Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

dobra zmykam na piwko i do zeszytu ale najpozneij za godzine spac!:) dobranoc!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyk22
Własnie skonczyłam sie uczyć i sprawdzam czy na forum są jeszce jakies oznaki zycia :) Jeszce jakis filmik i ide do łozeczka Dobranoc dziewczyny :) PS moze ktoś zna sie na statystyce??????? [kwiatek}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio 23 jade do orto po te gumeczki:) Nie moge się doczkac aparatu, ale z drugiej strony im blizej tyb bardziej sie boje...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a one wszystkie dalej śpią....:) :) ;) ja choć bym chciała to max do 10ej..... :/ ale to dlatego ze bardzo rzadko siedze do 2 w nocy!!!!! tym bardziej sie uczyc przy piwie :) hehehe. ja to już o 19 wieczorem nie kontaktuje , a uczy mi sie najlepiej rano, wtedy kiedy mam zajecia na uczelni takze ....sie nie moge uczyc :) bo jak powogodzic jedno z drugim? hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry! malutka 22 wypicie piwka skonczylo sie tak ze zostawilam ksiazke i poszlam spac:):) wstalam kolo 9 i bylam w kosciele!dzis mam napiety dizen:)wiec odezwe sie wieczorkiem!milego dnia wszystkim a ja ide myc zabki;/ bo dopiero zjadlam sniadanie! a mam jeszcze jedno pytanko uzywam plyny i pasty elmex i slyszalam ze jest jakis zel ktorego uzywa sie raz w tygodniu? wiece cos o tym??? milego dnia wszystkim!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kewcia, ja nie myje pastą elmex....a dobra ona jest? kazdy mówi co innego jesli chodzi o pasty do zebów... poza tym ja mam tak ściśnięte zęby że dentysta mi powiedział ze mimo że myje je dokładnie, często i używam nici to i tak bedzie mi sie robił kamień co prowadzi do próchnicy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia19, nic sie nie bój, tak to jest ze im blizej tym więcej watpliwości, ale trzymaj sie dzielnie:-)wszystko bedzie dobrze, mamy tak samo na imie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka22, ja uzywam sensodyne i jestem bardzo zadowolona;-), ale wiadomo każdemu co innego pasuje;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja blend-a-med..lubie je bardzo, no albo Colgate Total.... zależy jak mama kupi:) a szczoteczki jakie używacie? ja dłuższego czasu jednak tą elektryczną Oral-B i nie wyobrażam sobie umycia inną bo ona ma taką małą główke fajną. tylko jest lipa z bateriami bo jak mi sie skonczą to już myje normalnie hehe bo bym straciła majątek na baterie, gdybym tak kupowała co 3 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cala, kiedy wstaniesz to wyślij swojego linka z allegro :) masz jakieś nowe ciuszki wystawione? patrzyłam kiedyś na tamte, to nawet nawet ;) . ja raczej teraz poszukuje fajnych adidasków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstałam:) Rany! Znowu śniły mi się zęby! Śniło mi się, że miałam kamień na dolnych siekaczach od strony wargowej i byłam wqrzona na mojego dentystę, który w realu powiedział, że nie mam żadnego kamienia:D malutka22, sporo nowych aukcji wystawię w następnym tygodniu, kiedy mój \"prywatny fotograf\" będzie miał trochę wolnego czasu;) A muszę przyznać, że trochę ciuszków na to czeka. Teraz to mam zaledwie 3 aukcje wystawione. Oto link: http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=4477220 A teraz zmykam na śniadanko... Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
włąsnie dziewczynki jeszcze jedno pytanko mam:) ząbki myjecie zwykłymi szczoteczkami?? ja mysle nad elektryczna... ale nie mam pojecia ktore są dobre. Dentystka cos wspominała o irygatorze. Ma ktoraś cos takiego?? czy to jest konieczne?? bo ceny są kosmiczne.... pozdrówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myje zwykla szczoteczka Colgate nabardziej miekka. Wlasnie zamienilam paste Blendamed wybialajace (cytrynowa- moja ukochana!!) na Sensodyne. Kusila mnie tez Sensodyne wybielajaca, ale skoro wybielajace sa niewskazane do zamkow, to trudno... Ale jestem ciekawa jak sie ma irygator do aparatu na zebach - moze Romek sie wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem irygator służy do wypłukiwania przestrzeni międzyzębowych za pomocą wody pod ciśnieniem tworzącą mikrobąbelki. Służy także do masażu dziąseł. Jednak irygator jest tylko uzupełnieniem szczoteczki do zębów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i na pewno w przypadku aparatów stałych czyści zamki. Jednak czy lepiej jak szczoteczka elektryczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kewcia: ten żel to Elmex, używa sie go raz w tygodniu, to taka malutka tubka. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolcia19 , no ja już napisałam :) szczotkuje zęby elektryczną i to brutalnie bo 10 minut :P hehe i mimo to wydaje mi że nadal są brudne ale nic..taka jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka22, ja też tak brutalnie szczotkowalam, że na szóstkach mi się szyjki odsłoniły :P P.S. Dopiero teraz zauważyłam na fotkach, że masz kolczyk w brwi :D Bystra jestem nie ma co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi :) bardzo bysta .teraz to już staram sie go zasłaniać, bo już mnie tak nie ciesz jak kiedyś.... szalona byłam to sobie zrobiłam :) a to prawda, że gdy sie dlugo szczotkuje i czesto to można szkliwo zedrzeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda. Zwłaszcza jak mocno przyciskasz szczoteczkę do zębów. P.S. Dawno dawno temu byłam sama w domu no i mi się trochę nudziło. Z tych nudów sama przekułam sobie nos. No i od tamtego czasu mam kolczyk w nosie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie..... ja nie moge , dobra jestes (czyt. jesteś prze :) mnie zarosła jedna dziurka w uchu i jak sobie próbuje przebić to już wyje z bólu a Ty sama nos :) chyba bym sie popłakła z bólu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może ja już nie mam szkliwa.... :/ ale lipa by była. mówią niby zeby myć zeby po kazdym posiłku ..a jesli ktoś je 6 dziennie? buhehe to co wtedy? jedno zaprzecza drugiemu. albo myć albo nie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki z tym irygatorem to jest tak ze dentystka powiedziala ze powinnam miec skoro bede miec aparat. oczywiscie szczoteczka elektryczna tez. ale taki komplecik z oral b to koszt 500zł:/ dlatego pytam czy sama szczoteczka wystarczy zeby zachowac odpowiednia higiene? aha i czy musze wygac 200 zł na szczoteczke czy tansza tez moze byc?? a jakie Wy macie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka22, to już mogę robić dla Ciebie protezę :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolcia19, ja też poważnie myślałam o tym kompleciku. Jednak ze względu na cene zrezygnowałam. W końcu jakby nie było to 1/3 ceny aparatu. Szczoteczki elektrycznej używam od jakiś 4 lat. Ostatnio kupiłam szczoteczkę elektryczną oral-b vitality precision clean plus końcówkę ortho. Łączny koszt około 120 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×