Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

sorak ze nie odpisywalam ale musialam wyskoczyc do sklepu ... dzieki wszytkim ...a tak na marginesie mysle ze kazda z was by miala takie sily ... jesli sie walczy o przedrwanie to nie dla siebie ale dla tych malych istot ktore sa bogu ducha winne ... pewnie jakby ich nie bylo ...nie byloby tez sensu walki ... Justys ...jak go kochasz to walcz o to co was laczy a nie dzieli...a przedewszystkim spieporzeaj z tego domu...moze jak pojdziecie na swoje i on sie zmieni ... zycze wam powodzonka ..i zebys wkoncu wygrala ta wojne .. wazne jest tez zeby on cie kochal wtedy powoli sie wam ulozy ... ja teraz jestem najszczesliwszym czlowiekiem na swiecie ...mam nadzieje ze tak zostanie ... choc juz wiem ze roznie to w zyciu bywa ... ale wiem tez jedno ze niewazne coby sie stalo ...moge miec 100zl w kieszeni tak jak wtedy mialam przyjechalam do miasta gdzie nikogo nie znalam mialam tylko prace pare ubran i ta stowe i sobie poradzilam ...wiec gorzej jzu byc nie moglo ... a jak wtedy sobie poradzilam to juz zawsze sobie bede radzic ...a balam sie jak nigdy w zyciu .. nie o mnie ale o dzieci co bedzie jak nie dam rady ... teraz jest ok niech tak ostanie ... co do zabawek ...ja kupuje firmowe ..tak jak np hustawke wole kupic uzywana ale firmowa ... jakos nie lubie bubli a takie no name kojaza mi sie z bublami ... inaczej wole czegos nie miec jk mam miec byle co.... aaa basiu bardzo sie ciesze z powodu taty ...bedziemy trzymac kciuki ...i jak bylo zle to musi byc juz tylko lepiej... a co do kafe ...powiem wam szczerze ...tak sie do was przyzwyczailam ze jak jeden dzin nie klikne to mnie nosi ... musze tylko zajzec co sie dzieje ...pisac nie musze ale poczytac zawsze ... tylko tu bylo tak ze ile bym nie miala pytan zawsze dostalam odpowiedz ... nie to ze sie na kims wzorowalam ...chcialam tylko wiedziec czy moze mozna jak nie tak to moze inaczej;):)).... pewnie gdyby nie aneczka z ta asymetria tez bym czekala i sie glowila ...a tak powoli zapominam co to napiecie a zwiazku z tym i asymetria ...dzieki aneczko:))... dobra znow sie rozpisalam narazie spadam bo dzis nic jeszcze nie zrobilam;):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wuiecie co tak sie naklikalam i mi sie wszystko skasowalo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Asiok...heheh ja tak po paru razach jak mam duzo do powiedzenia to pisze na raty;):)) buziaki dla Maciusia:) kurna siedze na bobasach i che wrzucic tlo ale jakos mi nie idzie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pomóżcie proszę nie wiem czy to wina mleka ale julka ma znowu problemy z brzuszkiem. nie może bączka puścić, wygina się i strasznie płacze już jej trochę termometrem pomogłam i zrobiła trochę trawiastej kupki. nie wiem czy przyczyną jest ten zagęszczony enfamil-wypiła na siłę jedną butelkę czy bebiko omneo 2, które też wczoraj wypiła bo mąż kupił żeby prz tym enfamilu się tak nie mordowała. czy może to że wypiła jedno i drugie w tym samym dniu? czy może problemy z brzuchem to normalne przy zmianie mleka? dziewczyny trzymam kciuki za zdrowie waszych tatusiów. wierzę, że będzie dobrze. jak byłam w podstawówce to mój tato też bardzo poważnie zachorował. lekarze nie dawali mu żadnych szans gdyz powiedzieli, że tylko jeden przypadek na ileś tam przeżywa. pamiętam, ze modliłam się wtedy- szczególnie odmawiałam Nowennę do Sw. Judy Tadeusza patrona spraw beznadziejnych i wierzyłam, że z tego wyjdzie. mama przygotowała nas wszystkich na najgorsze. były zapaści, tata wpadł w śmierć kliniczną ale wyszedł z tego i do dziś jest z nami- zdrowy!!! wierzę, że i Wasi ojcowie wrócą do was zdrowi- nie traćcie tylko w to wiary!!! ja również się cieszę, że mogę do wa kliknąć. dziękuję, że przyjełyście mnie do swojego grona:) teraz dzień bez forum jest dniem straconym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my ci tu asiu twardo obgadujemy:) wiesz lalik, moj maz nie jest zlym facetem, tylko jego doskonala matka nie nauczyla go okazywac emocji. a dziecko boje sie z nim zostawic, bo maly go nie trawi:P a zreszta, po 5 minutach musze wszystko zostawiac, bo on sobie rady nie daje... co do tesciowej i meza pijaka... figielku, tesciowa niejednemu by poradzila, zapewniam cie, ze to nie strach o matke tylko zwykle wygodnictwo... eh, sama nie wiem czy dobrze robilam, ze przy nim tkwilam przez ten czas. mysle ze niedlugo to sie samo rozwiaze:) cos sie na pewno stanie:) chcialabym posprzatac i wszystko na gosci przygotowac, a tu dzieci nie daja nic zrobic:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu tylko spokojnie ...wiesz tak mysle ze moze nieportrzebnie jej to ar kupilas jak ona takiego nie pila ... lepiej bylo zwykle kupic ... pozatym zmiana mleka moze chyba spowodowac takie prezawki wkoncu dziecko musi sie przestawic ... ja chyba na twoim miejscu kupilabym jej ta zwykla 2 ktora jest od 4go miesiaca ... i kilka dni czekala ... a zeby jej ulzyc ...to moze ciepla kapiel z toba w wannie ... ja tak z jula robilam jak miala kolki ...siedzialysmy po 30 minut w wannie... mam nadzieje ze cos pomoge ...trzymam kciuki ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna jesli jesat tak jak mowisz poprostu sie pakuj i spieprzaj stamtad .... on przy niej sie nie zmieni ... a moze wkoncu cos do niego dotrze ... wy jestescie rodziną ty on i dzieci ...a jego matka ... niech sie ojcem zajmnie a nie twoimi dzicmi ...i twoja rodziną ...Justys to naprawde jedyne wyjscie ... bo doprowadzi was do takiego stanu ze juz nie bedziecie mieli czego ratowac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ktorym momencie mnie obgadalyscie???:) lalik ja Cie naprawde doskonale rozumie........ja nie zaluje tego co zrobilam mam teraz fajna zaloge:) kupe obowiazkow ale daje rade.......zreszta wiedzialam co mnie czeka no ui cieplego meza:) justa wiem ze jestes pani mgr zreszta wiedzialam ze zdasz teraz prawko pamietaj:) poczekajcie maciej drze japke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia to najlepiej wie jakiego \"skarba\" mam w domu, bo juz sie w szpitalu nasluchala;) a i osobiscie mogla sie przekonac coz to za \"cudo\" ten moj maz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziekujemy za gratulacje i caluski. To od Semi dla lipcowych ciotek 👄. Chyba zrobie tak,ze nie bede juz za kazdym razem sterylizowac butelek, tylko co jakis czas. Natomiast wode mineralna wykorzystam, bo mam spory zapas, a takiej nie pijemy ;). Basiu to dla Kubusia 🌼 z okazji pierwszego posilku. Dziewczyny z waszymi tatusiami bedzie ok - trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem mała balkonuje opatulona ja szybko wskoczyłam głowę umyć bo jakas taka zaniedbana sie poczułam ah fryzura koszmarna włosy lecą:-( pazury pozdzierane przez te remonty skóra ręce suche jak pieprz brzydula jestem:-( Lalik-silna kobieta jestes podziwiam Cie i gratuluje !!!!!!!!!!! Aneczko- u nas tez własnie te Pory roku Nobilesa w dziecinnym chmurna zima, w sklepie na próbniku o wiele jaśniejsza na ścianie ciemniejsza no ale to przeboleje bo nawet ładnie mam meble z sosny wiec to kontrastuje ale że w pudle resztki farby po kilku dniach po malowaniu zrobiły sie jaśniejsze to mnie tak wkurza bo wiadomo ze jak to dzieci cos pacną cos zamalowac to jak teraz:-( Basiu- ogromnie sie ciesze że tato coraz lepiej Wiesz nas tez tak juz uczulali ze po takich operacjach stan lubi być skrajny raz tak raz tak no i tzreba byc przygotowanym na najgorsze. Ake wiadomo nikt o tym nie myśli .Tata mój żartuje śmieje sie ze jest Guzowaty teraz , ale zapewnie to jego taki sposób na oddalenie tego co juz sie zbliża wielkimi krokami:-)27listopada rusza do Sosonowca iza tydzien okolo bedzie operacja. Zdjecia wszystko są wspaniałe co jeden bąk to dorodniejszy ciekawe jak one by razem wszystkie sobie gruchały:-)jakby sie spotkały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski:) my po dwutygodniowej przerwie pisania, poprawiam dane dotyczce zosi, dzis zaliczylysmy 3 juz szczepienie, nie mam czasu teraz was czytac, moze pozniej sie cos uda pozdrawiamy goraco:) a i mam nadzieje ze tabelka jest ta ostatnia musialam sie wycofac do 459 strony Aneczka1979....Krzyś.....12czerwca....2950/49........ 7125/72.. cyc... 2dzieci Istraa............Ewunia.....23czerwca....3100/54...... ...6100/64...cyc Dviki.............Karolek.....23czerwca....2950/55...... ..7300/...cyc stonka............Rafał.........04lipca........3150/55.. ......7800/...cyc blada..............Zosia.........06lipca........2970/55 .......6400/68... cyc Anulka78.........Martynka....07lipca........3620/55..... ..6500/67...cyc Lalik.......Julia......09 lipca.....2150/48....7000/64... cyc+50ml kaszki..3dzieci Marylka2007......Tatianka......09lipca......3150/55... ....6000/64 butla Meggie1977......Julka......10 lipca.....3500/58.......6620/??... mieszane Asiulek78.........Zuzia......11 lipca........3060/54.......5950/62....butla _fernanda_......Roksanka.....12lipca......3550/56.... ..6600/64....butla maania............Julka.......12lipiec........2500/51... ..6500/?.....mieszane basia_81.........Kubuś....13lipca.......3060/48.......73 20/69...mieszane gosdan..........Jaś.......13 lipca......3650/55.......7360/?....mieszane f.i.g.i.e.l.e.k ....Agatka .....17lipca.......3890/59.......6300/61.5..cyc Ania1706..........Amelia......18 lipca........3550/55........ok 7000/64... Kokopelasa....Oliwier.....19lipca.....4200/55.......7150 /68..cyc listkaa............Maja........19lipca.......3000/53.... ...6900/61.....mieszane justka..........Szymon....20 lipiec....2800/55......6500/66... cyc madzik80.......Emilka........21 lipca........3120/52........6050/??.....cyc Wisienka.........Arkadiusz....22lipca........3370/58.... . ..6700/??...cyc Dominisia........Bartosz.......22lipca........4020/59... ....6720/74...cyc Pestka1980.....Igor........26lipca.........3900/58...... 7300/69.....butla e-v-a..............Raoul........31 lipca.....3580/52.....5800/61.....butelka Justyna 5X83....Ksawery....1 sierpnia.....3960/60.......6450/??..... cyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia to najlepiej wie jakiego \"skarba\" mam w domu, bo juz sie w szpitalu nasluchala;) a i osobiscie mogla sie przekonac coz to za \"cudo\" ten moj maz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaski !!! Ewka ma dzis spanie...najpierw strzelila sobie 3 godzinną drzemkę, potem standardowo 2 godziny zabawy i teraz znowu śpi.... miałam iść na spacer, ale zasypało nas totalnie i sypie i sypie...już świąt mi się chce. jak tak czytam o tym, że już tyle nowośi wprowadzacie do menu waszych dzieciaczków, to myslę, że ja wyrodna matka, bo dalej trzymam Ewcie tylko na cycu. Może w przyszłym tyg cos zaserwuję, ale najpierw podgadam z lekarzem. Lalik kobieta z ciebie twarda, przynajmniej masz pewność, że nic Cię nie złamie, a co najwyżej wzmocni. Justyś z Ciebie też twarda kobieta, bo ja bym chyba nie dała tak rady. Oluś Semirka cudna, a wózek swietny, widziałam kiedys kobietkę jak takim jechała i wyglądało, że prowadzi się rewelacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja niedawno wrocilam ze spaceru z marzlam na kosc ... Mania Jula wyglada przecudnie ... jesu nie jak mikolaj ale jak aniolek ...:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wszystko przygotowane, czekam na gosci, impreza w stylu japonskim, na podlodze, bo jak wstawie stol to nie da sie poruszyc, zimny bufet i browarki, szkada ze nic dla mnie nie ma:( pozniej mozesie odezwe, jak sie w miedzyczasie nie rozwiode, bo moj slubny strzelil focha o ta impreze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu naklikalyscie co nie miara :) tylko na troche zajac sie robota i znowu duzo czytania :) nie wiem czy wam pisalam ale jutro przyjezdzaja do nas goscie z warszawki na caly weekend wiec znowu bede poza zasiegiem :) juz dzisiaj zaczelam przygotowania jedzeniowe ale wiekszosc zostaje na jutro bo salatki sa 1dniowe a i gulasz tez najlepszy tego samego dnia. dzisiaj tylko ciacha upieke. Basiu ciesze sie ze z Tata lepiej Terka u ciebie tez bedzie dobrze, masz nasze kciuki pamietaj o tym Maaania jakaz sliczna mikolajka :) ja musze poszukac bo tez gdzies mam stroj dla Krzysia tylko teraz na sama mysl ze trzeba sie przekopac przez to wszystko normalnie mi sie odechciewa :D Istraa - nie jestes jedyna wyrodna :) u nas poza sprobowaniem raz soczku (20ml) i raz 2 lyzeczek jablka (juz jak mial 5miesiecy skonczone) to zadnych pokarmow nie bylo i nie bedzie. dopeiro po wizycie u neonatolog po 10grudnia cos wprowadze. nie ma sie do czego spieszyc... aaaa w carrefour jest duza promocja na zabawki. miedzy innymi garnuszek na klocuszek z fishera - super rzeczy ktora sie bawia dzieciaki znajomych - jest o 25zl taniej niz u nas w hurtowni.. tutaj macie katalog : http://www.carrefour.pl/page/pl/handlowy/hipermarkety/katalog/swiat-zabawek/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna a ja tam pilam browarka juz ze 2 razy, malego karmilam po 3 godzinach... i jedyna roznica to nie zachowanie Krzysia tylko duuuuzo wieksza ilosc pokarmu w cyckach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciasto ktore wlasnie sie przygotowuje (tzn odczekuje swoje na boku) a jest dosc tanie i szybkie do zrobienia WIEWIORKA :) 1kg kwasnych jablek 10dag rodzynek 15dag orzechow wloskich 1,5 szkl cukru jablka pokroic (najpierw cale w pionie i poziomie i pozniej kazdy ten kawalek w \"osemki\" rodzynki jesli duze pokroic na pol, orzechy pokroic na sredniej wielkosci kawalki zasypac cukrem i odstawic na minimum 2 godziny co jakis czas mieszajac (ja odstawiam na minimum 4godziny a czesto nawet na noc) wytworzy sie sporo soku i po okreslonym czasie dodac 3jajka 2szkl maki tortowej 1 lyzeczke (plaska) proszku do pieczenia 1 lyzeczke sody + zapach (ja daje waniliowy) wymieszac i piec w prodizu ok 45min :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz pozwole sobie na maly cytacik z \"Zaklinaczka dzieci. Jak rozwiązywać problemy wychowawcze\". Autor: Tracy Hogg, Melinda Blau \"nie ma nic złego, jeśli zaczynasz myśleć o podawaniu pokarmów stałych i obserwujesz, czy dziecko jest na to gotowe. Zadaj sobie następujące pytania: *Czy moje dziecko wydaje się bardziej głodne niż zwykle? *Czy Twoje dziecko budzi się w środku nocy, bo chce jeść? *Czy Twoje dziecko straciło już odruch wypychania języka? *Czy Twoje dziecko patrzy na Ciebie, kiedy jesz, jakby chciało powiedzieć: „Hej, a czemu ja takiego nie dostaję?”? *Czy dziecko siedzi bez podtrzymywania? *Czy dziecko sięga po różne przedmioty i wkłada je do buzi? Jeżeli tak, jest gotowe do wprowadzania pokarmów stałych. Twoje dziecko prawdopodobnie nie będzie jeszcze na to gotowe w wieku czterech miesięcy. Podobniejak wielu pediatrów uważam, że lepiej jest być konserwatystą i zacząć rozszerzać niemowlęciu dietę, gdy ma około pół roku. Powód jest prosty: wcześniej układ pokarmowy niemowląt nie jest wystarczająco dojrzały, by przetrawić pokarmy stałe. Ponadto większość dzieci nie potrafi jeszcze siedzieć prosto zatem trudniej jest im jeść. Perystaltyka, czyli proces, dzięki któremu jedzenie przesuwa się przez układ pokarmowy, jest bardziej efektywna w pozycji wyprostowanej. Pomyśl o sobie: czy łatwiej byłoby Ci zjeść łyżkę ziemniaków na siedząco, czy na leżąco? Poza tym młodsze niemowlę jest bardziej narażone na alergie, zatem ostrożność ma tutaj sens.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalik - gratuluję uporu, wytrwałości w osiąganiu celów i odwagi. :) Super babka z ciebie. Olcia - ale wypasiony ten wózek, takie kosmiczny! A mebelki masz moze firmy Red Apple? Bo bardzo fajne, coś takiego szukamy do naszego salonu. Nam dzis dzionek minął bardzo miło, wpadła kumpela, przegadalysmy pol dnia, na spacerek tez razem i jak sie tak gada, to czas od razu szybcioej leci. W dodatku Emilka bardzo grzeczna,sporo śpi, wiec mam troche czasu na odsapniecie :) A ta przytulanka \"Przytulanka DREWEX \" jakaś śmiszna - jakby poduszka czy cos... nie mam nic takiego, ale nie wiem jak to się uzywa. Słuchałam dzis płytkę Bacha z wczorajszego dziennika i jednak Mozart bardzoej mi się podoba. Będe w przyszłym tyg polowac jeszcze na Vivaldiego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko - ten cystat Tracy hogg wydaje mi sie mądry i tego będę się trzymać tego co powie pediatra wa nastepnej wiycie. Ale podejscie mi sie podoba i jestem za. Na kilka pytan odpowiedzialam \"tak\", ale jeszcze nie na wszystko, takz eja sie jeszcze wstrzymuje , a z cycaniem jest mi wygodnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mały diś trochę marudził a teraz śpi już 3 godziny,widzę że duzo naklikałyście a więc biorę sie do czytania... Justynko współczuje ci że masz takiego nieodpowiedzialnego męża ale z tego co piszę lalik to bym sie zastanawiała czy by sie nie wyprowadzić,wiesz marnujesz sobie najlepsze lata swego zycia i twój mąz nie zasługuje na Ciebie, Lalik a co ty przestępca jesteś ze mamy z tobą nie pisac,ludu ty mój to samo zycie,gdybym tylko ja zaczęła pisać co ja przezywałam w dziecinstwie to by horror powstał, No mały sie obudził wiec go karmię i klikam ,a wieęc błedy murowane Dziś małemu dałam sprubować wlasnorecznie ugotowanej zupki i małemu tak posmakowała że dzioba otwierał a jak super mlaskał,jag mu nie dawałam to płacz a jak łyżeczke przystawiłam to usmiech od ucha do ucha,myślę że nic mu nie będzie zjadł tak około 5-7 łyzeczek i więcej mu nie dawałam ,mimo że chciał bo otwierał dzioba. Nie wiem jak tam z parzeniem butelek bo cycka nie darady sterylizowac,ale ja nigdy niczego nie sterylizowaam,poprostu w miarę mam porzadek w chacie i tyle,mam znajoma która to tak przestrzegała higieny że ma córę z ktura to po lekarzach non stop chodzi bo choruje ma alergie,i nie tylko mi ale wiekszosci opini ludzi to od sterylności.Moja chrzesnica na butli chowana i moja szwagierka nawet nie słyszała o jakimś sterylitorze,ona netu nie ma to i nie wie co to jest ale ja się nie dziwie ja tez z tad sie dowiedziałam Mój oli z muzyki preferuje aaa,koci dwa,na tej piosence sie wycisza,moja córa spiewała tak do brzusia i pewnie dlatego. Wszystkiego naj,naj dla Semi... Dziewczyny nie wiem co kupić swojej chrześnicy na mikołaja ,ma 1,5 roczku i mam około 50-70 zł przeznaczone na prezent,może wy mi pomożecie cos na alegro wyszukac,ja nawet nie pamiętam czym dzieci w tym wieku sie bawią,na lalke chyba za wcześnie? basiu życze zdrowia twojemu tacie Maniu ja ci niestety w sprawie mleka nie poradzę bo cycem karmię ale zyczę julce aby póściła dużego bąka i zeby ją brzusio nie bolał :).... azdjęcie no poprostu super prawdziwy swięty mikołaj,.jabłuszko sama zcieram,zz pewnego źródła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobitki :) będę pisać na raty bo tyle naklikałyście że szok :P a ja od rana nie mogłam wejść na kafe. byłyśmy u pani pediatry. Zuza zdrowa, pięknie się rozwija, pogadała z panią doktor. dostała skierowanie do neurologa bo pani doktor obawia się że ma nierówne napięcie mięśniowe, ale powiedziała ze nie ma się czym martwić bo to minimalne objawy i wszystko może być ok. ale lepiej sprawdzić. poza tym ładnie przybrała waży teraz 6260 :) Basieńko, Terko życzę z całego serca duuuuuuuuuużo zdrówka dla Waszych tatusiów i trzymam kciuki żeby wszystko było ok.❤️ Serdeczne życzonka urodzinowe dla Semi ode mnie i Zuzy 🌻 co do butelek i wody to ja też nie sterylizuję butelek tylko myję w gorącej wodzie a wyparzam raz na 2-3 dni. wodę daję normalną z kranu tylko przefiltrowaną. któraś pytała o kupkę przy zmianie mleczka. to normalne że kupki nie ma przez parę dni. jak Zuza zmieniała mleko nie robiła kupy chyba ze 3 dni. a jeśli chodzi o zabawki to ja najbardziej jestem za takimi które rozwijają wyobraźnię dziecka, przykuwają jego uwagę i zmuszają do kombinowania :) nie ważne czy są drogie czy tanie byle były bezpieczne :) ok. czytam dalej :) buźki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero mam teraz chwilke justys juz ja wiem jakiego masz wdomu :\"skarba\" ja bym spadala stamtad gdzie pieprz rosnie jak mu zalezy na tobie i dzieciach pojdzie z toba jak nie to wszystko wyjdzie.....pamietasz jak ci opowiadalam o swoim bylym .....znalaam juz krzysia a tamten przyszedl do pracy i blagal na kolanach abysmy sie zeszli....ja juz to przechodzilam i nie wierzylam ani jednemu slowi......byl zalosny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dzien mi przeleciał przez palce dzisiaj. nic n ie robiłam, nie wiem gdzie sie te psare godzin podziało :) mały wykąpany i leży już w swoim łóżeczku, pewnie za pare minut zasnie :) cos klasyka mu nie pasuje, woli Roxy FM przy kąpieli, zamiast Mozarta :) kupiłam mu ostatnio cienkie podkoszulki pod piżamke, polecam, jak Kuba ise odkrywa to przynajmniej jestem spokojniejsza, ze ma cieplej na piersi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny kochane jestescie 🌼 zawsze jakos mi lepiej jak do was zajrze :):):) jakos tak nam sie dzisiaj sentymentalnie zrobiło :) i dobrze, bo sentyment do Was mam jak do mało kogo!!!! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×