Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
*Dora*

ZAKŁADAM STAŁY APARAT ORTODONTYCZNY - KTO JESZCZE?

Polecane posty

Gość katekatee
Mam nadzieje bo dnia nstępnego po założeniu aparatu trzeba iść do pracy, mam nadzieje że będzie ok. Obawiam się tylko że jak dziś zobacze te aparaty to nie będe za bardzo chętna na założenie tego "czegoś" na 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katekatee
Ja jestem ze śląska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pomysl sobie jak Twoje zęby mogą wyglądać po zdjęciu aparatu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cala GRATULACJE!!!🌼🌼🌼, a widzisz trzba wierzyc nawet wtedy jak sie wydaje ze wszystko juz stracone:-), super ciesze sie ze sie udało!!!, az sie uśmiechnęłam co dzis jakoś mi ciezko idzie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na poczatku troche boli, ale to nie jest taki ból ze sie nie da wytrzymac:-), mozna normalnie funkcjonowac, tylko cieżko jeśc, mnie bolało jak próbowałam cos gryzc:-), a tak to sie dało wytrzymac, po tygodniu juz praktycznie nie czułam aparatu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katekatee
Dzięki dziewczyny, gdyby nie wy pewnie miałabym dużo większe obawy, staram sie o tym myślec o tym że będzie dobrze, bo ja mam takie zeby że może nie być az tak dobrze, chodzi o kształt one sa takie trapezowate, będzie je trzeba piłować. Pani orto powiedziała że napewno będzie lepiej niz jest teraz więc chyba nie pozostaje mi nic innego jak założyć aparat i przeżyć te dwa lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katekatee, aparat nie jest czyms złym, mozna z tym zyc, zobacz małe dzieci nawet to znosza:-), jak chcesz wyprostowac zabki to sie nie zastanawiaj tylko zakładaj:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cala gratuluje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mnie po założeniu aparatu dwa dni nic ne bolało aż się martwiłam że mam coś nie tak założone. Teraz już czuję jak ząbki się rozluźniaja, bo jeszcze ich orto mi nie przestawia narazie rozluźnia wiązania. Jak coś ugryzę to cuję ale to mi nie przeszkadza jeśc np chleba ;-) Ja dwie godziny po założeniu jadłam frytki a następnego dnia normalny obiad ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katekatee
wiem ale ja mam teraz taką hmm specyficzna sytuacje, dobrze by było gdybym czuła sie atrakcyjna a z aparatem może byc gorzej dlatego chce żeby był jak najmniej widoczny. Musze sie tak czuć ponieważ najprawdopodobniej moje życie obróci się conajmniej o 90 stopni. Mam nadzieje że aparat sprawi że będzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katekatee, więc nie ma co się zastanawiać:) Zakladaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cala moja asystentko:-), mam pytanie, zjadłam tabletke przciwbolowa, bo głowa mnie strasznie bolała, to chyba nie bedzie miało wpływu na znieczulenie??:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katekatee, szczerze? Ja w aparacie czuję się atrakcyjniejsza. Po za tym to zależy od nastawienia. I niekoniecznie jest tak, że ludzie z aparatami sa mniej atrakcyjniejsi niż przedtem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal, ja tez tam mam bo chociz mam świadomość ze cos robie z krzywuskami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katekatee
może ja tez tak będę miec ale o tym dopiero przekonam się 14 marca w dniu kiedy stane się Waszą pełnoprawna członkinią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatka-, to pytanie bardziej pod farmację podchodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyb to nie zaszkodzi:-), zaraz sie najem i sie zbieram do chirurga, oby dzis tez był takim spryciarzem jak ostatnio;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatka-, jest to praca w Multikinie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niom to nie za duzo sie dowiedziałam;-),ciesze sie ze sie udało:-), fajnie bo napewno wsród ludzi:-) Cala jakie teraz gumeczki zakładasz??, super tez wygladaja morskie z jasnym rózowym, zobacz na tym linku http://www.ortodonta.com.pl//symulator/ A moze skus sie na błekit jest super:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aparatka-, jeszcze nie wiem jakie zakładam. Wizytę mam dopiero 13stego. Na pewno bedą to jakieś żywe kolory:) Morski i jasnoróżowy całkiem fajnie wygląda, ale na moje tak trochę mdło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megara
dziewczyny jak ja wam zazdroszcze. też bym chciala juz wybierac aparat a przedemna jeszcze dluga droga. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megara
dlaczego ten czas tak wolno plynie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megara, ale jaka będzie radość jak juz będziesz miała aparacik:) Ja dłuuuuuugo na niego czekałam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja chce juz...... chce przezywac ta sama radosc co wy... :) no i oczywiscie miec takie cudenko na zabkach :) a potem sliczny usmiech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też \"już\" chciałam, ale też tak jak Ty musiałam czekać :) Fajnie, że jesteś już czarna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to czekanie jest okropne... najgorsze jest to ze jak juz sie czlowiek zdecyduje to trzeba odczekac swoje. ze tez nie idzie tego tak zrobic od reki. byloby duzo prosciej ;) ale bede cierpliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boje sie tez ze bede miala taka sytuacje jak Dora z tymi 8 u gory. tez jeszcze sie nie wybily bo raz ze sa poziome a dwa ze nie maja miejsca :) robilam jakis czas temu zdjecia i sie o tym dowiedzialam. A nie jestem w temacie czy Dora byla juz u chirurga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×