Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

SUNSHINE23, ja też zawsze na mamę krzyczę jak każe podciąć drzewa na podrórku. Jedno takie fajne było (no właśnie \"było\") tuż pod moim oknem. Tak ślicznie się zawsze rozrastało na wiosnę, latem było takie byjne zielone. Wieczorem zawsze fajnie liście trzeszczały jak był wiatr, a teraz co jest z tego drzewa? Pień:( Mały kikucik z kilkoma gałązkami:( Albo ta piękna śliwka mirabelka, która tak ślicznie zawsze kwitła na wiosnę. Była cała biała! Podwórko było całe białe... A jak zawiał wiatr pełno białych platków było w powietrzu. I ten sliczny zapach! Została ścięta po rosła przy płocie:( Jeśli chodzi o tą rocznicę to domyslam się, że ma ona związek z imieniem w Twojej stopce... Nie pytam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóż.. nie każda miłość ma szanse na wieczne życie.. czasami jej połowa umiera.. tym razem fizycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyk22
SUNSHINE23 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, nie no proszę :( Ja płakanie mam już za sobą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami jest ciezko wierzyc w cokolwiek gdy nagle staje 22-letnie, zdrowe serce, nie? i tak juz duzo powiedzialam. krzyś byl kiedys moim chlopakiem, pozostal przyjacielem, ale to byl gatunek czlowieka ktory dawal kazdemu tyle milosci ze nie miala szansy wyparowac. dlatego juz zostanie na zawsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogromnie ważne jest dla mnie to, że możemy sobie powiedzieć nie tylko o tym, że bolą nas zęby :) , że pierścienie ocierają i kolorach gumek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyk22
SUNSHINE23 Trzymaj sie dzielnie ❤️ masz nasze wsparcie ja tez sie ciesze ze istnieje to forum 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym żebyśmy się kiedyś wszystkie spotkały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyk22
nie przepraszaj nie masz za co czasmi takie wygadanie sie praktycznie nieznajomym osobom przynosi ulge ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie nie takie zalozenie tego forum zeby wprowadzac smutek.. na szczescie w temacie tez mam cos do powiedzenia- zaraz zwariuje tak mnie boli szczeka;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUNSHINE23, a brałaś juz coś przeciwbólowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalutkaMałaJa, dobranoc. Śpij dobrze :) Do następnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cala, nie:) staram sie nie dotykac zebami zebow i jest wtedy w miare powiedzmy.. w koncu jestem dopiero kilka godzin po wizycie.. nie zmienia to faktu ze nawet zapewnienia orto o jakze skutecznej i szybkiej migracji moich zębow nie lagodzi mojego poddenerwowania tym glupim uczuciem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, nie.. tylko nie przepadam za lekami.no coz moje drogie.. dziekuje wiadomo za co, postaram sie juz nie miec takich chwil totalnej slabosci:) i uciekam spac (sprobowac spac?) bo jutro rano czeka mnie wycieczka do torunia:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUNSHINE23, dobranoc... 3maj się mocno. P.S. Czyżbys nie lubiła Torunia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubie rano wstawac w celu dotarcia tam:) i nie lubie trasy:broniewskiego-wydzial prawa:/ sprobuje sie nie puscic;) w sensie trzymac jak sie da:( dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunshine, to dla ciebie:-):-) O, literówkach i błedach nawet bym nie pomyslała, każdy je robi:-), także Dora co sie bedziesz przejmowała, do głowy nawet nie bierz:-) MalutkaMalaJa, z tego co czytam to masz duzo niespodzianek:-), wypadajace gumeczi, obcierające pierscienie:-), mam nadzieje ze aparat bedzie mniej przeszkadzał:-), trzymaj sie dzielnie i powodzenie:-) Cala, wspomniałaś o jakims spotkaniu;-)fajnie w wakacje gdzies nad morzem sama zadrutowane dziewczyny:-):-) Miłego dnia wszystkim męczącym się i nie meczacym sie aparatkom:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko! heh.. nad morzem? To dla mnie kilkanaście godzin jazdy :O Może gdzies w górach? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×