Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

Czesc Dziewczyny, Kociulinda, ulzylo mi ze ta czworka to jednak nie robota orto:) Przynajmniej jest nadzieja, ze moje sie zatkaja. Z tego co mowicie, dosc szybko.... Jestescie normalnie kopalnia wiedzy!!! Dopiero teraz doczytalam, ze wy macie jakies pierscienie pozakladane. Przyjrzalam sie swojej paszczy i tam zadnych pierscieni nie ma. Na ostanim zebie jest po prostu metalowy zamek, moze troche solidniejszy, ale zamek i chyba na nim sie wszystko trzyma.... Moje dziury po wyrwanych 4-rkach sie chyba goja. tez mnie nic nie boli, ale faszeruje sie prochami i mam antybiotyk do tego. Piszecie cos o jakich skrzepach, ale jak one moga wyjsc, jesli dziury po zebach mam pozszywane? Jakos bokiem?:) Skoro tak sie rozpisujecie o sobie, ja dorzuce swoje: mam 28, prawie 29:( lat, meza, dwa koty, mieszkam za granica w egzotycznym miejscu:) Po studiach (wspolczuje sesji aparatkom), pracuje. Fotki tez moge wyslac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona81
ostatnio ogladałam irygatory na Allegro i są tam jakieś niemieckie za 100 zł - z opisu wynika, że działają tak jak te drogie Brauna (czyszczą między zębami i masują dziąsła)- nie wiem tylko czy dałoby się zamontować w nich za jakis czas końcówkę Brauna, no bo tamtej firmy chyba w PL nie ma :0 są też jakieś malutkie turystyczne na baterie no i jakieś za 50 zł :lol: - ale te są podejrzane :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netopia, w takim razie ja poproszę :) cala14@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cala dzieki:) kazdy mowi cos innego:/ juz nie wiem kogo słuchac. Ale Wy w koncu nosicie aparacik i wiece najlepiej cio i jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona81, do irygatora możesz zamontować końcówki tylko do irygatora. Ja nie ufam nieznanym firmom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netopia, to wysyłaj, my sie oczywiscie rowniez odwdzięczymy fotkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolcia19, nie ma problemu:) Polecam się na przyszłość;) Udaj się do apteki. Tam powinni mieć elektryczne szczoteczki oral-b vitality precision clean. Cena samej szczoteczki ok. 80 zł. (to jest nowość reklamowana w tv). Tylko wiadomo, do aparatu należałoby mieć końcówkę ortho. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netopia ja tez zdjąto poprosze:) a w zamian swoje podesle:) dziś cały dzień przy ksiązkach ufff mam dość a sesja na dobre nawet sie jeszcze nie zaczeła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC! ja uzywam elmex bo tak mi orto polecila...a propos szczoteczek elektrycznych to tez ortka powiedziala mi ze lepeij ich nie uzywac, tzn ze mozna ale nie doczysci sie nia zebow tak jak zrobi sie to recznie. dostalam od neij komplet szczoteczek. taka normalna ale wycieta wsrodku jak by w litere v, druga taki jakby pedzelek do pierscieni, i 3 do przestrzenie miedzyzebowych!ale ta trzecia juz dawno mi sie zniszczyla ale w sklepie kupilam sobie taki sprzecik z 10 koncowkami i jedna raczka, wiec jak sie niszczy to zakaldam nowy i juz.12 zl za to dalam! ale wieje szok! a teraz koncze bo moj kotek:)zaraz bedzie i nie dosc ze bedzie on to jeszcze przywiezie jedzonko od mamusi mojej kochanej:) milego dnia! buzka!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona81
"do irygatora możesz zamontować końcówki tylko do irygatora" :))) no to ja wiem oczywiście jestem tylko ciekawa czy końcówki Brauna pasowałyby do irygatora innej (tańszej) firmy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona81 :D Źle skojarzyłam ;) P.S. Wątpie żeby było to możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam irygator, ale chyba nie umiem go obslugiwac, bo mam wrazenie, ze mi wszystko splywa, nic przez przestrzenie sie nie przedziera. Cisnienie slabe, czy cos.. Uzywam zwyklej szczoteczki od orto, ale mam i fajna elektryczna z roznymi nakladkami. Tez mi sie wydaje, ze wszedzie z tym sprzetem nie dotre. Jezyk sobie tylko czyszcze elektrycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez ma elektryczną szczoteczke, oral-b professionalCare, jestem bardzo zadowolona:-), uwielbiam nia myc tylko po wizycie u ortodontki jakies dwa dni uzżywam zwykłej, bo troszke ząbki bolą:-) http://www.oralb.com/pl/products/product.asp?tid=products&sub=power&cid=power&pid=pc8000 tu macie link ale nie wiem czy sie otworzy jak cos to na głównej oral-b znajdziecie, i jak cos to lepiej kupic na allegro jest o 100 zł tańsza:-), to fakt ze sporo kosztuje, a o irygatorze pomyśle jak bede juz miała aparat na góre:-), jak finansowo odpoczne:-) znaczy rodzice odpoczna:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie kiedys przymierzalam do kupna szczoteczki elektrycznej i po wypytaniu dentystow i przejrzeniu wypowiedzi w Internecie doszlam do wniosku, ze w skutecznosci czyszczenia nie ma roznicy... I to bzyczenie - moj facet mial taka szczoteczke i do pasji mnie to doprowadzalo rano i wieczorem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem skuteczniej czyści elektryczna, ale to intywidualny wybór, każdy czyści tak jak lubi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu takie pustki? Pewnie większość aparatek baluje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Cala pustki, jak tak to nie mozna nadązyć z czytaniem stron:-), jutro poniedziałek i znów badania do pracy trzeba robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak w ogóle to studiuje na technologii żywności, ale nie jestem maniaczką zdrowego odżywiania:-):-), czasem to nawet wręcz przeciwnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo widze ze o szczoteczkach mowa:) no ja wlasnie nie wiem czy te kly czyscic:( mam gdzies juz od chyba 8 lat szczotke elektryczna brauna - kupilam w niemczech i uzylam z 3 razy bo mnie draznila- sprawdze czy dalej dziala jej ladowarka i chyba dokupie koncowke, powinny byc takie sam wciaz prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu ja:) dziewczynki ma ktoras z Was fotke z tymi kolorowymi gumeczkami na aparaciku?? widzialam na stronkach , ale chcialam zobaczyc jak to w realu wyglada:) moj mail karolcia.n@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUneshine, jak bedziesz kupowała końcówki to radze na allegro są tańsze a czy beda pasowały to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyglada tak samo... i koncowki sa na niej oral-b wiec mysle ze to to samo:) w kazdym razie lepiej ewentualnie wtopic 20zl w koncowke ktora okaze sie zla niz 200-400zl w szczoteczke ktora okaze sie taka sama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ze tak, ja jak zaczełam uzywac tej szczoteczki nie miałam dolegliwości nic mnie nie drazniło, moze teraz sa inne końcówki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie nie tyle ze mnie draznilo cos fizycznie tylko mnie ta szczoteczka w...-> denerwowala:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie- na ile wystarcza taka koncowka otrho? czy sie zuzywa tak szybko jak normalna szczotka? bo ja od kiedy mam aparat myje zeby normalna szczotka i w ciagu miesiaca zuzylam dwie;( no prawie dwie-powiedzmy ze 1,5:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wymieniam końcówke średnio co miesiąc, ale nie używam tej ortho, tylko zwykłą, i tak dobrze myje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie zamowilam 6 zwyklych i jedną ortho, w koncu mam dwie takie szczotki to niech sobie ktos z rodziny tez pouzywa, a co:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×