Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

Dora twoje zabki z przodu nie sa takie tragiczne jak wczesniej mowilas:) ponosisz staly aparat i wszysto bedzie pieknie:) dolne zabki masz rowne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emma23 --> Dolne ząbki równe, tylko mam ósemki zatrzymane poziomo, piatka skrzywiona sporo do środka, a czwórka za wysoka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora twoje zabki z przodu nie sa takie tragiczne jak wczesniej mowilas:) ponosisz staly aparat i wszysto bedzie pieknie:) dolne zabki masz rowne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emma23 --> Dolne ząbki równe, tylko mam ósemki zatrzymane poziomo, piątka skrzywiona sporo do środka, a czwórka za wysoka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emma23 --> Dolne ząbki równe, tylko mam ósemki zatrzymane poziomo, piątka skrzywiona sporo do środka, a czwórka za wysoka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emma23 --> Dolne ząbki równe, tylko mam ósemki zatrzymane poziomo, piątka skrzywiona sporo do środka, a czwórka za wysoka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyk22
To ja tez Dora poprosze zdj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora ja rowniez poprosze, moge tez wyslac swojejesli chcesz. Zamierzam robic dokumentacje swoich zebow. Zdjecia teraz przed zalozeniem, w trakcie noszenia i tuz po zdjęciu ;) tutaj przyklad: http://www.public.iastate.edu/~lora/braces.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyk22
Wow Dora jaka oprawa graficzna zdjec :) 🌼 Naprawde masz ladny usmiech i trzeba sie przyjrzec zeby zobaczyc ze masz równolegle ząbki Ponosisz troche aparat i bedzie tak jakbyś odzyskała swoje 6 :) A jak gardło ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyk22
venlaa doszły do Ciebie moje zdj ?? bo ja od Ciebie nie dostałam pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście jest różnica na tych fotkach :) Super zęby jeśli chodzi o końcowy efekt! Wysyłam Ci Venlaa fotki i czekam na Twoją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamyk22 :) zrobiłam tak, żeby było dla Was jasne :) Gardło dalej boli :-( Tabletki chyba nic nie pomagają... Mam nadzieję, że jutro będzie przechodzić!!! Przed chwilą upiekłam placka kruchego. W sobotę przyłoży sie masą, a jutro będę piekła drugiego :) A u Was co słychować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyk22
kurcze ty juz placki pieczesz a ja (oz wstyd sie przyznać) jeszcze nawet nie posprztałam - a mam tylko jeden pokój i łazienke :( Dostałam dzisij super prezent od uczelni - pzryzanli mi stypendium, wiec moge zaszaleć ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez jeszcze nie posprzatane :) W sobote wszystko sie zrobi.... Placki robie wczesnie, bo w kuchni duzo roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyk22
Romek mam jeszce pytanie - a co w sytuacji kiedy po leczeniu TwinBlockiem nie mamy funduszy na zalozenie aparatów stałych?? mozna to tak zostawić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyk22
mam dwz stypendia - socjalne i naukowe naukowe przyzanli mi juz wczesniej, socjalnego mialam nie dostać ale chyba uczelnia dostała jakies ekstra fundusze i zmienili zdanie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To gratuluję kamyk22 !!!!!! Idę chyba spać... Dobrej nocki Wam życzę, do jutra, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agaga23 --> znowu mi wróciły maile od Ciebie :-( Musisz założyć sobie nową skrzynkę gdzie indziej, bo na tą nie dochodzą. Jeszcze raz polecam "Wirtualną Polskę" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora ! zabiłas mnie !! uwielbiam ciasta i ciasteczka ale najbardziej kruche ciasto! nie opowiadaj juz prosze jak przekladasz je kremem... ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przełożę w sobotę :) Między dwoma kruchymi ciastami będzia masa jabłkowa a na wierzchu masa orzechowa, mniam mniam, a na samej górze chrupka polewa :) I to ciasto się fajnie je łyżeczką.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyk22
venlaa dostałam zdjecie :) a która to ty ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyk22
a jaka masz wade - bo na zdjeciu widac tylko ładna dziewczyne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladnie sie naswietliło zdjęcie i nic nie widac :D hahaha z tego co mowila pani orto mam niektore zeby \"w obrotach\", poza tym mam podobnie do Toma Cruisa gorne ząbki przesunięte w prawo a dolne w lewo ;) górna dwójka zachodzi tez na jedynke ... ale moze to przez te obroty ;) Wiesz Kamyk, tutaj na forum, nie wiedziec czemu same ładnie dziewczyny... juz któraś z nas sie zastanawiała dlaczego takie dziewczyny siedza przed komputerami ;) pozdrawiam wszystkich ktorzy też mają fioła na punkcie swoich ząbków (..i kruchego ciasta;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyk22
ja chyba wiem dlaczego takie "ladne" dziewczyny jak my ;) sieedza przed komputerem i rozmawiaja o swoich zebach- bo tutaj wszyscy nas rozumieja i nie bagatelizuja naszych "problemów" z usmiechem :) Dzieki Dorka za założenie tego forum 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emma23- wlasnie chyba nie widze zmian:( ale tez szczerze mowiac sie nie przygladalam:/ Moje drogie, czemu faceci sa takimi palantami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×