Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

a to taki szybki poglad na PEPCO'we zakupy to kupilismy na odbior ze szpitala (komplecik spioszki, koszulka i kaftanik za 9.99) http://img96.imageshack.us/my.php?image=bialyhu2.jpg welurowy pajacyk za 9.99 http://img261.imageshack.us/my.php?image=01011184qq8.jpg i body od 4.99 (te na ramiaczka) po 6.99 dlugi rekaw http://img83.imageshack.us/my.php?image=01011180xv8.jpg takze jesli macie gdzies w poblizu ten sklepik to mysle ze na prawde warto - maja rzeczy i typowo dziewczece i typowo chlopiece ale sporo unisex :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko jak tak przeczytałam o tej twojej koleżance to zupełnie jakbym o sobie czytała. Dopiero teraz zaczynam czuć że jestem w ciąży bo jestem poprostu ciężka i trochę niezdarna. Wczoraj nie wyrobiłam się w drzwiach i zachaczyłam ręką o klamkę i mam siniaka na całą rękę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) ja się dzisiaj bardzo dzielnie wybrałam rano na zajęcia bo mam zjazd akurat w ten weekend, ale jest jakoś tak duszno ze omal nie zemdlałam 2 razy. jakoś resztką sił dotarłam do ławki i trochę doszłam do siebie... za 2 razem juz zadzwoniłam do swojego faceta żeby mnie przywiózł do domku...czeka mnie chyba dzisiaj cały dzień w domu, bo przy takich atrakcjach to się na dwór nie wybieram, chyba że wieczorkiem jak już chłodniej będzie... swoją droga nie wyobrażam sobie takich upałów jak były w zeszłym roku... już wtedy nie dawałam rady a teraz przy ciąży to już wogóle... Aneczka bardzo ładne ciuszki i faktycznie całkiem tanio :) szkoda ze u nas we wrocku nie ma takiego sklepu... jeśli chodzi o ciuchy to faktycznie w sklepach z odzieżą ciążową są prześliczne rzeczy ale tak drogie że poprostu stwierdziłam ze nie opłaca mi sie wydawać tyle kasy na ciuchy które ponoszę przez parę miesięcy...więc albo kupuję ciuchy zwykłe w odpowiednim rozmiarze tylko rozciągliwe w sklepach lub lumpeksach albo ciążowe na Allegro. faktycznie można tam trafić na fajny ciuszek całkiem tanio. basiu pisałaś że byłaś w jakiejś hurtowni z rzeczami dla dzieci. możesz napisać gdzie ona się znajduje i co w niej jest fajnego, bo ja się własnie zabieram za zakupy... no a ja w ramach naukowego weekendu przynajmniej sobie podręcznik poczytam jak nie jestem na wykładzie.... Miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulek dobrze ze zdecydowalas sie wrocic do domku a nie ryzykowalas padnieciem i przytulaniem podlogi uczelnianej ;) ja jestem mocno zestresowana bo moj promoto w stanie krytycznym wyladowal w szpitalu i musze znalezc kogos nowego ale jak tu kogos znalesc jak jestem 130km od uczelni i nie ma mowy zeby tam jechac :( mam nadzieje ze kolezanka ktora jest na miejscu cos pomoze wskorac... poza tym uniwerek nie odpowiedzial do tej pory jesli idzie o tok indywidualny wiec dodatkowy stresior dochodzi... ehhh jak ja kocham ten bajzel w dokumentach!!! Aniu przynajmniej tyle moglas sie pocieszyc ciaza... co do niezdarnosci... poczekaj do 9 miesiaca kiedy zaczniesz sie glowic jak buty zalozyc :) chociaz bedziecie mialy latwiej niz np ja w 1 ciazy bo w klapkach bedzie mozna smigac :D jesli idzie o siniaki - domowy ale niezawodny sposob ktory podpowiedziala mi przyjaciolka pigula- zaparz herbate czarna lisciasta, wsyp tak z 2 lyzeczki przynajmniej, zalej tylko tyle zeby namoczyc liscie i odczekaj jak przestygnie. odciskaj pozniej liscie i takie wilgotne przykladaj do siniaka... zobaczysz migiem zrobi sie jasniejszy, szybko wyblaknie i znacznie szybciej zniknie. wyprobowalam na sobie i na malej, dziala nawet na guzy podworkowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
czesc dziewczyny, podczytuje was troche, choc najwiecej dzialam na swoim lokalnym topiku. czuje sie podobnie jak kolezanka Aneczki, czyli smigam do pracy, na spacerki i korzystam jeszcze z urokow przytulanek damsko-męskich :) ale od tyg pojawily mi sie male obrzeki na kostkach i to mnie niepokoi. dobrze jest sie poradzic kogos, kto jest na tym samym etapie ciazy, jak to jest u Was? bo nie daje juz rady chodzic w swoich czulenkach, dzis planuje wyskoczyc do Deichmana i kupic jakies lekkie balerinki. Badania moczu nie wykazaly jakichs zaburzen, cisnienie tez w normie, wiec modle sie, zeby nie bylo zatrucia ciażowego. pozdrawiam serdecznie balladynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Wczoraj wieczorem byłam na imprezce w pracy-było rewelacyjnie ;). Przyszli prawie wszystcy byli pracownicy. Tyle że strasznie duszno tam było i kilka razy słabo mi sie zrobiło. Niestety nie można było otworzyć okna, bo okien tam nie było :). Imprezka była robiona w piwnicy zrobionej na PUB. Poza tym jestem bardzo szczęśliwa bo fachman zaraz kończy łazienkę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! W końcu będzie czyściutko i ładnie :). No i kibelek w końcu wolny będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki wlasnie wrocilm ze zjazdu dostalam 4+ z gramtyki z tej strony biernej!!! hurraa!:):):)jednk oplacalo sie uczyć ,no jeszcze jutro przetrwac do 12:30 i jakos poleci :) uwielbiam niedzielne popoludnie jak nie musze myslec o szkole...tylko o dzidziusiu i o moim ukochanym:) ..teraz ide sie kapac moze cos obejrze w tv:) pozdrawiam kochane buziole:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooojojojjj ale tu dzis pustawo....czyżby długo weekendowe szaleństwo???? Aneczka fajniuchne te ciuszki, szkoda, że u mnie nie ma takiego sklepu... Mam do Ciebie jeszcze pytanko dotyczące szkółki, a właściwie wypłaty. Do tej pory pensję wypłacała mi szkoła (a dokładnie zarząd szkół) z tym że teraz będę już dłużej niż 30 dni na L4, więc rozumiem, że wypłatę przejmie ZUS. I tu moje pytanie, czy oni też wypłacają tak jak szkoła z góry za miesiąć, pierwszego każdego miesiąca czy rządzą sie własnymi prawami??? Pytam, bo Ty też już chyba jesteś dłużej niż 30 dni na zwolnieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze aneczko pytanko odnośnie tego ochraniacza do łóżeczka z pościeli, którą kupiłaś na allegro, bo z wymiarow nie mogę się wyznać. Czy on pasuje do takiego standardowego łóżeczka 120x60?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maz mnie zabral na godzinny spacerek, nie wiem jak u was ale u nas mimo ze wieczorkiem jeszcze slonko swiecilo ladnie to jakos tak chlodnawo bylo... no ale najwazniejsze ze sie dotlenilismy ;) Anulka w koncu wygodnie sie rozsiadziesz na wlasnym tronie i popluskasz we wlasnej wannie :D Istraa - no ja jestem na zwolnieniu od 27lutego wiec sprawdzilam na sobie ze wyplata idzie ze szkolnej kasy a pozniej im zus zwraca, tak jest w kazdej firmie ktora zatrudnia ponad 20 pracownikow. kazdego 1go mam kase na koncie wiec spokojnie teraz pieniazki dostaniesz na czas tylko np wiem ze u nas ksiegowa ma wolne 2 i 4 maja wiec pobory pojda z tego co slyszalam dopiero 7maja wiec ewentualnie byc moze u ciebie tez tak pozno przeleja. a ochraniacz jesli bierzesz posciel romiar 120x60 to on tez jest na takie lozeczko... a co bedziesz sie na tego samego sprzedawce kusila??? a teraz zmykam na maraton filmowy, nozki do gory na stoleczek z poducha, lody i mozemy ogladac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balladynka32
pozdrawiam i zegnam sie, bo widze, ze dziewczyny zajete sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cały dzien planowałam spędzic na zbożnej pracy a robiłam wielkie nic ;) ale za to jak przyjemnie! mama przerobiła mi spodenki i mam fajne płócienne białe jak bedzie cieplej :) okazało sie tez, ze rok temu poszyłą sobie sliczne lniane sukienki w przeóżnych fasonach i wszystkie jak na mnie na ciaże szyte! ciesze sie ze pobuszowałam troche w garderobie siostry i mamy i problem z ciuszkami troszke zmalał :) aneczko uwielbiam robic zakupy na allegro, tylko z ciuchami w moim przypadku jest taki problem, ze ilekroc cos kupiłam, to nigdy nie trafiłąm z rozmiarem :) ale jakos sobie radze, troche dostałam od kuzynki, troche kupiłam, troche podkradłam kpobietkom w rodzinie ;) ale ogladałam dzisiaj z mamą uważnie tą pościel na allegro, jest przesliczna i tez bedziemy zamawiac :) asiulek byłam w Ascot na Sztabowej 32. w sumie duża hurtownia, mozna kupic wszystko, ale jakos rewelacyjnie tnio nie było. wybieramy sie teraz do Bajki na Długosza 2-6, o ile nie pomyliłąm hurtowni ;) podobno jest to najtańsza hurtownia w miescie :) wybiramy sie chyba w poniedziałek, to napisze co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez sie dzisiaj wyspalam :) od 10 do 8 rano ciagiem, nawet sie nie obudzilam razu w nocy ale za to o 8 rano takim pedem lecialam do lazienki ze malo sie przez wlasne nogi nie zabilam :D dzisiaj mam w planach robienie pizzy, mama ma dobry przepis na ciacho, maz skoczy kupic dodatki i skoro w domku jest to sobie wymedzimy... w ogole to jestem mega uradowana bo okazalo sie ze szef meza postanwoil zrobic w firmie dlugi weekend i maja wolne od wtorku do konca tygodnia!!!! to pierwsze nasze takie wspolne wolne od sierpnia 2002!!!! alez jestem szczesliwa zwlaszcza ze czeka nas niedlugo takie dluuuugie rozstanie. balladynka - jesli tu zajrzysz - ja nie mam problemow z puchnieciem niczego ale wiesz ja wypijam dziennie minimum 3litry mineralki tak liczylam ze strednio to ponad 4l plynow lekko wypijam. wiem ze trzeba wyeliminowac sol, vegete itp oraz pikantne, ja na razie sobie nie zaluje wiec mysle ze to woda mnie ratuje. w 1 ciazy puchniecie zaczelo sie mniej wiecej od 30tc czyli w tym okresie. Marylka - super ze mozesz nacieszyc sie mama i rodzinna atmosfera!!! slowko tylko na temat tych wod smakowych - mi tez kiedys bardzo smakowaly ale lekarz mnie ostrzegl ze niestety sa one bardzo kaloryczne bo zawieraja cukier/slodzik. ja stawiam na wody niegazowane lub lekko gazowane. w sumie najczesciej pijam lekko gazowana cisowianke lub zielona piwniczanke. slyszalam ze muszynianka tez jest ok ale u nas jej nie mozna kupic. nie pamietam jak wyszedl ci cukier po glukozie ale jakby co to pamietaj ze pierwsza eliminacja to tych wod smakowych. a jesli idzie o ten bol nogi - jesli nie zauwazylas obrzekow to sprawdz czy nie robia ci sie zylaki (niestety tez przypadlosc ciazowa) a jakbys dalej miala takie bole to koniecznie powiedz ginkowi - to moze byc jakas zakrzepica czy inne swinstwo wiec lepiej dmuchac na zimne. Basiu buszujaca po szafach :) ja niestety nie mam u kogo poszalec bo mama 15cm nizsza a ciocia i kuzynki jakies 30kg mniejsze ;) za to grasuje na allegro, w sumie teraz to smigam w tshirtach meza zwlaszcza ze i tak niewiele wychodze z domu. szkoda mi juz pieniazkow na kupowanie ubranek na miesiac, spodzinkow mam dostatek od sis ze stanow ale bluzeczki to glownie rekaw dlugi lub 3/4. mam kilka fajnych na ramiaczka ale u nas jeszcze nie ma takiego ciepelka. zreszta ja na spacerki wychodzilam wieczorami dopiero jak mezyk wracal z pracy wiec spokojnie jakos szlo przezyc. w sumie nawet jakbym rodzilam w terminie to tez bym jakos dala rade ale np Ty i wiele innych dziewczyn od nas to troszke przechlapane ma z tym terminem koncowo lipcowym zwlaszcza ze o ile sie prognozy sprawdza to ma byc upalny lipiec ciesze sie ze wiekszosci z was podobala sie ta poscielka na allegro, duzo czasu mi zajelo nim trafilam na cos co by spelnialo moje wymagania i kolorystyczne i etetyczne no i mialo taki ochraniacz :D maz sie smieje czasami ze dobrze ze ja w koncu wpadam na jakis trop bo juz sie obawial ze maluch bedzie bez wozka (nic mi nie pasowalo dopoki jedo naocznie i namacalnie nie obejrzalam) i innych akcesoriow. aaaa i dziewczynki co do hurtowni - mozna sie targowac o rabaty jak sie placi gotowka. oni tego z reguly nie mowia ale moja znajoma kupowala cala wyprawke w 1 miejscu i tak zaczela z szefem (bo nie z pracownikiem) negocjowac ze uwaga.... 10% rabatu wynegocjowala!!! takze moze i wam sie cosik uda na cenach zyskac a teraz lece budzic rodzinke z okrzykiem wstawac szkoda dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Ja tez juz na nogach. Niestety obudziłąm sie z bólem gardła i katarem :( wiec rano na dzien dobry zamiast kawy i jabłka wcinam grzanki z serkiem i popijam herbatką z sokiem malinowym. mam nadzieje, ze szybko mi przejdzie, bo nie chce faszerowac sie zadnymi lekami. do tego nie wiem co sie dzieje z mojągłowa w tej ciąży, bo wczoraj jak jechalismy do rodziców na obadek, to wziełam do reki dwa moje ulubione pierscionki i jak wsiadłam do samochodu juz ich nie miałam w reku :( co ja z nimi po drodze zrobiłam, nie mam pojecia, wszystko przekopałam i nic wiecej nie przychodzi mi do głowy. szkoda, bo miałąm do nich stosunek sentymentalny. no ale postanowiłąm sie nie przejmowac, bo pewnie zanim urodze jeszcze pare razy taki numer sama sobie wywine ;) teraz zabieram sie do pracy i cos mi sie zdaje, ze znowu nic z tego dzisiaj nie bedzie ;) jedyny pozytywny akcent, to ze idziemy z mężem na wyzerke do przyjaciela (zreszta przyszłego taty chrzesnego naszego malca), który wrócił w tym tygodniu z Izraela i przywiozł mnóstwo pysznosci :) a specjalnie dla naszego malucha nazwoził jakis pysznych miejscowych izraelskich słodkosci (oczywiscie moja rola, aby mu to dostarczyc ;)) :) juz sie nie moge doczekac !!! tylko mam nadzieje, ze minie mi to przeziebienie :) no to do pracy!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny piszecie ,ze robicie zakupy na allegro.Mam pytanko,czy kupowałyście jakieś ciuszki dla dzieci(nowe lub używane).Pytam bo ciągle siedze na tych dzieciecych stronach i bardzo mnie kusi by cos tam slicznego kupic.Tylko zastanawia mnie czy te ciuchy to napewna sa takie jak na zdjeciach?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinistka
hej dziewczynki.wczoraj mnie nie było,bo byliśmy z mężem na rajdzie samochodowym w świdnicy,cały dzień spędziliśmy na powietrzu i troszkę kilometrów piechotką zrobilismy..było super,ogólnie dobrze się czułem tylko juz tak o 20 byłam zmęczona i poszłam spać ,dziś mnie tylko stopy bolały rano ale jest ok... na majówke jedziemy do moich rodziców (8 godz drogi) ale gin nie mial a nic przeciwko,tylko mam mieć nospe i rozkładać czesto siedzenie w samochodzie...a jutro wybiore sie do pepco bo widze że tam ładne sa ciuszki i w normalnej cenie..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa46
hej dziewczyny ja dzis umieram z przezarcia!! wrocilam ze studiow i pojechalam z moim misiulkiem do babci na grilla tam zjadlam 3 kielbaski 4 kawalki placka jeszcze przyjechalam do domu mama mi zrobila kanapki umieram!!!!! doslownie sie zuje tak pelna jakbym miala zaraz eksplodowac!!! weszlam na wage a tu 60kg !! a na poczatku ciazy 49kg -11 kg to dla mnie szok a gdzie tu dalej:D:D:D Wlasnie przed chwila sie obudzilam mialam sie zmeczyc do 22 ale nie doczekalam i dopiero sie polozyc a tu dupka zasnelam o 20 i teraz juz nie spie bo w nocy nie bede spala a jak wam mija majowka?:) pozdrawiam slodziutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie poniedzialkowo!! nie wiem jak u was ale u mnie jest tylko 6 stopni, otworzylam okno jak wstalam i ... zamarzam!!! wyziebilo sie mieszkanko w sekunde i teraz mam dygotki... wczoraj w ramach powszechnego tuczenia na obiad byla pizza z fuuuuura dodatkow a na deser tiramisu. jak sie o 16najadlam tak dopiero teraz dalam rade w siebie cos wepchnac zeby leki pzryjac! jednak nie ma to jak lepsze samopoczucie - wtedy to i pitrasic sie chce. chociaz oczywiscie z lekka przesadzilam z lazeniem schylaniem etc bo wieczorme brzuchal twardy i spasmophen nawet kiepsko pomagal. no ale dzisiaj znwou wstalam wypoczeta i z masa planow w glowie. licze ze dzisiaj jakos sie z mala na spacer moze poturlam i do sklepu dzieckowego dotre. musze dokupic butelke avent bo mam laktator a sie okazalo ze butelki po malej wcielo poza tym brakuje mi paru duperelkow do szpitala jeszcze a juz chce miec torbe na tip top spakowana. wczoraj na necie udalo mi sie znalezc smoczki dla wczesniakow do butelek medela (te przysle mi sis ze stanow) i o zgrozo sztuka kosztuje 24zl!!!!! zdzierstwo :( Malwinistka - zatrzymujcie sie po drodze czesto zebys sie mogla rozprostowac. no i nospa forte koniecznie w torebke. co do PEPCO to my jestesmy po wyplacie wlasnie i tez mam nadzieje ze wyciagne jeszcze mezyka zeby na jakies male cudenka popolowac. Moja kolezanka wczoraj byla tam na zakupach i za 150zl kupila prawie calutenka wyprawke dla malca (ubranka pieluszki kocyk) wiec wydaje mi sie ze to bardzo korzystna cena!!! udanych zakupow i napisz co nabylas :) Nowa tyjesz wiecej bo bylas przed ciaza chudzielec. waga inaczej sie u szczupaczkow a inaczej u tych bardziej kurpulentnych rozklada. Spokojnie po ciazy zrzucisz zwlaszcza ze masz juz wyzwanie w postaci nowych sexy ciuszkow :) Marylka a z tym piciem to ciekawe... kurcze moj gin wlasnie mowil ze nie puchne dzieki temu ze tak duzo pije. duzo tzn ok 4l dziennie.z tym zatrzymaniem sie wody to z reguly ostatnei 2-3tyg przed porodem sie taka syt. pojawia. poza tym mowia ze wtedy calkowicie wykluczajac z jadlospisu sol, vegete etc i pikantne i pijac wlasnie baaardzo duzo i lezac z nogami do gory tez mozna to wyeliminowac opuhclizne...a co do balonikow na chwile obecna moj brzunio tez sie trzyma w obwodach ok 108cm wiec mniej wiecej podobne pileczki jestesmy i sie tym pocieszam bo ja mam termin 2tyg przed toba :D Dominisia - ja na allegro kupowalam i sprzedawalam zarowno dzieciece jak i dla doroslych, nowe jak i uzywane. Oplaca sie polowac na te duze paki bo czasami za stowke masz olbrzymia torbe ubranek ktore nawet w ciucholandzie bylyby duuuuzo drozsze. Jeszcze nigdy nie trafilam na zaden bubel a niektore rzeczy to i ladniejsze niz na fotkach, czasami sprzedawca nawet gratis jakis dorzuci. moim zdaniem warto ale tylko u ludzi co to maja duzo pozytywnych komentarzy i sporo sprzedanych rzeczy. rzadko mi sie u poczatkujacych alegrowiczow zdarza cos kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wlasniebylam na badaniu krwi i moczu ,dwa razy mi sie w zyle wkuwali bo mama takie cieniutkie a wlasciwie prawie wcale ich nie mam;). Zjdlam sniadanko i tak sie zastanwiam co tu by dzisiaj robic Aneczka1979 pewnie msz racje z ta waga ze chudzielce musza przytyc tylko ze rece i nogi mam chudy jedyne co to w brzuch mi poszlo i uda no i oczywiscie pupe.A ty chyba musialas mocno trzymac kciuki za moj angielski skoro tak dobrze mi poszlo:P:* jeszcze raz dziekuje za wszystko:) Wczoraj pobolewalo mi gardlo ale wzielam sobie z 3 hallsy i jak by reka odjal:) juz dzis jest dobrze a zapowiadalo sie cos grozniejszego ,w piatek do gina juz sie zarejestrowalam .Dziszaczynam 30 tydzien!!!:) jestem podekscytowana ze ten czas tak leci szybko!! .postaram sie wejsc pozniej kobietki nie wiem czy wam wczesniej pisalam ale jestem filmowa kinomanka uwielbiam super komedie i horrory moze cos polecicie :) bo bym sobie sciagnela pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Lipcoweczki :D Tyle napisalyscie, ze nie mam czasu tego przeczytac. U mnie pogoda ladna. Temp. spadla z 30st. na 20 i jest duzo przyjemniej ;) ;) Ale w nocy tez chlodno. Moj maz wczoraj wrocil z Polski i mi przywiozl mase rzeczy dla maluchow- nie wiem od czego sie tu zabrac z tym przegladaniem... i chyba to odloze do czwartku bo wieczorem spodziewam sie gosci na 3 dni to i tak nie bede miala czasu;) ;) ;) No nic- uciekam bo trzeba sie przygotowac na przyjecie gosci= jedzonko!! Zycze Wam udanego majowego wolnego!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Mimo, że fachmana już nie ma, nie mogę spać i wtsaje wcześnie :). Nowa-widze, ze tyje podobnie jak ty :). Mi też poszło w uda, tyłek i brzunio ;). Przed ciążą nie należalam do grubasów. Dzisiaj na 17.00 jesteśmy zaproszeni na grila do znajomych. Cieszę sie bo zawsze u nich na działeczce jest fajowo. A ze działeczka pod ich domem praktycznie, więc jak zmarzniemy to do domu imprezka sie przeniesie. A na 12.00 zapisałam sie do fryzjera na poprawienie fryzury. Próbowałam sama siebie przekonać, że dobrze mnie obcięto-ale niestety :(. W każdym razie dzisiaj napewno dobrze mnie obetną bo zapisałam sie do ulubionej Pani Gosi :) Jutro po południu wyjeżdżamy do rodzicóe na wieś :) i wracamy dopiero w niedziele! Tylko zeby pogoda dopisała :) A teraz aktualizacja! Ally23.......Natalia.......23........Sląsk.... ....11.. .... 30.06.07........0 Kimmusia......Tośka........25........Olkusz.....10...... 30.06.07......+3 Monikaaa1...Monika.....19......śląsk..........25.... ...29.06.07.......+6 Joanna78....Joanna.........28........Sopot......22.... .. .02.07.07....+5 s-a-m-o-t-n-a...Olga..27........śląskie.....30.... ..04.07.07..........+10 Synuś Aneczka1979...Ania...28.....podlaskie....31........05.07 .07 ???......+8 Sendi79.......Karla.......27.........Warszawa......30... .07.07.07... +4 C Jolka87.........Jola ......20..........Warszawa.... 19........07.07.07 +1 Istraa...........Aga.........26.........Kraków......30.. ...08.07.07....+4 Myszka1975...Bożena......31....Katowice....30.....08 .07.07..+12synuś Anulka78.......Ania..........29......Szczecin......31.. ..09.07.07...+13...córeczka Blada..........Małgosia.....27.....Małopolskie....27... ..10.07.07.....+8 moon...........Asia.........30.........Warszawa...15... .10.07.07.....+2 Asiulek78......Asia..........28.........Wrocław....29.. ..10.07.07...+9..C? termal.........Teresa.......28......podkarpackie..20... .11.07.07....+9 Kokopelasa......Asia........28.......Brzeg Dolny....24...11.07.07...+10 Edzia..........Edyta.......23.......Białystok.......23.. ...11.07.07....+2 Agacia22.......Agata.......22......Poznań.........26... ...12.07.07...+8 nowa346....Magdalena....20.....kujpomorskie....14..... 13.07.07...+2 syla1234....Sylwia......33........Bydgoszcz.....24...... . 13.07.07....+8 gosdan.......Gosia......31.....dolnośląskie.....26 ...15.07.07...+9...S sosim........Marzena.........30........WROCŁAW....29.... .17.07.07+13 córka Olcia81.....Ola.......26.......śląskie..... .27....18.07.07...+7..coreczka Pestka1980....Lila.......27......wielkopolskie...28.... 18.07.07....+10 Dominisia...Dominika...25...kujawsko-pomorskie....27...2 1.07.07....+7 Hoogata.......Agata........28.......Kraków........23. ....22.07.07....+6 aga_sunset...Agnieszka....29..Włocławek...17.. . ...22.07.07....+6 marylka2007...Monika...23......sląsk......27. .22.07.07....+8..Coreczka Meggie1977....Magda........29........śląskie...... ..20....22.07.07..+ 5 Stonoga........Iga...........28....Warszawa......18..... 23.07.07....+3 Dviki...........Gośka........26.........podkarpackie..26 ...23.07.07..12 lojka32.........Jola..........33.........Głogów.......15 .....23.07.0.7...1 Ania1706....Ania.........22......Wadowice.....28....23.0 7.07...+16.. Córeczka Terka76....Teresa......31......Lubelskie.....28.. ...23.07.07..+7 córka Agaa1979......Aga...........27..........Gdynia...... 17.....23.07.07...2 G.o.o.s.i.a....Gosia.........30......usa/Bialystok.....2 6.....24.07.07 listkaa........Karolina........24........pomorski.... .18.....25.07.07...-4 malwinistka....Malwina.....26....Wrocław....26.....25.07 . 07...+12 s pewna.........Justyna.......23....Szczecin....26.....25. 07.07...+9 c? paula21........Paulina........21........małopolska....20 ......26.07.07+5 jumik.........Justyna........34.........śląskie......1 9.....27.07.07 +2,5 przyszlamama23..Agnieszka.....23....Gliwice....24...27. 07.07..+10 Bossanova.....................34........................ .............28.07.07 Anulka26.....Ania.......26.......DE/ Köln.....27.......29.07.07...2 chlopcy basia_81.....Basia.......25........Wrocław......25.. ...29.07.07. +4...S madzik80.....Magda.........26........Wrocław......26.... ..30.07.07.+9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balladyna - jeśli miałabyś zatrucie ciażowe, to w moczu wyszłoby ci białko, jeśli go nie masz w moczu, to nie masz również zatrucia ciazowego. Jeśli mocz masz \"czysty\" to na razie nie masz tej dolegliwości. Puchnięcia nóg dopatruj się raczej w soli, vegecie, i piknatnych potrawach (choć wiem że to cieżkie, mnie np. ostatnio same ostre rzeczy smakują ;) ) bo to przez nie woda w organiźmie jest zatrzymywana. Tak jak pisze tu Aneczka - odstaw koniecznie sól i w/w. , zobaczysz efekty za kilka dni. Aha, możesz sobie pomóc butami na niskim obcasie, nie uciskającymi zbytnio, i kilka razy dziennie leżenie bądz siedzenie z nogami wyżej, wtedy schodzi :) P>S: jeśli opuchlizna znika po nocnym wypoczynku to również jest to znak że NIE jest to zatrucie ciażowe, w zatr. ciąż. ona nie znika wcale. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) widze ze lepie jwam sie dzien zaczyna niz mi :) wstała cała zakatarzona z obolała głową. oddałabym królestwo na krople do nosa, ale nie bardzo moge nic wziac. wczoraj cały dzien przelezałam, wiec dzisia jjest juz lepiej, ale nie moge wziac wolnego, bo sama namoiwlam kolezanke na urlop, aby korzystala poki jestem i zostalam sama na posterunku :) ale szefowa pusci mnei szybciej i nie zamierzma sie przemeczac za bradzo :) aneczko co do pizzy, to polecam wsypac troche przypraw bezposrednio do ciasta, jest wtedu przepyszne i bardziej aromatyczne :) uwielbiam domowe pizze i robie je na skale masowa, wiec pomysl przetestowalam osobiscie ;) no nic, pora zjesc sniadanko i zabrac sie do jakies pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzeiwczyny orientujecie sie może na której stronie mniej więcej jest podana przez Aneczkę wyprawka????, bo poszukuję i nie mogę trafić. Idę dziś do gina i myślałam żeby potem iść na jakieś ciuszki dla malucha ale nie chce kupiś rzeczy któe za bardzo się nie przydadzą. Zastanawiam sie jaki rozmiar kupić, chyba tych najmniejszych rzeczy to nie za bardzo się opłaca bo maleństwo szybko rośnie. Kiedy zamierzacie kupiś wózek????????bo mnie już tak nosi że chyba w najbliższych dniach gdzieś się udam na polowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dochodze do wniosku ze mam co raz mniej sily :( poszlam do sklepu zaraz tu na osiedlu po zakupy warzywno miesne i ledwo sie przytachalam, w sumie z 7kg tego bylo ale jeszcze niedawno to byl dla mnie pryszcz a teraz... coz nie jest to moze cala wyprawa ale jedno wiem - jak cokolwiek ciezszego nosze to od razu boli mnie dol brzucha... wrrrr jak ja nie lubie byc taka bezradna!!! teraz zajme sie przetwarzaniem tych miesiw (pieczen, mielone, schabowe) wiec troche zajecia bedzie a pozniej licze ze moze jednak pojdziemy z mala na dzieckowe zakupy o ile sie lepiej poczuje... basiu - ja probowalam juz z dodawaniem przeroznosci do ciasta ale moja mala srednio wtedy chce to jesc, z reguly bazylie daje do sosu tylko z tych bardziej aromatycznych wlasnie ze wzgledu na nia. co do pizzy domowej - nam sie raz na 2 lata zdarza robic bo wiecznie czasu nie bylo a ze teraz ja domkuje to mozna poszalec ;) Lalooo - masz racje przy zatruciu ciazowym jest bialko w moczu i opuchlizna nie schodzi, po nacisnieciu na lydke czy na rece zostaje az dolek w ciele. mialam niestety przy 1 ciazy i milo nie wspominam zwlaszcza ze moj gin tego nie rozpoznal i 3tyg sie meczylam!!! zmienilam ginka wtedy na 3dni przed porodem. Anulka78 milego wypoczynku u rodzicow, oby pogoda wam dopisala bo u nas szaro buro i ponuro i tylko 10 stopni a wiatr ze malo lba nie urwie... nawet mala zrezygnoiwala z pobytu na drabinkach bo stwiedzila ze wiatr ja zdmuchnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka, nie chcę ci głowy zawracać ale jak była byś tak dobra to podaj mi jakiś link do tej twojej wyprawki proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniua1706 tutaj jest link do wyprawki http://wiki.28dni.pl/wyprawka jesli idzie o rozmiar 56 to kup gora 3 sztuki jesli idzie o spioszki, kaftaniki czy body lepsze sa wieksze. zreszta taki maluch mega szybko rosnie i jak np urodzilby sie te 56cm dlugosci a ponad 4kg to wiadomo moze i raz ich nie zalozyc. ja osobiscie przy corce mialam wsyzstkiego na 56 po 3 sztuki i starczylo akurat na pobyt w sziptalu (prawie 2tyg, urodzila sie 3500,54dlugosci) pozniej juz przerzucila sie na 62. jakby w razie maluch urodzil sie mniejszy to maz czy ktos z rodziny ci dokupi te maciupkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do wozka - my mamy juz upatrzony, na kolor praktycznie tez sie zdecydowalismy ale kupimy dopiero jak malec sie urodzi tym bardziej ze u nas w miescie w zadnym sklepie nie ma jedo bartatina wiec skoro w warszawce bedziemy tyle czasu to i mezyk bedzie przyjezdzal wiec pojedzie kupic. wiem jednak ze niektore modele np mutsy xlander czy bebe car trzeba zamawiac conajmniej z poltoramiesiecznym wyprzedzeniem jesli sie chce konkretny kolor wiec dobrze jest wczesniej sie juz na cos zdecydowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Aneczko za odpowiedź. Tak właśnie planowałam z tymi ciuszkami. Jeśli chodzi o wózek to ja się kompletnie nie znam. Poprostu kupuię taki jaki mi się spodoba. Zależy mi żeby był lekki, miał resory (czy coś w tym stylu) i żeby nie był jakiś wielki kolos. No i oczywiście cena też jest bardzo ważna. Właśnie się wybieramy z mężem do Krakowa, bo u nas wybór marny Jeszcze raz dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×