Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

anecko Kubus jeszcze lezy pod zabawkami :) tylko najbardizezj interesują go zabawki podwieszone dodatkowo nad główką, musi miec co do rączki wziać, bo samo patrzenie juz go nie zadowala ;) chociaz i tak ostatnio karuzela wygrywa, melodyjka już mi sie niedługo będzie po nocach snic ;) eva to kawałek macie do Polski :) my tez musielibysmy odwiedzic teściów w Tomaszowie Lubelskim, to jest jakies 700 km od nas, wiec podobnie, ale wydaje mi sie, ze Kubie nie spodobałaby sie podróż w foteliku tyle godzin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneckzo bawiskoczek jest rewelacyjny!!! a tą kule niespodzianke znam, bo kupowałam mojej chrzesniaczce rok temu na gwiazdke, jak dokłądnie była w wieku naszych szkrabów i mała była nią zachwycona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczko ale z ciebie laseczka!!!!!! i masz swietną fryzurke :):):):) w ogóle fajną jestescie rodzinka :) tworzycie przepiekny obrazek :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ja też mam lenia. Dzień chyba śpiący bo mą też usnął. Aneczko u nas taka sam pogoda, 6 stopni ale tak ponuro. No trzeba coś zamówić z zabawek dla Jaśka. Ewa ja byłam kiedyś w Monachium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam lenia,tez jeszcze w koszuli nocnej. Aneczka-my tylko samochodem,za zadne skarby swiata nie wsiade do samolotu. Basia-Raoul siedzi spokojnie,bawi sie,spi,robimy co 3 godz przerwe na przebranie i jedzenie.Corka tez zreszta byla spokojna,miala 6 tygodni jak pierwszy raz pojechalismy do polski. Gosdan-jak bedziesz jeszcze raz ,to zapraszam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co tak patrze na allegro i ceny mnie zaskakuja... rzeczy ktore byly w ofercie carrefour czy auchan sa DUZO drozzse na allegro niz w hipermarketach. w hurtowni u nas niektore tez taniej wychodza... dzisiaj jeszcze porownam ceny kilu rzeczy i w zaleznosci czy mi sie bedzie oplacalo to zrobie juz zakupy swiateczne ostatnie... nie chce czekac na grudzien bo wiadomo ze bez moich poborow bedzie mega ciezko. te 400zl co mi przeleja za wychowawczy ledwo ywstarczy na rate splaty kredytowej... no ale przynajmniej synio bedzie pod okiem mamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, zdradzcie prosze 2 pierwsze litery nazwiska justyny,bo zwariuje jesli nie bede miala jednego sukcesu na naszej klasie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczko ja tez miałam tylko dwa cienkie kocyki i zakupiłam taki duży, porządkny akrylowy i musze przyznac ze jest świetny :) nie pamietam firmy, ale te akrylowe wszystkie są podobne :) eva poszukaj po mnie :) wpisz Basia, nazwisko znajdziesz po adresie małego na bobasach, Wrocław, a na zdjeciu jestem z Kubą na rekach :) tam znajdziesz reszte babeczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdzam pocztę a tu nie ma fotki Aneczki :( wyślij mi prosze Aneczko bo jestem ciekawa jak wyglądasz. Jeśli chodzi o matę edukacyjną to u nas od samego początku była wielką pomyłką. Amelia wcale na niej nie chciała leżeć i nie interesuje się zabawkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam taki duzy. wlasciwie to jest on normalnych wymiarow grubasny ale do wozka sie nie nadaje a na pol mi szkoda go przecinac wiec szukam czegos rozsadnych gabarytow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha:) eva, szukaj szukaj:) ale juz pisalam, ze ciezko mnie poznac, jestem w gornej linijce 3 str. justyn ze szczecina;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia-ja to naprawde tepa jestem ,znalazlam tylko moja kuzynke na basiach i jedna z twoim nazwiskiem,ale przy jakims wodospadzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha,w koncu przy pomocy Justyny(dzieki Justyna) znalazlam.Rzeczywiscie ciezko poznac.Nareszcie znalazlam nasza modelke.Sukces,niestety nie moj.Jednak jestem tepa.Coz starosc... Justyna -jak tam Ksawcio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przespalam swoja zmiane:) w ogole wczorajszy dzien koszmarny, ksawcio albo plakunial, albo spal ze mna na brzuchu. padlam znow kolo 20:O i obudzilam sie o 9 rano:) dzisiaj nie bardzo posiedze, bo slubny ma byc w domu, choc po nocce jeszcze nie wrocil, ale wscieka sie jak siedze przed kompem. ktos kogo kilka dni nie bylo musi sie zalamac, wczoraj chyba 6 stron peklo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dajcie spokoj, wczoraj slubny zjawil sie o 11.30, do 12 jest ksawka lekarka, pozniej przyjmuje zolza, co to jej za pacjetow drugiej pani dr nie placa i ona nie przyjmuje... wozek nie zrobiony. a ksawcio marudny, ale juz ok:) cos tam chyba juz wylazi, ale jeszcze dobrze nie widac:) jak bede pewna to napisze;) eva, ja sie nie dziwie ze pod basiami nie znalazlas, bo to barbara:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do aneczki, to ja znalazlam ze 2 tyg. temu, ale prosila zeby nic nie mowic, a teraz to juz chyba musztarda po:) wisienka to faktycznie jakby przestepstwa sie dopuscila:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ciesze sie,ze jednak tepa nie jestem,tylko basia wprowadzila mnie w blad,bo kazala basia wpisac ha,ha,ha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie bo jednak basia:) moj blad:) wazne ze juz wszystkich masz:) co do aneczki to faktycznie widac od razu ze to ona:) a ja tez moge dostac te aktualniejsze foty??? adres znasz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna-widze,ze cie humor nie opuszcza,dobrze,ze mieszkasz tak daleko,bo chyba mialabym ochote cie zamordowac,mysle,ze wiesz dlaczego?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety maz wstal i znowu mnie przegania od komputera,wiec do wieczora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eva, do glowy przychodza mi min. 2 powody, ale nie bede sie zaglebiac;) a taki kocyk moja tesciowa kupila gdzies za 25zl dla gabi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a iwecie co? jak ja wpisałąm z ciekawosci swoje imie (Basia) nazwisko i Wrocław na profilu mojej mamy, to wyświetliłam sie tylko ja :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie co? ja jak wpisałam na profilu mojej mamy siebie, to wyswietliłam sie tylko ja :):):) i wpisałam Basia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Aneczko za fotki :) śliczna z was rodzinka. Z moich wyobrażeń o tobie sprawdziła się tylko fryzurka, bo pamiętam jak pisałaś przed porodem że zrobisz sobie wygodną fryzurkę, no i wyglądasz dużo młodziej niż w moich wyobrażeniach. Ale dzieci się wam super udały. Co wy tak szalejecie na tej naszej klasie? ja zaczęłam się kiedyś tam rejestrować ale nie skończyłam bo się Amelka obudziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff wlasnie wrocilismy z eskapady sklepowej. glownie zarelko kupilismy ale oczywiscie droga kupna nabylam kilka dzieckowych gazet (puscilam ponad 10zl!!) rajtki dla mlodego bo z tych co mamy juz wyrosl no i w koncu kupilam sobie buty!!! takich na obcasach wyjsciwoych zimowych mam 5 par ale na plaskim normalnie nic co by sie nadawalo na smiganie z wozkiem a jeszcze chwila i spadnie snieg i u nas i w adidasach nie polatam, no ale na szczescie zaczely sie rzpezeny i za 143 kupilam skorzane kozaczki takie do lyzki ufff przynajmniej jeden mol z glowy i troche kasy zaoszczedzonej :D wisienko och ty kryminalistko :)) no ale nie mam ci za zle.. ze mnie tez jest detektyw monk i wsyzstko musze rozgryzc hehehehe u nas nie ma zadnych hipermarketow wiec zostaje mi allegro. bylismy w kilku dzieciecych ale maja takie tandetne te tansze a te ladne sa po 100zl :( a ja jestem mocno wybredna i kocyk nie moze byc w zadne maziaje wzory czy kolory tylko jednolity :) Ania a ty pewnie myslalas ze ja to jakies stare prochno jestem co??? no kochana ja jeszcze mloda wiekiem jak wiekiem ale duchem to caly czas 18stka :D moi uczniowie sie smieja ze tylko dzieki pogodzie i mlodosci ducha idzie sie ze mna dogadac :D Justynka foty aktualne do ciebie tez poslalam. takie wiesz z marszu robione :D czuli all naturalle cala ja :) a pwoiedz mi dlaczego po moim foto widac ze to od razu ja?? az ciekawa jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×