Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

Romku, a moze Ty mi polecisz jakis aparat? Teraz czytam o Damon... Troche sie doluje, bo nadal pojecia nie mam, jaki zalozyc... Sorry, ze upierdliwa jestem, ale mam malo czasu,a to forum dosc obszerne, zaludnione i na temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>>> Romek To uspokoiles mnie z tym PIWEM :) A Twoja opinie sobie bardzo cenie i nie musisz sie powstrzymywac z opinia. Pacjent taki ja to przychodzi do lekarza i co mu powiedza to robi wiec mam teraz okazje poznac Twoja opninie. Moze teraz to juz musztarda po obiedzie ale nigdy nie jest za pozno na zmiany gdyby cos szlo w zlym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kociulinda, tak zakladam metalowy ze standardowymi zamkami :) Mysle, ze Romek rozwial wszelkie watpliwosci dotyczace porownywania na foum trwalosci kosmetycznych aparatow i metalowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romek
Kociulinda-polecam porcelanowy na górę jeżeli kasa nie gra roli to dół także,jednak dół mniej widać więć szkoda kasy. Jeżeli zależy Ci na tym aby nie było go widać to polecam drut powlekany-tutaj uwaga leczenie "idzie" trochę wolniej a powlekanie się ściera i czasem nieładnie wygląda-tzna drut wygląda jak zwykły metalowy więc trzeba go wymienić(tutaj kasa)lub przyzwyczaić się do nowego koloru Podsumowując najlepiej góra porcelana dół metalowy -druty zwykłe metalowe. to tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popatrzcie na takiego Malysza. Ma kupe kasy i moglby miec na zebach niewidzialny aparat, a ma metalowy. Dlaczego? Bo ma dobrego ortodonte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Dora* w tyle jestes :P Sporo czasu juz go nosi. Rok na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to rzeczywiście jestem w tyle :) Co do sylwka to ja siedze w domu :-( Jak zwykle :-( Takiego mam kawalira :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romek
Wprowadziłem troche zamieszania-poleciłem porcelanę bo wiem jak kobiety cenią sobie estetykę-a w Twoich wypowiedziach wyczytałem między wierszami że na niej Ci zależy. Jeżeli komuś zależy jedynie na efektach leczenia to najlepsze są metalowe. Sam zdecydowałbym się na metalowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje, Romku. Az tak ekstremalna nie jestem co do wygladu, zeby jeszcze drucik miec powlekany :) czyli gora porcelana, dol standard... Taka byla moja pierwsza mysl. Ale tyle zlego czytam o porcelanie - ze sie odklejaja, ze mniej trwala, ze wolniejsze efekty... Przypuszczam,ze i tak moje leczenie bedzie \'spowolnione\', bo nie bede mogla przyjezdzac na czeste kontrole...Wspomnialam juz,ze kolega za granica mowil,ze jego ortodontka slabiej zaciesnia mu aparat, bo on moze na wizyty najczesciej raz na 2 miesiace przyjezdzac... Poki co, zgadzam sie z Romkiem, ewentualnie dopytam ortodontke :) Mozliwe, ze ta zla slawa aparatow porcelanowych wynika z tego,ze sa klopotliwe 'w obsludze' dla samych ortodontow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK, Romku, a jesli chodzi o aparaty metalowe - czy tzw mikrozamki ustepuja w jakis posob 'standardowym'?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparatka z większym stażem
Dora co na innych topicach reklamę naszego robisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romek
Ja zakładam w zasadzie metalowe o standardowej wielkości oraz porcelanowe-firmy są nieistotne. Odnośnie mikrozamków powiem tak zwykłe zamki się odklejają,powierzchnia przylegania mikrozamka jt jeszcze mniejsza,ja na razie sie do nich nie przekonałem-chyba nie warto kombinować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaką reklamę? :) Pewnie te moje puste posty :) Bo ćwicze preferencje i nie chcę zaśmiecać naszego forum, to wczodze do jakiegoś obcego, hehe..... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Romku, postaram sie Ci wyslac te zdjecia. Dobrze ze zapytales o profil. Wlasnie, mam wrazenie ze z tej strony gdzie ta szczeka dolna jest wieksza, mam nieco opuchnieta, jakby skrzywiona twarz. Bardzo mnie to krepuje, ja to tylko widze, ale WIDZE i dlatego mnie to zawstydza ;( Czasem na lewa strona twarzy mnie boli, ale to moga byc nerwobole. I wlasnie po tej stronie zuchwa mi przeskakuje ;( Posaram sie pocykac jak najszybciej te fotki i ci przesla na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cala, dzieki... Moze sie jednak zametaluje porzadnie... Caly czas kombinuje... Jestem otwarta i czujna ;) Ale to naprawde trudna decyzja. Mam 29 lat, z dwa latka minimum ponosze aparat. Ale nie moge sie juz doczekac - zwlaszcza na dolny luk... Zabki beda szybko sie prostowaly - wiem to, bo teraz sa \'miekkie\', sie chwieja i wykrzywiaja w nie ta strone, co trzeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romek
Ten przeskakujący staw to ważna sprawa i tym też należy się zająć,powiedz jeszcze skąd jesteś i nie pal się z operacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparatka z większym stażem
sprytnie Dora ;) sprytnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparatka-
Meegi, mniej krzywe czy bardziej krzywe nie ważne za jakis czas wszyscy co sie tu "spotykamy" bedziemy mieli proste i to jest najważniejsze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? Administrator zwęził pole wypowiedzi i wszystkie tabelki na naszym forum szlag trafił :P :( Co zrobić? Zwęzic tabelkę ile się da, skrócić, czy wogóle już nie tabelkować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wogóle wszystko już się coś gmatwa, popatrzcie na spis maili, też nie mogę poprawić bo wkółko jakieś błędy wyskakują, hmm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparatka-
Troszke sie namnozyło tu osób:-), wiec moze nie tabelkowac chociaz to fajniutka sprawa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----> Dora Po pierwsze- czemu ja w tabelce widze,ze jedni maja aparaty kosmetyczne inni ceramiczne? To nie jest to samo? Po drugie dzieki za topic i nieustajace zaangazowanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sklad kosmetycznych wchodza te mniej widoczne: porcelana, krysztal, plastik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki, Cala. Ja zielona jestem :) I zakrecona jak radziecki termos - czy metalowy, czy porcelanowy... Moj eks mial metalowy i ten aparat wydawal mi sie taaaki ogromny... A przeciez ja mam male zabki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moje tez sa malutkie. Ale mi bardziej chodzi o efekty leczenia niz estetyke. Zmykam do kapieli. Dobranoc kochani :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×