Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

Marylka poprostu napisała co myśli i pomarańczowa też pisze co myśli. Co to za różnica czy jesteśmy wyświetlone na czarno czy pomarańczowo? tak czy siak jesteśmy anonimowe. W zyciu tez tak nie ma że lubimy wszystkich z naszego otoczenia, więc na forum możemy też mieć osoby które bardziej lubimy czy mniej Aneczka jest osobą bardzo intrygującą i nie da się jej nie zauwarzyć na forum. Ale jeśli ktoś nie chce nie musi czytać jej wypowiedzi. Ja np. jak widzę długie wywody na temat wózków to poprostu to pomijam. A gdy widzę interesujący mnie temat to czytam i tyle. Ja popieram Aneczke za to że wypowiada sie zawsze kiedy ma coś do powiedzena, popieram Marylkę że wyraża swoje zdanie i pomarańczową też Ale się rozpisałam Pozdrawiam was dziewuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że goraco było popołudniu na topicu...heh no cóż zwalmy to na krab bycia ciężarówami i zmiennych humorów...a teraz pięknie zakopujemy topór i inne takie. Olcia mam do Ciebie pytanko, albo do której kolwiek z was. Gdzie mozna dorwać taki albumik dla dzidzi. mam taki slubny i jest bardzo fajny, więc dla dzidzi tez bym zmajstrowała cosik takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colombinaa33
sluchaj dziewczyno, nie przesadzasz przypadkiem??? ja tu tez pare razy weszlam i poszlam sobie bez wiekszej reakcji, ale jakim prawem obrazasz dziewczyne, ktora nie wykazala sie nigdy zła wolą. skoro podczytujesz topik, to wiesz, ze przezywa teraz nielatwe chwile, radosc polaczoną z trwoga i nie potrafisz nawet tego uszanowac??? wszystkie dziewczyny sa czasem tak zapatrzone w swoje problemy, ze nie reaguja na posty innych, ale akurat Aneczka wykazuje duzo dobrej woli i ja np. chetnie czytam o wozkach, jej uwagach, bo akurat w tej kwestii jestem laikiem. nie obrazaj juz nikogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coz nigdy nie posadzalam sie o to ze lubie byc w centrum uwagi bo uwierzcie zeby o to chodzilo to moje posty bylyby bardziej o mnie niz o tym co moze sie przydac innym, dla mnie zachowanie \'pomaranczowej\' jest po prostu chamskie i ponizej krytyki, ani krowa nie jestem ani sie tutaj nie rzadze i nie wiem czemu mnie oceniasz skoro nie masz o mnie zielonego pojecia.... nie wiem tez w jakim niby celu dziewczyny by sie mialy podlizywac. zapewniam cie ze korzysci materialnych z tego nie czerpia Marylko nie napisalam tamtego postu osobiscie do ciebie, nie oczernialam ciebie tylko napisalam ze juz wole czytac ze jestem taka czy siaka nizli ktos mialby zle zyczyc mojemu malenstwu, prosze czytaj ze zrozumieniem moj post byl do pomaranczowej bo sadzilam ze z toba sobie wyjasnilysmy o co chodzi ale widze ze jednak nie. faktycznie gorsze dni sie zdarzaja szczegolnie w okresie ciazy z humorkami roznie bywa ale czasami warto ugryzc sie w tym internetrowym wypadku to chyba w palec nim cos sie napisze Colombina masz racje przezywam teraz ciezkie chwile, ale staram sie moimi troskami obawami ani nawet lzami nie obarczac otaczajacych mnie ludzi tym bardziej ciezarowek, nie uwazam tego forum za miejsce wyplakiwania sie, wymadrzania czy uzalania nad swoim losem tylko miejsce dzielenia sie spostrzezeniami i doswiadczeniami i bardzo sie ciesze jesli przydaja sie Ci moje rady. Istraa moja kolezanka dostala od meza taki pamietnik, sliczny w realu http://www.allegro.pl/item173993042_piekny_album_5_lat_dziecka_a_geddes_kup_od_wydawc.html kuzynka ma taki http://www.allegro.pl/item174988210_album_dla_noworodka_moj_pierwszy_roczek_pamiatk.html a inna przez okres ciazy (odkad sie dowiedziala i potwierdzila czyli od 5tc) prowadzi cos takiego http://www.allegro.pl/item167239158_kalendarz_ciazy_pamietnik_i_poradnik_gratis.html jedyna wada tych pamietnikow to potrzeba bycia mega systematycznym ;) pozdrawiam i zycze milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Dziewczyny! Napiszcie, czy dużo ciuchów ciążowych juz kupiłyście? Ja cały czas buszuję na Allegro i kilka ciuchów ju zdla siebie złowiłam - aczkolwiek mniej lub bardziej do mnie pasujących jak się okazuje po przymierzeniu. No ale cóż, tak to jest z kupowaniem przez net - jest taniej, ale nie zawsze się 1005 trafi :D W \"normalnym\" sklepie ciązowym mąż mi fundnął (z okazji Dnia Kobiet ;) ) porządne spodnie, ale to już wydatek 136 zł (!!!), także na dłuższą metę zbyt duzo sie tam nie kupi.... :/ No a i tak będzie poyrzeba coś jeszcze na lato... No ale z tym to jeszcze poczekam, zalezy jak się moje gabaryty zmienią... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko, albo inne dziewczyny zorientowane w temacie - czy orientujecie się czy coś takigo jak KARUZELKA DLA NIEMOWLAKA - przyczepiana do łóżeczka do przydatny gadżet??? Jest tego sporo na Allegro: http://www.allegro.pl/item172025922_tiny_love_karuzela_farma_3_x_gratis.html http://www.allegro.pl/item175294354__tiny_love_karuzela_swiat_natury_5xgratis_.html Ale qrcze DROGIE :( Mam możliwość odkupienia od jednej dzieczyny używanej takiej zabawki za 70zł i sie zastanawiam czy warto. CO MYŚLICIE????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik - moim zdaniem karuzela jest niezbedna. zawsze chwile sie malec zajmie a ty mozesz spokojnie np do toalety skoczyc ;) a jeszcze ta nie ma jakiejs durnej melodyjki tylko muzyke klasyczna to juz w ogole (kocham muzyke Mozarta i nie wiem czy czytalas ale naukowo dowiedli ze ona jest dla maluszkow wskazana bo rozwija mozg a pozniej ulatwia uczenie sie) Karuzelki nie da sie zniszczyc wiec jesli ja obejrzysz i nie bedzie popekana czy porysowana ani jakas wyblakla to mysle ze 70zl to extra cena za taka zabawke. Ogolnie ja polecam zabawki dla dzieciaczkow FISHER PRICE i TINY LOVE , drogie ale warte swojej ceny a jesli idzie o ciuszki ciazowe to w sumie kupilam kilka bluzek i tez na allegro. udalo mi sie trafic akurat na nowki z h&M po cenach takich jak na wyprzedazach w sklepie czyli moglam kupowac bez wychodzenia z domu :) nabylam tez rybaczki juz na lato i jeansy na wiosne z mothercare ale bralam pod uwage ze bedzie duzy brzus a tu i brzuch maly i do lata nie dolaze... no ale co tam, wystawie pozniej na allegro i tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, nie było mnie kilka dnia a tu tak gorąco ufff, szkoda ale lipcóweczki - trzymajmy sie cieplutko WIOSNA IDZIE Miałam juz połówkowe usg i z maluchem wszystko dobrze :) a teraz czekam na badanie z glukozą brrrrrr Dziewczyny słyszałam , ze na badanie z glukozą mozna zabrać ze soba sok z cytryny? czy to prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka - dzięki za informacje :D Powaznie zastanowie się nad ta karuzelką. Koleżanka z pracy też mówi, że warto. Pogadam jeszcze z mężem i zobaczymy. W sumie jeszcze nie przymierzaliśmy sie do kupna zabawek teraz, bo jeszzce i tak sporo czasu aż dzidzia zawita do nas. Ale skoro nadaża się oakzja, to może ją wykorzystamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sosim - własnei orientujesz się jak to jest z tym badanie glukozy??? Ja to mam zrobić za ok. 3 tyg. Pani dr coś mówiła ze mam przyjść na czczo, pobiorami krew, potem mam wypić jakis b.słodki płyn i kolejne badanie krwi po 2 godz. Przynajmenije tak zapamiętałam.... Czy króraś miała juz robione badanie GLUZKOZY???? Jak ono wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Dzisiaj idę do lekarza na comiesięczną wizytę :). Muszę odrazu poruszyć temat zasiłku rehabilitacyjnego, bo w ciągu miesiąca muszę złożyć o niego wniosek. Dostałam niezbędne dokumenty od kadrowej potrzebne do złożenia takiego wniosku. Między innymi jest druczek do wypełnienia przez mojego lekarza :). Jeśli chodzi o moje samopoczucie (ból w lewym pośladku) to jest \"w kratke\" :(. Sachwile, ze nic nie czuję a są chwilę że nie moge zmienić pozycji podczas leżenia. Ogólnie tendencja samopoczucia jest lepsza ;) A jeśli chodzi o ciuszki ciażowe to zakupiłam jedne spodnie sztruksowe a resztę dostałam od siostry ;). Między innymi superaśne 2 spódnice sztruksowe, na wiosnę idealne! Dobrze mieć siostrę i to bliźniaczke ;) Pozdrawiam wszystkie mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny jak sie macie?ja w miare dobrze,musze wam powiedziec ze rece mi opadaja co sie wmoim domu wyprawia.Mam brata ma 22 lata-nie chce nigdzie isc do pracy(rodzice mu oplacaja studia-zaoczne),nic nie robi -malo tego nawet nie sprzatnie po sobie ..a dzis mu sie zachialo jechac do dziewczyny poznanej przez internet ale skorko nie pracuje nie ma kasy na podroz-to wyludzil od matki ..omiajajc o ze ost.jakis miesiac temu byl z dziewczyna z odleglego miasta a rodzice finansowali jego wyjazdy stowkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka - z tym bolem to najwazniejsze ze nie jest staly i daje ci chociaz troszke odpoczac. jak juz odpuszcza to bedzie lepiej tylko kwestia czasu. Zaskoczylas mnie z ta siostra blizniaczka, a wy jendo czy dwujajowe? ciekawe czy jeszcze w rodzinie pojawia sie u was blizniaki... kiedys to bylo moje marzenie no i bylo spore prawdopodobienskow bo od meza strony w rodzinie sa 3 pary blizniat w linii meskiej ;) a co do rodzinki to fajnie jest moc cos dostac w spadku przynajmniej na inne potrzebniejsze rzeczy wiecej zostaje. Madzik - skoro buszujesz na allegro to popatrz na ciuszki w linii ciazowej h&m, next c&a i mothercare. ludzie przywoza z anglii i sprzedaja za grosze. ja cholercia jakbym przeczucie miala ze nie zdaze pewnych rzeczy zalozyc bo nawet metek nie poodrywalam :O a powiem ci ze mozna kupic fajne rzeczy w okazyjnych cenach bo czesto wystawiane sa od 1pln. ze sprzedawcow odradzam DONASZ, niestety kuzynka sie naciela bo mimo tego co w opisie to wcale nie sa to ubranka ciazowe sosim - super ze z maluszkiem wszystko ok!!! wiem ze kolezanka miala ale druga jak powiedziala pani ze ma sok z cytryna to ja wysmiala wiec to pewnie zalezy od laboratorium, moze zadzwon i sie zapytaj?? wiem ze niektorzy ginekolodzy w ogole tego badania nie zlecaja zwlaszcza jak kobietka w ciazy ma bardzo niski cukier, ja mam akurat dostep do glukometru wiec czesto sprawdzam jak to wyglada u mnie i po slodkim mam dalej cukier ponizej 100 wiec mocno mnie to pociesza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteśmy z siostrą dwujajowe. Siostra ma wlosy jasny blond a ja ciemny :) Ogolnie jesteśmy podobne (oczywiście nie identyczne) i mamy identyczne głosy. Mówią, że jesli pochodzi się z bliźniaków to jest większe prawdopodobieństwo że nasze dzieci będą miały bliźniaki. Czyli jeszcze pokolenie niżej. Śmiałam się, że moja siostra mimo wszystko może mieć bliźniaki bo u męża strony były. Tzn. Teściowa siostry ma dwóch braci bliźniaków i teść siostry ma dwie siostry bliźniaczki!! Ogólnie fajnie mieć taką siostrę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Muszę wam powiedzieć że w nocy sie wystraszyąłm nie na żarty. Obudził mnie ból brzucha. Dobrze że była zoriebtowana co wy bierzecie w takiej sytuacji i załyłam nospe. Ale stracha miałam nie na żarty. Ciekawe dlaczego mnie tak mocno bolał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - skoro sie wystraszyłaś to może zadzwoń do swojego lekarza. Lepiej dmuchać na zimne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu a nie jadlas nic ciezkostrawnego? moze tez byc to spowodowane klopotami z wyproznianiem, jesli nie bylas kilka dni w kibelku to ucisko moze sie powiekszac i wtedy boli nie tylko zoladek ale i brzuszek. Skurcze mialas? brzuch twardy sie zrobil czy byl taki w miare normalny? Jesli idzie o bol to jesli byl ostry to mysle ze powinnas pogadac jak najszybciej z ginem, natomiast jesli tylko taki miejscowy do zniesienia i jednorazowy no i nospa (zwykla czy forte??) pomogla to mysle ze to kwestia nawet ulozenia malca. Mi czasami tak sie brzdac ulozy ze az mnie uciska wszystko w srodku. Mam nadzieje ze juz cie maluch wiecej straszyl nie bedzie a tymczasem wypoczywaj - najlepiej na lewym boczku z lekko ugietymi nogami wtedy nie naciagaja sie tak miesnie macicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik 80 badanie ma wyglądac tak, że idziesz na czczo (brrrrrrrr) pani mierzy cukier z palca:) nastepnie daje ci do wypicia cała szklankę glukozy (brrrrrrrr) i po 1 godz mierzy cukier ( z palca) , jak jest wysoki ( czyli nie wiem jaki dokładnie) to znów czekasz 1 godzine i znów mierza Ci cukier . Wiec jak sie złoży to można czekac 2 godz. :( dla mnie wyjscie z domu bez sniadania do masakara buuuuuuuu Badanie na glukoze ma sie podobno robic miedzy 23 a 25 tyg ciązy gdzies wyczytalam ze warto na to badanie wziasc ksiązke bo straszne nudy przez te 2 godz. , sniadanko (po wszystkim warto wsunac bulke juz w autobusie :) no te cytrynę (moze pozwola dodac do tej glukozy) aha i mam zaplacic za to 15 zł przypomnila mi sie ze ginka kazala mi wczoraj jeszcze zrobic test na chlamydie , robiłyście takie badanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sosim - ja wczesniej nie robilam ale jak lezalam w szpitalu ostatnio zeby potwierdzili diagnoze to robili mi testy na wirus opryszczki, rozyczke, toksoplazmoze, chlamydie i cytomegalie. nie wiem ile kosztuje to badanie prywatnie ale wiem ze u nas np toxo kosztuje 140zl wiec po diable drogo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!!! co do badania na glukozę właśnie dzwoniłam do laboratorium, bo mam takowe zrobić i nie bardzo wiedzialam czy coś ze soba mam przynieść i czy na czczo...a wiec tak: trzeba przyjść na czczo...pobierają krewkę....dają do picia tą glukozę (u mnie trzeba sobie przynieść) i pani powiedziała żeby przynieśc ze soba cytrynę, bo dodają i to załagodzi ten słodki smak....czeka się godzinę i znów pobiarają krewkę. co do zakupów ciuchowych, to tez raczej allegro....w sklepie kupiłam tylko jeansy i sztruksy ciężarówkowe, bo na mnie trudno dobrać w realu, a co dopiero przez neta. reszta na allegro. A i co do DONASZA, to kupiłam od niego żabocik dla przyszłej mamy.... o taki: http://www.allegro.pl/item174406555_zabocik_dla_przyszlej_mamy.html i w sumie jest OK, tylko strasznie delikatny...i gdybym za niego zapłaciła wielką kasę, to bym sie zezłościła, ale z przesyłką wyszło mnie 25 złotych (jakos tak udało mi sie wylicytować) a czasem schodziły nawet po 70 złotych. teraz choruje na taką spódniczkę...tylko muszę mieć S lub XS... http://www.allegro.pl/item175018149_h_m_mama_lniana_spodniczka_rozm_m.html - i cena fajna. A Aneczka dzieki za pamietniczki...napewno zakupie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny dlugo sie nie odzywalam, ale podczytuje po cichu co jakis czas. niestety w ostatnim czasie wydarzyla sie u mnie w rodzinie straszna tragedia, po ktorej nie mozemy dojsc do siebie. wczoraj bylam u lekarza i na szczescie powiedzial ze jest wszystko ok i z malenstwem i ze mna a to teraz jest najwazniejsze. nie obrazajcie sie ze czasem ktoras z nas nie pisze... ja ostatnio nie mam kompletnie nastroju. Dviki- rozumie cie co czujesz a to teraz jeszcze aktualizacja Ally23.......Natalia.......23........Sląsk.... ....11.. .... 30.06.07........0 Kimmusia......Tośka........25........Olkusz.....10...... 30.06.07......+3 Monikaaa1...Monika.....19......śląsk..........25.... ...29.06.07.......+6 Joanna78....Joanna.........28........Sopot......22.... .. .02.07.07....+5 Sendi79.......Karla.......27.........Warszawa......25... .07.07.07... 0 s-a-m-o-t-n-a...Olga.......27.........śląskie.....24.... ..04.07.07......+8 Aneczka1979...Ania...28......podlaskie....25.....05.07.0 7 ???......+1,5 Jolka87.........Jola ......20..........Warszawa.... 19........07.07.07 +1 Istraa...........Aga.........26.........Kraków......24.. ...08.07.07....+3 Myszka1975...Bożena......31........Katowice....22.....08 .07.07....+5 Anulka78.......Ania.........28........Szczecin.....24.. ..09.07.07...+10 Blada..........Małgosia.....27.....Małopolskie....24... ..10.07.07.....+7 moon...........Asia.........30.........Warszawa...15... .10.07.07.....+2 Asiulek78......Asia..........28.........Wrocław....22.. ..10.07.07.....+6 termal.........Teresa.......28......podkarpackie..20... .11.07.07....+9 Kokopelasa......Asia........28.......Brzeg Dolny....24...11.07.07...+10 Edzia..........Edyta.......23.......Białystok.......23.. ...11.07.07....+2 Agacia22.......Agata.......22......Poznań.........23... ...12.07.07...+6 nowa346....Magdalena....20.....kujpomorskie....14..... 13.07.07...+2 syla1234....Sylwia......33........Bydgoszcz.....23...... . 13.07.07....+8 gosdan.........Gosia.........31.....dolnośląskie.....21. ...15.07.07...+6 sosim........Marzena.........30........WROCŁAW....20.... .17.07.07+ Olcia81..........Ola.......25.......śląskie........ .22......18.07.07...+4,5 Pestka1980....Lila.......27......wielkopolskie...22.... 18.07.07....+5 Hoogata.......Agata........28.......Kraków........17. ....22.07.07....+3 aga_sunset...Agnieszka....29..Włocławek...17.. . ...22.07.07....+6 marylka2007...Monika.......23..........sląsk......21 . .22.07.07....+5,5 Meggie1977....Magda........29........śląskie...... ..20....22.07.07..+ 5 Stonoga........Iga...........28....Warszawa......18..... 23.07.07....+3 Dviki...........Gośka........26.........podkarpackie..21 ...23.07.07...4 lojka32.........Jola..........33.........Głogów.......15 .....23.07.0.7...1 Ania1706....Ania...........22......Wadowice.......20... .23.07.07...+10 Terka76.......Teresa.......31........Lubelskie......19.. ....23.07.07..+2 engix...........Ania..........26..........podkarp..... .14......23.07.07. Agaa1979......Aga...........27..........Gdynia...... 17.....23.07.07...2 G.o.o.s.i.a....Gosia.........30.......usa/Bialystok..... 16....24.07.07 elviska.........Eliza..........23.........Białystok.. ....11.....25.07.07..-6 listkaa........Karolina........24........pomorski.... .18.....25.07.07...-4 paula21........Paulina........21........małopolska....20 ......26.07.07+5 jumik.........Justyna........34.........śląskie.......1 9.....27.07.07 +2,5 Bossanova.....................34........................ .............28.07.07. madzik80.....Magda.........26........Wrocław.....21.... .30.07.07.+6 przyszla mama23.....Agnieszka.....23....Gliwice....20...27.07.07..+8 malwinistka....Malwina.....21....Wrocław....9.....25.07. 07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za instrukcje do GLUZKOZY :D Mam nadzieję, ze wystarczy to badanie zrobić tylko raz i nie trzeba go będzie powtarzac bo wydaje się mało fajne. Ja tez nie znosze wychodzić z domu na czczo - niedobrze mi się robi i słabo. A potem jeszcze łyknąć tą glukozę... Podejrzewam że w smaku mało atrakcyjna :P Zadzownię tylko jeszcze do przychodni i spytam czy choć cytrynę będzie można wziąść :) OK, to wracam do pracy. ALe dziś ładnie na dworze! :D I juz PIĄTEK!!!! :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik - u mnie z kolei w laboratorium kazali zjeść śniadanie, wypić glukoze i w ciągu godziny przyjechać na badanie krwi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka - dzieki za info. Widzę, ze co laboratorium to inna technika :P Zadzwonie do mojego i sie podpytam co oni praktykują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlasnie dziewczyny propo tej glukozy mam kupic w aptece glukoze najpierw naczczo zrobic badanie krwi a potem wypic ja i po godzinie znowu na badanie ??Tez tak macie czy sniadanie tezp owinnam zjesc ,i ile ta lgukoza kosztuje w aptece bede wdzieczna za odpowiedzi:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa z tego co moja lekarka mi powiedziała to mozna wlać sok z pół cytryny do szklanki z roztworem z glukozą ja juz po takim badaniu niestety nie kupowałam glukozy bo dostałam w gabinecie wcześniej i mogłam po godzinie od wypicia mieć pobrana krew..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli faktycznie co kraj to obyczaj.... wieczorem będę wiedzieć ile kosztuje glukoza, bo mężu ma kupić...u mnie w labie pije się tą glukozę, dopiero po pierwszym pobraniu krwi na czczo, a całe badanie kosztuje cos koło 8 złotych.(nie liczac glukozy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa346 - chyba najlepiej bedzie jak zadzwonisz do swojego laboratorium i się dowiesz jak oni ram praktykują. Bo jak widzisz z forum - co przychodnia to co innego. Aczkolwiek podejrzewam ze w większości przypadków trzeba przyjść na czczo zupełnie, zrobić pierwsze badanie krwi, potem wypić ta glukozę (w aptece kosztuje kilka zł) i pook. godzinie znowu Ci pobiora krew. Tak przynajmniej wyniki z naszego forum i z tego co jeszcze poczytałam na necie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×