Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

Madzik no to witam w klubie mam identyczny dylemat co do tachania wozka na razie - teoretycznie bo jeszcze nie ogladalam w realu - moje wymagania spelnia jedynie bartatina classic http://www.allegro.pl/item171615160_jedo_bartatina_na_wahaczach_pompowane_kola.html jest dosc bogata kolorystyka tych wozkow wiec mysle ze mozna cos dla siebie zawsze wyszukac o ile wszystko inne spelni moje oczekiwania to wybieram wlasnie ten jabluszkowy kolorek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik - ja tez na 1 pietro bede tachala biorac pod uwage ze jeszcze 5letnia Gabrycha razem plus jakies zakupy trzeba robic to niezly ladunek sie szykuje. dlatego szukam wozka ktory w wersji max bedzie mial 14kg. pisalam do jednego ze sprzedawcow na allegro i okazalo sie ze bartatina wersja na kolach piankowych jest 3kg lzejsza wiec mysle ze jednak zrezygnuje z pompowanych bo 3kg to jest straszna roznica. no i jednak wybierzemy wahacze nie paski - raz ze pisza babeczki ze spacerowka na paskach to porazka bo dziecku az glowa odskakuje a dwa jednak jest sporo szersza (o jakies 5cm) a to przeciez duzo jesli idzie i o miejsce w domku i o auto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze ja aktualizacja: Ally23.........Natalia.......23........Sląs........11.. .... 30.06.07........0 Kimmusia......Tośka........25........Olkusz.....10...... 30.06.07......+3 Monikaaa1....Monika......19.........śląsk.......21...... 29.06.07......+4 Joanna78....Joanna.........28........Sopot......22.... .. .02.07.07....+5 Sendi79.......Karla.......27.........Warszawa......24 ....03.07.07... -1 s-a-m-o-t-n-a...Olga.......27.........śląskie.....24.... ..04.07.07......+8 Aneczka1979...Ania......28......podlaskie....24.....05.0 7.07 ???......0 Jolka87.........Jola ......20..........Warszawa.... 19........07.07.07 +1 Istraa...........Aga.........26.........Kraków......24.. ...08.07.07....+3 Myszka1975...Bożena......31........Katowice....22.....08 .07.07....+5 Anulka78.......Ania.........28........Szczecin.....24.. ..09.07.07...+10 Blada..........Małgosia.....27.....Małopolskie....22... ..10.07.07.....+5 moon...........Asia.........30.........Warszawa...15... .10.07.07.....+2 Asiulek78......Asia..........28.........Wrocław....22.. ..10.07.07.....+6 termal.........Teresa.......28......podkarpackie..20... .11.07.07....+9 Kokopelasa......Asia........28.......Brzeg Dolny....21...11.07.07...+6 Edzia..........Edyta.......23.......Białystok.......23.. ...11.07.07....+2 Agacia22.......Agata.......22......Poznań.........23... ...12.07.07...+6 nowa346....Magdalena....20.....kujpomorskie....14..... 13.07.07...+2 syla1234....Sylwia......33........Bydgoszcz.....21...... ... 13.07.07.... gosdan.........Gosia.........31.....dolnośląskie.....22. ...15.07.07...+6 sosim........Marzena.........30........WROCŁAW....22.... .17.07.07 +7 Olcia81..........Ola.......25.......śląskie........ .22......18.07.07...+4,5 Pestka1980....Lila.......27......wielkopolskie...20.... 18.07.07....+5 Hoogata.......Agata........28.......Kraków........17. ....22.07.07....+3 aga_sunset...Agnieszka....29..Włocławek...17.. . ...22.07.07....+6 marylka2007...Monika.......23..........sląsk.......21. .22.07.07....+6 Meggie1977....Magda........29........śląskie...... ..20....22.07.07..+ 5 Stonoga........Iga...........28....Warszawa......18..... 23.07.07....+3 Dviki...........Gośka........26.........podkarpackie..18 ...23.07.07...4 lojka32.........Jola..........33.........Głogów.......15 .....23.07.0.7...1 Ania1706....Ania...........22......Wadowice.......20... .23.07.07...+10 Terka76.......Teresa.......31........Lubelskie......19.. ....23.07.07..+2 engix...........Ania..........26..........podkarp..... .14......23.07.07. Agaa1979......Aga...........27..........Gdynia...... 17.....23.07.07...2 G.o.o.s.i.a....Gosia.........30.......usa/Bialystok..... 16....24.07.07 elviska.........Eliza..........23.........Białystok.. ....11.....25.07.07..-6 listkaa........Karolina........24........pomorski.... .18.....25.07.07...-4 paula21........Paulina........21........małopolska....20 ......26.07.07+5 jumik.........Justyna........34.........śląskie.......1 9.....27.07.07 +2,5 Bossanova.....................34........................ .............28.07.07. madzik80.....Magda.........26........Wrocław.....20.... .30.07.07.+3,5 przyszla mama23......Agnieszka.....23....Gliwice....20...27.07.07..+8 malwinistka....Malwina.....21....Wrocław....9.....25.07. 07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czes dziewczyny, nie bylo mnie troszke weekend mialam spoko, wczoraj bylam u lekarz ana wizycie byl milo zaskoczony moja glukoza pwoiedzial ze swietny wynik, obejrzal moja coreczka bylo troszke smiechu bo sie go caly czas dopytywalam czy nie zmienil zdania w kwestii plci wiec pwoiedzial ze napewno bedzie corka i wpisal do karty ciazy plec zenska plodu! pomierzyl wszytsko serdszko sprawdzil pwoiedzial ze zdrowa dziewucha tylko...termin porodu przesunal na 7 lipiec kurcze powiedzial mu ze niedlugo to mi powie ze urodze na swieta bozego narodzenia:) no ale wytlumaczyl ze tak moze byc odchylenia do 2 tyg od terminnu co mialam najpierw 27 czerwca....a i waze 56,10 kg tyle co przed ciaza hahah zaczelam myslec juz o kupnie jakis rzeczy mam juz troszke ubranek, teraz musze posegregowac i zobaczyc co musze kupic nowego...jak dostane teraz pensje to juz odrazu kupie lozeczko, posciel i kocyki, recznik itp zastanawiam sie oczywiscie nad wozkiem chyba kupie na samym koncu....nadal nie wiem jaki chce... powiem wam ze mam jakas depresje nie mam sie w co ubrac wszystkie bluzki jakies krotkie mam i brzuch widac a ja tak nie lubie...jeszcze spodnie musze kupic bo amm tylko 2 pary tych ciazowych i by sie przydalo miec jeszcze jakies jasne tylko ze z ta pogoda jest bez sensu bo ma byc podobno jeszcze zimno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i ja tez bede targac wozek na 1 pietro i zalezy mi na lekkim i jak wczesniej sie wypowiadalam sama gondola i fotelik /nie moge takiego znalezc/....bez spacerowki bo spacerowke mam upatrzona chicco moja siostra ma i jest bardzo zadowolona zreszta jak ja prowadze to jest super...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ze rozpisalyscie sie o tych wozkach :) ja wybralam sobie wozek taco, ale faktycznie jak teraz o nim poczytalam to bedzie za ciezki, mieszkam na drugim pietrze rowniez bez windy wiec potrzebuje czegos lekkiego. ale kupnem wozka bede sie przejmowala dopiero za jakis czas, mysle ze akurat jesli chodzi o wozek to kupie go chyba jako ostatni :) co do lozeczka to szukam bialego, oczywiscie zeby cena byla przyzwoita, bo od niektorych cen to az glowa boli :( ubranek juz troszke mam po dzieciach od siostry i jej szwagierki ale i tak bede musiala dokupic cos w rozmiarze 50-58 bo niestety z takich ciuszkow to prawie nic ie dostalam :( ale takie zakupy beda oczywiscie nalezec do tych najprzyjemniejszych :) co do badan to jutro na 14:00 jade do rudy slaskiej na usg, mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze i ze dzidzia bedzie zdrowa, no i oczywiscie w koncu dowiemy sie czy bedzie syn czy corcia :) trzymajcie kciuki :) ma mzoe ktoras z was bole lydek? mnie ostatnio czesto bola juz nie amm pojecia co robic:( masaze pomagaja ale tylko na krotko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sendi wiesz mowiac szczerze przegladajac seeetki wozkow w sieci nie widzialam zadnego takiego ze tylko gondola i fotelik. chociaz czekaj cos mi swita... gondola WINDOO a firma to BEBE COMFORT zerknij jak to sie prezentuje http://www.bobowozki.pl/product_info.php?cPath=122&products_id=791 tyle ze cena zaporowa :O albo cos takiego http://www.bobowozki.pl/product_info.php?products_id=647&osCsid=5d628ae9c9410ad61ea6ef896187a9ea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszla mamo - ja nie radze kupowac w ogole rozmiaru 50/56 bo jesli dziecko urodzi sie standardwoe 54 to w tych 56 niewiele nachodzi, moja mala chodzila w rozmiarze 56 moze 2tyg wsyzstkiego razem. jednak jestem zdania ze rozmiar 62 jest lepszy bo mozesz zawsze rekawek podwinac :) jesli juz koniecznie chcesz malenkie kupic to 56/62 bo rozm 50 jest dla wczesniaczkow :) a jesli idzie o imiona to albo Zuzia albo Krzys, moze w poniedzialek ginek sie czegos doaptrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszla_mama 23 - hehe, to ja myślałam o identycznych imionach :D Dla chłopca na bank będzie Mateusz, ale dla dzewiczynki jeszcze sie zastanawiamy. Wiktoria jest ładnie, ale mojemu tacie się kojarzy z MArią Wiktorią Wałęsą ;) :P Masakra - każde imię się komuś z czymś kojarzy ;) NO i niestety mój małżonek ne jest przekonany. Myslimy też o OLIWIA I EMILKA. Ale żadne w 100% mnie nie przekonuje... Ciężka sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko - co to sa \"wahacze i paski\" ??? Ehh...cały czas się uczę czegoś nowego :D A tak \"Bartatina Classic\" rozumiem, ze ma odpinaną gondolę? I jak masz zamiar \"zorganizowac\" wchodzenia i schodzenia z wózkiem??? Bedziesz odpinac gondole? Czy wyjnmowac dziecko, nieść do domu i potem wraca po wózek??? Przekracza to granice mojej wyobraźni ... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a jelsi chodzi o biust to i ile rozmiarow wam sie powiekszyl??? ja mialam 70 b teraz mam 80c :( troche wiekszy byl fajny ale teraz to ja mam arbuzy :( zadna moja bluzka juz dobrze nie lezy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik - wahacze sprawiaja ze wozeczek ladnie sie kolysze gora dol, na paskach mozesz bujac na wszystkie strony - w boki tez. ja planuje wypinac gondole jesli bede sama a jesli z corcia to najpierw mala i malca do domu odstarcze (do lozeczka na sek i mala dopilnuje) a pozniej wrocic po wozek. Bartatina przekonuje mnie do siebie ze wzgledu na niska wage calkowita. 14kg to jakos wtacham... ja to musze jeszcze patrzec ze bede po cesarce i z dzwiganiem moze byc problem zwlaszcza na poczatku chociaz jak mi spiewaja ze w szpitalu minimum miesiac pokltora to moze jak wroce to juz bede w extra formie. Przyszla mama - ja co do Oliwii to mialabym obiekcje, strasznie tego duzo i w przedszkolach i na placu zabaw. Radzilabym poszukac jakeigos bardziej uniwersalnego imienia i takiego mniej oklepanego w danym okresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi cyc poszedl znacznie, mialam 80C (male) teraz mam 80 D (ale duze) w centymetrach patrzac - przed zajsciem w ciaze w biuscie bylo 101 w tej chwili juz 108. bede musiala kupic juz wkladki laktacyjne bo czasami cyce robia mi niespodzianki i kapia same z siebie i to sporawo. Poza tym pocieszajace moze to nie bedzie ale powiem tak - w 1 ciazy przed mialam 96/98 w biuscie a jak zaczelam karmic to rozbujaly mi sie do... 120cm!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko -dzięki za wytłumaczenie :D To juz bede wiedziec czego mniej wiecej szukac :) Powiem ci, ze z tego co słysze to Zuzia też jest teraz bardzo popularne - co spotykam babke w ciąży to mnóstwo planuje Zuzie :P Dlatego mam problem, bo chciałabym i ładne, niezbyt wydumane, no i nie za częste ... Słyszałam ze jest mnóstwo Kubusiów, Natalii i Julii. Zuzie i WIktorie to teraz wchodza chyba w modę... O Oliwii, ze jest też częsta nie słyszałam... Ale możliwe :) Chyba łatwiej by bło w takim razie żeby był chlopak :P - kłopot z imieniem z głowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie juz widzieliscie moj topik..a jesli nie to czy ktoras z was ise orientuje czy polpasice jest zarazliwy(moj brat ma) i czy zagraza dziecku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik no u nas w okolicy zadnej Zuzi ani jeszcze nie ma ani nikt nie ma w planach. Za to Weroniki Wiktorie Zosie i Oliwki kroluja ;) pamietam jak maz rejestrowal gabrysie to kolezanka z Poznania mowila ze u nich multum Gabrysiatek jest a u nas pozniej byly rankingi imion w gazecie i wyszlo ze w naszym USC zarejestrowano tylko 1 Gabriele :) moje znajome kupuja wsyzstkie MUTSY tyle ze one maja sporo pieniazkow i sobie moga pozwolic. uzywany komplet to koszt ok 1700zl wiec dla nas i tak bardzo duzo. no ale moze ktoras z was jak ma kasiutre to sie skusi bo wozek ponoc rewelka nowa - ja bym zadzwonila do gina i zapytala. u nas sytuacja byla podobna w 6tc tyle ze ja sie tego dnia dowiedzialam o malenstwie jak i o ospie u malej, gin powioedzial zeby sie nie obawiac i po prostu sie zbyt do niej nie przytulac. niczym sie nie zarazilam a wiadomo ze wlasnego dziecka unikac zbytnio nie moglam... a co do brata to nie wiem ile ma lat ale zachowanie ponizej pasa, co na to rodzice??? moze sie do chlopaka na troche przeprowadz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jumik, usg robiłam w Żorach u doktora Cholewy. Dostałam do niego skierowanie od mojego lekarza. Skierowanie bylo na usg 2D a za 3D z nagraniem dopłaciłam 110 zł. Podaje numer do rejestracji (032)43-43-036 adres ul. Wojska Polskiego 11a/2 Rejestracja czynna od 13.00-20.00 od poniedz do czwartku. USG jest w środy, tylko nie pamietam godzina. Ale chyba cos do 20stej pozdrawiam justka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka dzieki za linki ale cena fakt duza, dyby nie inne wydatki jakie mamy to bym sobie kupila ale akurat nam teraz wypadlo ze musimy miec 6 tys zl na zalatwienie waznej dla nas sprawy i gucio musze kupic co tanszego myslalam tez o deltim fokus http://calineczka.pl/sklep/product_info.php?cPath=63_46_70&products_id=6273 podoba mi sie i to bardzo no zobaczymy.... dzisiaj dostalam pensje wiec napewno juz bede rozgladac sie za lozeczkiem chcialabym kolor teak, ale jak pisalam wczesniej schodzi farba...chcialabym kupic juz posciel i reczniki, pojde tez do secend handu do kolezanki miala mi odlozyc ubranka jakies ostatnio fajne trafilam.... a wzoek to na samym koncu.... co do piersi mnie sie tak starsznie nie pwoiekszyly zawsze mialam maly biust a teraz mam taki normalny ale zeby byl duzy to nie zeszta przytylam 1 kg w ciagu mieisiaca waze 56 tak jak przed ciaza...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sendi ten deltim strasznie drogo wychodzi! wez pod uwage ze nie masz w nim regulowanej raczki - nie wiem jak u was z roznica wzrostu ale u nas to jest tak ze mama ma 155, ja 170 a maz 185 wiec bedzie akurat regulacja raczki jak znalazl. poza tym oni tu pisza 14kg wersja gleboka ale rozumiem ze to na kolach piankowych bo to co ja wczoraj na pompowanych widzialam to bylo tych kg 18 i straszna \'drezyna\' najlepiej polatak po sklepach i sama poogladaj. a tak w ogole to moze masz komis z wozkami w miescie? u nas akurat nie ma a szkoda bo bym pewnie skorzystala Wkleję link do ogłoszen z używanymi wózkami... Może którejś z Was sie przyda?( wg mnie ceny niektórych wózeczków bardzo przystępne) moze akurat cos ze swojego miasta wynajdziecie http://www.dwukropek.pl/0,73417,3096513,0,Dla_dziecka___Wozki,m1-39.html?f=676

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka wiesz ja jeszcze nie chodzilam i nie ogladalam tylko to co w internecie wiem ze musze polazi i poogladac teraz jest cieplo od przyszlego tyg mam wolne wiec pojde do 2 sklepow calineczka i jeszcze jest jakas hurtownia na dzwigowej, co do komisy to ja nie wiem czy w wawie sa ale napewno....masz racje co do tej raczki ja mam 165 cm a moj facet 180 chyba:) co do imion dla chlopca mial byc Sebastian, ale ma byc dziewczynka, wiec bedzie Gabriela Karina, obydwa mi sie podobaja zreszta dla dziewczynki /pierwsza wersja wlasnie miala byc Wiktoria/ mialam zawsze imie dla chlopca byl problem zadne mi sie nie podobalo:)...a dla coreczki podoba mi sie np. Blanka, Izabela, Kamila, Dominika. Moja niunia chyba strasznie lubi ciepelko od rana mnie tak kopie ze mowie wam cos niesamowitego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sendi - jesli idzie o komisy to z tego co koleznaka mowila w waiwe tego mnsotwo tylko kwestia popytania znajomych. ja na allegro pisalam z 2 sprzedawcami i wydali mi sie mega kompetentni wiec moze przejdz sie do ich sklepow podaje ci linki do ich aukcji to moze cos akurat u nich wyszukasz a widac z tego co pisza maja glowe na karku http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3275348 http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=2957431 wiem ze w obydwu sklepach posiadaja asortyment kilku tysiecy artykulow wiec moze przy oakzji cos jeszcze wypatrzysz a i z rabatem sie bedzie mozna dogadac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki justka za namiary!!! Ja na razie zbyt jestem pochłonięta zdrowiem starszego synka, że o zakupach dla maleństwa wcale nie myślę. Zresztą prawie wszystko mamy po starszym i bratanku, dokupię tylko śpiworek i myślę nad laktatorem, na który namiary podała Aneczka, ale to zdecydowanie później. Jestem do końca marca na L-4 i tak już chyba zostanie do końca roku szkolnego (ale nie mam nic przeciwko :) ) miłego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dzisiaj mialam strasznie dlugi dzien boi praca i nudne szkolenie po pracy ale skonczylo sie wczesniej wiec skoczylam z mezem wozki poogladac. Waham sie juz tylko miedzy dwoma: Mutsy i x-lander xa i dzisiaj je sobie w sklepie porownalam i musze przyznac ze x- lander wypada dla mnie raczej korzystniej i nie chodzi tylko o cene bo maz powiedzial ze moge brac co chce i za ile chce (chyba mial dzisiaj dobry dzien :)) ale np przy mutsym dosyc glosno chodzi budka od gondoli i wydaje mi sie dosc plytki a spacerowka malawa ale za to prowadzi sie fantastycznie. Jednak x- lander tez sie super prowadzi a nie ma tych wad co mutsy wiec chyba jednak kupie wlasnie ten wozek - zobaczymy. Co do imienia to nie patrze na to czy jest oklepane czy nie i ile tych imion jest na swiecie tylko wybieram takie ktore mi sie podoba i juz. Mysle o Oliwii, moze Aleksandra albo Igor dla chlopca. Dobra ide do wyrka bo jutro jade do kina z moja klasa a to moze byc bardziej meczace niz normalny dzien w pracy:) I jeszcze aktualizacja: Ally23.........Natalia.......23........Sląs........11.. .... 30.06.07........0 Kimmusia......Tośka........25........Olkusz.....10...... 30.06.07......+3 Monikaaa1....Monika......19.........śląsk.......21...... 29.06.07......+4 Joanna78....Joanna.........28........Sopot......22.... .. .02.07.07....+5 Sendi79.......Karla.......27.........Warszawa......24 ....03.07.07... -1 s-a-m-o-t-n-a...Olga.......27.........śląskie.....24.... ..04.07.07......+8 Aneczka1979...Ania......28......podlaskie....24.....05.0 7.07 ???......0 Jolka87.........Jola ......20..........Warszawa.... 19........07.07.07 +1 Istraa...........Aga.........26.........Kraków......24.. ...08.07.07....+3 Myszka1975...Bożena......31........Katowice....22.....08 .07.07....+5 Anulka78.......Ania.........28........Szczecin.....24.. ..09.07.07...+10 Blada..........Małgosia.....27.....Małopolskie....22... ..10.07.07.....+5 moon...........Asia.........30.........Warszawa...15... .10.07.07.....+2 Asiulek78......Asia..........28.........Wrocław....22.. ..10.07.07.....+6 termal.........Teresa.......28......podkarpackie..20... .11.07.07....+9 Kokopelasa......Asia........28.......Brzeg Dolny....21...11.07.07...+6 Edzia..........Edyta.......23.......Białystok.......23.. ...11.07.07....+2 Agacia22.......Agata.......22......Poznań.........23... ...12.07.07...+6 nowa346....Magdalena....20.....kujpomorskie....14..... 13.07.07...+2 syla1234....Sylwia......33........Bydgoszcz.....21...... ... 13.07.07.... gosdan.........Gosia.........31.....dolnośląskie.....21. ...15.07.07...+6 sosim........Marzena.........30........WROCŁAW....20.... .17.07.07+ Olcia81..........Ola.......25.......śląskie........ .22......18.07.07...+4,5 Pestka1980....Lila.......27......wielkopolskie...22.... 18.07.07....+5 Hoogata.......Agata........28.......Kraków........17. ....22.07.07....+3 aga_sunset...Agnieszka....29..Włocławek...17.. . ...22.07.07....+6 marylka2007...Monika.......23..........sląsk.......20 . .22.07.07....+4 Meggie1977....Magda........29........śląskie...... ..20....22.07.07..+ 5 Stonoga........Iga...........28....Warszawa......18..... 23.07.07....+3 Dviki...........Gośka........26.........podkarpackie..18 ...23.07.07...4 lojka32.........Jola..........33.........Głogów.......15 .....23.07.0.7...1 Ania1706....Ania...........22......Wadowice.......20... .23.07.07...+10 Terka76.......Teresa.......31........Lubelskie......19.. ....23.07.07..+2 engix...........Ania..........26..........podkarp..... .14......23.07.07. Agaa1979......Aga...........27..........Gdynia...... 17.....23.07.07...2 G.o.o.s.i.a....Gosia.........30.......usa/Bialystok..... 16....24.07.07 elviska.........Eliza..........23.........Białystok.. ....11.....25.07.07..-6 listkaa........Karolina........24........pomorski.... .18.....25.07.07...-4 paula21........Paulina........21........małopolska....20 ......26.07.07+5 jumik.........Justyna........34.........śląskie.......1 9.....27.07.07 +2,5 Bossanova.....................34........................ .............28.07.07. madzik80.....Magda.........26........Wrocław.....20.... .30.07.07.+3,5 przyszla mama23......Agnieszka.....23....Gliwice....20...27.07.07..+8 malwinistka....Malwina.....21....Wrocław....9.....25.07. 07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualizacja;Ally23.........Natalia.......23........Sląs........11.. .... 30.06.07........0 Kimmusia......Tośka........25........Olkusz.....10...... 30.06.07......+3 Monikaaa1....Monika......19.........śląsk.......21...... 29.06.07......+4 Joanna78....Joanna.........28........Sopot......22.... .. .02.07.07....+5 Sendi79.......Karla.......27.........Warszawa......24 ....03.07.07... -1 s-a-m-o-t-n-a...Olga.......27.........śląskie.....24.... ..04.07.07......+8 Aneczka1979...Ania......28......podlaskie....24.....05.0 7.07 ???......0 Jolka87.........Jola ......20..........Warszawa.... 19........07.07.07 +1 Istraa...........Aga.........26.........Kraków......24.. ...08.07.07....+3 Myszka1975...Bożena......31........Katowice....22.....08 .07.07....+5 Anulka78.......Ania.........28........Szczecin.....24.. ..09.07.07...+10 Blada..........Małgosia.....27.....Małopolskie....22... ..10.07.07.....+5 moon...........Asia.........30.........Warszawa...15... .10.07.07.....+2 Asiulek78......Asia..........28.........Wrocław....22.. ..10.07.07.....+6 termal.........Teresa.......28......podkarpackie..20... .11.07.07....+9 Kokopelasa......Asia........28.......Brzeg Dolny....24...11.07.07...+10 Edzia..........Edyta.......23.......Białystok.......23.. ...11.07.07....+2 Agacia22.......Agata.......22......Poznań.........23... ...12.07.07...+6 nowa346....Magdalena....20.....kujpomorskie....14..... 13.07.07...+2 syla1234....Sylwia......33........Bydgoszcz.....21...... ... 13.07.07.... gosdan.........Gosia.........31.....dolnośląskie.....21. ...15.07.07...+6 sosim........Marzena.........30........WROCŁAW....20.... .17.07.07+ Olcia81..........Ola.......25.......śląskie........ .22......18.07.07...+4,5 Pestka1980....Lila.......27......wielkopolskie...22.... 18.07.07....+5 Hoogata.......Agata........28.......Kraków........17. ....22.07.07....+3 aga_sunset...Agnieszka....29..Włocławek...17.. . ...22.07.07....+6 marylka2007...Monika.......23..........sląsk.......20 . .22.07.07....+4 Meggie1977....Magda........29........śląskie...... ..20....22.07.07..+ 5 Stonoga........Iga...........28....Warszawa......18..... 23.07.07....+3 Dviki...........Gośka........26.........podkarpackie..18 ...23.07.07...4 lojka32.........Jola..........33.........Głogów.......15 .....23.07.0.7...1 Ania1706....Ania...........22......Wadowice.......20... .23.07.07...+10 Terka76.......Teresa.......31........Lubelskie......19.. ....23.07.07..+2 engix...........Ania..........26..........podkarp..... .14......23.07.07. Agaa1979......Aga...........27..........Gdynia...... 17.....23.07.07...2 G.o.o.s.i.a....Gosia.........30.......usa/Bialystok..... 16....24.07.07 elviska.........Eliza..........23.........Białystok.. ....11.....25.07.07..-6 listkaa........Karolina........24........pomorski.... .18.....25.07.07...-4 paula21........Paulina........21........małopolska....20 ......26.07.07+5 jumik.........Justyna........34.........śląskie.......1 9.....27.07.07 +2,5 Bossanova.....................34........................ .............28.07.07. madzik80.....Magda.........26........Wrocław.....20.... .30.07.07.+3,5 przyszla mama23......Agnieszka.....23....Gliwice....20...27.07.07..+8 malwinistka....Malwina.....21....Wrocław....9.....25.07. 07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed nami kolejny dzien, mam nadzieje ze bedzie znowu sloneczko i uda mi sie wiekszosc dnia spedzic poza domem. przygnebia mnie siedzenie w domu i mimo ze wiem ze moge sobie wymyslec jakies zajecie (typu gotowanie ktore swoja droga ubostwiam) ale nawet mi sie nie chce. probowalam czytac jakas ksiazke ale myslami ciagle jestem gdzie indziej. Dzisiaj musze leciec do banku zlikwidowac konto bo juz z dewizowego korzystala nie bede a po co placic za pustego trzymanie a pozniej jak w szpitalu bym wyladowala to nawet Mezul nie bedzie mogl zlikwidowac... mam nadzieje ze nie bedzie wielgachnych kolejek bo mala idzie ze mna a wiadomo jak dzieciaki szybko sie nudza... a tak w ogole to przejrzalam dzisiaj nasza tabelke i dochodze do wniosku ze mamy w niej 3 typy kobiet 1 - stale piszace 2 - wpadajace na temat tylko zeby aktualizowac dane 3 - takie co sie wpisaly i wiecej nie pojawily troche szkoda ze tak malo osob sie odzywa no ale plus jest taki ze mniej wiecej wiemy ktora co i jak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!!! U mnie kiepskawo ostatnio z chodzeniem, Przeraźliwie boli mnie lewa noga na wysokości pośladka. Nie mogę chodzić, stać, siadać i wstawac. Ból nie do opisania. Cały dzien wczoraj przepłakałam :(. Koło południa zadzwoniłam do mojego lekarza i ten poradził mi żeby iść do neurologa bo być może jest to zapalenie torebki rwy kulszowej. Tak więc mąż się zwolnił z pracy i pojechaliśmy na Izbę przyjęć do szpitala, w którym akurat był dyżur na neurologii. Cała wyprawa była dla mnie bardzo długo bo poruszam się 50 m w 15 minut. Makabra. Muszę przyznać, że jestem pod wielkim wrażeniem jak nas przyjęli na Izbie Przyjęć. Fachowa i szybka obsługa. Pani neurolog powiedziała, że skoro jestem w ciaży to najpierw musi być opinia ginekologa (w sumie się nie dziwię, bo to różnie może być). Więc poszliśmy na ginekologie, a raczej ja jechałam na wózku (bo ból niesamowity). Tam lekarz bardzo dokładnie mnie przebadal, zrobił baaaaardzo szczegółowe USG i sprawdził szyjkę macicy. Okazało się, że ze strony ginekologicznej jest wszyściutko dobrze. Dzidziuś zdrowiuteńki i waży 700 gram (duża ta nasza niunia :) ). Lekarz był przemiły i bardzo dokładny i fachowy :) :) :). Rewelacja. Potem wróciliśmy na neurologię i tam oczywiście przyjęli mnie bez kolejki (było multum ludzi). Neurolog bardzo dokładnie mnie obejrzal i stwierdzil, że to jest wynikiem ucisku na kręgosłup. Bo brzucho bardzo rośnie, dzidziuś też no i waga! Nie sądziliśmy, że ten ucisk może powodować aż taki przeraźliwy ból! Mam leżeć i bardzo sie oszczędzać, a co do bólu to może minąć ale wcale nie musi, lub też może minąć i pojawić sie znowu za jakiś czas :(. Z jednej strony się cieszę, że tam trafiłam, bo wiem że z dzidziusiem jest naprawde dobrze :) Wiadomo, ufa sie swojemu lekarzowi ale jak osoba trzecia spojrzy fachowo na dzidziusia i zrobi USG to jakoś tak czlowiek bardziej spokojny ;) Oczywiście zła na moją niunię nie jestem, że tak gniecie mame :). Jej wszystko wolno :) Oczywiście żadnych leków nie mogę brać ani żadnych żelów :(. Pozostaje tylko paracetamol, ale on i tak na to nic nie pomoże :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka dziwne ze nic ci na to nie przepisali!!! ja tak mialam w 14tc - atak rwy kulszowej a pozniej wedrujacy nerwobol. lekarz rodzinny i ginekolodzy (sztuk 3) stwierdzili zgodnie ze bol moze wywolac skurcze i lepiej mi podac zastrzyki takie ktore sa jak najbardziej DOZWOLONE dla kobiet w ciazy i stosowane na ginekologii i poloznictwie - pyralginum i papavaryne. Pozniej jak nerw zaczal wedrowac i wlazl pod lopatke to dostalam jeszcze przeciwzapalnie antybiotyk. Ja mam bardzo wysoki prog bolu ale w momencie jak nie dawalam rady sie podniesc ani usiasc tylko lezenie plackiem i nawet oddychanie zaczelo sprawiac mi bol to zdecydowalam sie na leczenie. Wiesz jeszcze zapytaj sie swojego lekarza ale u nas w takich wypadkach bolowych zawsze podaja takie srodki. i jeszcze cos - przypadkiem niech cie nie podkusza oklady gorace ani termofor - nie wolno rozgrzewac okolic krzyzowych w okresie ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Aneczka co lekarz to inna opinia (oglądało mnie dwóch neurologów) :( Tak czy siak zadzwonie do mojego lekarza bo to właśnie z nim ewentualnie mogę skonsultować bramie leków. Pojutrze wypada również kolejna comiesięczna wizyta. Muszę sie przyznać, ze troszkę się zaniepokoiłam tym. Ale wiesz co, oni wykluczyli u mnie RWE. Sama nie wiem co robić... Tak czy siak zaraz zmykam leżeć, bo to mam glównie robić. A jak leżę to w ogole nie odczuwam bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×