Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

Mi ortodontka, pokazała kolory gumeczek i sobie wybrałam:-), było ich sporo:-), a co do szczoteczki elektrycznej, ja moge takiej używać, nawet jak jestem na wymianie drucików to taka myje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudyna99+
a czemu tak duzo z Was nie mialo zakladanego aparatu na gore i dol w tym samym czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam zakładany dół i górę w innym terminie z dwóch powodów: 1. Dół wymaga krótszego leczenia więc został założony troszkę później. 2. Koszty - łatwiej mi było zebrać pieniądze najpierw na górę, a później na dół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dlatego tak to wygląda (osobno na górę i dół) z powodów: - orto jest przyjezdna, przyjeżdża dwa razy w miesiącu (a aparaty zakłada raz w miesiącu) - ma dużo pacjentów, a zakładanie aparatu trwa dość długo - nikomu nie przeszkadza, że w jednym miesiącu ma górę, a za miesiąc dół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka22, 3mamy w takim razie non stop te kciuki! Nogami też można jakoś funkcjonować;) Ucz się ładnie i szybko zdawaj te egzaminy bo ja tu umrę bez Ciebie;) Tak się do Ciebie przywiązałam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalutkaMałaJa, wedle życzenia:) A więc jak mi wypadła gumka separacyjna najpierw próbowałam ją włożyć jakoś ręcznie bez użycia żadnych narzędzi, no ale jak juz sie pewnie sama dowiedziałaś to nie jest łatwe. Po nieudanych próbach wzięłam do ręki kleszcze kramponowe (takie małe specjalistyczne). No nieważne. W każdym razie chwyciłam nimi za jeden koniec gumki, zaś drugi paluszkami no i naciągnęłam tą gumeczkę w skutek czego zrobiła się cieńsza (wiadomo), no i w takiej postaci włożyłam ją spowrotem w przestrzeń międzyzębową:) HAPPY END:D Na pewno masz w domku jakieś kleszcze, chociażby kombinerki;) Najlepiej gdyby były jak najmniejsze, no ale większymi myślę, że też by dało radę. Jak chcesz to spróbuj;) Tylko proszę bezpiecznie z tymi kleszczami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak w ogóle to masz niesforne te gumki;) Mam nadzieję, że aparacik będzie grzeczniutki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cd 70._SUNSHINE23_____23____14.12.06___X_______________________________metalowy 71._becia280________13______________________________________________________ 72._di5_____________________________________________________________________ 73._Vira_____________________________________________________________________ 74._madziasbb______23_____09.09.05___X____09.09.05____X______________metalowy 75._ANKA_666_____________16.12.06___X_______________________________metalowy 76._io_io___________57____19.07.06___X_______08.06____X___2_l.______kosmetyczny 77._aparatka_z...____20____16.06.06___X___________________1,5_r.____kosmetyczny 78._absinthe__________A_P_A_R_A_T___Z_D_J_Ę_T_Y_________3_l._________________ 79._venlaa__________23_______01.07___X_______01.07___X___2_l.____kosmet./metal. 80._spinaczowa______22____22.12.06___X___________________3_l.________metalowy 81._gryglus__________22______05.06____X_______05.06___X___1_r.________________ 82._meegi__________17____21.12.06____X______________________________metalowy 83._andżolnka_______18______________________________________________________ 84._mayica__________23______________________________________________________ 85._X_MAN__________26____29.09.06___X___________________1,5_r._____ceramiczny 86._aparatka________23_____________________20.11.06___X______________metalowy 87._czarna_inez21____________________________________________________________ 88._Karola___________________09.06___X_______01.07____X______________________ 89._justa21__________________________________________________________________ 90._moja_historia____________________________________________________________ 91._gramatik________26_______________________________________________________ 92._Self_confidence__18_______________________________________________________ 93._aparcik_metal____________________________________________________metalowy 94._kokoha_________30_______________________________________________________ 95._vanityfair26______________________________________________________________ 96._janiołek_________________________________________________________________ 97._Ola…___________18_______________________________________________________ 98._karolcia19_______________________________________________________________ 99._dSign___________________________X________________X______________metalowy 100.em44___________________________________________________________________ 101.LILI2___________________________________________________________________ 102.k8_____________________________________________________________________ 103.skittle___________________________________________________________________ 104.tatonka___________ A_P_A_R_A_T___Z_D_J_Ę_T_Y_________2_l.________________ 105.Netopia_____________________________________________________przezroczysty 106.ski_____________14______________________________________________________ 107.klaudyna99+_____________________________________________________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nas juz duzo:) co robicie? bo u mnie oczywiscie m jak milosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kewcia, ja się nudzę :o Tv praktycznie w ogóle nie oglądam. No chyba, że national geographic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudyna99+
ja jeszcze nie mam aparatu, dopiero co wyleczylam wszystkie zabki i dlatego wlasnie poszukuje jakiegos dobrego ortodonty w okolicach woj. ślaskiego,bo u mnie w Czestochowie jest jeden ale lipny, tzn. bardzi nie mily i ma bardzi duzo klientow i nie moze mnie w najblizszym czasie przyjac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyk22
ja tez praktycznie tv nie ogladam - komputer to całe moje zycie :P własnie ogłosiłam strajk i na dzisiaj koniec nauki :) ;) :) :) :) Cala dzieki Tobie sie rozmarzyłam - też bym pojezdziła na łyzwach ( mimo ze nie umiem - ale strasznie lubie ) buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też oglądałam M jak miłość :P A tak wogóle to zaczęłam dzis myśleć juz o wakacjach, hehe i gdzie by tu pojechać. Na tamte byłam 3 dni nad Soliną teraz pojechałabym gdzie indziej i na dłużej. Może na Mazury albo do Zakopanego. A może na Słowację :D Gdzie polecacie? Zaczęłam juz przeglądać kwatery :D Ja taka jestem, u mnie musi być wszystko dużo wcześniej zaplanowane i pozapinane na ostatni guzik. Mój facet zwleka ze wszystkim na ostatnią chwilą :-( Gdybym tak robiła to by była d.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko żeby była praca, bo bez pracy chyba nigdzie sie nie ruszę, nie będzie finansów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz leci Na Wspólnej, kto ogląda? Bo ja zerkam łokiem :) Szkoda, że nie ma juz Magdy M., ale ponoć kręcą już dalsze odcinki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam oddzielnie zakładaną góre a oddzielnie dół, bo w czase zakładania dołu byłam chora i nie chciałam wyrywac zebów na górze, no a poźniej wszystko sie odwlekało aż do teraz kiedy to zaczeła mi 8 wyłazić, teraz jak to zrobie i jak sie wszystko wyleczy, znaczy rana po usunięciu to zakładam na góre:-), mam nadzieje ze do końca lutego juz bedzie ten aparacik:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cala kochana jesteś :) MalutkaMałaJa jesli chlopak skończył Agh to podziwiam i gratuluje :) chyba ze nie skonczył...bo napisalaś ze studiował hihi :) ja sie nie poddam tak łatwo!!!!!! :P Dora widze że Ty serial po serialu..jak moja siostra :) nie lubie takich filmow jak magda.m,na wspolnej, m jak milosc itp. ja uwielbiałam Zagubionych(czekam na dalsze czesci... )!!!!!!!!!!!!!!!!! no i Fala Zbrodni może byc w ostateczności :p papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na łyżwach tez bym sobie pojezdziła, moja ostatnia jazda skończyła sie naciągnięciem ścięgna czy cos takiego nie mogłam nogi na noge założyć;-), no ale i tak bym sobie pojezdziła:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda M. natrafiała mi się czasami gdy z nudów przełączałam kanały. No i już zostawała ze względu na Pawła Małaszyńskiego... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porzucony
... chciałbym być forum :( ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka22, chlopak skończył, na swoim kierunku był 2 na roku (zabiłby mnie jakby wiedział, że komuś to mówię :) ). Skończył AGH 2 lata temu. Cala, jesteś wielka!!!! Założyłam gumkę!!!. Powiedziałam do niej: \"albo Ty albo ja\". Wzięłam dwie pencety i do dzieła, po 20 minutach udało się :). Nie miałam tego cudownego narzędzia, a kombinerki, to takie ogromne Taty :). Rano też próbowałam z pencetami, ale miałam mało czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mało czasu do wybrania kolorku.. hmm al lipa, jestem tak niezdecydowana. Mam jedno pytanko.. większość z was ma metaliczne... dlaczego? ja też oglądałm M jak miłosć a tera się zaparłam - dziś koniec nauki. Ciekawe bo jutro hista, polski, anglik liipa hihi itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko małe.
Cześć wam. ja właśnie zastanawiam sie nad zaożeniem aparatu... nie mam duzej wady tylko dwojki sa lekko wysuniete do przodu... ale jakos usmiech mi to psuje ;)) i w ogóle z tego co zrozumiaalm rozmawiając z dentystą to musialabym wyrwać te dwójki czy jedynki juz sama nie wiem... ale zastanawiam sie jak by to potem wyglądalo? taki uśmiech gdzie na miejscu dwojek sa trójki? przecież te zeby maja zupelnie inny krztalt i widac ze cos nie tak jest... może ktoras miała jedynki badz dwojki wyrywane i powei coś nie coś jak to wygląda? byłabym wdzięczna. a i jeszcze jedno czy w aparacie metalowym tez mozna miec kolorowe gumki? czy tylko w tych innych droższych? czym się różni aparat kosmetyczny od ceramicznego i metalowego? no i czy te kolorowe gumki sa droższe niż zwykłe? pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumki są w metalowych aparatach. Pójdź jeszcze do innego orto, który nie będzie chciał wyrywać zębów. Nie zawsze jest to konieczne. Aparat ceramiczny to rodzaj kosmetycznego. A metalowy to ten metalowy właśnie ;). Najtańszy jest metalowy, a gumki są w cenie aparatu, można je wymieniać przy każdej wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalutkaMałaJa, teraz to Ty jesteś WIELKA :D Gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×