Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ally_23

LIPIEC 2007

Polecane posty

to jaka decyzja dziewczyny? przenosim y sie na prywatne forum? tylko przyznam, ze ani nie wiem, jak sie to robi, ani nie znam adresu :):):) moze pisałyscie o tym, ale mam dzisiaj tak mało czasu na kompa, ze nie udało mi sie trafic na to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem jednak za przeniesieniem,jezeli moderator forum nie ma nic przeciwko temu.Moze uda nam sie zaczac od nowa.Mam na mysli moderatora nowego forum i uczestnikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, widzę, że wszystkie gdzieś się wynoszą?:) A może jakby ignorować te pomarańczowe wpisy, to dadzą spokój? Tylko to trochę nerwów kosztuje, wiem... Ja właśnie wróciłam z małą ze spacerku, u mnie pogoda dziś niemal wiosenna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu, na topiku czerwcówki 2007 Lalik napisala o tym nowym forum. Jest tam link do nowych lipcówek. Baderka kopiowała wczoraj linka do topiku czerwcówki 2007. Evciu ja po Twoim poscie zdecydowałam sie tam wejść :-) ide na spacerek bo zaraz bedzie wieczór :-)) całuski pa pa i do poklikania wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę ale się porobiło... Wiecie co dziewczyny ja tu jestem stosunkowo od niedawna, więc nie będę się wychylać-decyzja należy do Was, ja podobnie jak Aga dostosuję się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilaroz
dziewczyny tez urodziłam w lipcu,podczytuje Was prawie od początku i mimo,ze nie pisze jesteście mi w jakiś sposób bliskie.wiele razy mnie uspokajały Wasze posty gdy byłam w ciąży.Szkoda,że takie przykre sytuacje mają tu miejsce,ale to Wy tworzycie ten topik i klimat na nim.Nie przejmujcie sie wpisami pomarańczek (to na pewno trudne) i trzymajcie się razem,stworzyłyście coś fajnego.Tu czy na innym forum,najważniejsze,że będziecie razem.Jednocześnie rozumiem,ze to miejsce jest dla Was ważne i nie łatwo odejść.Trzymam za Was wszystkie kciuki,żeby udało sie Wam pisać jak dawniej :) Całuski dla cudownych małych krasnali, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie przenośmy się. Tu są nasze wspomnienia. Zacznijmy od nowa ale na tym topiku. Od jutra poprostu możemy zapomnieć o tym wszystkim i pisać dalej, tak jak dawniej i nie wracać do ostatnich wydażeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany ale sie podziało od rana ja juz nie zdąże za tym wszystkim nawet nie wiedziałm ze coś można wymazywać zgłaszać :-( Ally pisze , potem widać zrozumiała ze to zwykłe nieporozumienie to po co wymazywać i to zostawiac jeden wpis gdzie opieprza biedną Dviki . Matre Dei co tu sie robi:-( Ja nie wiem no chyba najlepsze rozwiazanie szybko zając sie tym i podjać decyzję niech sie kazda wypowie bo tak dalej chyba byc nie może. Bo znowu życzliwy śledzący za jakiś czas nie wpadnie jak lis do kurnika i narobi bałaganu. Zamknijmy sie na takim forum prywatnym skoro można Justka mówiła ze dziewczyny już stworzyły te co odeszły i tyle bedziemy razem tam sobie pisać. Bo drugie lipcowe po co?? Ja jestem za. Nie wiem jak tam dotrzeć dokadnie bo tam jakies logowania czy akceptacje trzeba. dziewczyny Lalik Marylko napiszcie jak to jest??? Lilaroz- dziekuje za miłe słowa to miłe od kogos kto podczytuje bo zazwyczaj podczytywaczkom się lampka sie zapala i dolewają oliwy do ognia gdy akurat jest jakas wymiana zdań. Dviki- trzymaj sie dzielnie dzieki za wieści No i takim sposobem post sie skupiał na rozładowywaniu złego napięcia a relacje o bąkach przeszły na dalszy plan!!! Tak wiec w skrócie my dzis na spacerze 2h piekna pogoda normalnie cudownie zreszta u was tez pewnie Baderka pisała tez. Aż sie chce żyć. Mąż na pstrągi pojechał wiec jutro swierzutka rybka :-) Próbowalismy soku nektarowego jakas nowosć banan agrest Bobofrutka ale mała mówi FEEEEE:-( Potem miałam wizyte koleżanki ma synia 4 miesiące za tydzien skończy kurcze większy od naszej kruszyny 9kilo waży kawał chłopa:-)ale przekochany prawdziwy krasnal Dobra to tyle lece do małej bo wybudza sie chyba moze bede wieczorkiem jak da mi luzu:-) Acha Eva - w nocy nici z butli zasnełam błogo i zapomniałam wiec mała w sumie cyca nie wypuszczała z buzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu jestes?? Na ale kurcze jak chcemy zostac ktos musi sie tym zając? to stworzyc czy skopiowac? ja nie mam pojecia ja to sie robi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zrobimy tak, każda niech się wypowie, czy chce zostać czy się przenieść i razem coś postanowimy. Ja chce zostać. Oczywiście sama tu nie zostanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem wziełam mała do cyca No fajnie jak sie szybko każdy określi, ja nie zam sie na zasadach czy te nasze stronki i wypociny ponadroczne sie wykasuja jak przejdziemy na zamkniete? :-( i w tym wypadku faktycznie szkoda dumajcie dziewczyny co robic byle szybko. Jak ma to przepasc to ja wole zostac bo nie wiem czy tam maja skopiowane to czy jak kompletnie nie czaje zasad praw forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak zostac Aniu to moze jakas zasada co do wpisów pomaranczy i innych podpuszczalskich nie wiem co polepszy nam zycie tu zero reakcji nie wiem zero odezwu na prowokacjeitp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie oto chodzi, żeby nie dać się sprowokować, kurcze tak strasznie mi szkoda tego wszytskiego, bo tu są moje najpiękniejsze wspomnienia. No ale jak zdecyduje się większość dziewczyn odejść, to ja się odstosuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym też chciała zostać i po prostu nie reagować na pomarańczowe wpisy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pisalam teraz na nowym forum. Fajne to forum i naprawde moze byc tam miło bez niepotrzebnego pomarańczowego towarzystwa. Ja jestem za :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie fajnie tam na tym forum gdzie piszą dziewczyny. Można wkleić fotki i sa widoczne, to mi się np bardzo podoba :) Gdzie jesteście lipcówki, czekam aż napiszecie swoje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie, czy podając dziecku kaszki robicie je takie gęste, czyli w takich proporcjach, jak podają na opakowaniu? bo moje chyba ze 4 podejścia z kaszką kończyły się odruchem wymiotnym. Może jak bym jej zrobiła z rzadszą to by lepiej jej podeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ja robie takie jak podają na opakowaniu i podaje łyżeczka. Czasem robie rzadszą i wtedy daje małemu z butelki. a moze smak kaszki Amelci nie podchodzi? jaką masz kaszke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!! Ja tak szybciutko, później napisze ci i jak u nas. Odnośnie przejścia na inny topic. Wiem jedno-nie chce aby znikły nasze wszystkie posty i chcę żeby wszystki dziewczyny przeszły do ewentualnie nowego topicu! Baderka - na pupcię dobry jest wymieszany Tormentiol z sudocremem (wiem że na tormentiolu jest adnotacja o niemowlakach i pytałam się o to pediatry). Posmarować grubo tą mieszanką. Przy każdym pzrewijaniu myć tyłeczek (oczywiście często należy zmieniać pampiaka), po każdym przewinięciu wietrzyłam tyłeczek niuni przez 15 minut. Poskutkowalo :) Terka _ ja na noc odmierzam wodę i daję do podgrzewacza i jak niunia się budzi to wszystko idzie mi sprawnie ;) Trzymam kciuki za marzenia Justysi ;) Życze powrotu do zdrowia małemu Wiktorkowi. Jutro popiszę więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem za...zresztą zaproponowalam to rano.Tylko jak napisalam żal mi tego wszystkiego co tu naklikałysmy od samego pczątku. Może da się to jakoś skopiować na pamiatke???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i mam nadzieję, że odnajdziemy sie na nowym topicu i zapanuje tam wkońcu spokój i harmonia...i odbudujemy jeszcze raz wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu- na mojej kaszce jest napisane żeby na 150 ml mleka wsypać 3-3,5 łyżki kaszki - ja wsypuję 2 płaskie. Na początku kaszka jest rzadkawa ale pod wpywem ciepłego mleczka robi się gęstsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
istraa ciekawa jestem czy da sie to jakos skopiowac? z tej całej afery dowiedzialam sie ze czerwcówki jakis czas temu sie wyniosły, ale widac co jakis czas któras cos na topiku skrobnie i topik jeszcze jest. i ja mam nadzieje ze razem wszystko odbudujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby tak było mam nadzieję, że dziewczyny się przekonają i znowu wszystko ładnie będzie hulać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×