Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

i jeszcze aktualizacja Ally23.......Natalia.......23........Sląsk.... ....11.. .... 30.06.07........0 Kimmusia......Tośka........25........Olkusz.....10...... 30.06.07......+3 Monikaaa1...Monika.....19......śląsk..........25.... ...29.06.07.......+6 Joanna78....Joanna.........28........Sopot......22.... .. .02.07.07....+5 Sendi79.......Karla.......27.........Warszawa......26... .07.07.07... 0 s-a-m-o-t-n-a...Olga.......27.........śląskie.....26.... ..04.07.07....+10 Aneczka1979...Ania...28.....podlaskie....27........05.07.07 ???......+2 Jolka87.........Jola ......20..........Warszawa.... 19........07.07.07 +1 Istraa...........Aga.........26.........Kraków......26.. ...08.07.07....+3 Myszka1975...Bożena......31........Katowice....22.....08 .07.07....+5 Anulka78.......Ania.........28........Szczecin.....26.. ..09.07.07...+10 Blada..........Małgosia.....27.....Małopolskie....24... ..10.07.07.....+7 moon...........Asia.........30.........Warszawa...15... .10.07.07.....+2 Asiulek78......Asia..........28.........Wrocław....25.. ..10.07.07.....+7 termal.........Teresa.......28......podkarpackie..20... .11.07.07....+9 Kokopelasa......Asia........28.......Brzeg Dolny....24...11.07.07...+10 Edzia..........Edyta.......23.......Białystok.......23.. ...11.07.07....+2 Agacia22.......Agata.......22......Poznań.........25... ...12.07.07...+7 nowa346....Magdalena....20.....kujpomorskie....14..... 13.07.07...+2 syla1234....Sylwia......33........Bydgoszcz.....24...... . 13.07.07....+8 gosdan.........Gosia.........31.....dolnośląskie.....21. ...15.07.07...+6 sosim........Marzena.........30........WROCŁAW....20.... .17.07.07+ Olcia81..........Ola.......25.......śląskie........ .24......18.07.07...+5,5 Pestka1980....Lila.......27......wielkopolskie...23.... 18.07.07....+7 Hoogata.......Agata........28.......Kraków........23. ....22.07.07....+6 aga_sunset...Agnieszka....29..Włocławek...17.. . ...22.07.07....+6 marylka2007...Monika.......23..........sląsk......23.. .22.07.07....+6 Meggie1977....Magda........29........śląskie...... ..20....22.07.07..+ 5 Stonoga........Iga...........28....Warszawa......18..... 23.07.07....+3 Dviki...........Gośka........26.........podkarpackie..21 ...23.07.07...4 lojka32.........Jola..........33.........Głogów.......15 .....23.07.0.7...1 Ania1706....Ania...........22......Wadowice.......20... .23.07.07...+10 Terka76.......Teresa.......31........Lubelskie......19.. ....23.07.07..+2 engix...........Ania..........26..........podkarp..... .14......23.07.07. Agaa1979......Aga...........27..........Gdynia...... 17.....23.07.07...2 G.o.o.s.i.a....Gosia.........30......usa/Bialystok.....2 1......24.07.07 elviska.........Eliza..........23.........Białystok.. ....11.....25.07.07..-6 listkaa........Karolina........24........pomorski.... .18.....25.07.07...-4 malwinistka....Malwina.....21....Wrocław....9.....25.07. 07 paula21........Paulina........21........małopolska....20 ......26.07.07+5 jumik.........Justyna........34.........śląskie.......1 9.....27.07.07 +2,5 przyszla mama23.....Agnieszka.....23....Gliwice....20...27.07.07..+8 Bossanova.....................34.....................................28.07.07 Anulka26.....Ania...........26.........DE/ Köln.......23.......29.07.07 madzik80.....Magda.........26........Wrocław......22.... ..30.07.07.+6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewuszki ja wlasnie wstalam i jem sniadanko,potem czeka mnie mycie i ukladanie moich niesfornych wloswo,w nocy budzilam sie z 3 razy sama nie wiem czemu?,mala kopie zwlaszcza wieczorem w dzien tylko do czasu do czasu , noo i nie wiem co dzis bede robic chyba umre z nudow..bo do lekcji znowu nie moge sie jakos zmusic:/pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie brzuchatki 🌼 Na pare dni opusicilam was, bo mialam troche zaleglych spraw przez ten tydzien nieobecnosci na slasku no i chcialam mezem sie nacieszyc ;) ale nadrobilam zaleglosci w czytaniu i bardzo ciesze sie, ze u was wszystko ok. Aneczka1979 trzymam kciuki za was na dzisiejszej wizycie u gina. Syla fajne te linki z bizuteria. Ja tez uwielbiam takie blyskotki i szczerze mowiac do kazdego stroju zawsze cos wloze na siebie z ozdob. No chyba ze ide na basen to wtedy nie :) Nie lubie przesady, wiec ograniczam sie do minimum i zazwyczaj wychodzi na to, ze uzupelnieniem garderoby jest jakis duzy wisior, albo rzucajaca sie oczy bransoleta, czy jeden duuuzzy pierscionek. Wtedy jakos mi lepiej ;););) Milego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ally23.......Natalia.......23........Sląsk.... ....11.. .... 30.06.07........0 Kimmusia......Tośka........25........Olkusz.....10...... 30.06.07......+3 Monikaaa1...Monika.....19......śląsk..........25.... ...29.06.07.......+6 Joanna78....Joanna.........28........Sopot......22.... .. .02.07.07....+5 Sendi79.......Karla.......27.........Warszawa......26... .07.07.07... 0 s-a-m-o-t-n-a...Olga.......27.........śląskie.....26.... ..04.07.07....+10 Aneczka1979...Ania...28.....podlaskie....27........05.07 .07 ???......+2 Jolka87.........Jola ......20..........Warszawa.... 19........07.07.07 +1 Istraa...........Aga.........26.........Kraków......26.. ...08.07.07....+3 Myszka1975...Bożena......31........Katowice....22.....08 .07.07....+5 Anulka78.......Ania.........28........Szczecin.....26.. ..09.07.07...+10 Blada..........Małgosia.....27.....Małopolskie....24... ..10.07.07.....+7 moon...........Asia.........30.........Warszawa...15... .10.07.07.....+2 Asiulek78......Asia..........28.........Wrocław....25.. ..10.07.07.....+7 termal.........Teresa.......28......podkarpackie..20... .11.07.07....+9 Kokopelasa......Asia........28.......Brzeg Dolny....24...11.07.07...+10 Edzia..........Edyta.......23.......Białystok.......23.. ...11.07.07....+2 Agacia22.......Agata.......22......Poznań.........25... ...12.07.07...+7 nowa346....Magdalena....20.....kujpomorskie....14..... 13.07.07...+2 syla1234....Sylwia......33........Bydgoszcz.....24...... . 13.07.07....+8 gosdan.........Gosia.........31.....dolnośląskie.....21. ...15.07.07...+6 sosim........Marzena.........30........WROCŁAW....20.... .17.07.07+ Olcia81..........Ola.......26.......śląskie........ .25......18.07.07...+6 Pestka1980....Lila.......27......wielkopolskie...23.... 18.07.07....+7 Hoogata.......Agata........28.......Kraków........23. ....22.07.07....+6 aga_sunset...Agnieszka....29..Włocławek...17.. . ...22.07.07....+6 marylka2007...Monika.......23..........sląsk......23.. .22.07.07....+6 Meggie1977....Magda........29........śląskie...... ..20....22.07.07..+ 5 Stonoga........Iga...........28....Warszawa......18..... 23.07.07....+3 Dviki...........Gośka........26.........podkarpackie..21 ...23.07.07...4 lojka32.........Jola..........33.........Głogów.......15 .....23.07.0.7...1 Ania1706....Ania...........22......Wadowice.......20... .23.07.07...+10 Terka76.......Teresa.......31........Lubelskie......19.. ....23.07.07..+2 engix...........Ania..........26..........podkarp..... .14......23.07.07. Agaa1979......Aga...........27..........Gdynia...... 17.....23.07.07...2 G.o.o.s.i.a....Gosia.........30......usa/Bialystok.....2 1......24.07.07 elviska.........Eliza..........23.........Białystok.. ....11.....25.07.07..-6 listkaa........Karolina........24........pomorski.... .18.....25.07.07...-4 malwinistka....Malwina.....21....Wrocław....9.....25.07. 07 paula21........Paulina........21........małopolska....20 ......26.07.07+5 jumik.........Justyna........34.........śląskie.......1 9.....27.07.07 +2,5 przyszla mama23.....Agnieszka.....23....Gliwice....20...27.07.07..+8< br /> Bossanova.....................34........................ .............28.07.07 Anulka26.....Ania...........26.........DE/ Köln.......23.......29.07.07 madzik80.....Magda.........26........Wrocław......22.... ..30.07.07.+6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w ten piekny dzionek:) dziwne te nasze talie i kg na plusie, moj obwod w tali to 92cm, przybylo prawie 30cm, mam juz olbrzymi brzuch, tak przynajmniej znajome mi mowia, na plusie mam juz 8kg, a na razie z tego co widze mam grubsze uda, tylek no i piersi jeszcze, zastanawiam sie ze niektore z was maja tez juz duze brzuchole a kg malo co... ciekawe gdzie we mnie te 8 kg;) aneczko ja podobnie jak ty z blyskotkami, lubie je miec, ale zadko zakladam :) nie lubie jedynie lancuszkow, koralikow i wisorkow, bardzo lubie kolczyki i brasoletki ale tych niestety nie moge zakladac do pracy, praca przy kompie mi to uniemozliwia, a zwlaszcza program na ktorym pracuje. jesli chodzi o sen w nocy, to spie jak zabita :) pod jednym warunkiem ze w pokoju jest zimno, dochodzi do tego ze moj maz zaklada skarpetki a ja nic:) klade sie spac o 21-22 wstaje o 5:30, i non stop jestem spiaca, jak na poczatku ciazy spaica nie bylam to zlapalo mnie teraz, az sobie czasem ze soba nie moge poradzic wlasnie powiedzcie czy zmienilo sie u was odczuwanie ciepla i zimna ?? bo u mnie kolosalanie, non stop mi cieplo, temp w domu nie przekracza u nas 19stopni przynajmniej jakas oszczednosc na gazie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobietki :) :) :) Blada- a ja sie zastanawialam czemu moj maz narzeka, ze mu zimno, skoro mi tak cieplo??? ;) Faktycznie cos w tym jest... Musze Wam powiedziec, ze podziwiam wszystkie aktywne brzuchatki- praca od wczesnych godzin rannych, egzaminy, prawko, rower...ja to bym juz nie dala rady. Mi to czasami juz tak ciezko... Powiem Wam, ze ciaza blizniacza niezle meczy... :p Malwinistka- jak czujesz sie zmeczona to lec po zwolnienie... Syla- dzieki za linki. Fajnie czasem cos dla siebie poogladac a nie tylko dla bobasow :p :p Lubie srebrna bizuterie ale w ciazy nosze minimalistycznie :) bo mnie denerwuje... Nie wiem czemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majac chwile wolna w pracy przeszukuje na necie koszul nocnych dla karmiacych matek i niestety nie mam zielonego pojecia ktore sa najlepsze: rozpinane, z rozcieciami czy z dekoltem kopertowym?? jesli macie jakas wiedze w tym kierunku to podzielcie sie, mysle ze odpowiedni czas juz dla nas na tego typu zakupy. podobaly mi sie z rozcieciami, ale znalazlam kilka negatywnych opini ze sie rozłaza na piersiach i wyglada z nich co nieco :( a moze na ramiaczkach wystarcza?? w koncu to lipiec, ale moze na oddzial nie pasuje hmm sama nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinistka
hej mamuśki... ja dziś dość wcześnie wstałam razem z mężęm ,pojechał właśnie na podpisanie umowy w sprawie nowej pracy....trzymam kciuki,żeby było wszystko ok... ANULKA podziwiam cię a nawet troszkę zazdroszczę że pod serduszkiem nosisz dwa dzidziusie...ty to musisz mieć frajdę jak się dwaj ruszają...rozumiem też że musi ci być cięzko... ANECZKA trzymam za was też kciuki,żeby było wszystko dobrze... BLADA jeśli chodzi o mnie to ja zawsze lubiłam ciepło ,i nawet jak teraz na dworze jest ciepło to u mnie są poodkręcane grzejniki i spię dodatkowo pod kocem,chociaż moje kochanie czasami ma tego dość bo mi duszno..ale były tez dni że było mi strasznie duszno.... dzisiaj zaczynam 24 tydzień...brzuch też mam już duży,śmieję się że jak stoję to już nie widzę swoich stóp...humorek mi dopisuje....pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinistka
BLADA ja dostałam od kuzynki piżamę i koszulę ,obie są z rozcienciami,trochę są śmieszne,ale ona była z nich zadowolona....koszula i piżama z krutkim rękawkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamuśki!!!!! Jak zwykle dopiero wstałam ;). Wydaje mi się, że te późne moje wstawanie jest związanez tym, że 3 razy w nocy wtsaję do WC i potem nie mogę zasnąć. A więc jestem usprawiedliwionym śpiochem. Aneczka - ależ Ty zasuwasz z tymi tygodniami :) :) :) Już 27! Koniecznie daj znac po wizycie u lekarza Blada - Ogólnie to ja byłam zmarźluchem, a teraz sa dni że jest mi tak gorąco i jestem zalana potem, że cały dzień lub wieczor chodzę w króciutkim rękawku. Co do koszul ciażowych i do karmienia to też próbuję coś sensownego znaleźć, ale niestety nie znam sie :( Marylka-gratuluję prawojazdy!!!!!!!!!!! Ja jakoś nie mogę się zmobilizować. Swego czasu zdałam test ale jazdy nie zdałam i niestety odpuściłam sobie :(. Podczas egazaminu byłam tak zestresowana że mi noga latała. Może w końcu się zmobilizuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam problem ze zwolnieniem od ginekologa ostatnio bylam bo zle się czułam i nie chciala mi dać ale dała po wyblaganiu jej mysle ze to jakies niewiarygodne, ze nie daje sie zwolnienia na odpoczęcie tylko na patologię ciąży - jak mi odpowiedziała... chyba muszę poszukać prywatnego lekarza a ja to rower planuje w weekend, spacery, praca, szkoła rodzenia, spotkania z kobietami w kręgu itp ciągle w ruchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia no oczywiscie ze mezem sie trzeba bylo nacieszyc wiec jestes rozgrzeszona za niebytnosc tutaj :) dzieki za kciuki przydadza sie bo juz sie stresuje!!! Blada ja chyba bym wolala rownomiernie od poczatku tyc niz sciskac porcelanke. zreszta teraz mam jakas fobie ze dzieciaczek za malo tyje a w naszym przypadku waga odgrywa bardzo wazna role. Na razie staram sie jesc na sile nawet ale jem co 1.5godz no i w sumie nic nie ma jakis skokow wagowych... Anulka mnie tak bizuteria denerwowala w 1 ciazy i totalnie odzywczajenie bylo. pozniej jak karmilam to przewieszki odpadly i dluzsze kolczyki tez bo mala lapala i tak po 2 latach to juz pozniej sie nawet wracac nie chcialo :) blada - ja osobiscie polecam koszulki na ramiaczkach albo jakies z wiekszym dekoltem. u nas w szpitalu bylo mega cieplutko w kwietniu wiec mysle ze lipiec to juz w ogole moze byc skwar. ja kupilam sobie koszulki bawelniane zapinane na guziczki na rynku. dlugosci do kolan jedna druga ciut krotsza. takie same na allegro widzialam po 25zl u nas byly po 15 takze moze najpierw zobacz na targu bo byc moze wyjdzie taniej :) ja ogolnie to w praktyce najbardziej lubilam takie bawelniane na cieniutkich ramiaczkach a la sukieneczki krocioutkie i z duzymi dekoltami byly najwygodniejsze malwinistka - a u was na polozniczym mozna miec pizamke? u nas po porodzie pizamy sa zakazane. musi byc koszula :o ja polecam do szpitalam przynajmniej ze 3 sztuki dlatego wychodze z zalozenia ze nie musze byc luxusowe bo pozniej zal jak sie krwia upackaja... Anulka78 - tez masz takie siuskowe nocki? kurcze ja czasami przetrzymam o 2 ale o 3 konieczny spacerek, na dobra sprawe wiem ze przeczekiwanie jest niezdrowe ale z wyrka podniesc sie za diabla nie chce... ktoregos razu to poszlam taka zaspana i... zasnelam oparta na pralke :) maz sie przestraszyl ze cos sie stalo i ze mnie tak dlugo nie ma i przylecial do lazienki a ja sobie w najlepsze spalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewuszki :) ja właśnie wróciłam od lekarza i mam zolbni8enie do końca tygodnia :) włąsciwie to dopiero dzisiaj czuję się w miarę dobrze...trochę mnie już nosi od tego siedzenia w domku, ale myślę że już jutro wybędę na miasto połazić może poodwiedzam znajomych :) zresztą pożyczyłam wczoraj od koleżanki książkę to sobie poczytam...w sumie szykuje się fajny weekend :) szkoda ze mój miś znowu na uczelni, ale jakoś muszę to przeżyć...muszę poczytać sobie materiały z ostatnich wykładów na których nie byłam w zeszły weekend.... Marylka - gratuluję prawka :) mnie mój chłop chce koniecznie uczyć żebym mogła potem z dzieckiem gdzieś podjechać albo sama, bo to praktyczne jest, ale ja się narazie za bardzo nie kwapię. powiedziałam mu ze jak jestem w ciąży to wolę narazie się nie uczyć jeździć do się za bardzo stresuję :P dziewczątka ja wczoraj się porządnie wymierzyłam i mam w brzuszku już około 93, w biodrach ok.98 i przytyłam 7 kilo. dziwne jest że nawet tyle nie tyję co się powiększam :P i teraz z ubrań rozmiaru S (góra) i M (dół) przeszłam na rozmiar L :P masakra... pakując wczoraj moje ukochane za małe ciuchy zastanawiałam się czy po ciąży sie jeszcze w nie zmieszczę.... dziewczynki dobrze ze napisałyście jak to jest z tym L-4 bo ja też właśnie miałam pytać...chyba porostu pogadam z moim ginem podczas następnej wizyty o zwolnieniu i tyle. mam 18 kwietnia. powinien dać mi zwolnienie bez problemów myślę...a jak nie będzie chciał dać bo nic się nie będzie złego działo...co wtedy robić? iść do innego? trochę to głupie jest... co do gimnastyki i aktywnego trybu życia to biorę się za to jak się wykuruję... :) pogoda piękna to i spacerować można i na wycieczkę od czasu do czasu pojechać, wybrać się na basen, czy jakieś zajęcia dla kobiet w ciązy, zresztą niedługo zacznę chodzić do szkoły rodzenia to tam będzie gimnastyka, a i podobno jakieś dodatkowe zajęcia \"sportowe\" przewidują. więc postanowiłam ze się biorę za siebie bo czuję się trochę \"zasiedziana\" :P mam dziś full energii bo się znacznie lepiej czuję i choróbsko już nie dokucza więc dzisiaj zrobię coś konstruktywnego w domku i pójdę na krótki spacerek :) buziaki dla wszystkich :) trzymajcie się ciepło, dbajcie o siebie i o maleństwa :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka dzieki za rozgrzeszenie ;) Nie stresuj sie, bo z maluszkiem na pewno jest wszystko ok, a po wizycie daj od razu znac co i jak. Dziewczyny jak juz jest temat pizamek i koszul nocnych to ja mam pytanie co do reszty bielizny. Co sadzicie o biustonoszach do karmienia? Ja w sumie przegladalam takowe na allegro i przyznaje ,ze sa brzydkie i mysle, czy zwykly stanik z odpinanymi szelkami nie nada sie do karmienia? Zwlaszcza, ze jeszcze nie wiadomo co i jak bedzie z pokarmem, wiec po co zaopatrywac sie w brzydkie i niepotrzebne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostalam pizamke od mikolaja :) :) Spodnie 3/4 i bluzeczka- krotki rekaw- wlasnie z takimi rozcieciami na piersi i tak wlasnie sobie mysle, ze chyba tam wstawie takie zatrzaski bo- jak Blada pisze- troche sie boje zeby sie nie rozchodzily te naciencia... A druga sobie kupie taka typowa na lato bo napewno bedzie cieplo. Z tym siusianiem po nocach to ja mialam utapienie tak do 18 tc. :o :o Normalnie SZOK!!! Teraz jest ok. ale wiem, ze to niedlugo wroci... :( :( :( Ja nie mierzylam sobie talii bo nie wiem gdzie ona jest hi hi hi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze tutaj temat piżamek:) Ja mam juz piżamke taką ze spodniami 3/4 i bluzką na krótki rękaw rozpinana z przodu to nie wychodzi \"co nieco\" z niej:D ;) Wiecie co maja będzie miała chłopca i dziewczynke:):) Jutro jedziemy obejrzec wózki:) Chyba nie kupie IMPLAST tylko ROAN :) Podobno te ROAN są większe:) To są takie: http://www.allegro.pl/item180016744_wozek_roan_marita_kolor_501_wys_0zl_w_24h.html Bardzo mi sie podobają:) U mnie na osiedlu jeszcze takiego nie ma:) A i jeszcze pytanko do mamusi bliżniaków: Czy kupujesz 2 łóżeczka?? Bo Maja sie zastanawiała czy jedno czy dwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia- pewnie, ze taki stanik tez moze byc. Jeszcze nie tak dawno nie bylo stanikow typowo do karmienia a mamy tez karmily i swietnie dawaly sobie rade :D :D Teraz jest duzo takich gadzetow np.dla kobiet w ciazy, bez ktorych spokojnie mozna sie obyc. Wiadomo producenci wymyslaja co chwile cos nowego zeby zarobic... Ja mysle, ze trzeba jednak do tego wszystkiego troche rezerwy bo inaczej zbankrutujemy... Ja tez ostatnio ogladalam takie staniczki i znalazlam bardzo fajny w cenie normalnych stanikow (ok.50zl.) i postanowilam, ze jeden taki na probe kupie. A jak bede potrzebowala jeszcze to sobie po porodzie dokupie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolka- ja to napewno kupie dwa bo i tak bedzie potrzebne. Wiem, ze niektore mamy maja na poczatku jedno (tak do 3 m-ca) ale potem to i tak trzeba drugie dokupic... Ja postanowilam, ze moje maluszki beda od poczatku spaly kazde w swoim lozeczku :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z gimnastyka to u mnie jest tak: - staram sie jak najczesciej wychodzic na spacer, ostatnio nawet codziennie mi sie to udaje, ale msc wczesniej tylko raz, dwa na tydzien - kupilam sobie plytke z cwiczeniami fit mama, i cwicze z nia raz dwa razy na tydzien - czasem wezme ksiazke jeszcze z czasow mojej mamy i tam sa fajne cwiczenia - a po swietach szkola rodzenia jak dla mnie zwolenniczki ruchu, przed ciaza mialam regularny finess to raz, dwa razy w tygodniu to za malo:( a nie mam czasu na czesciej aneczko uciezylas mnie tymi koszulami na ramiaczkach, myslalam ze na odziale to moze nie wypada hehe anulka ja ostatnio tez wypatrzylam sibie ten biustonosz, tylko ze dla mnie ten na zdjeciu to o wiele za maly hehe, musze zobaczy jak bedzie wygadac z miseczka d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytalam gdzies ze na okres karmienia powinno sie nosic biustonoszy z fiszbinami, bo moga blokowac przeolyw mleka, wiec chyba anulka ten biustonosz odpada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babeczki!!! za mną koszmarny wczorajszy dzień i jeszcze bardziej koszmarna przedwczorajsza noc. Dopadło mnie twardnienie brzuszka, nie mogłam w ogóle spać dodatkowo sie tym stresowałam...zjadłam standardowe leki, nospe forte i nic...płakałam ze strachu...w ogóle spać nie mogłam. Wczorajszy dzień nie był lepszy, bo brzusio twardniał i twardniał dzwoniłam do ginki zwiekszyła mi dawkę leku, a gdyby dalej było źle to kazala przyjechac do szpitala. wieczorem jeszcze miałam łyknąć 1/2 tabl. relanium. I chyba dzięki temu ostatniemu przespałam całą noc, tyle, że dziś jestem beton. ale przynajmniej brzuszek nie twardnieje. nie wiem czy wy tez tak macie, że zanim połkniecie jakąkolwiek tabletkę, to przezywacie to maksymalnie. ja mam totalne wyrzuty jak łykam cokolwiek. Chociaz wiem, że to dla dobra dzidzi. Tylko jakoś kłóci mi się to w podświadomości. eeehhh idę lepiej leżeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa jeszcze co do koszulek nocnych. Ja mam taką i świetnie się sprawdza już teraz bardzo wygodna i fajna bawełna. Myślę, że do karmienia też bedzie ok! http://www.allegro.pl/item165485724_dla_karmiacej_nowe_koszulki_vienetta_secret_rozm_s.html co do tycia to ja od poczatku przytyłam zawrotne 4 kg, a w brzusiu przybyło mi ok. 30 cm, czyli mam 90. A jak sobie teraz ogladam majteczki w których chodzilam przed ciążą, to mi się wydają takie mikroskopijne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blada Wiesz mi mówiła kolezanka mama kilkumiesięcznej dziewczynki że po porodzie to odrazu modelkami nie będziemy i że lepiej kupić zwiewną koszule i taką w krótej nic nas nie będzie uciskać. Koszula ładna ale tu chyba nie liczy sie wygląd a wygoda w szpitalu obojętne jaka koszula ważne żeby było nam wygodnie i wiadomo ze w szpitalu ważniejsze jest dziecko a nie to czy jestesmy uczesane tak czy siak albo czy jestesmy tak czy inaczej ubrane. http://www.allegro.pl/item179318848_muzzy_pizama_idealna_do_karmienia_r_s_sliczna_.html Ja mam taką i mam jeszcze podobną ale z guziczkami z przodu. Kupie jeszcze sobie koszule i starczy http://www.allegro.pl/item180555298_dla_karmiacej_nowe_rozpinane_koszulki_48_wzorow_xl.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem wsciekla, kolezanka odebrala mi wyniki i hemoglobina znowu spadla a biale wzrosly... i co z tego ze zre witaminki i zdrowo sie odzywiam jak moje wyniki tego nie odzwierciedlaja... jeszcze sie cos w moczu przyplatalo... leukocyty i liczne nablonki wrrrr jak nie urok to przyslowiowa sraczka... Jola - ROANy sa na forach chwalone wlasnie za to ze sa dosc duze. ja wybralam ze wzagledu na wielkosc JANE bartatina classic - gondolka jak sie nie myle o 7cm dluzsza i o 3cm szersza niz w implascie a to jednak sporo zwlaszcza jak sie zaczna kombinezony kocyki i opatulanie :) OLcia te staniki do karmienia moze nie sa piekne ale sie przydaja. zwlaszcza na poczatku. w kwietniowym baby byl przeglad staniczkow i koszulek do karimnie i kilka bylo bardzo fajnych ba nawet sexy tyle ze ceny dosc zawrotne. Ja po 1 ciazy mam 2 w prawdzie nie sa juz rewelacyjnie bialusienkie ale spokojnie posluza dalej. teraz planuje sobie kupic na allegro takie najzwyklejsze po 15zl 2 sztuki zeby miec na poczatek na szpital a pozniej wracam do moich wysluzonych :) mi sie jeszcze sprawdzal taki typowy TOP do fitnessu. po prostu odciagalam na bok pod cyc i tez bylo ok :) istraa - relanium jest rozkurczowe i uspokajajace, mi lekarz powiedzial ze lepsza rozowa tableteczka niz maminy stresik takze nic sie nie martw ze ja bralas... z tym twardnieniem brzuszka to jest tak ze to i od skurczybykow sie moglo zrobic ale i od zjedzenia czegos ciezkostrawnego. moze powinnas miec cos silniejszego niz nospa? ja w 1 ciazy przy tych twardnieniach mialam isoptin i fenoterol i dopiero to uspokoilo szalejaca kulke ;) dviki - ja na buraczki, fasolke szparagowa i brokuly plus sok pomidorowy to juz patrzec nie moge. anemia jest mimo tego ze jem produkty bogate w zelazo (wlacznie z amarantusem ktory wcinam na kanapkach i w jogurtach) anemia dopadla juz mnie dawno a teraz tylko mam nadzieje ze sie zatrzyma i ze jednka transfuzja nie bedzie konieczna... jak dajesz rade to wcinaj szpinak. ma sporo zelaza i jesli ktos lubi to czemu by nie przegryzc co jakis czas... polecam watrobke ale nie czesciej niz kilka plasterkow do 2 razy w miesiacu. uzgodnione w trakcie 1 ciazy z lekarzem hematologiem takze z pewnoscia to jedzonko jest i bezpieczne dla maluszka i dobre dla twojego organizmu. blada ta koszula wyglada jak sukienka!!!! no no ale sobie wyszperalas :) po porodzie od razu na podboj meskiego personelu ruszysz w takiej kreacji na bank ;) kolezanka kupila taka http://www.allegro.pl/item161046049_161046049.html no i przyznaje pieeeekna, funkcjonalnosc ocenila na maxa wiec moze i warto zainwestowac.... kurcze babeczki a u was na porodowkach (w sensie juz z malcem po porodzie) pizamki na pewno wolno??? bo ja wiem jak u mnie w miescie jest i moze w warszawie tez by mi w pizamce pozwolili byc zwlaszcza ze akurat tam w szpitalu karmila nie bede bo malca ze mna nie bedzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka ja już jadę na fenoterolu i oslonowo staveranie. ale wczoraj jakoś za wiele to niedawalo, dopiero w sumie ro relanium mi pomogło. Tylko jak ja słyszę relanium, to włos mi staje dęba, bo ten lek z jakimiś mega mocnymi mi się kojarzy. Co prawda wczoraj łykłam tylko 1/2 tabletki, ale i tak to przeżylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co słyszłam na szkole rodzenia to nie pozwalają w piżamach być, wogóle to majtek nie pozwalają nosić jedynie takie siatkowane...by był dostęp powietrza... no i kosztulka do rodzenia generalnie na raz się bierze bo taką we krwii całą wyrzucają chyba do kosza.... ale ja to tylko słyszę jeszcze nie rodziłam..:) a co do biustonoszy to kupujecie już teraz? nie lepiej poczekać do czerwca np? bo przecież biust może jeszcze podrosnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Divki- witaj w klubie. Ja tez sie zapijam sokiem z burakow :o i zelazo tez juz biore ale to nic dziwnego jak dwoje malcow krew ciagnie :) :) Blada- no rozmiar tego biustonosza to na moj jeden cycek :D :D Ja ogladam i tak wizualnie wybieram w internecie ale kupic to pojde do sklepu zeby dobrze wymierzyc :p W ofercie to zawsze pokazuja takie mini rozmiary bo sie lepiej prezentuja tylko na kogo to pasuje? :o Istra- ja mam tez czasem takie napady... :( :( :( Narazie no-spa pomaga. A relanium sie nie boj- nie jest takie zle jak brzmi nazwa... Bardziej szkodza twoje nerwy... Aneczka- ja tez walcze z anemia. Na kontrole ide we wtorek i zobacze czy skutecznie... Gracjana- oczywiscie ,ze teraz to za wczesnie na biustonosz do karmienia ale wypatrzec juz mozna. Tak samo jak z pizamka. Siatkowe majtki to sa w aptece- 5zl.za sztuke i mozna je prac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, koszulkę do rodzenia mi dali, mimo ze przyjechałam ze swoją. Taka biała, materiał jak na prześcieradło i z rozcięciem do pasa. Później zabrali mnie na cięcie i nie pamiętam w czym się obudziłam. Piżamkę miałam dwuczęściową. Spodnie i góra rozpinana i było ok. Czerwiec był chłodny i było super. Teraz też się zaopatrzę w coś podobnego. Na razie kupiłam koszulkę do spania z dekoltem w szpic i okazało się że mozna w niej z powodzeniem karmić więc się przyda. Ja preferuję coś zapinanego z przodu. Obejrzałam koszulki z linków, które wkleiłyście, są śliczne i muszę poszukać czegoś w swoim rozmiarze. A co do kolczyków to koooocham. Bez nich czuję się jakoś niekompletnie ubrana mimo że noszę krótkie i mało szałowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×