usg dopierwo w przyszly wtorek nie moge sie juz doczekac a w ktorym jestes tyg?.Walsnie porpo tego czasopisma M jak mama czy mi tez mozna by bylo przeslac ?:jennifer87@o2.pl ja kopniaki czuje dosyc czesto o ile to sa kopniaki rusza sie bardzo gwaltownie to takei jakby szybkie uderzanie! w podbrzusze!czuje juz tak od 6 lutego a z dnia na dzien coraz mocniej!!!! ,pozdrawiam was laseczki buziaczki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JOANNA FAJNIE CI ZE WASZE KONTAKTY TAK SWIETNIE SIE UKLADAJA. NIESTETY NIE ZAWSZE LUDZIE POTRAFIA SIE DOGADAC. PRZYCZYNA ROZOWDU MOJE MEZA BYL FAKT ZE JEGO ZONA ZNALAZLA SOBIE INNEGO FACETA I PLANOWALA ULOZYC SOBIE Z NIM ZYCIE A MOJ MAZ PROBOWAL RATOWAC TO MALZENSTWO DLA DOBRA DZIECKA I NAWET SPOTKAL SIE Z TYM GOSCIEM JEDNAK TO NIE PRZYNIOSLO SKUTKU. EKS BYLA W NIEGO TAK ZAPATRZONA ZE NAWET NIE CHCIALA RATOWAC OWCZESNEGO MALZENSTWA NO I WTEDY SIE POZNALISMY I TO BYLO BOCCEM DO TEGO ZE MOJ MAZ SIE WYPROWADZIL OD NIEJ ZOSTAWIAJAC JEJ CALY DOM ZABIERAJAC JEDYNIE SWOJE RZECZY I SAMOCHOD. JEGO BYLA PROBOWALA ZAMIESZAC W NASZYM ZWIAZKU JAK SIE DOWIEDZIALA ZE TO NIE JEST TYLKO ROMANS ALE COS ZNACZNIE POWAZNIEJSZEGO. NIE UDALO JEJ SIE NA SZCZESCIE. WIEM ZE MOJEMU MEZOWI BRAKUJE KONTAKTOW Z CORKA. DZWONI DO NIEJ, WYSYLA SMY ALE NA OGOL ONA ODPISUJE MI JAKIES CHAMSKIE TEKSTY ALBO PO PROSTU W OGOLE NIE CHCE Z NIM ROZMAWIAC. MOJ MAZ JEST PEWIEN ZE TO JEJ MATKA I JEJ RODZINA NASTAWIA JA NEGATYWNIE TO NIEGO TYM BARDZIEJ ZE EKS MA KOLEJNE DZIECKO A NIE MA PARTNERA BO TEN MA SWOJA RODZINE I MYSLE ZE CHYBA JEST O TO WSZYSTKO ZAZDROSNA. A CO DO RUCHOW MALUSZKA TO MOZE DZIECKO JEST NAJBARDZIEJ AKTYWNE WIECZORKIEM I CZASAMI RANO. NO I ZAUWAZYLAM ZE JAK MAM TROCHE BARDZIEJ UWIERAJACE SPODNIE TO TEZ ZACZYNA KOPAC :) DLATEGO STARAM SIE ROZPINAC SPODNIE W PRACY. DZIS MIALAM STRASZNY SEN - OTOZ SNILO MI SIE ZE MOJE DZIECKO PRZYNIESLI MI MOI RODZICE I MIALO JAKIES POWYKRZYWIANE NOZKI I RACZKI :/ STRASZZZZZNE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sendi - dobrze miec wsparcie rodzinne ;) co do ilosci i nieznoszenia - ja mam takie rzeczy po malej ktorych nawet jej razu nie zalozylam bo mialam tego za duzo wiec teraz nie ma sensu zebym cos kupowala i nawet jak juz mi sie cos podoba to tlumacze sobie ze szkoda kaski i lepiej na co innego wydac. Pozniej jak maluch wyrosnie zamierzam posprzedawac to na allegro. A wlasnie a propos allegro i tych rzeczy co pisalam to nie sa nowe zestawy ale praktycznie jak nowe. poogladaj sobie tutaj ludzie wystawiaja cale zestawy http://www.allegro.pl/26479_zestawy.html?order=t&view=gtext albo tutaj http://www.allegro.pl/search.php?string=paka&category=26470&description=1&country=1 a tutaj masz cala wyprawke z metkami jeszcze http://www.allegro.pl/item169462868_mega_paka_dla_niemowlaka_ok_82_szt_.html ja dzisiaj musze pogadac z ginem o tych ruchach no i koniecznie o tym bolu w pachwinie i kosci. jak siedze w 1 miejscu to jest ok ale jak laze po schodach czy mzieniam pozycje lezaca to koszmar :O dzisiaj poszlam do apteki i sklepu osiedlowego po najpotrzebniejsze rzeczy i chyba przesadzilam z iloscia bo ledwo sie do domu doczlapala, nioslam zakupy w plecaku wiec obciazenie nie bylo niby az tak wielkie ale rozbolal mnie brzuch i musialam sie ratowac nospa. buuuu jak ja bym chciala latac jak fryga !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualizacja Ally23.........Natalia.......23........Sląs........11.. .... 30.06.07........0 Kimmusia......Tośka........25........Olkusz.....10...... 30.06.07......+3 Monikaaa1....Monika......19.........śląsk.......21...... 29.06.07......+4 Joanna78....Aska...........28........Sopot......22...... .02.07.07....+5 Sendi79.......Karolina.......27.........Warszawa......22 ....03.07.07 -1 s-a-m-o-t-n-a...Olga.......27.........śląskie.....22.... ..04.07.07......+8 Aneczka1979...Ania......28......podlaskie.......22.....0 5.07.07......+1.5 Jolka87.........Jola ......20..........Warszawa.... 19........07.07.07 +1 Istraa...........Aga.........26.........Kraków......21.. ...08.07.07....+3 Myszka1975...Bożena......31........Katowice....22.....08 .07.07....+5 Anulka78.......Ania..........28........Szczecin.....22.. ..09.07.07.....+8,5 Blada..........Małgosia.....27.....Małopolskie....21... ..10.07.07.....+4 moon...........Asia.........30.........Warszawa...15... .10.07.07.....+2 Asiulek78......Asia..........28.........Wrocław....17.. ..10.07.07.....+4 termal.........Teresa.......28......podkarpackie..20... .11.07.07....+9 Kokopelasa......Asia........28.......Brzeg Dolny....19....11.07.07...+6 Edzia..........Edyta.......23.......Białystok.......20.. ...11.07.07....+2 nowa346....Magdalena....20.....kujpomorskie....14..... 13.07.07...+2 syla1234....Sylwia......33........Bydgoszcz.....18...... 13.07.07.... gosdan.........Gosia.........31.....dolnośląskie.....19. ....15.07.07...+3 Olcia81..........Ola.......25.......śląskie........ .20......18.07.07...+2,5 Pestka1980....Lila.......27......wielkopolskie...19.... 18.07.07....+2,5 Hoogata.......Agata........28.......Kraków........17. ....22.07.07....+3 aga_sunset...Agnieszka....29..Włocławek...17.. . ...22.07.07....+6 marylka2007...Monika.......23..........sląsk.......18.. .22.07.07....+4 Meggie1977....Magda........29........śląskie...... ..18....22.07.07..+ 4 Stonoga........Iga...........28....Warszawa......18..... 23.07.07....+3 Dviki...........Gośka........26.........podkarpackie..18 ...23.07.07...4 lojka32.........Jola..........33.........Głogów.......15 .....23.07.0.7...1 Ania1706....Ania...........22......Wadowice.......19... .23.07.07...+10 Terka76.......Teresa.......31........Lubelskie......19.. ....23.07.07..+2 engix...........Ania..........26..........podkarp..... .14......23.07.07. Agaa1979......Aga...........27..........Gdynia...... 17.....23.07.07...2 G.o.o.s.i.a....Gosia.........30.......usa/Bialystok..... 16....24.07.07 elviska.........Eliza..........23.........Białystok.. ....11.....25.07.07..-6 listkaa........Karolina........24........pomorski.... .18.....25.07.07...-4 paula21........Paulina........21........małopolska...... 12......26.07.07. jumik.........Justyna........34.........śląskie........ ..15........27.07.07 Bossanova.....................34........................ .............28.07.07. madzik80.....Magda.........26........Wrocław.....18.... .30.07.07.+3 sosim........Marzena.........30........WROCŁAW....20.... .17.07.07+5 Hej:)wczoraj maiałm usg w 22tc i juz znamy płec:)byłam w szoku bo myślałam że jest odwrotnie a tu synus będzie:) Tatuś happy:)Wazy 430g i zdrowy:)Najlepiej gin pokazal siusioka od dolu i pyta macie jakies przeczucia?zgadujcie? ja mowie dziewczynka a on:jak to???przeciez jajka i siusiok hahhaha Bylo wesolo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna78
Sendi79 - przykre, ze mala tak sie zachowuje. Nie obrazisz sie - mam nadzieje - jesli cos doradze - zeby starac i wystrzegac tekstow - niedaleko pada jabko od jabloni itp.Najlepiej w takich przypadkach - ignorowac a jak bedzie przesadzac - uswiadomic, ze nalezy Ci sie szacunek i jesli jej sie nie podoba - to niech lepiej sie wcale nie odzywa, a wybryki to sobie zostawi na powrot do domu. Z mowieniem mamo do Ciebie - to bylo dobre? ja bym nie czula sie komfortowo, do mnie coreczka J. zwraca sie po imieniu i jest ok. Szkoda, ze eks Twojego faceta, nie nauczyla malej szacunku do wlasnego ojca i do Ciebie, ech, przykre. Sendi - ja pisalam tez, ze gdzies przeczytalam o lozeczku w tym kolorze - ze farba schodzi przy myciu - to moze nawet brudzic posciel i raczki - niezbyt dobre, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna78
Edzia84 - pociesz sie tym, ze jego eks to najwyrazniej babka bez klasy. facet zachowal sie porzadnie - zostawiajac zonie i corce dom itp.Szkoda, ze ten gach jego eks tak sie zachowal - jest teraz w trudnej sytuacji - maz odszedl do innej - Ciebie, tworzycie szczesliwy zwiazek, a ona zostala sama z 2 dzieci - dwoch roznych facetow = jesli bylo tak jak piszesz - to niezlego piwa sobie nawarzyla. Ma powody, zeby byc zazdrosna, ale nie moze utrudniac ojcu kontaktowanie sie z dzieckiem. Jak nie pomoze rozmowa - zawsze zostaje sad. Pozdrawiam, nie martw sie o jego eks - Ty jestes najwazniejsza kobieta w jego zyciu teraz i tego sie trzymac nalezy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TEZ SIE ZAKTUALIZUJE :) Ally23.........Natalia.......23........Sląs........11.. .... 30.06.07........0 Kimmusia......Tośka........25........Olkusz.....10...... 30.06.07......+3 Monikaaa1....Monika......19.........śląsk.......21...... 29.06.07......+4 Joanna78....Aska...........28........Sopot......22...... .02.07.07....+5 Sendi79.......Karolina.......27.........Warszawa......22 ....03.07.07 -1 s-a-m-o-t-n-a...Olga.......27.........śląskie.....22.... ..04.07.07......+8 Aneczka1979...Ania......28......podlaskie.......22.....0 5.07.07......+1.5 Jolka87.........Jola ......20..........Warszawa.... 19........07.07.07 +1 Istraa...........Aga.........26.........Kraków......21.. ...08.07.07....+3 Myszka1975...Bożena......31........Katowice....22.....08 .07.07....+5 Anulka78.......Ania..........28........Szczecin.....22.. ..09.07.07.....+8,5 Blada..........Małgosia.....27.....Małopolskie....21... ..10.07.07.....+4 moon...........Asia.........30.........Warszawa...15... .10.07.07.....+2 Asiulek78......Asia..........28.........Wrocław....17.. ..10.07.07.....+4 termal.........Teresa.......28......podkarpackie..20... .11.07.07....+9 Kokopelasa......Asia........28.......Brzeg Dolny....19....11.07.07...+6 Edzia..........Edyta.......23.......Białystok.......21.. ...11.07.07....+2 nowa346....Magdalena....20.....kujpomorskie....14..... 13.07.07...+2 syla1234....Sylwia......33........Bydgoszcz.....18...... 13.07.07.... gosdan.........Gosia.........31.....dolnośląskie.....19. ....15.07.07...+3 Olcia81..........Ola.......25.......śląskie........ .20......18.07.07...+2,5 Pestka1980....Lila.......27......wielkopolskie...19.... 18.07.07....+2,5 Hoogata.......Agata........28.......Kraków........17. ....22.07.07....+3 aga_sunset...Agnieszka....29..Włocławek...17.. . ...22.07.07....+6 marylka2007...Monika.......23..........sląsk.......18.. .22.07.07....+4 Meggie1977....Magda........29........śląskie...... ..18....22.07.07..+ 4 Stonoga........Iga...........28....Warszawa......18..... 23.07.07....+3 Dviki...........Gośka........26.........podkarpackie..18 ...23.07.07...4 lojka32.........Jola..........33.........Głogów.......15 .....23.07.0.7...1 Ania1706....Ania...........22......Wadowice.......19... .23.07.07...+10 Terka76.......Teresa.......31........Lubelskie......19.. ....23.07.07..+2 engix...........Ania..........26..........podkarp..... .14......23.07.07. Agaa1979......Aga...........27..........Gdynia...... 17.....23.07.07...2 G.o.o.s.i.a....Gosia.........30.......usa/Bialystok..... 16....24.07.07 elviska.........Eliza..........23.........Białystok.. ....11.....25.07.07..-6 listkaa........Karolina........24........pomorski.... .18.....25.07.07...-4 paula21........Paulina........21........małopolska...... 12......26.07.07. jumik.........Justyna........34.........śląskie........ ..15........27.07.07 Bossanova.....................34........................ .............28.07.07. madzik80.....Magda.........26........Wrocław.....18.... .30.07.07.+3 sosim........Marzena.........30........WROCŁAW....20.... .17.07.07+5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JOANNA78 NO JASNE ZE SAMA SOBIE NAWARZYLA TEGO PIWA. ZAWSZE POWTARZAM ZE TO BYLA TYLKO I WYLACZNIE JEJ WINA. NA SZCZESCIE TERAZ TO JUZ NIKT ANI NIC NIE WYPROWADZI MNIE Z ROWNOWAGI :) CZUJE SIE TERAZ W TYM DRUGIM TRYMESTRZE JAK PO ZASTRZYKU JAKIEGOS DOPALAJACEGO SRODKA I WSZEDZIE WIDZE POZYTYWNE STRONY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maz przywiozl wyniki (w notce z wczoraj wpisalam), i o ile ilosc bialych w koncu w normie jest tak czerwone i hemoglobina leca na leb na szyje i nie pomaga zdrowe odzywianie warzywka owocki i amarantus :O hemoglobina juz tylko 10.1 a czerwone na poziomie 2,8. na szczescie zelazo miesci sie jeszcze w normie tyle ze ja wiem co powie gin - anemia :( cholera by to wziela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Wiecie co, na ciele pojawiły mi sie nowe pieprzyki przebawienia, a starezmienily miejsce. Cale moje cialko zmienia sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie tez wydaje ze w koncu czuje ruchy mojego malenstwa tylko jnie wiem czy to juz ruchy czy jeszcze bulgotki w mom brzuszku🌼 Fakt ze sa bardziej intensywne jak zjem cos slodkiego. Przed chwilka zjadlam cala milke truskawkowa :) mniam mniam Jak mi teraz slodycze smakuja zupelni inaczej niz w pierwszym trymestrze ciazy:) A ja po przeczytaniu tylu postow na temat tej gazetki sama wybralam na poszukiwania m jak mama no i udalo mi sie :) naprawde godna polecenia. Ja nie mam niestety skanera w domu ale podam Wam ( dla tych ktore nie kupily ) adres stronki - moze bedzie choc kilka artykułów. http://www.poradnikzdrowie.pl/site/1430.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna 78 ja nie mowie do malej, ze jest taka sama jak matka, staralam sie ja nauczyc kultury i szacunku ale co z tego jak ja ucze oan wraca do domu i za jakis czas jeszcze gorzej? jak zobaczylam ze moje starnia ida na marne to odpuscilam, ale jestem pewna, ze to nie koniec problemow. Jeszcze wiek dojrzewania sie niedlugo zacznie...juz sa problemy...Mojego faceta zona po kilku latach malzenstwa zostawila JEGO I DZECKO i poszla....sobie bawic sie i korzystac z zycia a pozniej po 2 latach sobie przypomniala, a ten ze ja tak starsznie kochal chcial wybaczyc wszystko ale jak ktos ma we krwi ku.....stwo to bedzie mial i to akurat jest prawda chyba nigdy nie usiadzie na pupie co 3 mce nowy wujek....sie pojawia i znika...a co do mowienia mamo....bylam w szoku na poacztku ale juz tak nie mowi wytlumaczylam jej...nie bede opisywac sytacji roznych zyciowych bo byscie pospadaly z krzesel trzymajcie kciuki w tym tyg bedzie iwadomo czy sie od niej uwolnimy...a wkleje link do lzoeczka co mi sie podoba zobacz czy to z takiego schodzil kolor... http://www.allegro.pl/item168431702_lozeczko_radek_vii_teak_klups_super_materac_.html Aneczka 1979 dzieki za linki zaraz poogladam....i nie martw sie badaniami jak robilam ostanio ledwo miescily sie w normach tzn bardzo niskie byly, a teraz nie wiem jak bedzie... Edzia ja tez mam jakos wiecje energii i lepsze dni szczegolnie jak ogladam dla dzieci rozne rzeczy, a wczoraj jak kupilam te ubranka to caly czas wyjmowalam i ogladalam.... dziewczyny a macie juz cos na konkrecie kupione? czy sluchacie sie przesadow?musze popatrzyc na allegro za tunikami na wiosne...juz kilka ladnych mam upatrzonych, tylko z eja jestem taka ze ja musze dotknac przymierzyc nie umiem czegos kupic z internetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa - właśnie zacząl mi się 22 tydzień :). A do lekarza idę za tydzień po godzinie 17.00. Szkoda że nie rano :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sendi - wiesz u mnie z wynikami to chodzi o to ze juz porpzednio nie miescily sie w normach, mam sklonnosc do anemii a teraz op prostu jest z wynikow na wyniki (co 3tyg robie) gorzej. w 1 ciazy grozilo mi na poczatku poronienie wlasnie z powodow kiepskich wynikow i ostatecznie wyszlam ze szpitala na wlasne zadanie bo sie nie zgodizlam na transfuzje (hemoglobina byla 9 a zelazo grubo ponizej normy) moj organizm niestety nie przyswaja zelaza i stad problem z wynikami. na dodatek nie moge brac zadnych wit ciazowych bo wymiotuje i ratuje sie jedynie warzywkami owockami rybkami czy od czasu do czasu watrobka... ogolnie to jestem mega oslabiona ale co tu sie dziwic co do lzoeczka to ma to co potrzeba czyli wyjmowane szczebelki, regulacje wysokosci tyle ze ja jestem zwolenniczka koloru naturalnego, jakos bezpieczniej sie czuje :) w przesady nie wierze a nie kupuje bo wiekszosc mam po corci, wozek i kilka duperelkow planujemy kupic w maju Meggie - dobra kobieto dzieki za link na Mjak Mama, chcoiaz tutaj poczytam :) Anulka - wytrzymasz :) mi sie w czwartek zaczyna tydzien 23 wiec w sumie bedziemy usg mialy robione w tym samym okresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny ,a duzo wam urosly piersi podczas ciazy bo ja mialam 70A teraz mam 70B jak myslicie (jestem bardzo szczupla osoba) do konca ciazy bede miala te upragnione 70C? czy bez szans?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula78 mi sie zaczal 21:) ja ide na raniuchno ,mam nadzieje ze juz plec poznam mojego malenstwa i ze bedzie cale i zdrowiutkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi wlasciwie plciowo zupelnie obojetne. corcia mowi ze tam mieszka braciszek maz ze coreczka wiec zobaczymy kto ma racje :D nowa co do biustu - ja w pierwsza ciaze zaszlam z B a skonczylam na DD/E - z 96cm w biuscie wskoczylam na.... 120!!! teraz mierzylam sie przed ostatnia @ i mialam w cycu 101cm w chwili obecnej mam 108 i tylko duze C a najwygodniej D na mnie pasuja takze co bedzie dalej to az strach pomyslec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przed ciążą miałam 75 B, a jak narazie mam 80 C !!! Nie jest źle, ale najgorsze są niebieskie żyły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOJE PIERSI TO JAK BYLY 75B TO I NARAZIE TAK SIE UTRZYMUJA Z TYM ZE MOZE BARDZIEJ JEDRNEJSZE :) I OD KILKU DNI ZAUWAZYLAM NIEBIESKA PAJECZYNKE Z ZYLEK NA PIERSIACH. CO DO M JAK MILOSC TO TEZ POLECAM, CIEKAWE ARTYKULY. NIESTETY TEZ NIE MAM SKANERA ZEBY MOC TO WAM ZESKANOWAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka poczekasz sobie na znikniecie zylek do konca okresu karmienia... idzie sie przyzwyczaic w sumie i pewnego dnia bedziesz zdziwiona ze ich brak :D kolezanka z innego forum zeskanowala mi artykul o pieluszkach z M jak mama; tutaj macie linki do lektury str 1 http://img145.imageshack.us/my.php?image=str1bd8.jpg str 2 http://img135.imageshack.us/my.php?image=str2zb8.jpg str 3 http://img221.imageshack.us/my.php?image=str3ob5.jpg i rameczka :) http://img296.imageshack.us/my.php?image=ramkatt9.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z 75B wskoczyłam na 80 B ale myle ze to poczatek. Najgorzej jak swędzą sutki - oszalć można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zobaczymy ale slyszalam ze po urodzeniu jak jest pokarm to kazda ma duze piersi niezaleznie od tego jakie miala w ciazy badz przed ciaza ,spotkalyscie sie z osoba ktora karmiac na pcozatku miala male??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak w ogole mam strasznaochote na slodkie wlasnie jem delicje a pod wieczor jak przyjedzie moj men mam zamiar robic gofry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze mialam maly biust teraz mam taki jaki bym chciala miec zawsze! urosl jest fajny pelne miseczki hmmm nareszczie staniki bez poduszek nosze a inne sa za male mysle ze o jeden numer nie mierzylam sie a dzis to zrobie, dopiero po porodzie to pewnie sie pwoieksza...i chcialabym zeby juz takie zostaly:) NA ZAWSZE I NA WIECZNOSC ihihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już coraz lepiej się czuję, chociaż z rana męczy mnie kaszel, no i czasem jeszcze mam katar. Na USG umówiona jestem na poniedziałek, ale zastanawiam się czy nie pójść jutro do gina przebadać się, troche się martwie, zwłaszcza że jeszcze do końca nie wyzdrowiałam. Co do biustu to miałam 70D, teraz wskoczyłam na 80E. Czasem sutki też mnie okropnie bolą. W domu nawet nie noszę stanika, bo to by była męczarnia. Od tygodnia czuję tylko bulgotki, żadnych kopnięć. Wczoraj było mniej bulgotek, ale dzisiaj już czuję nawet jak siedzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze aktualizacja: Ally23.........Natalia.......23........Sląs........11.. .... 30.06.07........0 Kimmusia......Tośka........25........Olkusz.....10...... 30.06.07......+3 Monikaaa1....Monika......19.........śląsk.......21...... 29.06.07......+4 Joanna78....Aska...........28........Sopot......22...... .02.07.07....+5 Sendi79.......Karolina.......27.........Warszawa......22 ....03.07.07 -1 s-a-m-o-t-n-a...Olga.......27.........śląskie.....22.... ..04.07.07......+8 Aneczka1979...Ania......28......podlaskie.......22.....0 5.07.07......+1.5 Jolka87.........Jola ......20..........Warszawa.... 19........07.07.07 +1 Istraa...........Aga.........26.........Kraków......21.. ...08.07.07....+3 Myszka1975...Bożena......31........Katowice....22.....08 .07.07....+5 Anulka78.......Ania..........28........Szczecin.....22.. ..09.07.07.....+8,5 Blada..........Małgosia.....27.....Małopolskie....21... ..10.07.07.....+4 moon...........Asia.........30.........Warszawa...15... .10.07.07.....+2 Asiulek78......Asia..........28.........Wrocław....17.. ..10.07.07.....+4 termal.........Teresa.......28......podkarpackie..20... .11.07.07....+9 Kokopelasa......Asia........28.......Brzeg Dolny....19....11.07.07...+6 Edzia..........Edyta.......23.......Białystok.......21.. ...11.07.07....+2 nowa346....Magdalena....20.....kujpomorskie....14..... 13.07.07...+2 syla1234....Sylwia......33........Bydgoszcz.....18...... 13.07.07.... gosdan.........Gosia.........31.....dolnośląskie.....20....15.07.07...+3 Olcia81..........Ola.......25.......śląskie........ .20......18.07.07...+2,5 Pestka1980....Lila.......27......wielkopolskie...19.... 18.07.07....+2,5 Hoogata.......Agata........28.......Kraków........17. ....22.07.07....+3 aga_sunset...Agnieszka....29..Włocławek...17.. . ...22.07.07....+6 marylka2007...Monika.......23..........sląsk.......18.. .22.07.07....+4 Meggie1977....Magda........29........śląskie...... ..18....22.07.07..+ 4 Stonoga........Iga...........28....Warszawa......18..... 23.07.07....+3 Dviki...........Gośka........26.........podkarpackie..18 ...23.07.07...4 lojka32.........Jola..........33.........Głogów.......15 .....23.07.0.7...1 Ania1706....Ania...........22......Wadowice.......19... .23.07.07...+10 Terka76.......Teresa.......31........Lubelskie......19.. ....23.07.07..+2 engix...........Ania..........26..........podkarp..... .14......23.07.07. Agaa1979......Aga...........27..........Gdynia...... 17.....23.07.07...2 G.o.o.s.i.a....Gosia.........30.......usa/Bialystok..... 16....24.07.07 elviska.........Eliza..........23.........Białystok.. ....11.....25.07.07..-6 listkaa........Karolina........24........pomorski.... .18.....25.07.07...-4 paula21........Paulina........21........małopolska...... 12......26.07.07. jumik.........Justyna........34.........śląskie........ ..15........27.07.07 Bossanova.....................34........................ .............28.07.07. madzik80.....Magda.........26........Wrocław.....18.... .30.07.07.+3 sosim........Marzena.........30........WROCŁAW....20.... .17.07.07+5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lece sie pluskac i do lekarza zmykam... zaczyna mnie stresik lapac i dostalam... biegunki :D mam nadzieje ze przynajmniej cisnienie mi wariacko nie skoczy hehehe 3majcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sosim - witaj, widzę że ty też z Wrocławia :D Wybrałaś już może szpital? Ja cały czas się waham miedzy Kamienskiego a Brochowem... Pozdrawiam!!! Pytałam się mojej gin o cwiczenie na rowerze stacjonarnym i spacery na biezni i powiedziala ze jak najbardziej moge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×