Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

buashhahhaha a u mnie za oknem tylko parking z samochodami ...i jedyne co to wspolczuje tym co te szyby drapia;):)) no mysle ze sie kimnie z tego co widze po postach cala noc walczyla ...a julka oglada jakies pierdoly na fox kids bo ania przed wyjsciem do szkoly puscila ... wiesz wazne ze kolorki migaja;0:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, u nas tv to tez najfajniejsza zabawka :-) jak sie zagapi to głowy nie odwróci od telewizora a mama moze sobie gadac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheh...wiesz to chyba te migawki ...tak na nie dzialaja ...tyle ze lepiej nie pzresadzac z tv ...ja i tak mam daleko telewizor od lozka w pokoju tez ale czasem to trzeba wylaczyc bo jule wcina ..;) a wracajac do kaszki chyba mania pytala ...zaczynalam od paru lyzek tz gdzies dwie trzy zawsze konczylam piersia ...:)...ide ja nakarmic bo juz papu wola ...;):)) pozniej sie odezwe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jula zjadla i spi /.....:) mam jakies dwie godzinki luzu...a te spiochy jeszcze wszytkie spi..hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woooow ale tu bylo nocno poranne szalenstwo :) mam 2 strony do nadrobienia heheheh Krzys w kocnu sie mocno ustatkowal i przesypia cale noce - idzie spac o 20tej o 22-23 przez sen cyc i spanie do 6.30 - biore go do nas do lozka dostaje cyca i dosypia do 9 :) dzisiaj wyjaktkowo poczta nas obudzila o 8 :O kurcze cala 3 ma czkawke - Gbarysia Krzys i ja, jakby ktos z boku posluchal to mialby niezly ubaw :) spadam poczytac co pisalyscie i jakies sniadanko zjesc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) widze że wy tak dobrowolnie na nogach ja niestety jak zwykle od 7 podbudka :) a Kubuś oglada teraz swoje ulubione teledyski z VHR.Może niedobrze że tak oglada ale jkaos mu pozwalam ok 15minut bo tak go to ciekawi.Aneczko pytałaś kiedy Kubuś sie urodził.No tak termin miałam na 8.07 a Kubuś wyskoczył 2 tyg wczesniej czyli w 38tyg.Niestety poród mój był ciężki bo wszystko zaczęło sie naturalnie wody odesz ly ale Kubuś był wysoko.Rozwarcie było i parcia ale główka nie ułożyła się prosto jakimś szwem i nie chciał wyjść wiec zadecydowali cesarke:(potem juz poszło gładko ale trudno dojsc do siebie jak to po cesarce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokopelasa widze ze sie udalo ;) Dviki jesli idzie o pyralginum to rozmawialam z lekarzem i przy wysokiej goraczce mozna wziac 1 tabletke ale i tak lepiej ratowac sie np. nurofenem. ja e wzgledu na bole stawow mam pozwolenie na nurofen forte czy nawet ketonalod czasu do czasu . Maania mam nadizjee ze uda ci sie znalezc wlasciwe mleko dla malej Justyna a moze to zabki?? Gabrysia przy zabkowaniu miala do 40stopni goraczki i biegunke, pozniej dzien dwa spokoju i pojawial sie zubal. na wszelki wypadek idz jednak do lekarza. ja kiedys pisalam juz ze paczka priorytetowa szla do mnie 10dni (a odleglosciowo to bylo 130km) takze juz nic mnie nie zdziwi. czasami zwykle listy szybciej dochodza niz priorytety. teraz zamowilismy zapas durexow u mojego ulubionego sprzedawcy wiec zobacyzmy ile tym razem bedzie szedl priorytet. poprzedni zaginal i dzieki temu dostalismy 2x tyle co kupilismy ze wzgledu na zwloke buehehehe justka - ciesze sie ze pomysl zabawkowy sie przydal. ja niestety nie mam gdzie tego postawic bo tez mi sie bardzo podoba :) my postanowilismy ze na prezent od tesciow Krzys dostanei walec gimnastyczny o taki: http://www.allegro.pl/item271119496_walec_chicco.html ale dla Gabrysi jeszcze pomyslu nie mamy. jutro maz ma wolne i skoczymy do hurtowni zobaczyc co maja fajnego i porownac ewentualnie ceny. w sumie to jeszcze nie jest na 100% pewne ale maz sie przymierza do urlopu od poniedzialku a od grudnia bylaby nowa firma. 3majcie mocno kciuki bo dla nas to bedzie niezla deska ratunkowa w kwestiach finansowych wysylam i czytam dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wrzucialam juli wage na siatke centylową i tak patrzac od urodzenia po tym skoku i wyrownaniu ta waga idzie jej idealnie ..cos pomiedzy 50 a 75 caly czas rowno ... Aneczko artukul dobry .. wsumie powiem ci ze fajnie to napisali zwalszcza dla tych ktore nie moga karmic a przeciez i tak bywa..wkurzajace jest to ze gdzieniedzie tak jada po tych mamach ..a przeciez w zyciu roznie bywa ... i z tego co widze napisali tu to samo co mi mowila Pani ania ..ze 6 mc dziecko juz nie ma odpowiedniego odzywiania na samym cycu .. z tym ze jak mi to ujela pani ania ... jak dziecko jest ruchliwe ..to juz wczesniej brakuje tych kalorii... poczesci tez dlatego Jula zaczela dostawac ta kaszke .. kurde wkurza mnie juz juz ta nasz klasa ciagle mam serwery przeciazone .. stwozyli cos a serwerow odpowiednich nie maja ..paranoja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) właśnie licze ile kafli potrzebujemy do kuchni,. jest to o tyle skomplikowane, ze bedą 3 albo 4 kolory :) a wyobraźni przestrzennej nie mam za grosz ;) co Kubus kaszlał w nocy. mam nadzieje, ze go nie zaraziłam. ma lekki katarek i zastanawiam sie, czy mu po prostu nie sciekał w nocy do gardła. albo slina, bo slini sie ostatnio strasznie. no zobaczymy. dzisiaj mamy gosci do niedzieli, a w poniedizałek przyjeżdza moja ciocia na pare dni, wiec będzie miał kto Kubusia nosic ;) mały obudził sie dzisiaj w nocu ok 2:00 nie wiedziec czemu, dostał herbatki i nie chciał spac do 4:00. ponieważ ja jestem jeszcze torche chora, to tatus dzielnie wstawał do niego co chwile. potem jak zasnął to obudził sie ok 5:30 na mleczko, ale potem na szczescie zasnał bez problemów. teraz panowie odsypiają nocke a mama oczywiscie na nogach :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu co do mleka jeszcze ...z tego co wiem za bardzo nie eksperymentuj bo bedzie jeszcze gorzej ..wsumie uwazam ze moglas jej kupic ten enfamil ale zwykly ...i powoli by na niego przeszla .. ten gesty moze jej niesmakowac w tym sensie ze ciezko jej go pic ..pamietam jak mialam z jarkiem jak mu zaczelam mleko zageszczac kleikiem ryzowym ..bo wtedy tylko takim zalecali ..to bylo to samo ... minelo sporo czasu zanim sie przyzwyczail .. a z racji tego ze nie mozesz w tym mleku regulowac gestosci tak jak ja moglam samym kleikiem to moze byc ciezko ... co do bebika to jestem na nie uczulona moj jarek to pil ... bo wtedy nic innego praktycznie nie bylo... miaal takie kolki .. ze dar sie i w dzien i w nocy ... dopiero jak zmienilam mu mleko ...wtedy na humane bo u nas bylo ciezko kupic wiec sciagalam sobie z niemiec to wszystko sie unormowalo ... co do kaszek zacznij powoli ...mam nadzieje ze ureguluje i twojej juli trawienie ... aaaa justys pisalas o paczkach daj spokoj ja na przesylke z wolomina a to jakies 15 km odemnie czekalam dwa tygodnie.... dopiero teraz na spokojnie poczytalam wasze posty;):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basienko ...mierzysz kuchnie .... i ilosc dzielisz przez trzy albo cztery ile tam bedziesz miala kolorow ... a i pamietaj ze zawsze musisz wziasc kafli trochu wiecej:))) wrazie jakiegos sluczonego ...albo jakis polkol itp;):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalik no ja tez nie daje Krzysiowi stawac w exersaucer. tak zrobilam ze on ma podlozony kocyk i raczej w nim siedzi a nie stoi zwlaszcza ze go tylko wrzucam tam w sty awaryjnych ;) co do naszej klasy to serwery byly ok na poczatku, onie sie nie spodziewali takiego naporu ludzi po prostu ;) Krzys tez jest bardzo ruchliwy i podejrzewam ze stad mniejszy przyrost wagi no ale ja i tak sie tych pelnych 6miesiecy bede trzymala. zreszta on jak na razie nie przejawia zainteresowania jedzeniem, pieczonym jablkiem urzadzil mega pluci a to bylo super slodziutkie. soku ani jablkowego ani z owocow lesnych nie chce nawet sprobowac ani z butelki ani z lyzeczki takze nic na slle... a za kaszkami to ja nie przepadalam i w sumie Gabrysia jadla dopiero jak skonczyla cycka czyli majac 1.5roku ale tez od wielkiego dzwonu. jakos mnie kaszki nie przekonuja wiec dzieci nimi nie uszczesliwaiam ;) Basiu po diable drogo wam to wychodzi. nie wiem jak teraz ceny sie ksztaltuja ale nam 3500 to wyszlo juz z kafelkami a bralismy takie drozsze bo wtedy 60zl za metr. tylko fakt lazienke mamy malutka i zwykla wanna a nie jakies tam fikusne. mam nadziej ze Kubus sie nie pochoruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale macie tempo od rana :) justynko co ty w nocy robisz!!! dziewczyno wykonczysz sie, jak tak po nocach bedziesz siedziec :) aneczko ze ie słyszałam za wiele o tej firmie. Myslelismy o maxi cosi, ale są troche drogie. \\przyjze sie tym, któe podesłałas, jak mówisz ze inni sobie chwalą :) a co do kąpania, to my jeszcze w małej wannie sie pluskamy :) foczke używalismy raz i skonczyło sie na płączu :) ale to krzesełko to faktycznie fajna sprawa, sama sie nad tym zastanawiałam :) gosdan to z Jasia kawał faceta :) dobrze dobrze, niech rośnie zdrowo :):):) myszko Kubus juz je słoiczki, ale z glutenem poczekam takl do 8 miesiaca jak to kiedys było :) tak radzi mi moja lekarka. faktycznie ciekawe czy nasze Kuby to będą urwisy :):):) kokopelasa ja tam uwielbiam mój Wrocław :) a twoja córcia to praktyczna dziewczynka, nie powiem :):) maaniu dziekuje za link :) właśnie myslałam, ze ot ten konik :) jak tak zachwalacie, to Kubus tez dostanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ja na tym gowniee nie moge nic zrobic ciagle mam serwery przeciazone:( achcialam fote jeszce dac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczko my mamy łaziemnke 4,6 m, czy li tez malutką. kafle bieremy 50 zł za metr, ciekawe ile bedziemy musieli doliczyc, no nie wiem, jakos tak to wyszło, i trzeba pewnie bedie oszczedzac na czyms inny,m ale wiesz jak to jest, jak robi sie cos na ostatniąchile, to nie ma czasu na szukanie :) lalik dzieki za pomoc :* zobacyzmy ile mi wyjdzie tych kafli i co namotam ;) a co do naszej klasy, to tez jak bede miałą chwilke, to zabieram sie za odnajdywanie was kochane mamuski :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewunia i Karolek dzis koncza 5 miesiecy 🌼 🌼 🌼 kiedy Wam te dzieciaki tak porosly co? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu nasza lazienka jest klitka 1,40x1,80 wiec i za bardzo nie idzie poszalec. pamietam ze my kupowalismy w leroy merlin bo wychodzilo prawie o polowe taniej nic u nas w sklepach. trafilismy nawet na promocje ze wanna kosztowala 400zl ta sama co u nas prawie 800!!! no i jeszcze udalo sie kupic umywalke razem z szafka i kibelek do tego z cersanit tez za jakas smieszna kwote. z armatura i lustrem wyszlo nam na pewno ponizej 1500 bo placilismy karta a ja mialam wtedy taki limit ustalony :) tylko fakt to bylo ponad 3lata temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa zaraz mi cycki rozsadzi... maly sobie w najlepsze drzemke ucina i dzioba otworzyc nie chce... laktator nie ciagnie wiec troche upuszczam recznie ale tylko mlody ssak moze mi ulzyc... chyba bede wyrodna matka i go obudze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj wieczorem doczytałam dzisiaj rano patrzę a tu już 3 strony. No trochę z tym pisaniem przesadzacie  Kokopelaso przykro mi z powodu babci. Aneczko twoje dzieci są przesłodkie i rzeczywiście podobne do siebie. A Gabi to już mądra dziewczynka i jakie ma dobre serduszka. No wiadomo po mamusi. A tak w ogóle to wszystkie dzieciaczki słodziutkie. Mężczyźni nam rosną, no i już drużynę piłkarską szykujecie czyżby na EURO 2028. No i nasz chłopaki to chyba będą walczyć o te lipcowe dziewczynki. Maaniu po zmianie mleka kupki mogą być rzadziej i nawet zielone. U nas też tak jest i pytałam pediatry. Justyna czy ty w ogóle sypiasz ?  A i uważam że jesteś dobrą mamą dla swoich dzieci. No i dzieci twoje tak się kochają. Justka ja też otwieram buzię jak karmię małego, czasem chciałabym mu pomóc. A tak w ogóle to ładnie wyglądasz z Szymusiem. I oczywiście zapomniałam co miałam jeszcze napisać, piszę ratami bo musiałam nakarmić Jaśka. A teraz idę przewinąć, bo ma niespodziankę w pieluszce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diviki no niby tak moj meza tez zadowolony...ale mi jakos te pare kilogramow ciazy ...tu na tej focie wazylam 60 kg cos kolo tego teraz 67 waze ...wiec tak mysle do 64 przy moim wzroscie byloby idealnie ...ale chyba same cyce teraz ze trzy kilo wiecej waza;):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BUZIAKI DLA SOLENIZANTóW Z OKAZJI 5 MIESIąCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale ten czas leci... laiku, a myślisz, że te kolki to po bebiku były? ja mam to omneo i to niby ma im zapobiegać... ratujcie ja już nie wiem co robić... po każdym jedzeniu sa jazdy- jeszcze nigdzy nie miałam spokoju, bo zawsze coś... z tym mlekiem to wróciłam po prostu do bebiko omneo 1, bo tą 2 nie fajnie znosiła. hmm może kupić zwykły enfamil i mieszać go z bebikiem i tak łagodnie przechodzić??????????????????????? proszę poradzcie mi co ja mam zrobić? każdy lekarz mówi, że mam czekać i że to przejdzie, bo mała sama musi nauczyć się bączki puszczać i takie tam... a mi się serce kraje jak widzę jej męki. :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalik fajna niunia z Ciebie hihihi :-)) czy wierzycie ze ta kobieta ma trojke dzieci??? bo ja nie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosdan dziekuje ;-) a naszych chlopaków na pilkarzy mozemy trenowac :-) ale teraz to takie łyski z siłowni ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×