Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

Justka - no jesli po macierzynskim wracasz do pracy to fakt i sterylizator i buteli sie przydadza. jesli nie wykorzystujesz teraz urlopu to po macierzynskim bedzie jak znalazl bo mozesz jednorazowo caly wypoczynkowy wykorzystac wiec zawse to kilka tygodni z malcem wiecej... Marylko - x-lander to wozek na ktory poluje znajoma wahajaca sie jak pestka miedzy bolderem a xlanderem :) kolezanka z innego forum juz go kupila i razem z fotelikiem samochodowym adapterem spiworkiem i torba kosztwaola 1800zl. nie moj prog cenowy... my za taki komplet bartatiny classic z jedo zaplacimy 1100zl a wiec jednak sporo mniej jesli idzie o bycie modelkami - jedni mowia ze karmiac piersia sie bardzo chudnie inni ze nie. ja po 6tyg po porodzie wzielam NIESTETY zastrzyk depo provera i skutkiem ubocznym bylo straaaaszne przytycie. teraz bledu powtorzyc nie mam zamiaru. Chce schudnac do wagi sporo nizszej niz przed ciaza z tego wzgledu ze w ciaze zaszlam z nadwaga ale mysle ze stresik zrobi swoje... dla mnie najwazniejsze jest malenstwo ja to nawet i 100kilo moge wazyc aby z malcem bylo ok... wiem ze czekaja mnie zastrzyki ze sterydow przed porodem na wyksztalcenie plucek (norma przy wczesniakach) wiec jestem przygotowana na duzy balast. wiem ze jak sie pozniej spreze to ladnie schudna a nawet gdyby nie to okragle tez moze byc sexy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka- po tych sterydach na plucka sie tyje?? Ja takie dostalam ale nic to w mojej wadze nie zmienilo... To moze nie zawsze tak jest? Nie martw sie na zapas :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka - zalezy ile sie dostaje i w jakim czasie.z tego co wiem jesli nie bedzie powiklan to zostane polozona do szpitala tak 34-35tc zeby podac mi zastrzyki i przygotowac do ciecia... a zastrzyki sa na 3 dni [5 zastrzyków, jeden rano, jeden wieczorem] moj gin powiedzial ze to jest kwestia organizmu jak zareaguje na to swinstwo - ja np po sterydach ktore dostalam na stawy tylam niesamowicie pilnujac sie diety 800kcal w 3tyg przytylam z 8kg dlatego nie tyle ze sie boje co wiem ze moze mnie cos takiego spotkac. ps. wy pewnie przed tv albo z mezykami a ja buszuje na allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kobitki jadopiero w stalam i wybieram sie na miasto ,moze kupie cos dzidzi i sobie:)...,kurcze strasznie bym chciala pofarbowac wlosy ale nie wiem czy mozna?dziewczyny farbujecie wlosy w ciazy??? bo ja moge zrezygnowac z tego zabiego jesli to chociaz minimalne szkodzi mojemu dziecku ,nie chce miec wyrzutow sumienia ..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki :) :) :) Nowa- Ja Ci powiem, ze z tymi wlosami to temat-rzeka... Duzo mam bez problemu farbuje wlosy i duzo mam tego nie robi. Ja slyszalam- tez od lekarzy i fryzjerek -duzo sprzecznych opinii na ten temat. I Ci powiem, ze nie jestem pewna jak to naprawde jest... i dlatego wole nie ryzykowac. Tylko podcinam i cieniuje wlosy. Podobnie jest ze znieczuleniem u stomatologa i zdjeciem rtg zeba- niby szkodzi niby nie... a teraz juz uciekam... 🖐️ :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez piekny dzisiaj dzionek mamy.... mezul rano pomyl okna, firaneczki juz sie piora i jeszcze wieczorem je chce rozwiesic... troche sie czuje jak swieta krowa bo nic mi robic nie pozwala, baaa nawet schylac sie nie moge bo sie piekli :O w sumie tylko pranie poskladalam i w szafce poukladalam a tak wszystko to on. bylismy tez na \'dzieckowych\' zakupach - smoczek dla wczesniaka, miekka szczoteczka do wlosow, zestaw do paznokietkow czy lapki-niedrapki oraz kolejne kilka ubranek w PEPCO (wynalazlam np. pajacyk na dlugi rekaw ze stopkami rozpinany na calej dlugosci za 9.99 czy rampersiki na krotki rekaw i krotkie spodenki za 7.99) widzialam dzisiaj sliiiiiiiczna posciel ale cena 295zl za poszewki od razu moj zapal ostudzila ;) no i zamowilismy akwarium - corcia na 5 urodziny sobie zamarzyla wiec dostanie takie malutkie zgrabne, ciekawe kto bedzie mial wiecej radochy - dziecko czy rodzice ;) Marylko takie dziwne uczucie to i ja miewam, teraz juz rzadziej kiedys czesciej za to teraz mam potoki jesli idzie o sluz, gin mowi ze to normalne ze im dalej tym tego wiecej i faktycznie w 1 ciazy tez tak bylo... takze dopoki nie jest to silny bol to spokojnie. jakby lapaly cie skurcze to lyknij nospe forte (bez obaw 3 dziennie mozesz) Nowa - i moj gin i fryzjerka sa anty farbowaniu wlosow w 1 trymestrze. ja farbowalam w 15tyg ciazy ale farba bez amoniaku tak jak mi to oni doradzili. L\'oreal casting ma bardzo ladne kolory i to bez amoniaku wiec spokojnie mozesz jakies nabyc i sobie odswiezyc fryzurke dviki - pocieszajace to co napisalas o twojej kuzynce. ja nie trace wiary ani nadziei ale takie wiesci sa dla mnie po prostu MEGA budujace. dzieki wielkie 🌻 a jesli idzie o znieczulenie to w stanach podaja epidural w kregoslup standardowo (takie nasze podpajeczynowkowe) ale wiadomo to mozna podac dopiero jak rozwarcie 5cm wiec wczesniej jak babeczka nie wytrzymuje to dostaje morfine. w USA tez sama pacjentka dozuje sobie znieczulenie i tez slyszalam o przypadkach przedobrzenia, swoja droga nie wiem czy to takie dobre bo powiien przy takiej babeczce byc caly czas anestezjolog ot tak chociazby na wszelki wypadek.. no ale przynajmniej u nich to wliczone w cene i nie musza o znieczulenie sie prosic i nikt im łaski nie robi tak jak u nas. Anulka moja ciotka wykonuje rtg a wujek jest radiologiem takim co to robi do zdjec opisy czy usg wykonuje i oni zgodnie twierdza ze wszelkie przeswietlenia w ciazy tylko wtedy kiedy jest cos groznego bo nawet te zebowe szkodzi. dentystka poleczyla mi wszystkie zeby przed ciaza i powiedziala ze jesli nawet w ciazy jakis sie popsuje to mam zapomniec o znieczuleniu bo mimo ze sa takie specjalne dla kobiet w ciazy to ona mi nie da bo to przeciez nie wiadomo co z nimi za pare lat sie okaze... na wszelki wiec wypadek nawet jak wymiotowalam i nie moglam szczotkowac zebow to po kilka razy je plukalam plynem typu listerine czy oral b. na razie zadne dziadostwo sie nie przypaletalo. a teraz lece poprzegladac i posegregowac zakupy :) milego dizonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!!! Teściowa już wyjechala :). Dzień wcześniej niż planowała :). My typowych porządków przedświątecznych jeszcze nie zrobiliśmy :(. Tzn. ogólnie porządkami to ja się zajmuję w ciągu tygodnia (bo mam na to czas przecież), gorzej z oknami. Nie chcę męczyć w ten weekend mężulka bo dość ciężko pracuje w tygodniu. Pracuje w finansach i chcę żeby chociaż w weekend odpoczął (psychicznie też). Dziesiaj byliśmy na zakupach i kupiliśmy serwetę do saloniku i koszulę dla mężulka a w poniedzialek zamawiam łóżeczko takie standardowe o wymiarach 120 * 60. Mam do Was pytanko odnośnie pościeli do takiego łóżeczka. Jaką najlepeij kołderkę i poszewkę kupic (o jakich rozmiarach). Czy rozmiar 120 * 90 będzie dobry???? Wiem że są też w sprzedaży 135 * 100 tyle że wydaje mi się że deczko dużawe jak na takie lóżeczko ;(. Tak więc z chęcią posłucham Waszych rad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka ja mam takie lozeczko i posciel wlasnie w rozmiarze 120*90. jest idealna bo nic nie wystaje. A lozeczko zamawiasz z jakiejs konkretnej firmy? ja polecam KLUPSIA no i wazne aby mialo 3 regulowane wysokosci i wyjmowane szczebelki, szuflada jest ok ale np kuzynka miala dywan i szuflade otwierala jak wkladala juz za male rzeczy i brala wieksze wiec warto na to zwrocic uwage.. na allegro widzialam pieeeekna posciel feretti tylko ceny... eshhh... no ale moze ktoras z was sie zapatrzy i kupi wiec podaje linka :) http://www.allegro.pl/search.php?string=feretti czy ktoras z was bedzie kupowala spiworki do spania? bo ja tak sie zastanawiam jaki i rozmiar brac i z czego zrobione bo przy corci mialam tylko frotte takie malusie i nie wiem czy teraz tez na takim poprzestac czy czegos innego szukac... myslalam o czyms takim: http://www.allegro.pl/item178643842_spiworek_do_spania_bardzo_ladny_jak_nowy.html co sadzicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane Lipcówki:) Dzisiaj jestem juz po długimmmm spacerku:) Nachodziłam sie strasznie:( A rano maż mył mi okienka:) Któraś mówiła ze ja w pasie do dalej \"laska\" jestem. No wczesniej w pasie miałam 74 cm a teraz mam 90:( Tak dzisiaj z męzem rozmawialismy na spacerze w parku ze za kilka miesięcy przywieziemy tutaj naszą Oliwke i pokażemy jej świat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Oj dawno mnie nie było, tzn. wprawdzie czytam Was regularnie ale jakoś do pisania nie mam natchnienia więc chyba od listopada się nie odzywałam... Mam pytanie do Aneczki1979 - mogłabyś napisać coś więcej o tej Bartatinie? Poszłam dzisiaj do sklepu i po raz pierwszy oglądałam wózki, jak próbowałam je nieco podnieść to się załamałam, zwłaszcza jak pani w sklepie zaczęła mi wciskać wózek ważący 18-19 kilo bez możliwości demontażu gondoli, w życiu bym tego nie wniosła nawet na półpiętro :( Bartatina mi się na zdjęciach dość podoba ale nie mam gdzie obejrzeć jej w realu, a w necie komentarzy na jej temat jest niezbyt dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, hasło do zalogowania udało mi się wpisać chyba za ósmym podejściem, kompletnie zapomniałam jakie było :) Znacie może jakieś sklepy/hurtownie w Krakowie lub okolicach, gdzie można sobie pooglądać wózki w większej ilości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak myślałam, że kołderka 120*90 będzie pasować :). Zbiła mnie jedna pani sklepikarka z tropu, bo jak sie zapytałam czy ma takie kołderki to zrobila wielkie oczy mówiąc że takich to chyba w ogóle nie ma (miała na stanie same duże - więc to wszystko tłumaczy ;) ). No i mamy po sobocie!. Naszczęście jest jeszcze niedziela :). Jutro robię porządki w szafie - napewno znajdzie się coś zupełnie niepotrzebnego i przynajmniej miejsca będzie więcej! Odnośnie spiworka dla dzidziusia, to ja taki sobię sprawie ale jak dzidziuś podrośnie :). Przynajmniej będę miała pewnosć, że sie nie odkryje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny bylam dzis na spacerze, ale sie naogladalam wozkow:) tylko akurat tych bardzo drogich hehe ja co jakis czas sciagam z neta zdjecia wozkow i zapisuje sobie i jak moj luby ma czas to podrzucam mu je:) w tej chwili jestem na etapie maclarena i xlandera. Nowa - ja farbowalam wlosy w ciazy juz dwa razy ale szamponem koloryzujacym i u fryzjera, a to dlatego ze cierpie na nadmierna ilosc siwych wlosow:( jesli sie obawiasz to moze zostan tylko przy pasemkach Aneczko juz sprawdzilam gdzie mam najblizej sklep Pepco i niestety kawal drogi:( nie bede sie dlugo rozpisywac, bo jestem bardzo padnieta po porzadkach u tesciowej, na dodatek moj brzuch dzis to wielki twardziel i nie pozwala mi duzej przebywac w pozycji siedzacej :( aaa bylam dzis na targu i jest tak niesamowita ilosc koszul nocnych (najwiecej rozpinanych) ze zrezygnuje z zakupow na necie zwlaszcza ze z cenami przesadzaja, statndardowo tylko marka robi cene pozdrawiam wszystkie mamusie i zycze spokojnej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja napewno kupie spiworki dla moich bobasow, bo to fajna sprawa... Kolderke i poduszke do lozeczka kupie jak dzieci beda mialy ok.3-4 m-ce. Na lato to chyba nie ma sensu bo jest cieplo i kocyk wystarczy albo rozek... No nie wiem... Jeszcze pomysle... A teraz \"DOBRANOC\"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to ja bede miala pewnie problem z haslem bo po instalacji nowego dysku teraz zostaly pustki w kompie... no ale sprobujemy :) Beti - witaj na nowo, mam nadzieje ze zajrzesz tu do nas czesciej. Jesli idzie o Bartatine to cala moja opinia jest tutaj http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3403918 poczytaj moze akurat cos ciekawego wywnioskujesz a jak masz pytania to chetnie odpowiem na tyle na ile bede w stanie bo na razie to ja jestem tylko po ogledzinach ale zdania juz nie zmienie :) Marylka -a te smarowidla to masz przez gina zalecone? bo ja nie wiem czy clotrimazolum to w ciazy mozna... poza tym byc moze lepsze by byly jakies globulki wiec lepiej zeby gin to sprawdzil i przepisal cos nie doraznego ale raczej kompleksowego... blada - to widze ze co do koszul nocnych to u nas w miesice podobnie :) a jesli idzie o PEPCO to z buta moze i spory kawalek bo z pol godziny trzeba isc ale autkiem to nawet nie 10minut wiec chyba zostane stala bywalczynia ;) co do wozkow - zauwazylam ze u mnie w miescie to jezdza 3 typy - graco, xlander i tako. jest tez sporo tych bezfirmowych ale jak popatrzylam jak babeczki sie motaja przy kazdym podjezdzie na kraweznik to zwatpilam doslownie... gdybysmy mieli duzo kasy to pewnie tez na x-landera nowego lemonkowego bysmy sie decydowali ale ze jest jak jest to nie bede cudowala. Anulka - ja na sam poczatek planuje rozek a jak beda upaly to kokonik z pieluszki flanelowej albo ten frotte spiworek ktory juz mam. pobuszuje na allegro moze cos dostane w dobrej cenie ;) Ty Anulka to dopiero masz wydatki - wsyzstko podwojnie... normalnie tylko za kieszen sie trzymac! zmykam spaciulu bo jutro kolejny sklepowy maratonik, szukam prezentu na 50urodziny chrzestnej i co wymysle to albo nie ma albo cena powalajaca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piekne slonko wkrada sie przez okno, my na nogach od 7:15 bo tak sie budzi corcia i zaraz wskakuje do nas do lozeczka ze koniec spania... och chyba wyspimy sie dopiero za kilkanascie lat jak dzieci pojda na studia ;) Marylka jesli sis ma pelen wozek i moze ci go odstapic to ja bym sie nawat sekundy nie wahala tylko z tej opcji skorzystala. lepiej opzniej dorzucic pare groszy i kupic jakas leciutka bardzo wygodna spacerowke za ciut wiecej. my przy malej na parasolke sie przerzucilismy jak skonczyla rok tyle ze nasza oprocz tego ze lekka (5,5-6kg jakos tak) to rozklada sie zupelnie na plasko i malec moze spokojnie spac na spacerach no i ma daszek duzy kosz na zakupy i co najwazniejsze mimo sredniej wielkosci kolek dobrze sie prowadzi... mysle ze warto dorzucic ciut wiecej kasy na spacerowke bo ona starczy na duzo dluzej a takim 11 czy 14kg to wiadomo zadnej mamie nie bedzie sie chcialo dluzej jezdzic ;) takze jak masz szanse to ja wykorzystaj :) nie chce mi sie nigdzie z domku ruszac, najchetniej bym w pizamce paradowala caly dzien ale wypadaloby sie przejsc do spowiedzi.. czy u was tez sa kartki? u nas po spowiedzi ksiadz daje karteczke ze do takowej w okresie wielkanocnym sie przystapilo. pozniej bez takiej kartki jest problem z chrzcinami slubami czy pogrzebami... dla mnie to chore bo znam osoby ktore chodza tylko dla kartek tak na wszelki wypadek no i jak np ksiadz w konfesjonale juz karteczek nie ma to tez jest problem bo trzeba z nim po mszy na zakrystie leciec... no i co jest dla mnie totalna glupota - musze przystapic do spowioedzi w swojej parafii a w okolicy mam 3 koscioly do wyboru z czego w tych 2 bardziej godzinowo nam odpowiada no i przynajmniej wiem ze jak bysmy poszli to mialabym jak usiasc bo calej mszy to ja nie wystoje :O no nic... koniec lamentowania, ide szukac ubran dla siebie i malej :) Milutkiej niedzielki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!! Ja jeszcze wpiżamce ;). Ale zaraz sie ubieramy i idziemy na spacerek. Śmiać mi się chce po często po lewej albo prawej stronie mam widoczne a tym bardziej wyczuwalne zgrubienie :). Moja kruszynka może tyleczek wystawia :) Aneczka pierwsze słyszę o karteczkach! Czego \"oni\" nie wymyślą... Zresztą ja nigdy nie byłam u nas w parafii (mieszkamy tu od niedawna). Zresztą rzadko chodzę do kościoła, a jeśli się wybieram to do mojego ulubionego (nie na naszym osiedlu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałyście ze warte polecenia jest łóżeczko KLUPŚ. Znalazlam niedrogie łóżeczko firmy DREWEX, z szufladą i materacem, regulowanym poziomem i wyjmowanymi szczebelkami. Słyszałyście może jakieś opinie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka - na temat drewexu to slyszalam tylko tyle ze w kolorze TEAK schodzi farba i dzieci maja pofarbowane raczki, nie wiem jak z innymi kolorami, wszyscy znajomi i ci z reala i z innego forum wybieraja klupsia. dziewcyzny czy kupilyscie juz jakies kosmetyki dla dzieci? albo macie cos na oku?? mialam ten temacik zarzucic u nas ale rozkrecil sie jako odrebny na forum - link tutaj - http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3440423 wypowiedzcie sie u nas albo w tamtym temacie bo jestem ciekawa takze waszych opinii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam o standardowym kolorze sosny, bo też słyszałam o tych farbach :) Ten link o kosmetykach jak najbardziej moze się przydać! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Lipcóweczki🌼 My już z kościoła wróciliśmy:) W kościele widziałam taką pare z maluszkiem i wózkiem ROAN i naprawde te wózki sa super:) Mój maż wolałby kupić Quinny ale ja nie bardzo znam opinnie o nich:( Może któraś coś o nich słyszała?? Mam ochote na coś słodkiego. Może ma któraś przepis na jakies słodkie i nie trudne ciasto??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej brzuchatki :) :) :) Ja to dopiero sniadanie zjadlam i mieszkanie ogarnelam a teraz kawa. Piekne slonce jest wiec zaraz do lasu zmykam... :D Milego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s-a-m-o-t-n-a
Ja mam łóżeczko DREWEX z szufladą i wyciaganymi szczebelkami od 4 lat i pierwsze słyszę,żeby schodziła farba. Łózeczko po tylu latach wygląda dalej jak nowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim!!! To ,ze zima sie skonczyla i niedlugo swieta ,widac nawet na naszym topiku :D :D :D Jesli chodzi o clotrimazolum to mozna go w ciazy stosowac ale lepiej isc do lekarza bo nie wiadomo co konkretnie sie przypaletalo, niekoniecznie musi to byc grzybica pochwy. A co do kosmetykow to raczej zaczne od tych ze \"sredniej\" polki- Hipp, Bübchen... ale jeszcze sie nie zdecydowalam. Duzo osob poleca Bambino ale ja niestety nie mam do nich dostepu :( Ok.ide spac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spojrzalam jeszcze na topik o kosmetykach. Mysle, ze najlepiej jest kupic kosmetyki jednej firmy a nie kazdy z innej bo serie sie uzupelniaja. Mydlo to chyba w plynie bo wygodniejsze a chusteczki polecam Pampers i Penaten.Pozniej- Dzidzius i Bambino tez sa ok ale dla noworodka to raczej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski:) minal nam prima aprilis, a ja nawet go nie zauwazylam, nikt mnie nie zrobil w konia:( a szkoda, na naszym topicu tez chyba przeszedl nie zauwazony hehe ja w sprawie łóżeczek, jestem o tyle w komfortowej sytuacji, ze mieszkam w \"zagłebiu meblowym\" hehe, takze mam pod nosem kilku producentow łóżeczek itp, wiec mam w czym przebierac:) na dodatek sam moj tata (zreszta cala rodzina sie tym zajmuje) ma zaklad stolarski no ale nie robi mebelków dla dzieci, wiec łózeczko kupie o producenta, z reszta meblelkow luzik, sama projektuje czasem meble wiec sie tym nie martwie :) moze jedynie tym ze jestem starsznie wybredna, no ale to sa minusy mojego zawodu architekta, za bardzo wymagajaca jestem :( ja osobiscie nie wiem jak z tym łózeczkiem drewexu, ale farba nie powinna schodzic, chyba ze lakier ktorego uzywaja jest marny po prostu, no i chyba ze dziecko juz swoimi zabkami zetrze go no i automatycznie dobiera sie do farbki do drewna....a w to uwierze:) ja sama kupie w kolorze sosny, najzwyklejsze łózeczko zwyciaganymi szczebelkami no ale sie rozpisalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i mam pytanie, ja do tej pory nie uzywalam nospy, ale kupilam sobie w razie czego... czy moze to byc zwykla nospa a nie nospa forte? bo wszystkie piszecie o nospie forte, a ja kupilam normalna, nie wiem czy to rozroznia sie tylko sila dzialania czy jeszcze czyms innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu te weekendy tak szybko mijaja????? maz sie dzisiaj smial bo go z lozka nie chcialam do pracy puscic tak sie fajnie przytulalo ;) no i w sumie dzisiaj moj pierwszy samotny dzien w domku bo corcia do przedszkola wrocila. jakis spacerek, pitraszenie obiadku no i moze cos pomysle z pisaniem pracy tylko tego najmniej mi sie chce :) Marylka - alez towarzyski dzionek mialas wczoraj :) fajnie tez tak lubie :) moim zdaniem bardzo rozsadna decyzja wozeczkowa, teraz i tak duzo wydatkow a za taka sume jak teraz gleboki to juz luxusowy spacerowy kupisz :) a co do karteczek - to wczesniej tez na to nie patrzylam ale w momencie jak moge miec problem z chrztem malca to wolalam jednak isc juz do mojej parafii i odstac w kolejce... przyznam ze cala przestana msza (bo kto by tam teraz ustapil miejsca ciezarnej) to nie lada dla mnie wyczyn i pod koniec to juz o meza oparta stalam i wyszlam na ogloszeniach bo chyba bym zemdlala. samotna - ja znam opinie znajomych ktorzy mieli zle doswiadczenia z drewex w kolorze TEAK, zapytana przekazuje swoje info. co do klupŚ to teak ma tylko sasiadka ale nie narzeka. Anulka - dziewczyny z innego forum wlasnie zachwycaly sie bubchen i jedna pisala nawet ze z niemiec juz pare lat temu sprowadzala, jak teraz bede w stolicy na USG to sprawdze jak pachną bo przy moich alergiach to zapach musi jeszcze mamusi podpasowac ;) niestety u nas w pipidowie to glownie hipp johnson i bambino. Ja jestem zwolenniczka pampersowskich chusteczek bo jak tam pisalam sa super miesiste i dobrze nawilzone. Happy czy Babydream Rossmana tez sa ok ale raczej tylko do wycierania siuskowego ;) blada - z tym Prima Aprilis to juz chyba powoli jest tak ze ludzie zaopminaja o zartach i kawalach. ja mojej corce probowalam wytlumaczyc o co w tym chodzi no i ona jako jedyna probowala (z powodzeniem) oszukac babcie a na haslo babci - naprawdę??? odpowiedziala \"no co ty babcia przeciez dzisiaj dzien kiedy sie wszystkich klamie\" usmielismy sie co nie miara :D jesli idzie o nospe - ta zwykla jest slabsza - zeby byla rownowaznosc z forte trzeba po prostu wziac 2 tabletki i tak jak wiekszosc z nas lyka 3x1 tabletke forte to Ty w razie czego 3x2tabletki. no ale moze jak do tej pory nie msuialas to i dalej nie bedzie potrzebna. w razie czego zacznij od 1 tabletki moze pomoze jakby co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak przegladalam allegro pod katem kupienia sobie jakiegos ciuszka i zamiast sobie wynajduje dla maluszka... ehhh zebym plec znala to bym zaszalala :) po prostu sie rozplynelam http://www.allegro.pl/item181670699_mega_paka_dla_corci_cos_dla_mamy_56szt_gratisy.html dla babeczki http://www.allegro.pl/item180515361_giga_zestaw_dla_przyszlej_mamy_i_synka_100szt_3.html dla chlopczyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×