Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

Gość weteranka
niebo jakby spasc na ziemie mialo :( szaro buro byle do wiosny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weteranka
katekate - tez bym chyba porcelane wybrala:) zazdroszcze Ci tych drucikow juz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam cos dziwnego. Jeszcze nigdy tak bardzo nie czekalam na wizyte u dentysty. czuje sie jak desperatka ;) Zawsze raczej chcialam go unikac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katekatee
u mnie tak sobie właśnie, strasznie wieje. Najważniejsze że nie ma sniegu i temperatury na minusie jeszcze 21 dni i mamy wiosne. Aha a najlepsze jest to że moje 22 urodziny będę obchodzić zadrutowana mam je 19 marca, heh spełnie moje marzenie będe miała proste zęby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weteranka
kidys mi sie wydawalo ze jestem stara jak mi zakladali aparat a teraz to juz wogole nie wiem jak mam nazwac to wszystko hihi ortodonta geriatra mnie przyjmie chyba :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katekatee
Odnośnie dentysty miałam to samo ale ja miałam tylko dwa ząbki do małego borowania więc nie było zbyt dużo roboty, zawsze u dentysty strasznie się bałam a wtedy wiedziałam że musze i koniec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weteranka
megara - moi rodzice tez dziwnie na mnie patrza ze z tym aparatem wyskoczylam ze chce miec moj przyszly maz tez nie widzi problemu ;) ale ja widze...i chce miec je prostsze bo inne mialam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katekatee
Moim rodzice i mój chłopak tez nei widzą mojej wady, ale ja ją mam i doskonale sobie z tego zdaje spraw i wiecie co czuje że to jest jedna z najlepszych decyzji jakie w życiu podjełam a niestety zbyt dużó ich nie było:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weteranka
katekate a jaka masz wade jesli mozna spytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katekatee
przekrzywione jedynki cos między Kasią Cichopek a Joanna Liszowską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weteranka
ja za to dwojki przekrzywione hihi ale tego porownania nie rozumiem ,wydaje mi sie ze ladne zeby te aktorki maja :) i nic do poprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katekatee
No co ty Joanna Liszowska ma straszne, gorsze niż ja. Ona ma ja tak bardzo przekrzywione, a kasia Cichopek tak leciutko dlatego powiedziałam że mam wade między nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weteranka
to musze sie przyjrzec nastepnym razem tak sobie mysle ze czasem faktycznie jak sami o jakiejs wadzie glosno nie powiemy to malo kto ja zauwaza ale dla samych siebie i samopoczucia warto zmieniac to co nas nęka :) jak mi kiedys 10 lat temu sciagneli aparat to sie rozplakalam (dzisiaj pukam sie w czolo za to) ale moje zeby wybielone i rowne jak sztuczne wygladaly niby moje a jak nie moje teraz znow bym takie chciala achhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katekatee
to dlaczego Ci się znowu pozmieniało? Moja orto powiedziała że będe musiała nosic do końca życia aparat retencyjny (taka płytką przyklejona z wewnętrznej strony zębów) powiedziała że jak tego nei będzie to moga mi sie na nowo przestawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weteranka
wyrosly mi 8 i przesunely sie zeby,zaluje ze wtedy mi nie nakleili tej plytki wewnetrznej,duzo by mi to zaoszczedzilo stresow,kasy i wogole zachodu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga Uwaga!! Achtung achtung! i w ogóle... sprawozdanie: miejsce akcji: wydział prawa i administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, Toruń czas akcji: czwartek, 1.03.2007 bohaterowie: ON, Karolina, jakas tam laska, ja no to.. AKCJA:D!: wchodzę sobie do gabinetu, pytam szanowengo pana profesora czy mogłabym zobaczyć pracę bo we wtorek poprawka, a ja tak bardzo chciałabym żeby tym razem był zadowolony i t d (czyli opcja na dupoliza- rola ktorej wyjatkowo nie umiem grac, kłóci się z moim charakterem i osobowością) pan profesor szczęsliwy-\"och ja tak lubię jak studenci przychodzą skruszeni i chcą się poprawić\" (ja, w myślach: \"Ty......\") i pyta mnie- a jest tam ktos jeszcze kto chce popatrzyc? otwiera drzwi i widzi ajkies 20 osob jeszcze, wziął moją kumpele i taka jedna jeszcze i zaczynamy:D pokazał mi moją pracę, czytam czytam, i oczom nie wierze- tak jak pamietalam- wszystko jest, tylko te punkty jakies nie takie, tu jedna czwarta, tu polowa.. i zeby zdac brakuje mi jedna czwarta punktu... pytam wiec niesmialo- panie profesorze, czy moglabym zapytac, co nalezaloby tutaj napisac (akcja dupoliz 2) pan profesor mowi- no nie tak sie bawic nie bedziemy, to nie wyklad, pani sobie w ksiazce sprawdzi, to jest prawo a nie jakas gówniana administracja, pora sie nauczyć uczyć (wywód) w koncu sie lituje bierze moja prace- no gdzie pani nie wie? tu... a tu??? tu jest dobrze (nadzieja we mnie wstepuje dal mi jeden punkt na dwa, czyli jak jest dobrze to powinien dac dwa czyli zdalam???) dobrze jest??? to dlaczego mam tylko jeden punkt..? a pan profesor mowi: BO TAK. patrze dalej nie wierze, czekam az sie chlop rozwinie i mowi- a bo tu mozna bylo nawiazac do tego, chociaz o to nie pytalem (to jak tego nei ma w pytaniu to co ja kurwa jestem jasnowidz????) no tak ale pan profesor nir pytal o to wiec nie wiedzialam.. no tak, na pytanie pani odpowiedziala ale ja juz ocen nie zmieniam.. idziemy dalej, a tu co zle zrobilam? nie napisala pani o akcie malzenstwa- pokazuje palcem- napisalam, o tu.. pan profesor, ojej nie doczytalem..hmm znowu nadzieja i slowa : ale ocen nie zmieniam... tak mniej wiecej przebrnelismy przez wszystkie pytania, nie uzasadnil mi oceny, argumentowal odjecie punktow tekstami w stylu \"cos mi sie musialo nie spodobac\" , \"bo tak\", \"brzydko sformułowane\" , pomijam to ze kolezanka z ktora sie przygotowywalam do egzaminu napisala odpowiedz identycznie - 1,5 punktu a ja trzy czwarte... , pytalam kujonow kujonowatych o pelne odpowiedzi na pytania- odpowiadali tak, jak ja napisalam.. BEZSILNOŚĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana17
Hejka wszytkim! mam pytanie: Czy można odrazu przy założeniu aparatu założyć sobie kolorowe gumeczki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunshine, spokojnie z nimi nie wygrasz🌼, dla niektórych\" bo nie\"\' toswietne wytłumaczenie;-) Słonko przychodz tu częściej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wnioski: 1.nie warto sie uczyc 2.dlaczego? 3.BO NIE! no nie wygram, a co jesli na poprawce bedzie to samo???? Aparatko, małpinku mały jak Twoja dziura??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z jakiegos powodu (akredytacja??) wydział prawa cudnego i najlepszego umk jest w tyle nawet za jakimis \"podrzednymi uczelniami\" a dlaczego? \"nieodpowiednie traktowanie studentów\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunshine, mi kiedys facet na poprawce powiedział;\'\'niech sie pani dobrze zastanowi czy jest nauczona bo to ostatnia szansa\'\', i co ja zrobiłam wyszłam:-), wolałam sie douczyc:-),się mnie czepiał ze sie urodziłam, w małym miescie, ah szkoda słów cham i prostak z niego i tyle:-) a dziura jaka dziura??? zaszyta przeciez jest:-), niemoge sie szeroko uśmiechac, ale juz tylko lepiej będzie:-), a za tydzien założe kolorowe gumeczki i sie umówia na zakladanie aparatu na góre:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megara -> przepraszam za moją wczorajszą \"ucieczkę\", obowiązki wzywały. Co do mojego wieku, to 6 marca skończę 23 lata, marzyłam by w dniu urodzin mieć już aparat na ząbkach, ale niestety nic z tego nie wyjdzie.. Ja zawsze też panicznie bałam się dentysty, tak jak już pisałam uciekałam spod gabinetu, a teraz cięgnie mnie do niego bardzo, nawet pomimo kanałowego i wyrwania 8 i tego nieuniknionego bólu. Aparat to moje marzenie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katekatee
A ja w dniu urodzin już będę mieć:) Ale zobaczysz ty też niedługo będziesz się cieszyć nowym nabytkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszła aparatka; przezyjesz te wszystkie męczarnie i wizyty:-), i ta ósemeczke tez:-), głowa do góry:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaszyta nie zaszyta, ale dziura...:) a ja zniknelam sie kundelkowi poskarzyc, teraz za to znikam spac (tak, tak wczesnie:P) strasznie zle sie czuje cos mnie ta choroba nie moze zlapac do konca... no i wstalam dzis przed 6 zeby juz od 8 zajac sobie miejsce w kolejce na jego dyzur (zaczynal sie o 12) tak wiec padam na ryjek.. no i nie mam nastroju .. zmykam, do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To śpij dobrze Sunshine:-), ja tez nie najlepiej dzis spałam, nie umiem spac na lewym boku, a na prawy sie nie kładłam, bo nie chciałam zgniatac, zaszytej dziury:-), zreszta mój chlopak ze mna dzis spal, a ja nie umiem z nim spac, nie wysypiam sie dobrze;-), musze miec całe łoże dla siebie zeby sie wyspać:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katekatee
Heheh to nie chce widzieć jak będziesz z nim spać po ślubie:) Ja też już zmykam Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damonka2 - nie mam rozklinaczy, a pewnie przydalyby sie. Ostatnio nie spie po nocach, dlawie sie jezykiem niemilosciernie, probowalam oddychac przez usta albo nawet wywalac jezyk, po prostu nie wiem jak mam te szczeki trzymac razem!!! Nie zgodze sie na zaden helix ani nic na gornym podniebieniu dopoki orto nie poszerzy mi dolnej szczeki, bo naprawde mam za ciasno. Gdzie mam trzymac jezyk jak na gorze bedzie szyna, a dol coraz ciasniejszy? Czasem sie zastanawiam ile aparatek tu na forum nosi aparat tylko dlatego, ze z calkiem ladnych zebow chce miec idealne, a ile z nas ma NAPRAWDE powazne problemy ze zgryzem... I czy moja orto do konca mi wierzy, ze mam w d..pie estetyke tylko chce miec normaly zgryz (mam na mysli glownie trzonowce), bez dlawienia sie i kombinacji jak tu oprzec dol o gore, bo nic sie nie zgadza :( Boje sie,ze moja orto uparcie bedzie chciala dalej zajmowac sie gora, a dol bedzie postepowal, teraz to naprawde moja wada sie poglebia w kosmicznym tempie. Juz po 3 tygodniach od zalozenia gory, na dole zaczely sie widoczne zmiany na zle. Ach, brak slow... Jeszcze miesiac do wizyty - nie wiem jak wytrzymam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×