Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

marylka nie ma za co jesli chodzi o opryszki jestem prawie spacjelistka hehe:),dzis bylam w szkole rodzenia sie zreklaskowalam pocwiczylam ,tylko martwi mnie jedna sprawa od dwoch dni czuje swedzenie w okolicy cipki a lechtaczka jest bardziej zaczerwieniona nie wiem co to moze byc czy ta wstretna grzybica powrocila -wkonuc wrocily serkowate uplawy wiec bym sie nie zdziwila czy tez dostalam opryszczke narzadow plciowych nie nakrecam sie bo to nie ma sensu grunt w tym ze jakas infekcja tam jest we wtorek ide do lekarza to moze dotkor zobaczy co jest nie tak,dzis zamierzam jeszcze sie puczyc o ile zebiore sie;) bo leniwa jestem jak nic ...o 18 sie zaczynaja moje seriale \"pierwsza milosc\" i \"m jak milosc \" potem wiec bedzie co robic..a teraz pobuszuje po internecie pozdrawiam odnosnie imion :nadak dylemat trwa ale sklaniam sie ku Nicoli zdecydowanie zobaczymy co na to moj men!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka1979 byc moze masz racje ze te mascie na opryszczke nei wplywaja za dobrze na plod ,ale casami nie ma wyjscia ja stosowalam teraz mam male wytrzuty sumienia ,ale nawazniejsze ze z dzieckiem wszystko wporzadku ,,wiele lekow wlasciwie zadnych nie powinno sie przyjmowac w ciazy ,same naturalne bo wszystko tak naprawde szkodzi ,ale dzieki za informacje:),bede uwazac na przyszlosc,. A dla wszystkich lipcoweczek mam wspaniala stronke ,byc moze wiele z was juz na niej bylo ,ale ci ktorzy jeszcze nie byli zapraszam ,zlwaszcza fajny jest etap\"powstaje czlowiek\" mozna zobaczyc jak dziecko wyglada w danym tygodniu: http://twoja-ciaza.com.pl/czlowiek1.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam lipcoweczki... A ja mam stresika bo za chwile ide do gin. na kontrole... :o i to sama bo maz w pracy... Zawsze sie tak troszke niepewnie czuje przed wizyta... bo wiadomo... No i ciekawe co z moja anemia??? No nic...MUSI BYC DOBRZE!!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinistka
hej dziewczynki...fajnie dziś znowu na dworze,ale mi niestety humor nie dopisuje...jutro moje kochanie wyjeżdza do legnicy do pracy,a ja zostaję we wrocku.... mam do was pytanko..czy może któraś z was ma przepis na babkę drożdzową...bo mi się na święta jakoś zachciało,ale nie mam żadnego sprawdzonego...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, nie wiecie kiedy podaje się w ciąży żelazo? Chodzi mi o jakieś normy, bo hemoglobina spadła mi do 10,9 i koleżanka pielęgniarka powiedziała, że konieczne jest już syntetyczne żelazo. Gdy byłam u gina 28 marca hemoglobina była 11 i nie wspominał o żelazie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez dziwny ten dzionek dzisiaj... strasznie bolala mnie glowa, mialam mroczki i ogolnie caly czas mnie na wymioty zrywalo... po poludniu zdecydowalam sie na slaba kawe i wrabalam prince polo i jakos sie polepszylo ale chyba wczoraj przeholowalam z zakupami bo dzisiaj i dol brzuszka i krzyz mi dokuczaly. coz chyba musze sie bardziej oszczedzac... tylko troche to trudne jak normalnie sie prowadzi aktywny tryb zycia a tu nagle przystopowac trzeba. Malwinistka - ja jutro lece sobie poprawiac humor na uzywak, kolezanka odkryla jakis z dobrymi cenami i w srody jest dostawa wiec tak po 10 kasa w reke i w droge :D co do pracy - mysle ze jesli chcesz dalej pracowac to powinnas z szefem powaznie pogadac o zmianie stanowiska... nie mozesz byc zmeczona ciagle no i te zawroty glowy... przeciez mozesz zemdlec i w cos uderzyc glwoa albo w brzuch sie uderzyc... lepeij nie ryzykowac pracy na stojaco i to po tyle godzin bedac w 7 miesiacu ciazy Justka - z tym przybieraniem to jest roznie, moja kuzynka przybrala 10kg do 30tyg ciazy a pozniej juz nawet grama i to bez zadnych ograniczen, kazdy organizm jest inny i jedne malo tyja w 1 i 2 trymestrze (np ja czy gracjana) a inne wiecej... najwazniejsze zeby nasze szkraby ladnie rosly. Nowa - nie miej wyrzutow sumienia ze stosowalas lekarstewka jakies, jesli u ciebie ta opryszczka jest taka czesta to moze powinnas zrobic badania jakies specjalistyczne? wiem ze w niektorych klinikach pobieraja wymaz i sprawdzaja jaki to wirus i wtedy jest antybiotykoterapia. jakis czas po ciazy jak juz np karmila nie bedziesz warto by bylo na cos takiego sie zdecydowac. Ania1706 - gratulacje coreczkowe!!!! ja cos mam przeczucie ze i u nas bedzie druga babeczka :) jakos do niedawna mowilam do brzusia bezosobowo i czasami per \"on\" a teraz co rusz wyrywa mi sie \'Zuzanko\' :) jesli idzie o anemie - jesli nie masz problemow z przyswajaniem zelaza to pewnie gin ci jakies przepisal (ja nie moge lykac ani w zastrzykach miec ze wzgledu na uczulenie) ale o to kilka \'domowych\' sposobow - codziennie wypijaj po szklance soku z burakow kiszonej kapuchy i pomidorow. jesli nie dasz rady kazdego z osobna kupuj soki wielowarzywne tylko zeby byly niesolone. buraki wcinaj w postaci jarzynki czy takie na zimno z cebulka albo konserwowane czy zupke przynajmniej raz w tygodniu. do tego serwujemy tak czesto jak sie da zielona fasolke szparagowa i brokuly (najlepiej robione na parze) no i watrobke (ale to gora 2 razy w miesiacu po malym kawalku). no i pamietaj - jak lykasz zelazo to nie bierz przy tym samym podejsciu magnezu bo wtedy zelazo takie samo lepiej sie wchlania... mam nadzieje ze szybko sie z tego wykaraskasz bo ja niestety mimo wszelakich zabiegow kwalifikuje sie do transfuzji :( Marylka - z tym piciem to jest tak ze moj maz mowi do mnie od kilku dni per \"smok\" - w moim wykonaniu to minimum 2 butle mineralki plus sok jakis zupa etc. wiec spokojnie i ze 4 l plynow sie uzbiera albo i wiecej... zauwazylam ze mam skore jak aksamit i byc moze to wlasnie zasluga wody... tyle ze brzuszek tez niezla kulka sie robi na wieczor pewnie tez przez to bo rano jest znacznie mniejszy niz biust a wieczorem juz nie :D Olcia - ciesze sie ze imiona Ci sie podobaja... z tymi psami to jest tak ze u nas sasiadka ma psa ktory wabi sie Cezary a tak ma na imie moj tato i nigdy nie zapomne jak wolala \"czarus\" a moj tata odpowiedzial \"slucham\" :D jak chrzcilismy Gabrysie to tez rodzina miala ALE bo u kuzyna sunia byla Gabi ale my sie nie dalismy... sunia po 2 tyg od narodzin malej nawiala i teraz juz nikt nie pamieta :) Pestka - to widze ze nasi mezowie oprocz porzadkow typowo swiatecznych zrobili tez te komputerowe ;) ja dzisiaj caly dzien nie maialm netu bo moj cos porpzestawial :P Gracjana - ja na poczatku schudlam 4kg odtylam je przez kolejne miesiace (zapychajac sie drozdzowka heheh) no i przytylam juz w sumie 4. takze gdybym to wszystko zsumowała to wyszloby 8 a u ciebie 6 a moj gin mowi ze to waga jak znalazl. W 1 ciazy schudlam 9kg po czym odtylam je i zeby nie zatryucie ciazowe w 9 miesiacu to bym przytyla tylko 5kg od tej wagi no i wtedy tez bylo ok wiec spokojnie, grunt ze maluch sie dobrze rozwija. Anulka - daj znac jak po wizycie u gina, jak tam blizniaki sie maja? mowi ci gin wage orientacyjna ile juz maja??? no i nie wiem czy pisalas a ja przeoczylam ale znacie plec???? Jumik - no i kolezanka miala racje. przy hemoglobinie 11 (norma od 12 do 16) powinnas miec juz podane zelazo w zastrzykach albo w tabletkach. wyzej napisalam moje sposoby na walke z anemia. Ja zelazo mam 10.1 i z kazdym wynikiem (co 3tyg robie) leci na leb na szyje. Dodam ze zachodzac w ciaze mialam 14 wiec spadek spory. Czy robilas wynik na same zelazo?? byc moze hgb spadlo ale FE ciagle jest wysoko w normie wtedy zelaza sie nie podaje ale inaczej to trzeba.... alez sie rozpisalam!!! no ale jakby co to mozecie kazda czytac tylko to co do niej pisane hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) ja już wróciłam do pracy, ale nie czuję się tam najlepiej. nie mogę zbyt długo siedzieć bo zaczynam odczuwać taki jakby ucisk w dole brzucha, o bólach kręgosłupa już nie wspominając więc staram sie trochę postać lub połazić ale to dużo nie pomaga bo jak usiądę to znowu po godzinie mam to samo. zgagi mnie meczą całe dnie już od samego rana i nie ma na nie sposobu ( chyba żeby wogóle nie jeść), poza tym zaczęłam czuć jakiś nieduży ból w kolanach i nie wiem czy to od obciążenia czy co.... koleżanki z pracy mówią że z dnia na dzień mam chyba coraz większy brzuch i wysyłają mnie na zwolnienie. ja sama czuje sie coraz bardziej gruba i ociężała...eh...zaczynają mi już przeszkadzać te dodatkowe kilogramy a przecież będzie ich jeszcze trochę....mam nadzieje ze nie za wiele. generalnie samopoczucie mam nie za dobre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem... Wszystko ok. :D :D :D Moi chlopcy maja sie dobrze a nawet bardzo dobrze :D :D Maja juz okolo 600-650 gram (czyli jak dzieci z pojedynczej ciazy w tym tc.) Sa wielkosciowo prawie identyczni. Ze mna tez wszystko ok. Nic sie nie skraca ani nie rozwiera. Mialam tez pomiar skurczow- tez ok. Baaaaaardzo sie ciesze :) :) :) Tylko ta anemia... Niestety hemoglobina nadal spada (10,4) Lekarka mowila, ze nie mam sie przejmowac bo to jeszcze nie tragedia w ciazy blizniaczej i jak bedzie mi spadala w takim tepie to nie bedzie zle... Ale mimo to ja sie martwie... Do tego nienawidze miesa (ale sie zmuszam). No nic- jak lekarka mowi, ze nie tragedia to chyba tak jest... W kazdym razie- szpinaku i soku z burakow ciag dalszy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha :D widze, ze z tymi modelkami to mamy dziki ubaw. No i w sumie to chyba o to chodzi. Ja tez jak to pierwszy raz czytalam to strasznie sie usmialam. Marylka byle nasze maluchy zdrowe byly, a waga az tak wazna nie jest. Jedne z nas maja moze nieco wiecej, inne moze nieco mniej -kazda z nas jest inna, a to przeciez dane tylko z ksiazki. Czy ktoras z nas ma ksiazkowa ciaze? A co do kawy to przed ciaza pilam bardzo malo, w I tym wogole, a teraz chyba od 2 tyg jak sie rano nie napije takiej slabej to glowa mi peka. Nie wiem czy to ta mala czarna, czy moja podswiadomosc, ale dziala. Anulka super ze z wami wszystko ok. No i maluchy maja super wage. Gatuluje 🌼 🌼 🌼 Aneczka z tym psem to nie chcialam nikogo urazic, wiesz zebys mnie zle nie zrozumiala. Moja ulubienica jest dla nas jak czlonek rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylka, lekarz dupek, bylo go poprosic i sie pousmiechac i uzasadniac mocno prosbe, moze by sie ugial... szkoda ze mezulowi nie udalo sie malsuzka obejrzec no ale przeciez za 3 miesiace bedzie juz go tulil wiec jakos przezyje... glowka do gory Olcia - nie nie nie urazilas mnie tylko tak napisalam zeby akurat dziewcyzny sie nie przejmowaly jesli imie pieskie pojawia sie w rodzinie czy wsrod znajomych... ja to po prostu mam tzw sexualny stosunek do takich spraw ;) Anulka - no to maluszki maja super wage!!! biorac pod uwage ze to bliznieta to trzeba sie cieszyc ze tak ladnie rosna. widze ze ty tez walczysz z anemia. czy ci lekarka cos mowila ze jak ponizej 10 hemoglobina spadnie to transfuzja? bo ja mam nadzieje ze moj gin to tylko mnie w ten sposob dopinguje do jedzenia bo w 1 ciazy mialam juz 9.5 a tylko lykac piguly musialam (6tabletek zelaza na raz po to by w razie wymiotow cokolwiek sie przyjelo!!!) Asiulek - to jak cie na to zwolnienie tak wysylaja to moze trzeba posluchac :) przynajmniej bedziemy sie razem nudzily w domku kazda po drugiej stronie lacza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, wróciłam od pediatry i okazuje się ze moja córcia ma szkarlatynę. Kurcze, boję się żeby nie miala jakichś powikłań i żebym się nie zaraziła. Bierze antybiotyk i na razie trzymamy się dzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno mnie nie było, a to dlatego. że komputer nam czasem fiksuje i też by mu się przydało odświeżenie przedswiąteczne, poza tym ja nadal pracuje i po pracy nie mam ochoty juz na pisanie, ale staram się czytać Was regularnie. Tydzien temu byłam u gina, wszystko prawie ok, prawie bo hemoglobina mi spada (11), no i biorę żelazo. Od początku ciąży przytyłam 9 kg. A mój synuś ważył tydzień temu 770g. A co do dzisiejszego dnia to rzeczywiście też nie za bardzo się czułam, już chciałam zwolnić sie z pracy, ale stwierdziłam, że chyba nie dojdę do domu, więc wolałam posiedzieć wypić herbatkę i się zbytnio nie przemęczać. Dotrwałam do końca a jutro mam wolne. No i za 2 tyg. biorę jeszcze urlop zaległy (na 2 tyg.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze aktualizacja Ally23.......Natalia.......23........Sląsk.... ....11.. .... 30.06.07........0 Kimmusia......Tośka........25........Olkusz.....10...... 30.06.07......+3 Monikaaa1...Monika.....19......śląsk..........25.... ...29.06.07.......+6 Joanna78....Joanna.........28........Sopot......22.... .. .02.07.07....+5 Sendi79.......Karla.......27.........Warszawa......26... .07.07.07... 0 s-a-m-o-t-n-a...Olga.......27.........śląskie.....27.... ..04.07.07....+10 Aneczka1979...Ania...28.....podlaskie....27........05.07 .07 ???......+2 Jolka87.........Jola ......20..........Warszawa.... 19........07.07.07 +1 Istraa...........Aga.........26.........Kraków......26.. ...08.07.07....+3 Myszka1975...Bożena......31........Katowice....22.....08 .07.07....+5 Anulka78.......Ania.........28........Szczecin.....27.. ..09.07.07...+10 Blada..........Małgosia.....27.....Małopolskie....27... ..10.07.07.....+8 moon...........Asia.........30.........Warszawa...15... .10.07.07.....+2 Asiulek78......Asia..........28.........Wrocław....25.. ..10.07.07.....+7 termal.........Teresa.......28......podkarpackie..20... .11.07.07....+9 Kokopelasa......Asia........28.......Brzeg Dolny....24...11.07.07...+10 Edzia..........Edyta.......23.......Białystok.......23.. ...11.07.07....+2 Agacia22.......Agata.......22......Poznań.........25... ...12.07.07...+7 nowa346....Magdalena....20.....kujpomorskie....14..... 13.07.07...+2 syla1234....Sylwia......33........Bydgoszcz.....24...... . 13.07.07....+8 gosdan.........Gosia.........31.....dolnośląskie.....25. ...15.07.07...+9 sosim........Marzena.........30........WROCŁAW....20.... .17.07.07+ Olcia81..........Ola.......26.......śląskie........ .25......18.07.07...+6 Pestka1980....Lila.......27......wielkopolskie...25.... 18.07.07....+7 Hoogata.......Agata........28.......Kraków........23. ....22.07.07....+6 aga_sunset...Agnieszka....29..Włocławek...17.. . ...22.07.07....+6 marylka2007...Monika.......23..........sląsk......24.. .22.07.07....+6 Meggie1977....Magda........29........śląskie...... ..20....22.07.07..+ 5 Stonoga........Iga...........28....Warszawa......18..... 23.07.07....+3 Dviki...........Gośka........26.........podkarpackie..21 ...23.07.07...4 lojka32.........Jola..........33.........Głogów.......15 .....23.07.0.7...1 Ania1706....Ania...........22......Wadowice.......20... .23.07.07...+10 Terka76.......Teresa.......31........Lubelskie......19.. ....23.07.07..+2 engix...........Ania..........26..........podkarp..... .14......23.07.07. Agaa1979......Aga...........27..........Gdynia...... 17.....23.07.07...2 G.o.o.s.i.a....Gosia.........30......usa/Bialystok.....2 1......24.07.07 elviska.........Eliza..........23.........Białystok.. ....11.....25.07.07..-6 listkaa........Karolina........24........pomorski.... .18.....25.07.07...-4 malwinistka....Malwina.....21....Wrocław....9.....25.07. 07 paula21........Paulina........21........małopolska....20 ......26.07.07+5 jumik.........Justyna........34.........śląskie.......1 9.....27.07.07 +2,5 przyszla mama23.....Agnieszka.....23....Gliwice....20...27.07.07..+8< br /> Bossanova.....................34........................ .............28.07.07 Anulka26.....Ania...........26.........DE/ Köln.......23.......29.07.07 madzik80.....Magda.........26........Wrocław......22.... ..30.07.07.+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka- Moja gin. mowi, ze jak mi hg.spadnie ponizej 9 to trzeba sie bedzie zaczac powaznie martwic a polki co to 1 tabl. zelaza dziennie a reszta to dieta wzbogacona w zelazo. Ja sie bardzo staram jesc i pic wszystko co ma duzo zelaza, szpinak to mi bokiem wychodzi a mieso dwoma bokami... :o i robie co moge, nawet specjalny soczek z apteki pije... A co do imion to ja mialam pieska Kube a teraz moj brat ma synka Jakuba :D :D :D Milej nocy obyscie spokojnie spaly... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Modelki :-)) slonko troche zaszlo, ale najwazniejsze ze w swieta sie pokaze i bedzie nam ładnie świecic ;-) Ania 1706 gratuluje córeczki ;-) wybraliscie bardzo ładnie imie- Amelia, bardzo mi sie podoba ;-) Aneczka udanych zakupów zycze, wyszukaj tam cos fajnego. a z ta waga w ciazy to jest faktycznie bardzo indywidalna sprawa, ale najwazniejsze zeby dzidzia rosła zdrowo i nasze samopoczucie bylo dobre. a kilogramy bedziemy zrzucac później :-) a co tam zrzucać! przeciez one same znikną hihihihi Asiulek78, a Ty zmykaj na zwolnienie, po co sie masz meczyc? skoro nie czujesz sie nejlepiej? milej spedzisz ten czas na odpoczynku, a teraz nadchodza przyjemne wiosenne miesiace ;-) Marylka, ja chodze prywatnie do lekarza. co miesiac mam robione usg i za kazdym razem lekarz podaje mi wage. Ja nie mam powodow do narzekan na mojego lekarza, ale wiem jak to z niektorymi bywa...... jak nie zaplacisz to sie nie dowiesz i nie zobaczysz! to przykre i zlosc bierze, a ja sie bardzo wkurzam na cos takiego! a co do płci to ciekawa jestem czy Twoje przeczucia sie sprawdza, ja bylam pewna ze bede miala córeczke a tu lekarz na usg mówi ze siusiaka widzi :-)) usmialismy sie wtedy a Mały na koniec badania pokazal nam jeszcze język :-) Anulka 26, Twoi chłopcy to dwaj prawdziwi mężczyźni :-) super! Olcia, tekst MODELKI jest w deche :-) tego nam trzeba, my juz chyba do konca zostaniemy modelkami :-) a co do kawy, to ja tez jedna dziennie, taka słaba ;-) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas za oknem piekne slonko tyle ze na termometrze caly 1 stopien brrrr az sie nosa z domu nie chce wysadzic :) Justka - widze ze i ty spac nie mozesz ;) ja od 6.30 na nogach bo dziecie do przedszkola chce byc wyprawiane przez mame mimo ze mezul jej tlumaczy ze dzidzius jeszcze chce spac ;) no ale wiadomo co mama to mama :D Marylka - ojjj jak ja rozumiem o co ci chodiz z tym lekarzem!! ja do mojego tutejszego gina nie mam najmniejszych zastrzezen bo wszystko wytlumaczy pokaze na usg odpowie na tyyyysiac pytan ale ten warszawski GURU to po prostu tragedia przez duze T. nie dosc ze sam nic nie powie to jak zapytasz to patrzy z taka mina jakby zabic chcial i z wielka laska cokolwiek odpowiada... miejmy nadzieje ze za 2 tygodnie bedzie mniej skapy w slowa i cosik mi powie wiecej Gosdan - sposob na walke ze spadajaca hemoglobina pisalam kilka postow wczesniej. moze nie jest to za pyszne zestawienie jedzeniowe ale przynajmniej powinno troszke pomoc stonka - miejmy nadzieje ze corcia lagodnie przejdzie te swinstwo. moja pediatra mowila ze szkarlatyna teraz wraca i ze malo lekarzy ja od razu rozpoznaje niestety wiec trzeba sie cieszyc ze u was od razu lecza problem. 3mam kciuki zebys sie nie zarazila. Anulka26 - chlopaki rosna jak na drozdzach i po prostu ciagna wsyzstko co najlepsze z mamy. moze przy ciazy blizniaczej jest inaczej ale u nas problem zaczyna sie jak hgb spadnie ponizej 10. u mnie ta niemoznosc podania zelaza to jeszcze poglebia ale jestem dobrej mysli, w razie czego sfalszuje nastepne wyniki ;) aaa no i podziwiam za jedzenie szpinaku... ja nie daje rady przelknac nawet takiego przerobionego ;) coz PAPAY ze mnie to nie jest ;) \\ a teraz lece polezakowac i za jakis czas w droge. moze cos wypatrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka ja to jestem rannym ptaszkiem :-) spania rano to ja nie mam, sobote czy niedziela a nawet na urlopie to ja nie pośpie zbyt dlugo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam slonecznie bo u mnie piekne slonce :) :) :) Kolejna noc za mna :o -mimo, ze jestem zmeczona to sie kulam, kulam i zasnac nie moge :(:( Coz uroki ciazy... Ja dzis musze zrobic liste zakupow i menu bo swieta tuz tuz... I kompletnie nie wiem co tu przygotowac... A z ta waga to u mnie niestety...:( :( :( -przekroczona... Pocieszam sie tylko, ze chodzi o modelke z jedna dzidzia w brzuszku ;) ;) Mnie to strasza, ze wlasnie w 3 trymestrze najwiecej przytyje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tez się aktualizuję :D Ally23.......Natalia.......23........Sląsk.... ....11.. .... 30.06.07........0 Kimmusia......Tośka........25........Olkusz.....10...... 30.06.07......+3 Monikaaa1...Monika.....19......śląsk..........25.... ...29.06.07.......+6 Joanna78....Joanna.........28........Sopot......22.... .. .02.07.07....+5 Sendi79.......Karla.......27.........Warszawa......26... .07.07.07... 0 s-a-m-o-t-n-a...Olga.......27.........śląskie.....27.... ..04.07.07....+10 Aneczka1979...Ania...28.....podlaskie....27........05.07 .07 ???......+2 Jolka87.........Jola ......20..........Warszawa.... 19........07.07.07 +1 Istraa...........Aga.........26.........Kraków......26.. ...08.07.07....+3 Myszka1975...Bożena......31........Katowice....22.....08 .07.07....+5 Anulka78.......Ania.........28........Szczecin.....27.. ..09.07.07...+10 Blada..........Małgosia.....27.....Małopolskie....27... ..10.07.07.....+8 moon...........Asia.........30.........Warszawa...15... .10.07.07.....+2 Asiulek78......Asia..........28.........Wrocław....25.. ..10.07.07.....+7 termal.........Teresa.......28......podkarpackie..20... .11.07.07....+9 Kokopelasa......Asia........28.......Brzeg Dolny....24...11.07.07...+10 Edzia..........Edyta.......23.......Białystok.......23.. ...11.07.07....+2 Agacia22.......Agata.......22......Poznań.........25... ...12.07.07...+7 nowa346....Magdalena....20.....kujpomorskie....14..... 13.07.07...+2 syla1234....Sylwia......33........Bydgoszcz.....24...... . 13.07.07....+8 gosdan.........Gosia.........31.....dolnośląskie.....25. ...15.07.07...+9 sosim........Marzena.........30........WROCŁAW....20.... .17.07.07+ Olcia81..........Ola.......26.......śląskie........ .25......18.07.07...+6 Pestka1980....Lila.......27......wielkopolskie...25.... 18.07.07....+7 Hoogata.......Agata........28.......Kraków........23. ....22.07.07....+6 aga_sunset...Agnieszka....29..Włocławek...17.. . ...22.07.07....+6 marylka2007...Monika.......23..........sląsk......24.. .22.07.07....+6 Meggie1977....Magda........29........śląskie...... ..20....22.07.07..+ 5 Stonoga........Iga...........28....Warszawa......18..... 23.07.07....+3 Dviki...........Gośka........26.........podkarpackie..24 ...23.07.07..10 lojka32.........Jola..........33.........Głogów.......15 .....23.07.0.7...1 Ania1706....Ania...........22......Wadowice.......20... .23.07.07...+10 Terka76.......Teresa.......31........Lubelskie......19.. ....23.07.07..+2 engix...........Ania..........26..........podkarp..... .14......23.07.07. Agaa1979......Aga...........27..........Gdynia...... 17.....23.07.07...2 G.o.o.s.i.a....Gosia.........30......usa/Bialystok.....2 1......24.07.07 elviska.........Eliza..........23.........Białystok.. ....11.....25.07.07..-6 listkaa........Karolina........24........pomorski.... .18.....25.07.07...-4 malwinistka....Malwina.....21....Wrocław....9.....25.07. 07 paula21........Paulina........21........małopolska....20 ......26.07.07+5 jumik.........Justyna........34.........śląskie......1 9.....27.07.07 +2,5 przyszlamama23...Agnieszka.....23....Gliwice....20...27. 07.07..+8< Bossanova.....................34........................ .............28.07.07 Anulka26.....Ania...........26.........DE/ Köln.......23.......29.07.07 madzik80.....Magda.........26........Wrocław......24.... ..30.07.07.+7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część! Wczoraj miałam dzień obżarciucha ;), aż sama byłam zaskoczona ile mogę zjeść!! W nocy wtsawałam 5 razy do WC - makabra. Muszę chyba jeść wcześniej kolację, albo przynajmniej pić nie za późno. Na świeta jadę do rodzoców na wieś. Przynajmniej sobie odpocznę i powdycham świeżutkie powietrze. A i na spacerki nie będę musiala daleko chodzić (to dla mnie plus, bo podczas spacerków zaczynam się bardzo męczyć i boli mnie w powrotnej drodze kręgosłup). A że jedziemy w piątek i wracamy w poniedzialekto naprawde sobie odpoczniemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny, dzięki za gratulacje, to jest naprawdę miłe i dzięki za porady co do anemii. Mam nadzieję że szybko się z nią uporam. Wasze przyrosty wagi są naprawdę ok. Ja z 48 kg przeszłam na 64. W ciągu ostatniego miesiąca tyłam kilogram na tydzień. Byłam wczoraj w H&M i kupiłam sobie świetną sukienkę ciążową. Czarna bardzo elegancka. Była trochę droga bo 119zł ale już się bałam że nie będę miała w czym zdawać egzaminu licencjackiego (w maju). A poza tym kupiłam super torbę, taką niby weekendową. Będę miała sie w co spakować do szpitala. Trochę się wachałam ale mąż powiedział że na wypady z Amelką będzie idealna, bo schowam do niej pieluchy, butelke, grzechotki itd. A poza tym nie była droga - 59 zł Ale sie rozpisałam pozdrawiam wszystkie mamusie i maleństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z GLUKOZY :). U mnie w laboratorium najpierw każą zjeść śniadanie i w domku wypić glukoze. Najpierw wzięłam łyczka na spróbowanie i myślałam że będę haftować aż łzy poleciały. Ale potem zatkałam nocha i poszło! Wyniki po 16.00 :). Słuchajcie byłam dzisiaj w szoku!! Ustąpiono mi miejsca w autobusie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki wlasnie sie dowiedzialam, ze ten test z glukozy moze byc niebezpieczny... Nigdy o czyms takim nie slyszalam i sie przestraszylam (termin mam za 3 tyg., mam przyjsc na czczo). Co Wy na to? bo ja sie przestraszylam a to podobno jakis znany lekarz powiedzial... :o :o :o Wiecie cos???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki !!! jakos tak ostatnio bez sil byłam, nawet do kompa nie chciało mi się przysiąść. W poniedziałek byłam u gina, z maluszkiem wszystko OK, ale jak to okresliła lekarka \"niska ciąża\" i jeszcze stawia sie ta macica. Zwiekszyla mi dawke fenoterolu i zobaczymy. Jak to nic nie da to chyba będę musiala sie połozyc na troche do szpitala, żeby kroplówkowo podreperowali. Ale mam nadzieje, że jednak szpital jak na razie mnie ominie, więc leżakuję ile mogę....do upadlego. Bo czuje, że w szpitalu, to jeszcze depresji sie nabawię. W domu to zawsze lepiej. Zresztą najważniejsze to pozytywnie mysleć. W domu mnie roznosi przez to nic nierobienie, mężu dosłownie fruwa koło mnie. Wysprzatał całą chałupę, pomył okna, wyprał firanki, powiesił, wszystko wypuciował. A mnie normalnie wyrzuty wyżerają od środka. No ale wiem, że to dla dzidziulka. Mam jeszcze pytanko odnośnie materacyków do łóżeczka , bo są jakieś kokosowe, piankowe itd....które najlepsze i czym to sie w ogóle różni???? Anulka ja szczerze powiedziawszy nie slyszalam nic o szkodliwości tego testu na glukozę. Jedyne co to, że trzeba go zrobić obowiązkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze się zaktualizuję..... Ally23.......Natalia.......23........Sląsk.... ....11.. .... 30.06.07........0 Kimmusia......Tośka........25........Olkusz.....10...... 30.06.07......+3 Monikaaa1...Monika.....19......śląsk..........25.... ...29.06.07.......+6 Joanna78....Joanna.........28........Sopot......22.... .. .02.07.07....+5 Sendi79.......Karla.......27.........Warszawa......26... .07.07.07... 0 s-a-m-o-t-n-a...Olga.......27.........śląskie.....27.... ..04.07.07....+10 Aneczka1979...Ania...28.....podlaskie....27........05.07 .07 ???......+2 Jolka87.........Jola ......20..........Warszawa.... 19........07.07.07 +1 Istraa...........Aga.........26.........Kraków......27.. ...08.07.07....+4 Myszka1975...Bożena......31........Katowice....22.....08 .07.07....+5 Anulka78.......Ania.........28........Szczecin.....27.. ..09.07.07...+10 Blada..........Małgosia.....27.....Małopolskie....27... ..10.07.07.....+8 moon...........Asia.........30.........Warszawa...15... .10.07.07.....+2 Asiulek78......Asia..........28.........Wrocław....25.. ..10.07.07.....+7 termal.........Teresa.......28......podkarpackie..20... .11.07.07....+9 Kokopelasa......Asia........28.......Brzeg Dolny....24...11.07.07...+10 Edzia..........Edyta.......23.......Białystok.......23.. ...11.07.07....+2 Agacia22.......Agata.......22......Poznań.........25... ...12.07.07...+7 nowa346....Magdalena....20.....kujpomorskie....14..... 13.07.07...+2 syla1234....Sylwia......33........Bydgoszcz.....24...... . 13.07.07....+8 gosdan.........Gosia.........31.....dolnośląskie.....25. ...15.07.07...+9 sosim........Marzena.........30........WROCŁAW....20.... .17.07.07+ Olcia81..........Ola.......26.......śląskie........ .25......18.07.07...+6 Pestka1980....Lila.......27......wielkopolskie...25.... 18.07.07....+7 Hoogata.......Agata........28.......Kraków........23. ....22.07.07....+6 aga_sunset...Agnieszka....29..Włocławek...17.. . ...22.07.07....+6 marylka2007...Monika.......23..........sląsk......24.. .22.07.07....+6 Meggie1977....Magda........29........śląskie...... ..20....22.07.07..+ 5 Stonoga........Iga...........28....Warszawa......18..... 23.07.07....+3 Dviki...........Gośka........26.........podkarpackie..24 ...23.07.07..10 lojka32.........Jola..........33.........Głogów.......15 .....23.07.0.7...1 Ania1706....Ania...........22......Wadowice.......20... .23.07.07...+10 Terka76.......Teresa.......31........Lubelskie......19.. ....23.07.07..+2 engix...........Ania..........26..........podkarp..... .14......23.07.07. Agaa1979......Aga...........27..........Gdynia...... 17.....23.07.07...2 G.o.o.s.i.a....Gosia.........30......usa/Bialystok.....2 1......24.07.07 elviska.........Eliza..........23.........Białystok.. ....11.....25.07.07..-6 listkaa........Karolina........24........pomorski.... .18.....25.07.07...-4 malwinistka....Malwina.....21....Wrocław....9.....25.07. 07 paula21........Paulina........21........małopolska....20 ......26.07.07+5 jumik.........Justyna........34.........śląskie......1 9.....27.07.07 +2,5 przyszlamama23...Agnieszka.....23....Gliwice....20...27. 07.07..+8< Bossanova.....................34........................ .............28.07.07 Anulka26.....Ania...........26.........DE/ Köln.......23.......29.07.07 madzik80.....Magda.........26........Wrocław......24.... ..30.07.07.+7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka - a co konkretnie slyszalaś o tym teście??? Wiem że ten test na obciążenie glukozą jest ważny bo wykrywa cukrzyce ciążową. Istra- a często stawia Ci sie ta macica??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje sie jak kalectwo, chyba zlapalam dola, totalnie nie nadaje sie do niczego, poszlam na te zakupy i w ramach dostarczania atrakcji zemdlalam przy kasie... dobrze ze babka zauwazyla ze cos sie ze mna dzieje i podskoczyla i mnie zlapala, posadzila na stolek dala wody i nie pozwolila wyjsc ze slepu dopoki do siebie nie doszlam... ale co z tego jak troche dalej znowu mi sie slabo zrobilo i sie o drzewo opieralam... ja chce juz zeby byl koniec maja!!!!jeszcze tylko 7 tygodni. oby je jakos przetrzymac pozniej niech sie dzieje co chce.... jesli idzie o zakupy to sobie nic nie znalazlam ale jutro ponoc znowu maja byc nowe rzeczy to moze sie wybiore jeszcze raz. dla Gabrychy kupilam spodnie i spodnice jeasnowe za zawrotna sume 15zl nie moglam sie oprzec pokusie i dla malca czerwona bluzeczke z bialymi rekawami z napisem: Yes.Im cute Please don\'t stare coooz zboczenie zawodowe co do fajnych textow po angielsku zaraz poczytam co napisalyscie i sie wypoweim w temacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylka - ja jakbym miala zaplacic temu samemu ginkowi co to za free nie moze mnie porzadnie zbadac i odpowiedziec na moje pytania to poszlabym do kogos innego, po to tylko aby znac opinie jeszcze innego lekarza... nie znosze takiej postawy i uwazam ze to nie fair wiec bym sie na tego akurat wypiela... a on chcoiaz pracuje w tym szpitalu gdzie chcesz rodzic? bo czasami bywa tak ze jak lekarz nie jest z danego szpitala to pacjentka ma przechlapane... ja tak w 1 ciazy mialam jak trafialam ze skierowaniem na oddzial to wiecznie musialam sluchac \'ciekawostki\' i zdanie innych o moim prowadzacym (tylko ze szkoda ze bylam wtedy glupia i tego nie wzielam od razu do siebie bo przez tego kretyna zylam w ciaglym stresie!!!) dviki - poogladalam sobie brzuszki na tym blogu i musze przyznac ze niektore sa pokazne i mozna sie w miare podbudowac :D ja zaczynam myslec o zmianie koloru wlosow bo przez ostatnie stresy strasznie przy tych ciemnych znac siwizne... najchetniej bym zaszalala znowu z rudosciami tyle ze bez silnej farby sie nie obejdzie bo obecny kolor jest za ciemny... chyba jednak poczekam az bedzie maluszek i wtedy zrobie sobie pomaranczke na glowie :) Ania - no to przed toba wazny egzamin, tylko nam sie nie stresuj zbytnio :) i tak zdasz wzorowo... a jesli idzie o przyrost wagi to ty przed ciaza chudzinka bylas moze dlatego teraz wiecej przybralas, mowia ze okraglaczki tyja wolniej i po mnie samej moge to potwierdzic ;) Anulka78 - widze ze fajny odpoczynek sie szykuje... zupelnie inne powietrze wiec mysle ze i meczyla sie mniej bedziesz no i malca i siebie super dotlenisz, oby tylko pogoda sprzyjala Anulka 26 - ja nic nie slyszalam o niebezpieczenstwach testu z glukozy ale moj gin nie kazal mi robic bo mam niski cukier na czczo i wg tego co sprawdzam glukometrem, stwierdzil ze nie ma sensu sie katowac zreszta on przez tyle lat pracy na oddziale zetknal sie jedynie 3krotnie z cukrzyca ciazowa wiec twierdzi ze nie ma koniecznosci... no i testu nie robilam :) Istraa - trzymam kciuki zeby brzusio sie juz tak nie stawial. ja przy malej po mieszance fenoterol i isoptin czulam sie fatalnie, mialam dygawki i oparlam sie w szpitalu wlasnie po zwiekszeniu, tam mi lekarze odstawili i mimo ze to byla polowa 8 miesiaca to urodzilam normalnie w terminie... czasami to mowia ze dorbze jest juz odstawic tak w 36tc bo pozniej za nic nie idzie porodu wywolac tak sie organizm zaprze... a powiedz mi czy ta \'niska ciaza\' tez objawia sie u ciebie naciskiem okrutnym na kosci lonowe wiazadla i ogolnie bolem w pachwinach? bo u mnie tez niska ciaza i wlasnie takie dolegliwosci sa, tylko fakt szyjka mi sie nie skraca (na szczescie) jesil idzie o materacyk - my mielismy kokosowy dla malej (kupiony za rada neonatolog) i tenze sam bedziemy uzywali teraz. wtedy byly takie i piankowe ale tamte ponoc sa niezdrowe na kregoslup dziecka. teraz bardzo sobie chwala i lekarze dobrze sie wyrazaja o gryczano - kokosowych wiec mysle ze taki jak nasz albo ten laczony bylby najlepszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CYTUJE: \"Anulka mi mój nowy lekarz nie kazal robić krzywej cukrowej,bo stwierdzil,że za duże ryzyko powikłań,a że w rodzinie cukrzycy nie było,ani ja nie wyglądam na to bym miała cukrzyce ciążową to woli nie robić. Jak chodzilam do tamtego to kazal zrobić ale nie dał skierowania,no i kobiety nie zrobiły mi badania bo powiedziały ze w razie jakby cos sie stało ze mną lub dziecmi to ktos musi za to ponieść odpowiedzialność. Zastanawia mnie .....jeżeli to takie ciężkie i niebezpieczne badanie to po cholerę zlecają je prawie każdej??????????Ten mój nowy doktor to vice ordynator szpitala w którym będę rodzić,no to chyba cos wie na ten temat.A może coś sie tam przytrafiło jakiejś ciężarnej,bo badanie też tam chciałam zrobić.....więc jedno wiąże się z drugim.\" To cytat wypowiedzi... i dlatego juz nie wiem co myslec... A moze krzywa cukrowa to nie to samo??? Ale ona sie odniosla do moich slow o tescie na obciazenie glukoza... Ja juz nic nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×