Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

Gość Porzucony
Czesc, mam pytanko: Dziewczyny, gdyby wasz facet ciągle siedział na forach i nie miałby dla was czasu, jakbyście się wtedy czuły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, Cala, masz rację :) Kryształ górski też ma kolory, tylko nie wiem za bardzo o co chodzi. Bo orto pytała jaki kolor zamków chcę. Powiedziałam, że przezroczyste. Wiecie może coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porzucony
... miałby czas, aby siedzieć na forum i pisać co chwile, a nie miałby czasu, aby do Ciebie przyjechać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby facet był w tym samym pomieszczeniu co ja i tylko zajmowałby się internetem, byłabym niezadowolona. Ale nie ma takiej możliwości, żeby tak było :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm, jeśli chodzi o porcelanę np., jej kolor dobierany jest do koloru zębów. Ale różowy kryształ górski? To pewnie taki bajer :) Swoją drogą chciałabym zobaczyć jak taki różowy kryształ wygląda na ząbkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porzucony, wiesz... to żależy od tego co jesteś jej w stanie zaoferować... Miły wieczór przy piwku w fajnym lokalu, wypad np. na łyżwy fajna sprawa... Nudzie podziękujemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porzucony...???? ktoz to???? dziewczyny coraz bardziej boli...a tu jeszcze uczyc sie trzeba....:( bedziecie i za mnie w srode i w czwartek kciuki trzymac??? to zmykam jeszcze poczytac i ylaczam komputer!spijcie dobrze!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt nie zwrócił na mojego postawiększej uwagi więc powtórzę:D ski (mycha.jm@wp.pl) mało czasu do wybrania kolorku.. hmm al lipa, jestem tak niezdecydowana. Mam jedno pytanko.. większość z was ma metaliczne(kolor)... dlaczego? ja też oglądałm M jak miłosć a tera się zaparłam - dziś koniec nauki. Ciekawe bo jutro hista, polski, anglik liipa hihi itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porzucony
Cala A czy myślisz, że cały dzień przed kompem to wszystko załatwia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porzucony, cały na pewno nie. Ale myslisz, że cały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ski :) metaliczne może dlatego, że są trwalsze. Cena też gra tutaj dużą rolę, są sporo tańsze. A ja się uparłam na kryształ. Różowy kryształ :). ale bym wyglądała słodko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalutkaMałaJa, qrcze ten róż mógłby być nawet fajny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porzucony - Mnie denerwuje jak facet do mnie przyjeżdża i siada w kompa... Odganiam go :P wtedy. Sama tez nie siedzę na forach jak on jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamiast pisać plan wynikowy znowu siedzę na forum. Dobrze, że mam wszystko zaplanowane, ale i tak trochę mi zejdzie. Co nie znaczy, że nie będę tu dziś zagladać. Dora, śpij dobrze. Ja też mam nadzieję pójść wcześniej spać. Wczoraj do 2 nie mogłam zasnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porzucony
*Dora* No widzisz Dora, a moja kobieta to cały dzień przesiaduje na forach i allegro:( co myślicie co mam zrobić, czuje się taki opuszczony:( ''Porzucony - Mnie denerwuje jak facet do mnie przyjeżdża i siada w kompa... Odganiam go wtedy. Sama tez nie siedzę na forach jak on jest.''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niby fajny Cala, a co jak założyłabym niebieską bluzkę? ;) Nie powiem, lubię takie kolorki jak róże, czerwienie. Ale jeśli kolor różowy ma mieć zamek na stałe, to wolę przezroczysty. Nie dopytałam o to, bo już wychodziłam z gabinetu. Strasznie podobają mi się mini zamki z gumeczkami. Mówię o metalowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porzucony, u mnie jest tak, że raz ja siedzę przed komputerem raz mój facet, na zmianę. I tak nam mija popołudnie. I tak my się mijamy...Chciałabym żeby czasem zabrał mnie gdzieś... Gdziekolwiek... Nawet napomknęłam mu kilka razy o tym. Jednak chyba nie domyślił się albo po prostu wypuścił to drugim uchem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalutkaMałaJa, wiesz... to pewnie jest taki delikatny, przezroczysty róż. No nie wiem w sumie nie widziałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porzucony
ale ja jej to mowie!! mieszkamy razem, ona przyjerzdza ze szkoły, siada przed kompem i praktycznie nie schodzi z przed niego az do wieczora:( dam wam mała podpowiedz, ona siedzi na tym forum:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalutakMałaJa - Tobie też dobrej nocki! I Wam wszystkim! Porzucony - ja bym tak nie mogła jak twoja dziewczyna. Facet do mnie przyjeżdża to siedze z nim. No może się zdarzyło tak, ze raz szybciutko zajrzałam, ale nigdy nie przesiadywałam. Pogadaj z nią! Bo wychodzi na to, że net jest dla niej ważniejszy :) Jak czujesz się porzucony to pozostań z nami, zajmiemy się Tobą :P I będziesz częściej przesiadywał niż Twoja dziewczyna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, a może to Ty jestes podszywacz :D :D :D i Ty to Ona... A pod jakim nickiem siedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porzucony, co jej mówisz? Że za dużo siedzi na necie? Lepiej by było gdybyś zaproponował jej coś miłego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalutkaMałaJa ski metaliczne może dlatego, że są trwalsze. Cena też gra tutaj dużą rolę, są sporo tańsze. A ja się uparłam na kryształ. Różowy kryształ . ale bym wyglądała słodko kryształ/ o co kaman? plis napisz dokładnie co jak;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×